Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:13:16

LOGOUT.hu

Ajánláshoz szükséges kérdések (alkatrészeknél pontos megnevezést kérünk)
1.: Mennyit szánsz a hűtőre?
2.: Milyen házba kerül?
3.: Milyen alaplapra lesz?
4.: Processzor és videókártya típusa?
5.: Ramok pontos típusa?
6.: Egyéb igények? (fekete, passzív, stb.)
>>> Ajánlott léghűtések és paszták táblázata - 2024 <<<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97404) Rowon


Rowon
Topikgazda

(rögzített hsz)

Szeretnék minden érdeklődő fórumozót megkérni, hogy hűtő választáshoz a Topik Összefoglaló elején lévő 6 pontos kérdéssorra igyekezzen minél pontosabb választ adni, hogy érdemben segíteni tudjunk.

A jelenlegi ár-érték arányban legjobbnak tartott hűtőkről az összefoglaló táblázatot árkategóriánkénti besorolásban itt találjátok: > > > Hűtő toplista. < < <
Egyéb, forgalomban még kapható és ajánlott hűtők: Aktív hűtők.
Forgalomban már nem kapható, leginkább használt piacon fellelhető hűtők: Kifutott hűtők.
Jó minőségű, ajánlott zsírok hűtő alá: Hővezető paszták.

A topikhoz nem, vagy csak részben kapcsolódó témák linkjei:
Hogyan javítsam a házam szellőzöttségét? - > Léghűtés topik
Ha nem szellőzik jól, akkor cseréljem? - > Milyen házat vegyek?
Kéne új venti! - > Ventilátorok - Ház, CPU (borda, radiátor), VGA
Csak a hűtő marad? - > Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
Többet szeretnék tudni a hővezető pasztákról! - > Hővezető paszták
Hogyan feszeljem alul a procim? - > Az adott tokozás saját topikja
Hogyan delideljek? - > Tuning kezdőknek
AiO-t tudtok ajánlani? - > Még mindig nem! Kompakt vízhűtés

Kérek mindenkit, hogy a topik szakmaiságát őrizzük meg, így a témába nem vágó hozzászólásokat inkább privátban, vagy az adott téma saját topikjában beszéljük meg.

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

Hozzászólások

(#85451) XplayR válasza Bodz (#85450) üzenetére


XplayR
csendes tag

köszi szépen ;) és paszta az kb mind1 ? valami jobminőségű legyen ennyi ?

(#85452) Rushyk


Rushyk
tag

Sziasztok, egykis segítség kéne :)

1. Mennyit szánsz a hűtőre? - 15k max.
2. Milyen házba kerül? - Zalman s2 - hűtő m. max. 156mm
3. Milyen alaplapra lesz? - Asrock Fatal1ty B450 GAMING K4
4. Processzor típusa? - AMD Ryzen 5 2600
5. Ramok típusa? - Kingston 2x8GB DDR4 3000MHz HyperX Predator
6. Egyéb igények? (fekete, passzív, stb.) - nincs (halk legyen :DD )

OC lenne majd később.

Előre is köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#85453) Mizol29 válasza Bodz (#85449) üzenetére


Mizol29
senior tag

Köszi szépen! Én is ezt az Arctic-ot nézegettem meg elég sokan jó véleménnyel vannak róla. :R

(#85454) Speed® válasza Rushyk (#85452) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Brocken Eco Advanced.

(#85455) Rushyk válasza Speed® (#85454) üzenetére


Rushyk
tag

köszi ;)

(#85456) Allien


Allien
veterán

Az ajánlottak között nem láttam (lehet, ott van) GELID Solutions Tranquillo rev.4 hűtőt. De Gelid márkát se, pedig még 2012-ben csinált egy tesztet a PH, ott qrva jól szerepelt Gelix GX-7!
Amúgy, szükségem lesz egy hűtőre, a gyári helyett. Zalman Z3 plus-ba lesz, azaz gyárilag 155 a max, de valszeg a 160 is bele férhet. ASUS ROG STRIX B450-F GAMING-ra lesz, normál méretű ramra. A 20E már fájó, de ugye egy Mugen 5 tetszene. De, ugyebár, ha egy Gelid jobb ennél, és olcsóbb, akkor ugye Gelidet vennék. :B :R

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#85457) Speed® válasza Allien (#85456) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

A GX7 konkrétan köröket verne erre..elég lagymatag eresztés.
Ha valóban befér 160mm, inkább Ben Nevis Advanced (159)..

(#85458) Allien válasza Speed® (#85457) üzenetére


Allien
veterán

No de ha még se férne el? SCYTHE Ninja 5? Bár, ugye a Gelid REV.4 TRANQUILLO nagyon csábítóan hat, ha hasonlóan szupi, mint a GX-7... :B Mondjuk, a ninja méretei már-már brutálisak..

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#85459) Bodz válasza XplayR (#85451) üzenetére


Bodz
nagyúr

Arctic MX4, Thermal Grizzly Hydronaut, Prolimatech PK-2 pl. Ezeket nyugodtan lehet venni, ha nem a hűtőhöz adottat szeretnéd használni.

[ Szerkesztve ]

(#85460) jim bcs válasza Allien (#85456) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Lenne 1-2 ajánlott hűtője a GELID-nek, de nagyon ritkán van 1-2 shopban ezért nincs értelme bevinni a listába. Valamint ugyanabban az árban vagy ~1-2k-val fentebb sokkal jobb hűtőket kapni. Emellett csak olyan hűtők vannak bent amelyek hazánkban kaphatóak huzamosabb ideig.

A Tranquillo-ra árban nem sokkal fentebb pl. az Alpenföhn Brocken ECO Advanced köröket ver, ezért sincs bent az ajánlottak között.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#85461) Allien válasza jim bcs (#85460) üzenetére


Allien
veterán

Ok, köszi! :R

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#85462) TheKresh


TheKresh
csendes tag

Sziasztok.

Nem olyan rég láttam ,hogy jim bcs ajánlott valakinek egy Phanteks PH-TC14S hűtőt és megtetszett a fekete-fehér design amit alkalmazott a Phanteks.
Úton lévő FD Meshify C házban bőven elfér a magassága ,de az a gond hogy egy régimódi MSI CSM-B85M-E45 alaplapom van jelenleg (ha kell még alkatrész info profilomon levannak írva pontosan) és szélességre nem tudom elférne e ,a pci slot /videokártya közelsége miatt..Illetve hol tudnám még beszerezni a Phanteks hűtőt ? (mindegy hogy itthonról / külföldről) Szóval ezekben kérném a segítségetek.

Esetleg ha 120 as ventit tennék 2 torony közé valószínűleg elférne ,van olyan venti ami hasonlít designben a gyárira ?

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel: Kresh

(#85463) jim bcs válasza TheKresh (#85462) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

170mm a max., tehát kb. majdcsak minden befér 1-2 kivételével. Következőnek legyél kedves összefoglaló kérései alapján leírni a kérésed, tételesen mindent, nem fogunk kutakodni utána. Akkor maradjunk a fekete-fehér alapoknál ->

Alpenföhn Matterhorn Rev. C Black Edition
Alpenföhn Matterhorn Rev. C White Edition
Enermax ETS-T40F-BK "Black Twister"
Enermax ETS-T40F-BKA "Black Twister"
Enermax ETS-T50A-DFP AXE Black
Enermax ETS-T50A-BVT AXE Black
FSP Windale 6
Thermalright Macho 120 SBM

Alpenföhn Brocken 3 Black Edition
Alpenföhn Brocken 3 White Edition
be quiet! Dark Rock 4
Phanteks PH-TC14S (itthonról Merlinhardver be tudja szerezni)
Thermalright True Spirit 140 Direct

ID-Cooling IS-50X
Phanteks PH-TC12LS
Raijintek Pallas 120 RGB
Raijintek Pallas 120

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#85464) charlie22m


charlie22m
csendes tag

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni a témában. Az összefoglaló kérdéseire a válaszok:

1.: Mennyit szánsz a hűtőre?
Max. 20-22k
2.: Milyen házba kerül?
Corsair Graphite 600T Mesh
3.: Milyen alaplapra lesz?
Asrock H370 Performance
4.: Processzor típusa?
i9-9900 (non-k)
5.: Ramok típusa?
G.Skill Ripjaws V 2x8gb 3000mhz cl15 (F4-3000C15D-16GVRB)
6.: Egyéb igények? (fekete, passzív, stb.)
Mindenképpen léghűtést szeretnék. Szeretném, ha a cpu teljesítményét a legkisebb mértékben se korlátozná amennyire lehet, visszafogott hőfokok mellett és mindezt a lehetőségekhez mérten csendben tegye és az sem baj, ha méretre nem hatalmas a hűtő. Ezek azért ellentétben áll(hat)nak, ezért prioritások sorrendben: 1. cpu teljesítmény, 2. hőfok 3. hang. Van egy Thermalright Macho 120 SBM típusú hűtőm, ez esetleg mennyiben felelne meg a célnak? A tapasztalataim nagyon jók vele kapcsolatban, de az olvasottak alapján a 9900 nehéz súlycsoportban indul… Kinézettel kapcsolatban nincs nagy elvárásom, bár egy szürke, fekete színvilág tetszene a legjobban.

A segítséget előre is köszönöm :R .

(#85465) Speed® válasza charlie22m (#85464) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nyugodtan maradhat a Macho 120.

(#85466) charlie22m válasza Speed® (#85465) üzenetére


charlie22m
csendes tag

Köszönöm a gyors választ! Bevallom, titkon azért reménykedtem, hogy nem lesz szükség cserére.

(#85467) Speed® válasza charlie22m (#85466) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

9900K esetében már necces lehetne, de itt a default 65W TDPt duplán számolva (AVX2 esetén lazán beharapja) sem lehet gond.

(#85468) charlie22m válasza Speed® (#85467) üzenetére


charlie22m
csendes tag

Azt elhiszem, hogy kevés lehet, főleg gondolom, egy kis tuninggal... Ha a sima 9900 turbó órajeleit sikerülne szépen tartani normál hőmérsékleten és visszafogott csendességgel, az nekem már elég lenne a boldogsághoz. Én egyébként nagyon megszerettem ezt a hűtőt: méretre nem nagy, a ventilátora nagyon csendes és jól hűtött korábban egy kis tuningos 3770K-t.

(#85469) Marco Lahb


Marco Lahb
csendes tag

Szevasztok!

Brocken ECO Advanced-hez jár valami hűtőpaszta a dobozban? És ha igen, akkor az jó-e, vagy vegyek inkább egy mx-4et mellé?

Köszi

(#85470) kspree


kspree
csendes újonc

Sziasztok,

Fractal Design Node 202 házba szeretnék egy i7 9700 (non-k) CPU-t tenni, kizárólag full hd játszásra. Elég lenne ide egy Silverstone AR06, ami elvileg 80-85W TDP-t tud és teljesen RAM kompatibilis? Ha kell nem ijednék meg egy kis alulfesztől, illetve olvastam olyat is, hogy a Long Term Power Package-et lehet BIOSban módosítani pl. 95 wattra és akkor kevésbé melegszik, de kérdés, hogy mennyit venne ez el a teljesítményből az fps rovására.

Köszi előre is a segítséget!

(#85471) Bodz válasza Marco Lahb (#85469) üzenetére


Bodz
nagyúr

Jár. Nyugodtan használhatod. De ha megnyugtat és pár fokot remélsz (ami lehet nem lesz ám meg), akkor vehetsz éppen MX4-et is, ugye nem drága.

[ Szerkesztve ]

(#85472) Marco Lahb válasza Bodz (#85471) üzenetére


Marco Lahb
csendes tag

Igazság szerint nem a pár fok a szempont nálam, nagy különbség nem lehet a kettő közt, hanem inkább a tartósság. Az mx-4 elvileg jó pár évig nem szárad ki, 5+ asszem. Ilyen tekintetben akarnám összehasonlítani őket, mivel elég sokáig meglesz a konfig. De ha a glatteis is hasonló tartósságot mutat (közben megtaláltam, hogy ezt adják hozzá), akkor fölöslegesnek érzem költeni mellé.

[ Szerkesztve ]

(#85473) jim bcs válasza Marco Lahb (#85472) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Csavaros kupak mini fecskendőben, nem lesz vele gond és jó minőségű, felesleges külön venni.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#85474) Marco Lahb válasza jim bcs (#85473) üzenetére


Marco Lahb
csendes tag

Nos, én inkább arra gondoltam, hogy a processzorra kenve ne száradjon ki sokáig _D De hajlok afelé, hogy jó lesz az a Glatteis, aztán legfeljebb pár év múlva újrarakom, ha kell.
Köszönöm a válaszokat.

(#85475) TheKresh válasza jim bcs (#85463) üzenetére


TheKresh
csendes tag

Először is köszönöm a válaszod ,másodszor pedig jogos és elnézést ,pótoltam.

1.: Mennyit szánsz a hűtőre?
kb. 25 000 ft környékére raktam a plafont (hardverapron is szoktam vadászgatni)
2.: Milyen házba kerül?
Fractal Design Meshify C TG
3.: Milyen alaplapra lesz?
MSI CSM-B85M-E45 (ez a legnagyobb probléma ,mint említettem és limitálja a választható hűtők számát)
4.: Processzor típusa?
i5-4460
5.: Ramok típusa?
Kingston 4x4GB DDR3 HX316C10FBK
6.: Egyéb igények? (fekete, passzív, stb.)
Fekete fehér világítás nélküli buildet építgetek szépen lassan ahogy fejlesztgetem az alkatrészeket ,de ha valamelyik része világít az sem nagy hátrány.

Valami ehhez hasonló stílusú buildet szeretnék összelegozni

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel: Kresh

(#85476) jim bcs válasza TheKresh (#85475) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

"MSI CSM-B85M-E45 (ez a legnagyobb probléma ,mint említettem és limitálja a választható hűtők számát)"
Így van, dupla tornyosat semmiképpen se. Kaptál egy pár ajánlatot, abból válaszd ki azt amelyik tetszik.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#85477) neo81


neo81
senior tag

Sziasztok!

Intel Core i7-9700-as vagy AMD Ryzen 7 2700-as processzorok vételén gondolkodom mindenképpen passzív hűtéssel.

Azt szeretném kérdezni, hogy ennek a két processzornak ez a passzív hűtő közül melyik felelne meg a legjobban?:

RAIJINTEK EREBOSS CORE 0R100015: [link]

Thermalright HR-02 (100700700): [link]

Prolimatech Megahalems Rev.C: [link]

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#85478) Speed® válasza neo81 (#85477) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Kíváncsiságból, milyen környezetben tervezed a passzív üzemet?
Bár papíron mindkét proci takarékos, a gyakorlatban fűtenek ám..

Egyébként a 3 megoldásból egyedül a HR-02re bíznám rá, talán..
Viszont AM4re nem megy fel, arra a frissebb Macho vagy ARO jó.

Az Ereboss tűl sűrű, így kényszerszellőzés nélkül jóval gyengébb,
a Megahalems pedig soha nem volt passzív hűtő, az csak elírás..

(#85479) neo81 válasza Speed® (#85478) üzenetére


neo81
senior tag

Az a helyzet, hogy nem vagyok biztos még a házban sem.
Esetleg tudnál a Thermalright HR-02-höz ajánlani megfelelő szellőzésű házat?

(#85480) Speed® válasza neo81 (#85479) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Már ott bukik a mutatvány, hogy a megfelelő szellőzés egy háznál ventiket jelent, amik mellett nem sok értelme van a passzív megoldás kergetésének :) Nem elég szimplán egy nagyon halk megoldás? Mind a Macho/ARO, mind a Brocken 3 pl. ~néma tud lenni, cserébe nem kell aggódni, hogy throttlingig melegszik a proci, ill. a borda alatt a nagy ventinek köszönhetően jut némi huzat az alaplapi VRM/FET részlegre is, ami nem hátrány ugye.

(#85481) dudu5130


dudu5130
őstag

Sziasztok! Tapasztalatok vannak már a Scythe Fuma 2-vel? Felveszi a versenyt vagy esetleg jobb mint a bq dr pro 4? Sok tesztet nem találtam róla, pláne nem olyat ahol több versenytárssal van összevetve.

(#85482) Speed® válasza dudu5130 (#85481) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ugyanazt tudja, mint az elődje, csak halkabb és jobb a kompatibilitása. Szóval amit a régebbi tesztekben látsz, az most is él. A DRP4 azért masszívabb megoldás, egy kategóriával feljebb és pár fokkal beljebb van.

(#85483) kspree válasza kspree (#85470) üzenetére


kspree
csendes újonc

Sziasztok,

Újrafogalmazom a kérdésem, vélhetően rosszul tettem fel és azért nem kaptam választ. Mini ITX konfigba szánt processzor hűtő vásárlásban kérnék szépen tanácsot!

A tervezett konfig:
CPU: i7 9700 (non-k)
Ház: Fractal Design Node 202 (max hűtő magasság hivatalosan 56mm, nem hivatalosan 58 porszűrő nélkül)
RAM: GSkill Trident Z
Alaplap: Asrock H370M-ITX/ac
Hűtőre szánt anyagi keret: 20.000 HUF

A fentiekből egyedül a RAM van meg, szóval tudom alakítani rugalmasan a setupot. Az összefoglalóban ajánlott hűtőket böngészve úgy látom, hogy nem sok lehetőségem van, ami a ramokkal is kompatibilis és a magyar webshopokban is elérhető, szóval én a Silverstone AR06-ot néztem ki, ami még a házba is befér és 65W TDP-nél többet tud. Elég lenne ez a hűtő a processzor mellé játékok alatt, vagy felejtsem el és gondolkodjak más összeállításban?

Nagyon köszönöm a segítséget!

(#85484) jim bcs válasza kspree (#85483) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

ID-Cooling IS-40X

De inkább másik házat kellene választani, olyat ahová beférnek a 70mm-es hűtők is. Pl. Phanteks Enthoo Evolv Shift (82mm).

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#85485) neo81 válasza Speed® (#85480) üzenetére


neo81
senior tag

Aha, értem!
Akkor szerinted ez az 5 hűtő közül melyik lehet a leghalkabb?:

Thermalright ARO-M14: [link]

Thermalright Macho 120 Rev. A (100700721): [link]

Thermalright HR-02 Macho Rev. B (100700726): [link]

Alpenföhn Brocken 3 140mm (84000000140): [link]

Alpenföhn Brocken 3 2x140mm (84000000154/5): [link]

(#85486) Speed® válasza neo81 (#85485) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Az AROn lévő TY147A venti nagyon korrekt, viszont a Brocken 3 multiplatform és szintén jó minőségű, szóval dönts belátásod (ill. a ház befogadóképessége és az alaplap elrendezése /szélesség miatt nem mindegy a PCIe pozíció/) szerint, mindkettővel ~némán megoldható az említett procik hűtése.

(#85487) neo81 válasza Speed® (#85486) üzenetére


neo81
senior tag

Ok, köszi!

(#85488) dudu5130 válasza Speed® (#85482) üzenetére


dudu5130
őstag

Akkor lényegében csak a kisebb és alacsonyabb mérete miat jó alternatíva mert árban ahogy néztem itthon sok különbség nincs. Mondjuk a Scythe ventijeit nem nagyon dícsérik a bq-hoz képest de az csak egy gyors példa. Ár alapján talán inkább a Gran Machot vagy még esetleg talán a CM MA620P-t is írhattam volna ár kategoriában.

(#85489) ∂яσнυη


∂яσнυη
senior tag

Sziasztok

Ryzen 3600 alá keresek hűtőt, ami nagy terhelésen fog menni esetenként 1 hétig is. Erre víz vagy levegő is megfelel? :R

(#85490) enemi válasza ∂яσнυη (#85489) üzenetére


enemi
senior tag

Pontos típus és sorozat feltétlen szükséges az ajánláshoz!
1.: Mennyit szánsz a hűtőre?
2.: Milyen házba kerül?
3.: Milyen alaplapra lesz?
4.: Processzor típusa?
5.: Ramok típusa?
6.: Egyéb igények? (fekete, passzív, stb.)

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#85491) frelife


frelife
aktív tag

Sziasztok. Mivel nem kaptam így újra megpróbálom:

1.: Mennyit szánsz a hűtőre? 50k max
2.: Milyen házba kerül? Cooler master masterbox td500l
3.: Milyen alaplapra lesz? Asus tuf gaming x570
4.: Processzor típusa? Ryzen 7 3700x
5.: Ramok típusa? Hyperx Fury 8gb 2x kit 3200 Mhz
6.: Egyéb igények? Melyik ajánlott? Vízhűtő vagy ventis?
Mivel tetszik a gyári amd hűtő rgb így rgb hűtőt szeretnék.
És kacsintgatok az összeszerelt vízhűtők felé. Tudnátok ajánlani mindkét oldalról jo teljesítményű hűtőt? A házba max 165mm fér be.

(#85492) Speed® válasza frelife (#85491) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

[link] vagy Brocken 3.

AIO topik.

[ Szerkesztve ]

(#85493) Steve1207


Steve1207
veterán

Nos megérkezett a Thermalright True Spirit 120 Direct. Egész pofás darab, Core V1 ITX házba került egy i5-8400-ra (65W). Rádobtam egy plusz ventit a hűtőre, hogy fújja kifelé a levegőt, de nem sokat számít, ahogy nézem, max 1-2 fokot.
Amennyire lehet hangtalanra lőttem be az összes ventit, ház venti 400 rpm, proci ventik 1000 környékére max, így nagyon szépen elvan.

Az alap hőmérsékletem nem sokat változott a korábbi kis hűtőhöz képest, 39-40 fok körül mocorog, stress teszt közben 58-60 fok.

Rendereléskor cserébe hangtalan végig. Összességébena procinak olyan 14-15 fokot számított, hdd-nek is úgy 2-3 fokot, hogy most nem megy rá egyből a forró levegő.

A vga a leggyengébb láncszem hangban, inkább kódolásra használom, olyankor halk, de most a szobában is van vagy 28 fok, szóval jó az összkép.

.

(#85494) Dr. Student


Dr. Student
senior tag

Sziasztok,

Egy kis helpet szeretnék kérni,

Most vettem meg az ajánlott Alpenföhn Brocken 3 ECO Advanced-t. Az összeszerelésnél a cpu hűtőn középen van egy lyuk pont egy hosszú csavarhúzónak lenne a helye, de egyszerűen 38 féle csavarhúzóm közül nincs ami ehhez jó lenne. Ami elég hosszú az már vaskos is, így nem fér be.

[link] Ezt a videót néztem és 5:11-nél pont azt csavarozza, de foglalmam nincs mit mond mert német... :)

Amúgy stabilnak tűnik, de most nem tudom, hogy így használjam-e vagy holnap vegyek ehhez csavarhúzót?

Köszi.

Dr. Student

(#85495) Speed® válasza Dr. Student (#85494) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

(#85496) enemi válasza Dr. Student (#85494) üzenetére


enemi
senior tag

Vegyél csavarhúzót. Brocken 3 -hoz jár csavarhúzó

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#85497) Bodz válasza Dr. Student (#85494) üzenetére


Bodz
nagyúr

Brocken 3-hoz jár csavarhúzó. Ha újonnan vetted, akkor reklamálj, hogy kilopták a dobozból.

(#85498) Dr. Student válasza Bodz (#85497) üzenetére


Dr. Student
senior tag

Köszönöm, veszek egyet. Remélem kapok :)

Dr. Student

(#85499) Speed® válasza Bodz (#85497) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Sok "B grade" kering, amihez nem volt, nálam is járt pár. Mire a gyártóval leboxolná, többe kerül, mint venni :)

(#85500) apollo12


apollo12
veterán

Heló érdeklődés képen AM4 re melyik a legjobb léghűtés ? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.