Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46010) #98593280 válasza AxBattler (#46009) üzenetére


#98593280
törölt tag

A ZALMAN Z5 és főleg a Z9 14eFt-ért jobban megéri szerintem.

Legfőbb gondom a Neos-al kapcsolatban a menedzsment hiánya, a 185 mm szélesség sajnos ennyit tud...

Az valóban szép dolog, hogy különféle szín variációkban megvehető majd a Neos, ezenkívül a 90 fokos HDD/SSD blokk is jó kezdeményezés ebben az árkategóriában, de összességében még kevés a Zalman duóhoz képest.

A ház stabilitása pedig még kérdéses, nem beszélve a hűtésről, mely szerintem gyenge lesz, mivel hogy felül nem hogy ventihely, de rács sincs. Gyárilag egyébként 1 db hátsó ventivel fogják forgalmazni. A plexis drágább verzióban lesz gyárilag 2 db venti ha jól tudom. Abban viszont 155-re csökken a cpu borda nagyság.

A Merc Alpha-t pedig nem igazán kell leváltani, menedzsment nélkül egy nagyon jó kis ház, kiváló hűtéssel. Én már többször szereltem, korrekt kuckó. Az pedig hogy kinek mitől megy el az életkedve, ízlés kérdése, ahogy azt már említettem párszor...

Én továbbra is azt érzem, hogy a Bitfenix a NEOS-al ismételten a design-ra gyúrt rá, miközben a beltartalom egy fikarcnyit sem fejlődött. Fröccsöntöttek egy új előlapot, elővettek pár doboz új festéket, szórópisztolyt és ennyi.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.