Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Milyen alaplapot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:11:21

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105586) smallmer válasza Cifu (#105585) üzenetére


smallmer
őstag

Igazàból az NZXT-t láttam a legjobbnak, de minél többet olvasom a redditet, annál jobban megy el tőle a kedvem + ha bármi gondom van nem tudok kérdezni. Pedig nagyon tetszik.

Az Asrockot nem ismerem, de régebbről az ugrik be, hogy nem a legjobb minőségű lapokat gyàrtják (nem tudom így van-e most is). Régen ha olcsó lap kellett akkor asrockot javasoltak. Mi a mostani vélemény róla?

Gigabyte tetszene, de normál árban nincsen legalàbb b650e lap. Cáfoljatok rám, ha van ilyen.

Asus-t meg konkrétan utálják redditen. Egyáltalán nincsenek róla jó véleménnyel.

MSI-nél meg a Tomahawk x670e az ami szóba jöhet. Nehéz nagyon kitalálni, hogy mi legyen.

Amit fixen tudok, hogy b650e legyen vagy x670e.

Monitor csak akkor lesz rákötve, ha ne adj Isten tönkre megy a VGA, átmeneti időszakban.

Hankàrtya majdnem mindegy milyen a korábbi leírásaitok alapján. HDMI-vel lesz rákötve egy LG OLED tv, ha meg kell akkor veszek majd egy külső hangkártyát.

USB4 nem kritérium, de ha van annak örülök. Azok a deszkák amúgy jóval drágábbak mint amiket a képeken látunk, ha jól tudom. 140 ezer forintnál nem szeretnék rá többet költeni, de ha kevesebb és minőségbeli romlás nincs, annak örülök :)

VGA-n kívül max hangkártya lesz benne, de abból vannak USB-sek is szóval nem kritérium nagyon.

Nagy vonalakban ennyi :)

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Milyen alaplapot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.