Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Milyen alaplapot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:11:21

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105587) Cifu válasza smallmer (#105586) üzenetére


Cifu
nagyúr

Belevághatsz az NZXT-be is, ha szereted a kalandokat, legfeljebb lesz másod kézből nekünk is infónk. ;)

Nekem ASUS van, problémám nincs vele. A köpködések 90-95% amúgy alaptalan, valaki írt vagy mondott valahol valamit, amiből aztán téma lett, de azóta is azon pörög a fél reddit (lásd "leég a proci benne" téma, amely ugyebár alapvetően egy túl magas VSOC feszt engedő AMD AGESA miatt robbant ki). Ezen kívül pedig mivel népszerű márka, eléggé sok a tapasztalat és a visszajelzés. Arányosan ez azt jelenti, hogy számszerűleg is ebből lesz a legtöbb probléma-visszajelzés. Ez ilyen.

Az AsRock nem rossz szerintem, ár/értékben jó lapokat csinálnak.

Azt, hogy a Giga és az MSI miért nem csinál B650E-t, nem tudom. A B650 és a B650E között a fő különbség, hogy a CPU-ból a VGA és M.2 NVME csatihoz menő vezetékek és csatlakozók megfelelnek-e a PCI-Express 5.0-ás szabványnak, vagy sem. Ha nem, akkor 4.0-ásként fut, ha igen, akkor 5.0-ás ként...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Milyen alaplapot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.