Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  macOS PC-re (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

A rendelkezésünkre álló információk alapján, a szoftver PC-re való telepítése Magyarországon nem minősül illegális cselekménynek. Ettől függetlenül a szoftver módosítása továbbra sem megengedett, ezért a továbbiakban az ilyen verziókra történő bárminemű utalástól kérjük mindenki tartózkodjon!

Tartalomjegyzék:

1. Előkészületek
2. macOS telepítő USB létrehozása
3. Clover telepítése
4. macOS telepítése
5. Telepítés utáni tennivalók
6. Támogatott Grafikus processzorok
7. Előforduló hibák, támogatott WiFi+BT/Ethernet eszközök
8. Hogyan kérjünk segítséget, ha nem működik?
9. Hasznos linkek
10. Hasznos alkalmazások
11. Hasznos alkalmazások (társtopikból a hasznos programok és hasznos apróságok címek alatt)
12. Windows Dual-Boot (egy meghajtón/külön meghajtón)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33301) kazsmerlaca válasza Smiley (#33300) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Nekem nVidia kártyám van de még is megy:

Lapkakészlet modell: NVIDIA GeForce GT 740
Típus: GPU
Busz: PCIe
Foglalat: Slot-1
PCIe-vonal szélessége: x16
VRAM (összesen): 2 GB
Forgalmazó: NVIDIA (0x10de)
Eszközazonosító: 0x0fc8
Revízió ID: 0x00a2
ROM revízió: VBIOS 80.07.df.00.05
Metal: Támogatott, funkciókészlet: macOS GPUFamily1 v4

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#33302) Plasticbomb válasza kazsmerlaca (#33301) üzenetére


Plasticbomb
addikt

OS Verzio? Hekkelt nvidia driver?

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#33303) kazsmerlaca válasza Plasticbomb (#33302) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

A leírásomba megtalálod az os verziót.
Hekkelt? Ezt nem tom, nem én raktam fel :D

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#33304) Smiley válasza kazsmerlaca (#33303) üzenetére


Smiley
őstag

Oké, akkor átfogalmazom. Azok az újabb Nvidia kártyák amik csak Webdriver-rel mennek (GTX7xx-től felfelé, kivéve a GTX750) nem működnek Mojave alatt.

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#33305) Plasticbomb válasza kazsmerlaca (#33303) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Bocsi, nem figyeltem a GPu tipusara.. XD

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#33306) general válasza szuszinho (#33299) üzenetére


general
addikt

De a High Sierra elég jó sztem. Arra érdemes. Utána viszont nincs nvidia támogatás.

(#33307) general


general
addikt

teoretikusan kérdezve: USB 3 sebességet befolyásolhatja, ha nem jó a kext vagy bármi? vagy ha működik, és nem USB 2-es sebességgel megy, akkor annyi. (amennyit az adott meghajtók tudnak, meg nyilván fájlméret, stb)

(#33308) Lazika


Lazika
senior tag

Hali. Valakinek sikerult nar feltenni a catalina betat? Nekem rozsaszin a kep, pedig felismeri az igput. Elvileg erre van vmi script is. Hangom egyaltalan nincs mojaves kextekkel sem.

(#33309) szocsaba


szocsaba
csendes tag

Sziasztok !
Kis segítséget kérnék :
Konfig : Asrock B85M-dgs, I5 4690k RX580 videókártya.
Az a gondom, hogy csak a DP porton kapok képet. Nem tudom milyen beállítás, vagy kext szükséges a megoldáshoz.

Mac Mini M1 16/512 MacOS Monterey

(#33310) ddsteel


ddsteel
aktív tag

Sziasztok, ős MAC-es vagyok, most is Macminin dolgozom. DTPhez kell, tehát annyira nem erőmű, amin dolgozom. Eddig,mikor ide-oda utaztam, aminit és egy monitort vittem,kocsiban elfért, viszont macerásnak érzem, szeretnék egy laptopot, megpróbálkoznék a Hackintoshhal. MACen és PCn is erős felhasználó vagyok, leírás alapján bármit megcsinálok, amit egy felhasználó meg tud. Kérdésem: Tudtok ajánlani 100-150-max200ért egy normális laptopot,amin minden funkció mködni fog OSX-szel. Árakról fogalmam sincs, ezért írtam ilyen széles sávot. 15-ös vagy 17-es lenne jó nekem.
Van ugye pl ez a lista: [link]
Ehhez képest van valakinek más javaslata? Köszi.

(#33311) Plasticbomb válasza ddsteel (#33310) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Itt is megnézheted, hogy mennyit szivtak egyes configokkal.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#33312) Smiley válasza ddsteel (#33310) üzenetére


Smiley
őstag

Én lassan 15 éve kezdtem a hacklit, de továbbra is az a véleményem, hogy notebook-on soha nem lesz meg az Apple élmény, cserében végtelen szopás...

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#33313) ddsteel válasza Smiley (#33312) üzenetére


ddsteel
aktív tag

Köszi a választ mindkettőtöknek, sajnos nem ezt akartam hallani. Pont most akartam kérdezni, hogy egy ilyennel nagyon sokat kell-e szívni hozzá: https://www.arukereso.hu/notebook-c3100/dell/inspiron-15-insp5570-59-p439464282/#termek-leiras De akkor lehet, hogy lemondokróla. Szívni nem szeretnék,meg coder sem vagyok csak user...
A fura az,hogy az egyes telepítési oldalakon azért nem nagyon propagálják a dolog szívás oldalát. De olvasgattam itt, hogy van macera bőven.

[ Szerkesztve ]

(#33314) kushwavez válasza ddsteel (#33313) üzenetére


kushwavez
Topikgazda

esetleg ránézhetsz az osxlatitude nevezetű oldalra. Nagyon sok hackbook van ott, a legtöbb Dell. Keress rá a típusra és találsz sok posztot.
Vannak notik amiken szépen fut, az enyémen is minden megy és nincsen vele probléma. Sokáig tartott megcsinálni mindent, de mostanra kb majdnem csak a Mac fut rajta, kivéve ha játszanék valamivel.

Lenovo ThinkPad T440, Lenovo ThinkPad X1 Carbon 6th, Lenovo ThinkPad X1 Extreme 1st | macOS 13 

(#33315) ddsteel válasza kushwavez (#33314) üzenetére


ddsteel
aktív tag

Köszi a választ, ránézek.

(#33316) #42368256


#42368256
törölt tag

Sziasztok

Tudnátok ajánlani Lenovo x230-hoz wifi kártyát ? Azért vagyok elveszve ezzel, mert ha jól értem akkor Intel kártzák nem játszanak :(

(#33317) Smiley válasza ddsteel (#33313) üzenetére


Smiley
őstag

Nézd, biztosan meg lehet csinálni faszára, a kérdés az hogy ez mennyi időt emészt fel. Mert ha fél évig tákolod mire jó lesz, annak az időnek az árából már biztosan tudtál volna venni egy eredeti gépet is. Az asztali az mtas téma, ott a tököm se venne eredetit, amikor ezerszer jobb vasakat lehet építeni... Sőt ha türelmes vagy és egy évvel lemaradsz, akkor szinte gyerekjáték az egész.

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#33318) ddsteel válasza Smiley (#33317) üzenetére


ddsteel
aktív tag

Ja, hát erre gondoltam én is. A munkaidőm többet ér, mint amennyit szarakodnék vele. Csak hát lehet, hogy elmolyolnék vele. Igaz, nem bármi áron. Igazából arra gondoltam, ha van egy tuti laptop-vas,amin a lehető legkevesebbet kell mókolni, akkor azt megvenném. De ha ekkora szenvedés, akkor nem állok neki 0 tapasztalattal a émában.

(#33319) fuze válasza ddsteel (#33318) üzenetére


fuze
őstag

Szerintem vegyél egy 2015-ös macbook pro-t. 13-mast 250ért találsz patika állapotban. Valszeg én is ezt fogom, mert már kell egy laptop is.

adms.hu | UI Designer

(#33320) general


general
addikt

hali! az új HS install után nem akarnak működni az üzenetek a hacklin, semmit nem látok, ami nem iMessage. előtte minden oké volt. tehát iMessage oké, a többi üzit nem látom és küldeni sem tudok. beállításoknál ott a valid email címem (Apple ID) és a telszám. valamit elfelejtettem volna beállítani? tudtok esetleg segíteni? :B

(#33321) ddsteel válasza fuze (#33319) üzenetére


ddsteel
aktív tag

13as DTP-re azért elég kínzás kategória...Persze csak szükségre kell, utazásra, de mégis...

(#33322) kushwavez válasza ddsteel (#33321) üzenetére


kushwavez
Topikgazda

Azt is meg tudnád esetleg csinálni, hogy kinézel egy laptopot ami új/hackintosh support is van hozzá, megveszed online, kipróbálod és ha macerás/nem működik úgy ahogy azt te elgondoltad, egyszerűen visszaküldöd és visszaadják a pénzed a 14 napos elállási jog értelmében.
Egyébként macera nincs velük (szerintem)
De pl Wifi kártyát 100 hogy kell cserélj ha az Intel.

Lenovo ThinkPad T440, Lenovo ThinkPad X1 Carbon 6th, Lenovo ThinkPad X1 Extreme 1st | macOS 13 

(#33323) fuze válasza ddsteel (#33321) üzenetére


fuze
őstag

Magamból indultam ki, én alapvetően sem szeretek laptopon előre görnyedve dolgozni, ha meg vinni kell akkor mindegy.

Vannak 15 colos CTO konfigok is. Azokban sincs dedikált kártya és nem sokkal drágábbak. Az Adobe programok meg nagyrészt procit használnak. Sajnos.

Nekem a legtöbb grafikus ismerősöm 13-mason dolgozik monitorra kötve.

adms.hu | UI Designer

(#33324) kazsmerlaca válasza ddsteel (#33310) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Pont a DTP-hez kell erőmű ember :DD

[ Szerkesztve ]

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#33325) fuze válasza kazsmerlaca (#33324) üzenetére


fuze
őstag

Adobe-nál csak végtelen RAM és egy jó processzor kell. Kivéve ha videót is vagdosol. A gpu-t csak a rendereléshez használja.

Lényeg: egy gtx750m-el vagy egy radeon rx560-al is összefossa magát. :D

[ Szerkesztve ]

adms.hu | UI Designer

(#33326) kazsmerlaca


kazsmerlaca
senior tag

Na, én meguntam a macOS-t. Akkora kaki itt-ott, olyan alapvető dolgokat nem tud a win-hez képest. Köszi srácok, de én kiszálltam :C

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#33327) fuze válasza kazsmerlaca (#33326) üzenetére


fuze
őstag

Reménykedek benne, hogy ez csak irónia.

adms.hu | UI Designer

(#33328) kushwavez válasza fuze (#33327) üzenetére


kushwavez
Topikgazda

hát én nem tudom.
nálam ott van a szeren a mac.
A megjelenése is, de legjobban az iCloud cuccok tetszenek/gyorsasága.
Imádom, hogy fényképezek egyet vagy gyorsan át akarok rakni valami egyikről másikra és hopp, már meg is van.
kimásolok egy szöveget telon és hosszú? semmi probléma gépen beillesztem amit telon kimasoltam. Safarival ugyanígy.
Hívás jön, csak felveszem gépen, ugyanígy üzenetküldés.
Na de ezeket a kényelmi funkciókat félre téve ott van a Logic X és a Final Cut amik csak Mac-en működnek. Meg még talán a Garage Band de azt nem igazán használom.

Lenovo ThinkPad T440, Lenovo ThinkPad X1 Carbon 6th, Lenovo ThinkPad X1 Extreme 1st | macOS 13 

(#33329) odrif


odrif
MODERÁTOR

Üdv!
Teljesen kezdőként a segítésgeteket kérném.
Van egy Dell 7470-es laptopom.
Szeretném kipróbálni a macOS-t és ha megtetszik akkor akár egy mac-re cserélni a jelenlegi laptopom.
Odáig eljutottam hogy a Win10-es gépre a VmWare progit letöltöttem.
Ide valami patch-ot kell letölteni ha jól látom, ahhoz hogy felismerje és engedje telepíteni a macOS-t.
Ezt honnan érdemes letölteni?
Illetve nem tudom hogy erre a gépre a Sierra vagy a Mojave-t kell letölteni és honnan kell ezt megtenni?
Ha fent van a rendszer akkor a jelenleg meglévő Icloud fiókomba bejelentkezhetem?
A VmWare a jelenlegi SSD-ből levág magának egy darabot?
Ha nem tetszki a rendszer akkor az SSD-t teljes egészében egyben vissza tudom állítani?

Köszönöm, és bocs a sok kérdésért.

20 éve a Prohardveren

(#33330) fuze válasza kushwavez (#33328) üzenetére


fuze
őstag

Egyetértek. Egyszerűen annyira megvan a "flow" ezen a rendszen, hogy én nem tudok elszakadni tőle. A Linux fapad, vagy sokat kell babrálni. A windows meg inkonzisztens és tele van olyan funkciókkal amelyek egyáltalán nem működnek. A hálózati beállításokról meg inkább ne is beszéljünk.

adms.hu | UI Designer

(#33331) kushwavez válasza odrif (#33329) üzenetére


kushwavez
Topikgazda

itt egy guide a notidhoz: Dell Latitude/Inspiron/Precision/Vostro/XPS - Clover Guide
a vmware nem csinál semmit a jelenlegi rendszereddel, nem is vág le a partíciódbóll, egyszerűen csak lefoglalja azt a méretet amit te használni kívánsz

lehet hosszú a guide, ha akarod egyszerűbben összehozhatom érthetőbben ha túl zavaros

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T440, Lenovo ThinkPad X1 Carbon 6th, Lenovo ThinkPad X1 Extreme 1st | macOS 13 

(#33332) odrif válasza kushwavez (#33331) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Azt megköszönném.
Először is hogy vegyem rá a VmWare-t hogy menjen rajta a macOS.
Aztán a Sierrat honnan töltsem le? hogy be tudjam tenni a VmWare alá?

20 éve a Prohardveren

(#33333) tlac válasza odrif (#33332) üzenetére


tlac
Topikgazda

kell pl. egy vmware workstation player és azt meg kell patch-elni
[link]
a telepítéshez pedig kell egy mac os iso fájl, amit sajnos elég macerás összehozni, azt csak úgy nem lehet letölteni (nem is lenne legális)

[ Szerkesztve ]

(#33334) kazsmerlaca válasza fuze (#33327) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Miért lenne irónia? Rengeteg apróság nem működik benne ami win alatt alapvető...
Próbálom leírni őket, bár nehéz megfogalmazni jópárat és nem is fogátok érteni.
Pl.:
- a fájl mentő, beíró mező olyan kicsi, hogy hosszú fájlneveknél lassítja a melót
- fent van a beíró mező, lent kell elmenteni a fájlt. Lassítja a folyamatot.
- amikor létrehozok egy új könyvtárat, nem írja ki automatikusan a könyvtár nevét
- helyesírás ellenőrzés nem működik az office csomagban, a skype-ban és az airmail levelezőben sem
- a böngészők rendszeresen elfelejtik a kinyitott ablakokat, újra meg kell nyitni őket
- kicsomagolásnál egy könyvtárba rakja a tartalmat feleslegesen
- desktopról nem lehet törölni DELETE-vel, csak ki lehet húzni a kukába
- a fájl típusokat nem lehet látni szép ikonokkal mint pl a total-commanderben
- 2 monitor esetén újraindítás esetén elfelejti az ablakok pozícióját
- alvó állapotból való feléledés után nem működnek a youtube videók
- pl photoshopban ha el akarsz elmenteni egy kinyitott munkát akkor csak egérrel lehet NEM-et nyomni
billentyűzettel nem lehet, ami lassítja a melót
- az airmail levelező új levél esetén nem jegyzi meg a betű méretet
- adobe acrobat hülye ablakokat dobál fel állandóan pedig legális szoftver
(nincs vírus a gépen, friss telepítés)
- a logitech solar billentyűhöz nincs solar app, az MX Anywhere 2 egérhez sincs battery app
(a gyári apple billentyűzetet és egeret nem szeretem, gagyik)

Még biztos lenne mit írnom de ennyi elég. Ezek a hibák nincsenek windows alatt... :N

[ Szerkesztve ]

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#33335) kushwavez válasza kazsmerlaca (#33334) üzenetére


kushwavez
Topikgazda

lehet, hogy most elbeszélek melletted, de pl nálam:
- a helyesírás ellenőrzés mind működik (az office az meg különálló, nem macos kezeli, de ettől függetlenül nekem működik)
- a böngészők nem felejtik el a nyitott ablakokat, egyszerűen nem zárom be őket/beállítom hogy ne felejtse el zárás után se
- Del gombot szintén be lehet állítani
- 3 monitorral rendelkezem, nem felejtik el a pozíciót
- alvó állapot után a youtube videóim mennek tovább
- adobe acrobat szintén különálló

többivel egyetértek

Lenovo ThinkPad T440, Lenovo ThinkPad X1 Carbon 6th, Lenovo ThinkPad X1 Extreme 1st | macOS 13 

(#33336) general válasza kazsmerlaca (#33334) üzenetére


general
addikt

Mindkét OS-nek megvannak az előnyei és a hátrányai, ez nem is kérdés. Azt kell eldönteni, kinek melyik a kényelmesebb és/vagy hatékonyabb. Én a MacOs sokszor totálisan logikátlan marhaságait utálom, de megszoktam, és összességében kényelmesebb és szebb. Pedig lassabbnak érzem sokszor a Winhez képest. A kitömörítés pl egy vicc (Unarch.). De nem használom annyit, hogy igazán zavarna.
Szóval sok apróság van pro-kontra.

(#33337) scream válasza kazsmerlaca (#33334) üzenetére


scream
veterán

Hát szerintem ezek közül sokra van egyszerű megoldás:

- file műveleteknél -> Finder helyett használj valami mást, pl Pathfinder vagy ForkLift (ha már amúgy is TCM-hez van minden hasonlítva a másik oldalon)
- nálam Office és Skype alatt is működik a helyesírás ellenőrzés, így valami beállításra (vagy annak hiányára) gondolnék
- kicsomagoláshoz (pl Unarchiver) beállítható, hogy ne rakja külön mappába
- törlés asztalon cmd+backspace by default, de del-re is rakható
- ki lehet kapcsolni a thumbnail-ek mutatását az ikonokon, akkor mutatja a kiterjesztéshez tartozó default ikont FInderben, ForkLiftben és Pathfinderben is állítható (bár hatékonyabb nem szemmel keresni kiterjesztést, hanem mondjuk az alapján sortolni, ha már az egér mozgatás meg lett említve, hogy nem elég hatékony)
- Acrobat-ról nem tudok nyilatkozni, ha esetleg kicsit pontosabban leírod, mint a "hülye ablakok", hogy mit dob fel, lehet valakinek lesz ötlete rá, mi lehet a megoldás rá
- mind a K750-hez, mind az MX Anywhere 2-höz van Mac app - Logitech Control Center és Logitech Options (hát én kb 6 évig wired Apple keyboardot használtam Win alatt is, nem látom, hogy bárhol kevesebb lenne, mint az említett K750, sőőt - nekem is volt K750em -, persze kinek mi)
- böngészők nálam mindig mindent megjegyeznek - az ablakokat és a pozíciókat is
- PS (2019 CC) ben az említett felugró ablaknál esc-et nyomsz és olyan, mintha a No-ra nyomtál volna

Ezeket anélkül írom, hogy védeném esetlegesen a macos-t, nekem is van vele problémám, de jóformán az összes általad felsorolt probléma pár pillanat alatt orvosolható, így egy kicsit nem akarásnak nyögés a vége ennek az egésznek - legalábbis számomra.

(#33338) kazsmerlaca válasza scream (#33337) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

- Pathfinder vagy ForkLift nem tudja ezeket. Valahol mutatja a fájl ikont, valahol nem. Kaotikus...
- nem értem nálam miért nem működik a helyesírás ellenőrzés, pl skype-ban. Ott nincs is állítási lehetőség.
- Logitech Control Center és Logitech Options. Egyik sem működik rendesen, nem is látja a két eszközöm.
- a böngészők nálam is megjegyzi egy darabig. Kb 4-5 nap után gondolnak egyet és elfelejtik a nyitott füleket.
- az ESC a NEM gomb? Erre rá nem jöttem volna :D Köszi!

A fájl mentő beíró mező miért olyan kicsi? Pár karakter fér csak el. Pl ha nekem ez a fájl nevem:
180x180mm_prenatest_szorolap_nyomdai_01.pdf
Ha pl a 01-et át akarom írni 02-re akkor görgetnem kell. Ez hülyeség!

A többit megpróbálom! Köszi! :C

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#33339) kazsmerlaca válasza scream (#33337) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

"PS (2019 CC) ben az említett felugró ablaknál esc-et nyomsz és olyan, mintha a No-ra nyomtál volna"

Kipróbáltam. Nem működik. A felugró ablakot nem csukja be hanem ott marad. Más ötletet kérek :)

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#33340) totron válasza fuze (#33330) üzenetére


totron
addikt

Az a baj, hogy ilyen érvek mentén rendkívül nehéz komolyan venni ezt a topikot. A live, segg alá mindent is kulcsrakészen betoló linuxok korában ilyet leírni. A Winben is mi nem működik? Nem lenne egyszerűbb erőltetett átellenbe küldött lehúzások mentén egy csak merttel indokolni?

(#33342) fuze válasza kazsmerlaca (#33339) üzenetére


fuze
őstag

Ennek biztonsági okai vannak. A don't save-re azért csak kattintani lehet, hogy ne szálljon el a cuccod véletlenül sem.

MAC-en lényegesen több olyan korlátozás van, ami nem teszi lehetővé a UI abszolút transzformálását és ez jól is van így. Lehet van amit az ember picit nagyobbnak szeretne, de én azt gondolom, hogy ezeket az arányokat és minden felületi elemet elképesztő kutatási és tesztelési munka előzte meg, hogy minél tökéletesebb legyen az ergonómia.

Persze ha az airpods-ról beszélnék akkor hazudnék, mert szerintem kényelmetlen.

(#33340) totron Úgy értettem, hogy átlag userként ha nem szabod testre mint az őrült lehetnek hiányosságok. Azzal egyetértek, hogy a linux teljesen testre szabható. Viszont érteni kell hozzá.

Windows: Közös hálózati mappa egy lutri, érthetetlen beállításokkal. Linux NAS-ra csatlakozás sem megy csak úgy. Nem működő funkciók: System Image Backup. Még engedi is megcsinálni azt a rohadt image-t. De nem működik :) "kivették". Válasz: Használt 3d party-t. LOL

[ Szerkesztve ]

adms.hu | UI Designer

(#33343) kazsmerlaca válasza fuze (#33342) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Miért szállna el a cuccom? Win alatt sem száll el sohasem hiszen a NEM-re kell lépni de azt lehet billentyűzetről is. Érthetetlen butaság, ez nekem sokat lassít...

[ Szerkesztve ]

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#33344) general


general
addikt

Megpróbálom még egyszer, hátha...

Urak, a reinstall ota nem tudok a hackliról sms uzeneteket küldeni, csak iPhone-ra, a többi készülékre nem küldi el. Korábban ezzel nem volt gond. Mi lehet a probléma vajon?
A beállításokban a telszám és a jó emailcím van megadva és aktív.

(#33345) Lazika válasza general (#33344) üzenetére


Lazika
senior tag

Próbáld meg, hátha... link

(#33346) kazsmerlaca válasza general (#33344) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Ez nekem sem működik egy ideje.
A linkelt oldal sem segített sajna :W

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#33347) odrif


odrif
MODERÁTOR

Próbálom telepíteni a High Sierrat, de sajnos itt elakad a gépem.
Mi lehet a megoldás?

[kép]

Próbáltam vmware alatt is, de ott meg nem jön össze az Unlock patch, mert nem lehet a MacOs-t választani, hiába csinálom meg a patche-lést.

[ Szerkesztve ]

20 éve a Prohardveren

(#33348) odrif válasza odrif (#33347) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Közben válaszolva magamnak.
Sikerült a vmware-t patchelni.
De sajnos valalmi beállítási hibám lehet.
[kép]

20 éve a Prohardveren

(#33349) tlac válasza odrif (#33348) üzenetére


tlac
Topikgazda

kellene valami, amit tudsz bootolni, pl. iso fájl vagy vmware image

(#33350) odrif válasza tlac (#33349) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Van ISO file.

20 éve a Prohardveren

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  macOS PC-re (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.