Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12751) Füge007 válasza Rick4 (#12750) üzenetére


Füge007
senior tag

Igen meg arra, hogy belémcsap a villám, vagy egy muskátlicserép esik a fejemre és meghalok.

Ezekre is van esély persze kicsi. Dugóban állni jobb? Vagy mikor nem találsz parkolóhelyet?

Nem hiszem, hogy te mindenhová kocsival jársz. Pl itthon sokat kerékpározom, jó ez egy kisváros Bp.-n én sem mernék az autók között.

[ Szerkesztve ]

Füge

(#12752) Integra válasza Rick4 (#12750) üzenetére


Integra
titán

van erős immunrendszerem, 10 éve nem voltam beteg, aki megpróbál lopni tőlem, azt leütöm, és az influenzástól se kapok el semmit.
puhányok hátrányban, ez tény. én nem vagyok az.
és van hepatitis elleni védőoltásom. és kullancs ellen is:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12753) dabadab válasza Füge007 (#12749) üzenetére


dabadab
titán

Szerintem meg az kene, hogy sok embernek gyorsabb legyen BKV-val menni, mint autoval (mondjuk ket hete volt ujra szerencsem a BKV-hoz - azon belul is a piros metrohoz - es megdobbentoen lepusztult volt, a kocsikrol hamlott a festek, kilatszott alola a mindent felzabalo rozsda).

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#12754) t1 válasza Rick4 (#12750) üzenetére


t1
addikt

Az ilyen felfogás nagyon jó.... ennyierővel bármelyik pillanatban meghalhatsz...ki se menj az utcára mert bármi megtörténhet....jajj :W

(#12755) Füge007 válasza dabadab (#12753) üzenetére


Füge007
senior tag

Mert azt is szétlopták, mármint a BKV-t

Füge

(#12756) Integra válasza dabadab (#12753) üzenetére


Integra
titán

oldschool... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12757) Rick4 válasza Füge007 (#12751) üzenetére


Rick4
félisten

nem azt mondtam, hogy ez mind holnap reggel megtörténik veled, de mint a tömegben utazó, az ilyesminek fokozottan vagy kitéve, és ez nem immunrendszer kérdése...én Szegeden lakom, itt vannak parkolók, és zsebesek de nincsenek dugók, a tömegközlekedés meg rosszabb, és drágább, mint BP.-en. egy jegy 270ft, mire ketten elmegyünk valahova csak egy átszállással, meg hazajövünk, az 8 jegy, havibérlet meg 4800/fő, gondolhatod, abból megyek kocsival 60km.-t..itt nem alternatíva a tömegközlekedés.. ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#12758) t1 válasza Rick4 (#12757) üzenetére


t1
addikt

nekem a diák bérlet 2100ft/hó... és a havi csak bejáros benzin 4tank/hó... itt alternatíva

(#12759) Füge007 válasza Rick4 (#12757) üzenetére


Füge007
senior tag

Tudom, hogy szegedi vagy és erre én is gondoltam, de Bp.-en alternatívának kellene már rég lennie. Az hogy 8 év után hazaköltöztem vidékre az eggyik nyomós oka pont a közlekedés volt. Ott áltam a dugókban a szolgálati kocsimmal, nem találtam parkolóhelyet, stb... A főnököm meg hívott miért nem vgyok ott a megbeszélésen időben.

Szeretek vezetni, és ha jó az út oda is lépek neki, élvezem hogy megindul a verda alattam. Sokat vezetek Mo.-n mindenfelé. De Bp.-t nem szeretem, mert ott nem lehet haladni kivétel 22-06 közti időszak.

[ Szerkesztve ]

Füge

(#12760) Rick4 válasza t1 (#12758) üzenetére


Rick4
félisten

akkor ha jól számolom, havi 70K-ért már bevállalsz tbc-t is... :)) akkor már ennél is rosszabb vagy: [link] ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#12761) t1 válasza Rick4 (#12760) üzenetére


t1
addikt

bekell... de persze csak délután buszozok mert reggel család kocsival megy.. délután meg nem mindig

(#12762) Integra válasza Rick4 (#12760) üzenetére


Integra
titán

annyiért esélyed sincsen, mert 8250ft/hó.. :DDD
amúgy meg azok pont veszélyeztetebbek ilyen szempontból akik óvják mindentől magukat..

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12763) Füge007 válasza Rick4 (#12760) üzenetére


Füge007
senior tag

Ne légy már negatív! Téged meg egy szerb kamion bármelyik pillanatban letarolhat, sajna ez is benne van a pakliban! (Bár ilyen soha ne legyen,se neked se másnak!!)

Füge

(#12764) feel good válasza Integra (#12747) üzenetére


feel good
aktív tag

nebassz :Y

akármelyik újabb kisautóval meg lehet etetni ennyit lazán.. nem hiszem el, hogy 15-ből széttaposva is megáll :D
létezhetetlen

(#12765) feel good válasza Füge007 (#12763) üzenetére


feel good
aktív tag

az egyik ismerős ment a járdán, a következő pillanatban meg már sehova se sétált: halott volt.

agyonütötte a horvát kamionról leszakadó, guruló kerék.

(#12766) dokar válasza Integra (#12752) üzenetére


dokar
addikt

kullancs a metrón? :DDD

én veszprémi lakosként nem kényszerülök metróra. bár itt is van egy metró (kocsma). :D
de a helyi buszoktól úgy tartok, mint majom a víztől. :)

extra - SEXRay

(#12767) dokar válasza t1 (#12758) üzenetére


dokar
addikt

bárhova megyek autóval, hamarabb elérek, mint busszal és kevesebbe is kerül.

extra - SEXRay

(#12768) t1 válasza dokar (#12767) üzenetére


t1
addikt

azt tudom :D
1edül diákként, innen neméri meg bejárni

(#12769) Füge007


Füge007
senior tag

Nos kiderült minden mérlegelés tárgya. Vidéken kell az autó, ritka járatok, rossz csatlakozás, nincsennek parkolóhely problémák. De az tuti egy kiadós Bp.-i péntek délutáni dugóban a metró, illetve a villamos verhetetlen gyorsaságban.

De térjünk vissza az autókhoz. Tegnap az eggyik barátom vett egy 1.3 Multijet Fiat Grande Puntót. Tudom, hogy sokakban csak egy szó villan be olasz, viszont nekem nagyon tetszik. Ez egy gyári sportváltozat, nagyon jól felszerelt. Méreteiben is megfelelőnek tartom, a csomagtartója is elfogadható. 6 sebessséges váltó van benne, nagyon kulturáltan megy, már amennyire ezt 20 Km vezetés után mondhatom.

Füge

(#12770) Integra válasza dokar (#12767) üzenetére


Integra
titán

nálad igen. de bp-en azért ez már nem igaz, illetve erősen hely és idő függő.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12771) Rick4 válasza Füge007 (#12763) üzenetére


Rick4
félisten

nekem a szegedi viszonyokkal csak egy bajom van (ezért elképzelhető, hogy másik városra ez egyáltalán nem igaz), hogy relatíve lassú, innen a tesco kb 4-5km, de átszállással oda eljutni kb fél óra, értelemszerűen vissza is, miközben ki vagy téve az időjárás viszontagságainak is, szóval nálam egy negatív érv van az autó ellen: az, hogy többe kerül egy hónapban, mint a busz, de ez meg nem érdekel... cserébe arra, akkor megyek amikor akarok, ja, és ugye ugyanannyi pénzből 5-en mehetünk..pl egy Szeged BP vonatjegy most 2800-3100ft, egy személynek, csak oda, az út kb 2.5 óra. namost akárhogy számolom, oda vissza csak két felnőttet számolva (se másik 3 felnőtt, se gyerekek) 12K a vonatjegy, tuti, hogy ugyanennyi pénzből bőven megjárom, és hamarabb odaérek, mert ugye rendszerint nem a nyugatinál van dolgom.....tehát ha pesten nem mozdulsz ki, minden olyan helyen van, ahol a tömegközlekedés közel van, vagy csak 4-5 helyre jársz rendszeresen, akkor nincs gond.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#12772) dokar válasza Rick4 (#12771) üzenetére


dokar
addikt

Szeged jó hely nagyon. Ott is van forgalom rendesen és ezért csak az különbözeti meg a fővárostól, hogy nem olyan idegesen vezetnek az emberek.

extra - SEXRay

(#12773) dabadab


dabadab
titán

DTM-es C5-ot akarok :)
(BTW, a zasszony mondta a multkor, hogy egyik munkatarsa arulja az autojat, megvehetnenk, hogy legyen egy masik C5 is, ami nem Citroen :) )

DRM is theft

(#12774) dokar válasza dabadab (#12773) üzenetére


dokar
addikt

ebbe milyen motort raknak?
mert az új C5 motorválasztéka kaki. :W

extra - SEXRay

(#12775) Integra válasza dabadab (#12773) üzenetére


Integra
titán

ebből családi perpatvar lesz:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12776) dabadab válasza dokar (#12774) üzenetére


dabadab
titán

Azert nem nagyon hiszek abban, hogy tenyleg lesz ilyen, de a WRC-s C4-be se 1.6 HDi-t raknak :)
(Egyebkent mi a baj a 2.2 es a 2.7 HDi-vel?)

DRM is theft

(#12777) Integra válasza dabadab (#12776) üzenetére


Integra
titán

egyébként van ráció a dtm-ben, a wrc egyre inkább réteg, az FIA szépen lassan megöli a szabályozással ahogy van, a dtm pedig egyre több embert mozgat újra meg, főleg ha még sok autógyártó beszáll, ráadásul középkategóriás széria limuzinokra építve, ami amúgy is az alsó közép után a legkeresettebb szegmens.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12778) dokar válasza dabadab (#12776) üzenetére


dokar
addikt

sztem egy kupéba illene egy rendesebb benzines motor, pl a másik gyártó C5-ösé: 5.7 L LS1 V8 ;]

extra - SEXRay

(#12779) Eagl3 válasza Integra (#12752) üzenetére


Eagl3
veterán

Francba... pedig épp kullancsal akartalak megdobálni.

(#12780) Integra válasza Eagl3 (#12779) üzenetére


Integra
titán

max lelőni tudsz:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12781) Integra


Integra
titán

azért ez kéne:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12782) feel good válasza Integra (#12781) üzenetére


feel good
aktív tag

200 ezer dollárért?

(#12783) Integra válasza feel good (#12782) üzenetére


Integra
titán

ha ennyit verhetnék el autóra, akkor már pont nem érdekelne
örülnék neki 2 hétig aztán megunnám és egy kisebb buktával tovább adnék rajta
de addig marha jókat vigyorognék a kormánya mögött egyenesekben:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12784) fokukac válasza Integra (#12781) üzenetére


fokukac
nagyúr

TE áruló, Teee!!! :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#12785) Gyok2


Gyok2
aktív tag

Tomegkozlekedeshez: Budapesten hetkoznap a bicikli az egyik leggyorsabb es legolcsobb, az auto nem sokkal gyorsabb /dugoban lassabb/ es dragabb, a BKV lassabb es dragabb, es kibirhato a kozlekedes.

Tiszta Windows rendes ház

(#12786) fokukac válasza Gyok2 (#12785) üzenetére


fokukac
nagyúr

ehhez csak annyit, hogy itt áll az irodaház mélygarázsában a bringám. Ma leadási határidő volt, át kellett ugranom a bme-re, gondoltam, király, megyek bringával, 10 perc, és ott vagyok. Természetesen 2 perccel indulás előtt leszakadt az ég... - a város épp' teljesen be volt állva, autónak értelme nem lett volna, mehettem hát bkv-val. olyan fél óra alatt ott is voltam.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#12787) lajafix válasza fokukac (#12786) üzenetére


lajafix
addikt

esőkabát? :)

8 perc alatt bekerekeztem ma, meló meg annyi van, hogy annyi eső nincs a világon míg ma hazaérek.

[ Szerkesztve ]

Rock'n Roll

(#12788) Gyok2


Gyok2
aktív tag

Esoruha es egy jo sarvedo.

Tiszta Windows rendes ház

(#12789) fokukac válasza lajafix (#12787) üzenetére


fokukac
nagyúr

öltöny, nyakkendő....

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#12790) lsc válasza fokukac (#12789) üzenetére


lsc
nagyúr

Armani esőkabát ;] ?

Az élet kegyetlen .

(#12791) Rick4 válasza fokukac (#12789) üzenetére


Rick4
félisten

ha már nyakkendő, akkor csak 8 bites... :))

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#12792) (Kolombusz) válasza Rick4 (#12791) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Az aláírásodban lévő szösszenet hol történt meg? :)

(#12793) Rick4 válasza (Kolombusz) (#12792) üzenetére


Rick4
félisten

egy másik fórumon olvastam... :Y csak nem Te voltál? :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#12794) (Kolombusz) válasza Rick4 (#12793) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nem, nekem csak a mobilon van navi, az meg TomTom, bár a Garmint is ki szeretném próbálni. Ha túl leszek az érettségin pénteken, akkor elszórakozok vele.

Meg van még egy C520-as Mio, de az nem az enyém.

(#12795) feel good


feel good
aktív tag

(#12796) (Kolombusz) válasza feel good (#12795) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

A piros dobfék igazán menő, mit akarsz?! :DDD ;]

(#12797) feel good válasza (Kolombusz) (#12796) üzenetére


feel good
aktív tag

Ami igazán durva, az a motorháztet+lámpa páros.

Ezek után kíváncsi lennék a turbósításra.
0.1 barral meg van fújva körülbelül..

(#12798) (Kolombusz) válasza feel good (#12797) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Mondjuk én egy ilyennel szégyellnék kimenni az utcára, nem égetném magam, de hát emberek vagyunk (ennek a tulaja vajon az???), más az ízlésünk.

(#12799) t1 válasza (Kolombusz) (#12796) üzenetére


t1
addikt

az a lámpa+ a motorháztető, meg a toldatok, meg a műszerfal, meg a kormány, meg a váltóköntös...bammeg de undorító:D...a dobfék még elmegy... de ezek...

(#12800) Integra válasza fokukac (#12784) üzenetére


Integra
titán

azért az mkiv-es supra ami fent van neten, ami a murcielagot is úgy gyalázza be, hogy öröm nézni, elhiheted, jobban kéne:)
meg japó topicba belinkeltem egy 700 lovas nsx lopakodót... azzal kanyarodni is lehet:))

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.