- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sziku69: Szólánc.
- pr1mzejEE: Viszlát CoD2, CoD4, CS:GO!
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- eBay-es kütyük kis pénzért
- bitpork: Phautós tali a Balcsinál 2025 Augusztus 2 napján (szombat)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
-
LOGOUT
A Linux Mint bemutatása
Új hozzászólás Aktív témák
-
Szerintem SSD-re legoptimálisabb minden szempontból az EXT4, JFS még ami jó rá, anno azt próbáltam, de aztán megszokásból maradt az EXT4. F2FS az flashbarát fs, csak éppen az SSD nem csak flashból áll, ezért annál a vezérlő meg maga az oprendszer optimálisabban intéz mindent, ami kell, például a TRIM-et is, ami igen fontos ennél a meghajtófajtánál.
Az 1GB napi adatírás az bakfitty, olyan, mint ha be se kapcsolnád a gépet, nálam nagyon takarékos használatban kb napi 5GB írásterhelésem volt a sokáig egyedüliként használt Intel 520-on, ez kifejezetten kevésnek számít. Onnan tudom, hogy 4 év után lecsekkoltam és 100%-os volt az SSD 7TB írásterheléssel, ilyen ütemben még 14 évig tudnám használni, ez a garantált 32TBW. A mai SSD-nél ez az érték jóval magasabb.
Szóval felesleges figyelgetned, statisztikákat készítened, egyszerűen csak használd nyugodtan az SSD-t, ha meghal, úgyis a vezérlője miatt lesz, az írásterhelés miatt évtizedekig is használhatnád.
Csak érdekességképpen, a mostani WD Blue 3D 500GB SSD TBW értéke 200TB, a fenti használati szokás mellett kb 114 évig használhatnám.
Új hozzászólás Aktív témák
A topik célja: Segítségnyújtás a Linux Mint-et használó kezdők és haladók valamint a még csak azzal ismerkedők számára.
Kérdés előtt olvasd el a topik összefoglalóját! -> [link]
- Jogtiszta Windows - Office & Vírusirtó licencek- Azonnal - Számlával - Garanciával - Nint.hu
- Windows 10/11 Home/Pro , Office 2024 kulcsok
- Számlás!Steam,EA,Epic és egyébb játékok Pc-re vagy XBox!
- Több mint 70.000 eladott szoftverlicenc
- Windows 10 11 Pro Office 19 21 Pro Plus Retail kulcs 1 PC Mac AKCIÓ! Automatikus 0-24
- LG 45GS95QE - 45" Ívelt OLED / 2K WQHD / 240Hz 0.03ms / NVIDIA G-Sync / FreeSync Premium / HDMI 2.1
- Bomba ár! HP EliteBook 845 G9 - Ryzen 5 6650U I 16GB I 512SSD I 14,1" Touch I Cam I W11 I NBD Gari!
- Lenovo ThinkPad X13 G2 multitouch
- BESZÁMÍTÁS! Apple iPhone 16 Pro MAX 256GB okostelefon garanciával hibátlan működéssel
- Telefon felvásárlás!! iPhone X/iPhone Xs/iPhone XR/iPhone Xs Max
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest