Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13901) Hippo válasza Integra (#13894) üzenetére


Hippo
aktív tag

Oksa, köszike mindenkinek a segítséget! :)

(#13902) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Egy modell tipushibáiról hol lehet érdeklődni, hol lehet utánanézni?
Konkrétan a P12 hibái érdekelnének, hogy mire érdemes odafigyelni. Mert bár a mi P12-nknek még semmi baja nem volt 3 év alatt, leszámítva a Renault motor hibaüzeneteit(, ami a hibakódban szereplő alkatrész cseréje után sem szűnt meg, meleg motornál pedig nem is jelez semmit és amúgy hibátlanul megy, nem nőtt a fogyasztás), azért csak megvannak gondolom ennek a tipusnak is a hülyeségei.

(#13903) Hippo


Hippo
aktív tag

Találtam még 1 igen szép autót, érdekelne a véleményetek róla:

Mazda

Köszi!

(#13904) Hippo


Hippo
aktív tag

Ezt írták az egyik oldalon róla:

A Mazda Xedos 9 nagyon jó autó.

Valószínűleg a használt Mazda Xedos 9-ek viszonylag alacsony árát az magyarázza, hogy a hírek szerint nem igazán olcsó az esetleges műszaki problémák orvoslása. A Mazda Xedos 9 egy igen jó autó, innovatív technikával egy olyan időszakból, amikor mindenki a másikat figyelte ahelyett, hogy valami újat és érdekeset alkotna. Bátran ajánljuk!

Annyire eszméletlen drága hozzá az alkatrész tényleg?

(#13905) (Kolombusz) válasza Hippo (#13904) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Ha jól rémlik, kurva drága.
Egy gyújtáskapcsoló bontóból a 100 ezer forint körüli kategóriában van.

[ Szerkesztve ]

(#13906) Rick4 válasza Hippo (#13904) üzenetére


Rick4
félisten

majd ha kell kb suzuki áron hozzá bármilyen alkatrész, szólj, és intézem.. ;) de nem a 2 lityósat vedd, hanem a 2.5-öst, ugyanannyit eszik, viszont mellette jóval erősebb.. ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#13907) Rick4 válasza (Kolombusz) (#13905) üzenetére


Rick4
félisten

van ilyen gyújtáskapcsoló ha kell 10 napon belül vadi új, kb 20K-ért vihető...asszem viszek belőle a bontósoknak is vagy 3-4 szatyorral.. ;) még a komplett kormányzár mechanizmussal is 50 alatt van.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#13908) gaborbol válasza tildy (#13864) üzenetére


gaborbol
őstag

ÜDV!

Nem tudom szoktad e nézegetni Totalcart, a népítéletéből elég sok tapasztalatot lehet szerezni a kiszemelt verdával kapcsolatban. El szoktam olvasni az adott autóval kapcsolatos összes véleményt, így a típushibákkal, szervíztapasztalatokkal, fogyasztással, megbízhatósággal kapcsolatban egész sok infóra lehet szert tenni rövid idő alatt.
[link]

Ha pedig már tudod milyen autót szeretnél pontosan, akkor célszerű megkeresni az adott márka magyar rajongói oldalait.Gyakran árulnak fanatikus klubtagok hihetetlen jó állapotban, szinte kincsként őrzött verdákat normál piaci áron.Nagyon sok helyen be szokták linkelgetni az interneten hirdetett verdákat, majd kitárgyalják, hogy mit lenne érdemes megvenni, mit nem.Hirdethetsz ott, hogy autót keresel, kérhetsz tanácsot vásárláshoz, javításhoz,alkatrészbeszerzéshez, bármihez...
PL:

Hyundai:
[link]
Toyota:
[link]
[link]
Kalos:
[link]

Amennyiben mód és lehetőség van rá próbáld meg elkerülni a beszámítást, jobb ha te adod el az autódat még, ha macerásabb is. Az esetek nagy részében anyagilag jobban jössz ki, nem kell vadászgatni, hogy ki hogyan számol be és mibe. Ebben az árkategóriában még lehet fegyvertény, ha vételkor kezedben a pénz.Márkaszervizes-autószerelős átnézést semmi esetben se szabad kihagyni.
(ha esetleg mégis corolla mellett döntenél keress meg bátran)

[ Szerkesztve ]

(#13909) szatocs válasza gaborbol (#13908) üzenetére


szatocs
őstag

Népítéletet hatalmas fenntartással kezelendő.

Amelyikhez van kép, az esetleg igazi is lehet, de nagyon sok kamu van benne.

[ Szerkesztve ]

=== Szatocs ===

(#13910) Hippo válasza Rick4 (#13880) üzenetére


Hippo
aktív tag

Visszatérve erre a dologra, ez jót vagy rosszat jelent, hogy egy gyártósoron készült a Volvo S40-el vagyis szinte az a kasznin kívül?

(#13911) lajafix válasza szatocs (#13909) üzenetére


lajafix
addikt

jó az. ilyen gyöngy[link]szemek is vannak, ez biztos igaz! :)) Hisz fotó is van! :)

[ Szerkesztve ]

Rock'n Roll

(#13912) Rick4 válasza Hippo (#13910) üzenetére


Rick4
félisten

én a volvóról is azt írtam, hogy a haver 180 ezerrel vette, még ha nem is volt tekerve az óra, akkor a 180ezerrel is pöcc röcc, és ment a gép, se a futómű, se a fék nem volt olyan, hogy egyből 200-at kellett volna rákölteni, a külseje is teljesen egyben volt, így azt mondom, ugyan többet érdemes megnézni, melyiknél mi jön ki km óra állástól függően, de nem rossz gép.. ;) kb egy opel astra áráért lehet venni, de akkor itt az összes ablak elektromos, automata klíma, minden benne van...ha ez segít, az övé egy éve 1.150.000 volt, és 98-as évjárat volt, tehát ennyiért tényleg egy teljesen jó állapotú gépet kell kapnod.. ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#13913) Hippo válasza Rick4 (#13912) üzenetére


Hippo
aktív tag

Értem, köszi. :)

(#13914) szatocs válasza lajafix (#13911) üzenetére


szatocs
őstag

Na igen, van ilyen is:D

=== Szatocs ===

(#13915) tildy válasza gaborbol (#13908) üzenetére


tildy
nagyúr

Köszi szépen:R

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#13916) tildy válasza tildy (#13915) üzenetére


tildy
nagyúr

Hm ezt lehet meg kéne nézni....
Szép is klímás is, sok km. sincs benne... Tetszik.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#13917) Hippo válasza tildy (#13916) üzenetére


Hippo
aktív tag

hm.. mintha lenne egy horpadás a bal oldalán elől.. vagy csak a fényvisszaverődés miatt látom csak úgy.. :U

(#13918) NoLF válasza Hippo (#13917) üzenetére


NoLF
addikt

van, de ebben a kategóriában sztem elvtelenség lenne elvárni hogy makulátlan legyen, másrészt ez a horp még seholsincs... pár hónap pest, és rá sem lehet ismerni a tütüre sajna :O

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#13919) lajafix válasza tildy (#13916) üzenetére


lajafix
addikt

gyorsulni akarsz, azért kell az 1.6? :)

Rock'n Roll

(#13920) t1 válasza tildy (#13916) üzenetére


t1
addikt

törött volt...

(#13921) tildy válasza t1 (#13920) üzenetére


tildy
nagyúr

Ezt te miből látod? A bal elején lehet hogy rosszul törik a fény, nem?
lajafix: 80 LE alá amúgysem adnám. Amúgy ja, szimpatikus, hogy 1.6os.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#13922) t1 válasza tildy (#13921) üzenetére


t1
addikt

Első lökös fekete... a hátsó meg színre fújt...én ebből következtetek, hogy koccant.
1.6 16V nagyon megy :R

(#13923) NoLF


NoLF
addikt

Istenem... hétvégén Veszprémben ismét kipróbálhattuk egy jóbarátom Impreza WRX-ét, csak az eddigi próbákkal ellentétben már vérbeli STi-ként viselkedett, hisz megkapta a tuningcsomagot, program, pöffrendszer, lefújó...

Jesszusom. Már el is felejtettem milyen i-s-z-o-n-y-a-t-o-s-a-n brutális ez a gép, de annak ellenére hogy ő azt mondta, szerintem nem fogom érezni a különbséget 225 és 280 közt, szerintem éreztem. :Y ezúttal barátnőm is jött velünk, mostmár ő is tudja miért szorul görcsbe a gyomrom ha valahol a messzi távolból feljeslik a bububububububububububbubububuuubububububuuuvvraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa amit annyira szeretek. Csak a miheztartás végett: én elöl ültem, tapostam a padlólemezt, kapaszkodtam, kerekedett a szemem, görcsbe állt a gyomrom, az adrenalin-injekció olyan heves volt néha egy-egy körforgalomba érkezéskor és kigyorsításkor, hogy néha már annyira a torkomban dobogott a szívem hogy nem is esett jól. Mindeközben barátnőm a hátsó ülésről csak "azta" "hihihihihi" "juhúúúúúúúúúúúúúúúú" "áááááááááááááááá!" és hasonló megnyilvánulásokra volt képes.

Én ezt az autót NEM MERNÉM vezetni.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#13924) t1 válasza NoLF (#13923) üzenetére


t1
addikt

A fekete STi volt?

(#13925) NoLF válasza t1 (#13924) üzenetére


NoLF
addikt

nem veszprémi a srác, szerintem nem ismerheted, egy évben kb egyszer fordul meg ez az autó ott. Egyébként kék, szürke magnéziumfelnis, és nem STi csak sima WRX (már csak kívülről) 2006os. a központ környékén toltuk, vasárnap délután fél5 körül.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#13926) t1 válasza NoLF (#13925) üzenetére


t1
addikt

jah akkor nem tudom nem láttam még. Vasárnap meg fél 4 kor mentem haza

(#13927) Hippo


Hippo
aktív tag

Nem tudtok olyan oldalakat (lehetőleg magyart), ahol Mitsubishi Carisma után tudnék olvasgatni? Tesztek, saját tapasztalatok stb...

totalcar.hu/nepitelet -et már végigolvastam..

[ Szerkesztve ]

(#13928) AMD Power


AMD Power
titán

Ezt megyek este megnézni. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#13929) t1 válasza AMD Power (#13928) üzenetére


t1
addikt

Eléggé polírnak tűnik

(#13930) AMD Power válasza t1 (#13929) üzenetére


AMD Power
titán

Ennyi pénzért belefér. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#13931) Hippo


Hippo
aktív tag

Nagyon szép állapotban van! :)

(#13932) NoLF válasza AMD Power (#13928) üzenetére


NoLF
addikt

ez igen! :Y :R

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#13933) AMD Power válasza NoLF (#13932) üzenetére


AMD Power
titán

Ja és a nő még a kompresszió mérésben is benne van. Arról nem is beszélve ,hogy mikor hívtam nem vette föl. Még ő hívott vissza.... :B

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#13934) t1 válasza AMD Power (#13933) üzenetére


t1
addikt

ennyiért megveszem előled:D

(#13935) AMD Power válasza t1 (#13934) üzenetére


AMD Power
titán

:))

Utána ezt nézzük meg. Ez is benne van a szerelői átnézésben és a kompresszió mérésben. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#13936) Rick4 válasza AMD Power (#13935) üzenetére


Rick4
félisten

a hátsó ajtó jobb alsó fele elég érdekesen áll....ettől függetlenül 200-ért sokat nem kell várni.. ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#13937) Rick4


Rick4
félisten

megint emelik az üzemanyagok árát, most 6-6-forinttal. egy lityó dízel 336ft lesz... :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#13938) NoLF válasza Rick4 (#13937) üzenetére


NoLF
addikt

zsír. kezdem megdöntögetni a minimálfogyasztási rekordjaimat :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#13939) Rick4


Rick4
félisten

ez tetszik: [link] :C

A vámparancsnok szerint amennyiben az ilyen jellegű autóvásárlásnak kizárólag az adóelkerülés volt a célja, akkor ez joggal való visszaélésnek, adócsalásnak is számít...csak azt felejtették el, hogy ez a dolog nem magyarország területén valósult meg, onnantól meg értelemszerűen nem a magyar törvények vonatkoznak a dologra... :K

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#13940) szatocs válasza Rick4 (#13939) üzenetére


szatocs
őstag

Én drukkolok ennek a sok álszlováknak, egyszer csak rájön a magyar kormány is, hogy nem kéne ennyi bőrt lehúzni az emberről.

Tegnap hallottam, hogy valamelyik nagy poszton lévő 4 millióért festette, fényeztette át az autóját. Na ehhez már tehetség kell:D

=== Szatocs ===

(#13941) bobsys válasza szatocs (#13940) üzenetére


bobsys
addikt

jo az 4,5 misinek is
hivatalos indoklas: mert a szine nem olyan mint a tobbi orezredes autonak, ergo biztonsagi szempontbol sebezheto

szerk: es a szlovakosoknak en is szurkolok

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#13942) Dumb válasza AMD Power (#13928) üzenetére


Dumb
senior tag

Ha tényleg ennyi van benne, nagyon jó vétel. Ha kétszer ennyi, még úgy is jó :) Ha beindul, megy, megáll...

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#13943) Rick4 válasza szatocs (#13940) üzenetére


Rick4
félisten

az álszlovákoknak nem is kell a drukk, uniós alapjog az áruk és szolgáltatások szabad áramlása, valamint a vámok és a vámokkal egyenértékű intézkedések tilalma...ráadásul a vámosok csak a sejthetőség határáig jutnak el, de ugye ezt a dolgot elég keményen bizonyítani is kell. ez semmi másról nem szól, csak ijesztgetés... :K

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#13944) AMD Power válasza Dumb (#13942) üzenetére


AMD Power
titán

Este kiderül. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#13945) Rick4


Rick4
félisten

még egy vicces történet: [link], ez is csak itt történhet meg.. :C

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#13946) gaborbol válasza AMD Power (#13928) üzenetére


gaborbol
őstag

Munkatársam vett ilyet a lányának 2 éve 120k-ért, azóta gyaokrlatilag csak tankolnak bele. 5,5 lityivel béri,megbízható, szeretik. Januárban meg akartam tőlük venni, mert úgy volt hogy eladják, de aztán mégsem adták el ...

Atán megvettem ezt 100k-ért, majd szépen kipolíroztam :)

[link]
[link]
[link]

(#13947) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

elhagytuk a prelude kulcsait és a kp távirányitóját.
Tudtok olyan embert aki kijön, kinyitja és legyárt hozzá egy pár uj kulcsot? Viszonylag sürgős lenne, autoklubosok sanos csak kinyitják ha jol rémlik.

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#13948) NoLF válasza gaborbol (#13946) üzenetére


NoLF
addikt

megveszem tőled 150ért. most, kp.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#13949) TexT-BoY válasza NoLF (#13948) üzenetére


TexT-BoY
addikt

én is megnéztem a képeket, én 200at adok érte, most :K . Tényleg álomszép rohadás mentes GT mazdicsek, aranyos.
gaborbol hozzad adom a kest!:D

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#13950) NoLF válasza TexT-BoY (#13949) üzenetére


NoLF
addikt

210 ;)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.