Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12351) lenox válasza SaNyEe (#12350) üzenetére


lenox
veterán

Na ja, azert is irtam, hogy pl. En meg arra gondoltam, hogy ha raer sajnalni, akkor neki nyilvan nincs ilyen problemaja, tehat a masik kasztba tartozik :).

(#12352) Dare2Live válasza lenox (#12351) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

mér munkahelyen nem lehet vigyázba vágva sajnálni téged miközben melózunk?

Te szegény szerencsétlen, hogy dolgoznod kell jajde sajnálunk....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#12353) dabadab válasza lenox (#12346) üzenetére


dabadab
titán

Nem (nem teljesen :) ), de ugy tunt, hogy te sem vagy arra szorulva, hogy muszak utan a Blahan keregess huszasokat ;)

DRM is theft

(#12354) Rick4 válasza lenox (#12344) üzenetére


Rick4
félisten

az már régen gáz, ha az asszonynak több pénze van, mint neked....nekem sajnos (de inkább szerencsére) nem adatott meg a tehető szülő "feature", így én inkább magamnak kaparom a gesztenyét.. ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#12355) Rick4


Rick4
félisten

valaki otthon van mitsu 3000GT twin turbo-s verdában? kellene tudni, hogy a sima turbo nélküli és a turbo-s verzió főtengelye eltér-e egymástól. :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#12356) lenox válasza Rick4 (#12354) üzenetére


lenox
veterán

Kerdezd csak meg Gyurcsany papat, hogy mennyire gaz az... Nekem ugy tunt, annyira nem nagy gaz...

#12352: vegul is lehet, koszonom nektek, hogy ilyen onzetlenek vagytok, de inkabb az 5 millat kuldjetek. Elore is koszi. Mindig tudtam amugy, hogy vannak meg kivetelesen jolelku emberek :).

[ Szerkesztve ]

(#12357) Dare2Live válasza lenox (#12356) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Te is a lejmolos modszerrel nyomod? :P

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#12358) Dumb válasza Dare2Live (#12347) üzenetére


Dumb
senior tag

Csak a hasamra ütöttem :) Évi 20 körül gurul kb. , eddig összesen 16-ot mentünk vele...

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#12359) lenox válasza Dare2Live (#12357) üzenetére


lenox
veterán

Elhiheted, hogy konnyebb, mint melozni... De ugy tunik, gyenge vagyok benne. Bar ha eszembe jut Annacska, akkor gondolom ket nagy mumell es egy szopos szaj rajtam is segitene... Na meg gondolkozom rajta...

(#12360) Dare2Live válasza lenox (#12359) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Én nem tudom de neked elhiszem... :P

Ilyen fejjel meg lehet szánalmat ébresztenél egyesekben két nagy mümellel meg egy szopós szájjal... :P

Najó abbahyagytam... :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#12361) feel good válasza lenox (#12359) üzenetére


feel good
aktív tag

Elég, ha kihúzatod a fogaid.. :D

(#12362) Rick4 válasza lenox (#12359) üzenetére


Rick4
félisten

talán egy thai shemale műtét helyretenné a lehetőségeidet... :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#12363) fokukac


fokukac
nagyúr

már hétvégén is furcsa csörömpölő hang jött a kipugogóm felől, de tegnap végképp kilyukadt, így most olyan hangom van, mint egy tuning zsigának :DDD
jó mély öblös, brutális.

most már tényleg igazi csajozós autó lett a szuzukimból... :;]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#12364) MaciG


MaciG
addikt

Sziasztok

Nekem is lenne egy kérdésem. Valószínű hamarosan lesz egy "új" autó a családban és igazából 2 típus az amire leszűkült a kör.

Az egyik egy SEAT LEON 1.8 T SPORT R a másik meg egy Honda CIVIC TYPE-R . Konkrétan nem ez a 2 hirdetés közül lesz kiválasztva csak a pontos típus miatt. Igazából mind2 nagyon tetszik, és valószínű a civicet választanánk, csak a váltója elég hülye helyen van.

Vélemények?

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#12365) Integra válasza MaciG (#12364) üzenetére


Integra
titán

attól függ, hogy mennyire akarsz nyersességet, keménységet és zajt.
vezesd mindkettőt, mindkettőnél ugyanazokat a kérdéseket tedd fel.
aztán eldöntöd hogy mi jön be neked inkább.
van egy másik ctr, most eladó, az egész biztos forrásból, de 3.69 [link]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12366) lajafix válasza fokukac (#12363) üzenetére


lajafix
addikt

foltozd be gyorsan, mert seperc alatt az anyakönyvezető elé kerülsz, az meg már a végső stáció... :)

Ma láttam 2 atipikus anyukát gyereket szállítani az iskolába:
1. Anyuka telefonál-persze kézben tartja a mobilt- és araszol a dugóban, gyerek hátul szabályosan bekötve, a sávváltás nehezen megy neki, hiába no a BMW X5ös nem éppen városi autó, fehérben meg még ritkább.
2. mögötte jövő autóban egy totál szőkített copfos hölgy fél arcát takarja a napszemüveg, meredten nézz előre, de a kor csak látszik rajta, mellette ül a legalább 12 éves lánya, no meg fiatal szőkék általában az anyósülésen, nem a kormány mögött foglalnak helyett egy Porsche Cayenne-ben.

Lenox, valamelyik nem a kedves feleséged volt? :)

Rock'n Roll

(#12367) Integra válasza lajafix (#12366) üzenetére


Integra
titán

na egy ilyen 40 körüli fullos "háziasszonyt" azért bevállalnék játszótársnak:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12368) MaciG válasza Integra (#12365) üzenetére


MaciG
addikt

Igazából a lényeg hogy jól nézzen ki :) (ami mondjuk szubjektív), a másik meg ,hogy sportos legyen, legyen meg a vezetési élmény :K Annyira nem értek még hozzá, de mivel pár év múlva úgyis az enyém lesz majd az autó (egyenlőre még "családi" lesz),azért érdeklődöm, hogy mégis melyiket kéne :)

BANZAII

(#12369) Integra válasza MaciG (#12368) üzenetére


Integra
titán

kinézet szubjektív
mindkettő disznó nagyon, nekem hátulról a leon egyértelműen jobban tetszik, iszonyat szép lámpák, letisztult segg, szóval a legszebb seat ez.
ugyanakkor ha örömautózás, akkor a ctr, ez egyértelmű, motorban, váltóban, futóműben, szóval egész mechanikában nem fogja meg a leon. amúgy meg ha kapcsol a vtec és meghallottad a hangját, onnantól úgyis eldöntötted hogy ctr lesz:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12370) feel good válasza MaciG (#12368) üzenetére


feel good
aktív tag

(#12371) Füge007 válasza Integra (#12367) üzenetére


Füge007
senior tag

he he he

Füge

(#12372) Füge007 válasza MaciG (#12364) üzenetére


Füge007
senior tag

Hali!

A Seat jobban családi autó méreteiben adódóan. Ha fontos a csomagszállítás, esetleg több utas szerintem az jobb választás. Ilyen Hondában még nem ültem, de szívesen kipróbálnám!

Füge

(#12373) lenox válasza lajafix (#12366) üzenetére


lenox
veterán

Nem, Honda CRV-vel jar az asszony, az en ertekelesem alapjan BMW X5, Porsche Cayenne, szokitett maca nem bejovos. Hatul szabalyosan bekotott gyerek az ok.

(#12374) MaciG válasza Integra (#12369) üzenetére


MaciG
addikt

Köszönöm szépen a válaszokat :R

Hétvégén valószínű ki lesz próbálva mindkettő típus alaposan :K

feel good: Nem rossz verda ,de sajnos most nem csak én döntök.

BANZAII

(#12375) fokukac válasza fokukac (#12363) üzenetére


fokukac
nagyúr

tényleg, nem tud valaki valami közelítő értéket mondani erre a kipufogó-lyukadásra, hogy mennyibe is fog fájni? :U

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#12376) NoLF válasza fokukac (#12375) üzenetére


NoLF
addikt

gondolom a hátsó dob lyukadt ki, mutyukinál nem hiszem hogy vészes lenne, munkadíjjal együtt sacc/kb 20 sztem, bár közöm sincs az árakhoz úgyhogy lehet baromságot mondtam.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#12377) Integra válasza fokukac (#12375) üzenetére


Integra
titán

pár ezer max egy heggesztés
20ból már zsírúj is van szuzira szerintem:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12378) fokukac válasza Integra (#12377) üzenetére


fokukac
nagyúr

denkesőn mindkettőtöknek. ;)

négyre viszem kórházba a kicsikét.

(amúgy kicsit sokallom már az elmúlt 1 évben ráköltött összeget :( )

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#12379) _seth_ válasza fokukac (#12375) üzenetére


_seth_
veterán

Nekem kereken 2000 forint egy foltozás. Tegnap ez 2 lyuk volt...

Jah, sry, elnéztem.

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#12380) bobsys válasza fokukac (#12375) üzenetére


bobsys
addikt

ha csak hegesztik akkor 5-6K

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#12381) fokukac válasza bobsys (#12380) üzenetére


fokukac
nagyúr

amúgy tavaly nyáron is volt már rajta egy lyuk, de akkor még csak zörgött, mint egy wartburg.

Azt ingyen (!) csinálták meg a kipufogó klinikán.

Tudták, hogy úgy is jövök még hozzájuk...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#12382) NoLF válasza fokukac (#12378) üzenetére


NoLF
addikt

ja persze ha nem veszel új dobot csak hegesztik akkor max 5k sztem (nekem kkméten 3 volt anno)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#12383) Füge007 válasza fokukac (#12381) üzenetére


Füge007
senior tag

Ha már volt javítva akkor lehet el kellene gondolkozni a cserén. Elvékonyodik a lemez, és bár most megheggesztik két hét mulva másik helyen reped ki. Egyszerüen elkorrodál, hőhatás, savas hatás, sózott utak, lassan de biztosan tönkreteszik a kipufogó rendszert.

Füge

(#12384) Integra válasza Füge007 (#12383) üzenetére


Integra
titán

egy pár százezret érő swiftre minek zsírúj kipuff?
majd megcsinálja másik 2 rugóért aztán lecseréli
kukac bankár, szóval ő számol is a megtérüléssel:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12385) Dare2Live válasza fokukac (#12378) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Ha jól emlékszema tied is koros, így 12év után ahogy látom kezdenek sorra jönni a bajok a swiftel persze 12év panel elött állás meg 2tanulovezető csaj, meg a nem javított dolgok megteszik a hatásukat akárhol....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#12386) fokukac válasza Dare2Live (#12385) üzenetére


fokukac
nagyúr

ez még csak 8,5 éves.
sok baj összességében nem volt vele, csak az elmúlt egy évben a kopóalkatrészek jöttek sorra...

aszongya, hogy, a teljesség igénye nélkül :

tavaly január : féltengely-csere, olajcsere (már nem emlékszem, de talán 30 rugó volt)
tavaly július : kipufogó csörömpölés, ingyen javítva
tavaly október : vizsgáztatás, új forgalmi, zöldkártya, gumiharang-csere, tömítés-csere, 65 rugó
tavaly december : új akkumulátor, 22 rugó
idén március : olajcsere, 10 rugó
idén március : új nyárigumi-szett, 42 rugó
idén május : kipufogó csere v. javítás (nemtom mennyi lesz)
így összeadva már sok.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#12387) Füge007 válasza Integra (#12384) üzenetére


Füge007
senior tag

Ja ebből a szemszögből én nem látom a dolgokat! Nem drága hozzá az alkatrész, és 4 heggeszgetés árából már ott van, hogy ujjat vesz. 8,5 éves Szuzuki még sok Km elporoszkál, és ha megtartja akkor előbb vagy utóbb oda jut, hogy csere. Ha eladja akkor nem szóltam.

Füge

(#12388) Füge007 válasza fokukac (#12386) üzenetére


Füge007
senior tag

tavaly december : új akkumulátor, 22 rugó

Miből van ez az akksi, aranyból? Nagyon drága vétel volt!

Füge

(#12389) Integra válasza fokukac (#12386) üzenetére


Integra
titán

ez nem baj, ezek benne vannak. lesz még pár, no para:)
ettől még megbízható és jó tütü

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12390) Integra válasza Füge007 (#12388) üzenetére


Integra
titán

látnád te az igazi komoly akksi árakat.....
:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12391) Notes válasza fokukac (#12386) üzenetére


Notes
senior tag

"így összeadva már sok" Hát nem akarlak elkeseríteni, de ezek teljesen átlagos üzemeltetési költségek egy kilenc éves autónál...

Romanes eunt domus!

(#12392) fokukac válasza Notes (#12391) üzenetére


fokukac
nagyúr

nem keserítettél el.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#12393) Füge007 válasza Integra (#12390) üzenetére


Füge007
senior tag

De ha sokalja a költségeket minek vesz bele ennyiért, hm.....?! Nem értem. Mindenesetre egy ilyen kis akkuért sok. A barátnőm Twingójába Varta silver line akkut 3 év garival 9500.- vettem, ami szerintem annyira nem gagyi termék. Lehet vannak hipi szupi akkuk, de minek, egy átlagos kiskocsiba?

Füge

(#12394) Integra válasza Füge007 (#12393) üzenetére


Integra
titán

mert egy átlagos kiskocsi ugyanúgy ott maradhat az út szélén, mint a hipi szupi autó. minőségi akksi nem a hipi szupi autók kiváltsága:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12395) Rick4 válasza Füge007 (#12388) üzenetére


Rick4
félisten

én is meglepődtem, mikor nekem karácsony előtt pár nappal 28K volt a 74-es varta, mint utóbb kiderült a lengyelek valami bazi nagy akksigyárat építettek, és felvásárolták az összes ólmot. tavaly épp csak 6X volt áremelés az akksiknál.. :Y

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#12396) fokukac válasza Rick4 (#12395) üzenetére


fokukac
nagyúr

nekem is ezt mondták a boltban, de itt persze le lettem hülyézve, hogy aranyból van az akksim...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#12397) NoLF válasza fokukac (#12396) üzenetére


NoLF
addikt

nekem jelentős kedvezménnyel 16 volt az exxide akksim (bolti ára 22), meg vagyok vele elégedve, autószerelő haver ajánlotta, megbízom benne.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#12398) Rick4 válasza fokukac (#12396) üzenetére


Rick4
félisten

tudom, én is köztük voltam... :B utána meg elmentem akksit venni, és csak néztem.. :Y

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#12399) CriticalHit


CriticalHit
őstag

Szerintetek, Mazda2 1,3 TE vagy Mitsubitsi Colt 1,5 CZ3?

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#12400) Rick4 válasza CriticalHit (#12399) üzenetére


Rick4
félisten

mitsu.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.