Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13951) dokar válasza gaborbol (#13946) üzenetére


dokar
addikt

így első ránézésre min 300K-t megérőnek látszik :K

extra - SEXRay

(#13952) szatocs válasza bobsys (#13941) üzenetére


szatocs
őstag

Az a lényeg, hogy megérte....:(((

=== Szatocs ===

(#13953) dragonfx válasza gaborbol (#13946) üzenetére


dragonfx
veterán

szép nagyon ez 100?..olyan 300 kiló taksáltma volna..egy swiftnél tuti jobb

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#13954) AMD Power válasza Dumb (#13942) üzenetére


AMD Power
titán

Most megyünk 6:45-re megnézni a 209K-s Fiestát. Majd utána egyből a kis 150K-s 309-t. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#13955) gaborbol


gaborbol
őstag

Corolla 1,6 GT-i 1988:
Extrák: szervó, 4 ablak-tetőablak-tükrök mind elektromosak,riasztó,indításgátló, rádiós centrálzár, állítható deréktámaszos állítható magasságú sport ülés plüssel :P

1,6 gt-i 16V 116 ló, dupla vezérműtengely,gyári toronymerevítés,olajhűtés,tárcsa elöl-hátul, ecu, odbc csati,légtömegmérő, gyári 50-es kipufogó rendszer.
Ha nincs brutálisan ütve vága akkor 6,9 lityivel eljárogat. És akár hová nyúlsz minden működik, nem csörög, nem zörög, nem eszik olajat, nem füstöl egyszerűen imádni való.
És jelenleg nem eladó :)
(mondjuk 120k-t toltam rá mióta megvettem, de ebben van termosztát,fűtőradiátor, 4 stabilizátor segédkar,2 hátsó lengős,kuplung szett,tárcsa,csapágy és 4 darab új pirelli gumi, így kerek a történet)

[ Szerkesztve ]

(#13956) Integra válasza gaborbol (#13946) üzenetére


Integra
titán

hát ez gyönyörű, képek alapján hihetetlen jó állapotban van!!!!
:)
eszedbe ne jusson eladni!!!

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13957) dokar válasza gaborbol (#13955) üzenetére


dokar
addikt

gyári toronymerevítés
gyári 50-es kipufogó rendszer

:R

extra - SEXRay

(#13958) NoLF válasza gaborbol (#13955) üzenetére


NoLF
addikt

ha el akarod adni hogy kijöjjön 0ra (értsd: 220k :D) azonnal szólj.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#13959) TexT-BoY válasza gaborbol (#13955) üzenetére


TexT-BoY
addikt

ha nyerni akarsz rajta akkor meg nekem szólj;)

szép vas no.
Na reggel jön egy delérium szakértő aki elvileg beinditja a kocsit, aztán elviszi magához és ott csinál uj kulcsokat.

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#13960) AMD Power válasza AMD Power (#13954) üzenetére


AMD Power
titán

Ez az este is érdekes volt. A Fiesta képen nagyon szép volt. Élőben már puff.... Az eladókkal is volt egy kisebb fenntartásom. Ki se próbáltam. Nem láttam értelmét.

A 309. Külsőre nekem semmi bajom nem volt vele. A korához képest szép állapotban volt. A műszarfalon a gombok és "kütyük" fele nem működött. Voltak vele más problémák is.

De ami a lényeg volt. Mentem vele. A Clio (1992 1.9D) után nem volt egy maradandó élmény. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#13961) Integra válasza AMD Power (#13960) üzenetére


Integra
titán

keress valami olyasmi verdát mint a lentebbi fehér corolla!!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13962) dragonfx válasza AMD Power (#13960) üzenetére


dragonfx
veterán

ilyen autókat felejts el.
a fentebbi autó tényleg nem anynira gáz ha csak 100k volt.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#13963) NoLF válasza dragonfx (#13962) üzenetére


NoLF
addikt

nem nem annyira gáz, hanem telibevert jó. ha 250 lett volna, akkor is.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#13964) TexT-BoY válasza NoLF (#13963) üzenetére


TexT-BoY
addikt

haggyad annyiért már kapsz egy E30ast ami szétvan rohadva, menyivel jobb vétel?
érzed a rációt?;)

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#13965) I_Am válasza TexT-BoY (#13949) üzenetére


I_Am
veterán

mazdicsek? :C

;]

szövegsrác, hol voltál elsőben? :P

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#13966) Rick4


Rick4
félisten

[link] a lényeg megint a kommenteken van.. :))

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#13967) Integra válasza Rick4 (#13966) üzenetére


Integra
titán

hehe:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13968) AMD Power válasza NoLF (#13963) üzenetére


AMD Power
titán

Nem is felejtetem el az ilyen autókat. Sőt még a 309-n gondolkozok is.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#13969) NoLF válasza Rick4 (#13966) üzenetére


NoLF
addikt

hogy összecsaptak már az IQharcosok :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#13970) dragonfx válasza Rick4 (#13966) üzenetére


dragonfx
veterán

hát ja vannak ilyenek de enm xsak x5ben..Q7ben tuaregben meg ML mercikbe is ilyenek ülnek.drogot csempésznek avgy rabolnak csalnak.Egész napjuka szoliba telik avgy jacuzzi vagy gyúróterem.Megebszélik hétvégén hogy szo....a le a szőke gádzsiját.
Amugy egy használt 525 bmw miota nagy dolog?..egy normálisna kereső ember simán megevszi ha már van lakása részletre..tudod a bizalom hogy autót!! vesz...
Az x5öt meg lehet külföldről lizingeli több belső infoból hallottma kb havi 100-120k jobb mint a részletre tripla ennyit odatenni..és mindenhol szervízbe táért kézzel várják mellesleg ugye május 1 óta a német rendszám sem hátrány.....elgondolkoztma én is ha ilyené 100at kell németbe adni és ott is szervízelik casco kötelező mindne benen van az ottani rendszer alapján....akkor egy 3as coupé mennyi lehet??..kb a fele...elgondolkoztató hogy érdemes a "tulajdonlásért"..kibaxni egy vagyont..ki kérdezi ha beállsz vele valahol hogyte figyu a tulajdoni papírt mutasd....senki..ugyanúgy gizda maradsz....

Textboy>>én nem ezt mondtam, és 250é nem kapsz még egy jó e30at se...de 100k.s kocsir azat hogy jó sosme mondom mégha flipflopra van fújva se :P :P

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#13971) Rick4 válasza dragonfx (#13970) üzenetére


Rick4
félisten

van itt egy jóember ismerős, akinek milliárdos forgalmú cége van, ő megengedheti amgának az ilyen 30-40 millás autókat, X5, CLS merci, stb, igazából ő is számolgatott, hogy 3 évesen úgyis eladja a gépet, mert miért ne, de nem jön ki jól, mert megveszi 30ért, 3 évesen eladja 12ért. kiszámolta, jobban járna azzal a lízinggel, amit említesz. volt valami tizenmilliós hajója is a csókának, de azt is eladta, mert nem volt ideje hajókázni, inkább autóba öli a pénzt, az úgyis kell nap mint nap.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#13972) NoLF válasza Rick4 (#13971) üzenetére


NoLF
addikt

váljék kedves egészségére! nekem is van ilyen ismerősöm, cayenne, cls után inkább vett egy autót. :D (maserati quattroporte)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#13973) Rick4 válasza NoLF (#13972) üzenetére


Rick4
félisten

neki ezek is jók, míg nála van, nem szokott elromlani egyik sem...3 év-> 100ezer km.. :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#13974) Rick4


Rick4
félisten

ez is szép: :Y

[link]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#13975) NoLF válasza Rick4 (#13974) üzenetére


NoLF
addikt

fú azzek... ehhez kellett "rutin", sebesség, műszaki állapot...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#13976) dragonfx válasza Rick4 (#13974) üzenetére


dragonfx
veterán

hát nem tom ami ígyszétszakad hogy lehet autónak nevezni....vannak jó hondák és jó autók, de ez egyik kategóriába se tartózik nálam.
Megérdemelte 1 barommal kevesebb, valszeg 54gyel ment csak...csak lehet dobott valamit és nem látta előtte az egyest :))

Ilyenkor felmerül a kérdésem...ezek egy mátrai szerpentinsoron meddig bírnák ki hogy ne repüljenek árokba? :U

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#13977) Rick4 válasza NoLF (#13975) üzenetére


Rick4
félisten

ugyan nem látni rendesen, de a sűrű mintázat alapján nekem téli guminak tűnik.. :Y

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#13978) Dr. Ernő válasza dragonfx (#13976) üzenetére


Dr. Ernő
tag

Ja én sem tudom hogy lehet autónak nevezni, pedig ez nagy bimmer.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#13979) szatocs válasza dragonfx (#13976) üzenetére


szatocs
őstag

Teljesen mindegy, hogy milyen autó, mert amekkora sebességgel ez csapódhatott, valószínű, hogy minden autóban jelentős kár keletkezett volna, és nem egy ugyanígy szakadt volna.

Ahogy "(#13978) Dr. Ernő" itt is említésre került, bármilyen hihetetlen, de még a bmw is.

Mikor vezetni tanultam, egyszer mentünk Nyíregy fele, és állt egy autó az úton, telefonált, gondoltuk lerobbanhatott. Mentünk 50 métert, a kukoricatáblá szélén jó kis sáv vágva, és a sáv vágán egy fánál egy kettészakadt seat toledo. Az egyel régebbi generáció. A szon - on aznap rálestem a baleset képekre, és ott 120 - ra becsülték azt a sebességet, aminél az autó megcsúszhatott.

[ Szerkesztve ]

=== Szatocs ===

(#13980) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Ahogy nézem, igazak voltak a hírestelések, miszerint a Tiida és a Qashqai megjelenése után abbahagyják a Primera forgalmazását.
Szomorú lettem. Egy korszak lezárult. :(

[ Szerkesztve ]

(#13981) pilóta válasza Hippo (#13904) üzenetére


pilóta
nagyúr

Szia!
Nekem ilyen van, csak 2,5-ös és amerikai változat (Millenia. Annyiban különbözik a Xedos9-től, hogy mérföldben mér és van a lökhárítón szélességjelző)
Az alkatrészek ugyanannyiba kerülnek, mint bármi máshoz, kivéve amit meg tudsz venni fillérekért e-bay-en, mert az meg sokkal olcsóbb :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#13982) NoLF válasza dragonfx (#13976) üzenetére


NoLF
addikt

szétszakadásnál általában ezek az okok:
irtó keskeny és erős tárgy, aminek nekimegy, kis területen nagy erő -> szakad
hatalmas sebesség -> szakad
összegesztett, 2ből összerakott autó pompásan megcsinálva -> szakad

ezeknél az autó eredeti masszívsága, merevsége javíthat/ronthat a dolgon, de alapvetően nem ez határozza meg, hogy szakad vagy nem.

node ez nem a melyik autó hogyan szakad szét topik, úgyhogy sztem ezt itt fejezzük be.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#13983) AMD Power válasza Rick4 (#13974) üzenetére


AMD Power
titán

Jézus Mária. Szerencsétlen 26 éves gyerek. :(((

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#13984) NoLF válasza AMD Power (#13983) üzenetére


NoLF
addikt

16. :U

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#13985) fokukac válasza (Kolombusz) (#13980) üzenetére


fokukac
nagyúr

egy perces néma csendet....!

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#13986) dokar válasza NoLF (#13984) üzenetére


dokar
addikt

pff, sztem 20-22 év alatt nem kéne adni senkinek sem jogsit, segédmotorra pedig min 18 év

extra - SEXRay

(#13987) t1 válasza dokar (#13986) üzenetére


t1
addikt

na kösz :U

(#13988) dokar válasza t1 (#13987) üzenetére


dokar
addikt

ez most nem kellett volna meglátnod :B
egyébként nem miattad gondolom így.

extra - SEXRay

(#13989) pilóta válasza dokar (#13986) üzenetére


pilóta
nagyúr

Én inkább értelmi szinthez kötném. Egy 16 éves is lehet értelmes, és egy 45 éves is lehet satu...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#13990) dokar válasza pilóta (#13989) üzenetére


dokar
addikt

pl kreszvizsga előtt egy IQ teszt és egy pszichomókus :K

extra - SEXRay

(#13991) pilóta válasza dokar (#13990) üzenetére


pilóta
nagyúr

Az IQ teszt jó ötlet, a pszichomókust kihagynám, nem kellenek sorozatgyilkosok az utakra... :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#13992) szatocs válasza pilóta (#13989) üzenetére


szatocs
őstag

Ahol én voltam, ott még olyan cigányok is voltak, akik a nevüket sem tudták leírni:D Meg miközben forgalmiztam, volt egy olyan 25 körüli, akit 4. - re is megvágtak forgalomból. Igaz ő jól kezelte az autót, csak éppen a táblákra nem figyelt. De már a 2 - es golfot otthon több éve vezeti:(((

Már lassan a jogsis topikba is átmehetünk:D

=== Szatocs ===

(#13993) dragonfx válasza Dr. Ernő (#13978) üzenetére


dragonfx
veterán

Hát bocsi de igen azt mondom ez sem volt akkro autó.hiába bmw avgy honda amelyik szétszakad az 1 fos.Ez nem azt jelenti az összes azon márka képviselője xar, csak az adott gép.....persze avezetőn múlik....én 18 év fölött adnék csak jogsit.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#13994) pilóta válasza dragonfx (#13993) üzenetére


pilóta
nagyúr

Szvsz még egy harckocsi is szétszakad, ha kellő sebességgel ütközöl kellő szögben kellően kemény tárgyba. Hülyeség ellen nincs orvosság, a csávó valszeg csak százzal ment többel, mint szabadott volna, nem is beszélve arról, amennyivel lehetett volna...

[ Szerkesztve ]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#13996) dokar válasza dragonfx (#13995) üzenetére


dokar
addikt

ezt miért ide? :U :F

extra - SEXRay

(#13997) dragonfx válasza dokar (#13996) üzenetére


dragonfx
veterán

jaja faxom rakjátok át amilyen zenét hallgatokba :C ..félreklikkeltem.sry.törcsi van, én már nem tom.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#13998) fokukac válasza pilóta (#13994) üzenetére


fokukac
nagyúr

de ennyivel keményebb volt a corsa? :F

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#13999) AMD Power válasza dokar (#13986) üzenetére


AMD Power
titán

Ebben látod van valami.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#14000) pilóta válasza fokukac (#13998) üzenetére


pilóta
nagyúr

Fene tudja hogy történt. Lehet, hogy csak megpattant a corsán, és egy oszlop csapta ketté...

Aki él és nem boldog, az téved!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.