- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- MasterDeeJay: Intel Xeon 2673v4 best buy, avagy 20 mag 6eft-ért
- lezso6: Kamu AI ismeretterjesztő shorts videók
- sziku69: Szólánc.
- gban: Mentsünk meg egy 1151-es alaplapot
- V.Milán: Lányok 2026-ban...
- gban: Mentett Pentium 1 alaplapok
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
scdlsc
senior tag
-
Rayyy
senior tag
-
RVR400
veterán
Nem teljesen értem a hozzászólásodat, de ha arra gondolsz, hogy ez 150 ügyfélből általában 5-nek lesz hasznos, akkor nem értek egyet. Eleve nem ez a tapasztalatom, másrészt egy ilyen eszköz kihatással van a teljes ügyfélkezelésre, szoftveres szinten is. Nem mindegy, hogy egy szoftvert úgy írnak meg, hogy
• úgyis csak az ügyintéző látja
• az ügyintéző és az ügyfél is ugyanazt látja
• az ügyintéző saját verziót lát, az ügyfél is saját verziót lát150e Ft-ból kijön 6 db ekkora monitor...
-
Mekiúr
tag
-
scdlsc
senior tag
Ott van a cikkben az ára: "150 ezer forint környékén", jelenleg egy ilyen paraméterű szóló monitor a Philipstől áfával, bolti árréssel 28 500 forint, tehát kettő 57 ezer forint, majd kiderül hogy valójában hány helyen annyira fontos, hogy a kettő egybe legyen építve (aminek nem csak előnye hanem hátránya is van, pl. ha elromlik) plusz százezerért.
És az a 28 500 forintos is 120 Hz-es vagy fostos 60?
-
Rayyy
senior tag
Nem teljesen értem a hozzászólásodat, de ha arra gondolsz, hogy ez 150 ügyfélből általában 5-nek lesz hasznos, akkor nem értek egyet. Eleve nem ez a tapasztalatom, másrészt egy ilyen eszköz kihatással van a teljes ügyfélkezelésre, szoftveres szinten is. Nem mindegy, hogy egy szoftvert úgy írnak meg, hogy
• úgyis csak az ügyintéző látja
• az ügyintéző és az ügyfél is ugyanazt látja
• az ügyintéző saját verziót lát, az ügyfél is saját verziót lát -
Rayyy
senior tag
Azért design és belsőépítészet is létezik a világon szerencsére. A munkára használt terek egy külön műfaj ezen belül ... szóval két 30 ezer forintos monitor egymásnak háttal nagyon nem ugyanaz, mint egy ilyen.
-
vaakuum
addikt
Ott van a cikkben az ára: "150 ezer forint környékén", jelenleg egy ilyen paraméterű szóló monitor a Philipstől áfával, bolti árréssel 28 500 forint, tehát kettő 57 ezer forint, majd kiderül hogy valójában hány helyen annyira fontos, hogy a kettő egybe legyen építve (aminek nem csak előnye hanem hátránya is van, pl. ha elromlik) plusz százezerért.
Én sem értem. Aki akart, vehetett egy másikat, és azt optimálisan abba a pozícióba forgatva használni, hogy a másik szemlélőnek is kényelmes lehessen. Ez egy nagyonhalvány helytakarékossági pluszt hordoz egy csomó járulékos nehezítés és extra költség árán.
-
Kobaljov
senior tag
És ez a Philips már nem a régi Philips, ezen a területen már sok éve eladták a márkanevet a kínaiaknak.
-
Kobaljov
senior tag
Ott van a cikkben az ára: "150 ezer forint környékén", jelenleg egy ilyen paraméterű szóló monitor a Philipstől áfával, bolti árréssel 28 500 forint, tehát kettő 57 ezer forint, majd kiderül hogy valójában hány helyen annyira fontos, hogy a kettő egybe legyen építve (aminek nem csak előnye hanem hátránya is van, pl. ha elromlik) plusz százezerért.
-
Semplar
őstag
-
Synthwave
HÁZIGAZDA
-
Semplar
őstag
Akkor ezentúl nem lehet Galagázni álcázott repülő csatahajón meló helyett?
-
RVR400
veterán
Asznemértem', hogy ezt tényleg még csak most? Mikor minden ügyfélszolgálaton, de néha még üzletekben is azzal szenvednek, hogy megmutassák szerencsétlen ügyfélnek a monitort? És akkor ott tekergetik, nem elég a kábel, leveri a kávéját, leesnek a kinderek, lecsúszik a sztiki, és akkor már mindenki idegbe' van.
Annyi, hogy 150-ből 5 ügyfélnek is tudják mutatni külön monitoron, és még az ügyintéző is nézi sajátját.. .

-
kapal
tag
Zseniális! A Philips mindig is innovatív volt, és ezek szerint továbbra is jól menedzselik a kreativitást.
Kérdés, hogy mennyire lesz megfizethető, hogy kisebb költségvetésű helyeken is elterjedjen. -
Rayyy
senior tag
Asznemértem', hogy ezt tényleg még csak most? Mikor minden ügyfélszolgálaton, de néha még üzletekben is azzal szenvednek, hogy megmutassák szerencsétlen ügyfélnek a monitort? És akkor ott tekergetik, nem elég a kábel, leveri a kávéját, leesnek a kinderek, lecsúszik a sztiki, és akkor már mindenki idegbe' van.
-
Synthwave
HÁZIGAZDA
Határozottan tetszik.
Tudod, hol lenne ez még királyos? LAN-on.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Itt az első fotó a Galaxy S26 FE-ről
- Kecskemét és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Crimson Desert
- Építő/felújító topik
- Milyen nyomtatót vegyek?
- Battlefield 6
- Autós topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Kirúgással fenyegeti mérnökeit az Intel vezére
- További aktív témák...
- HP ZBook Fury 15 G7,15.6,FHD,i7-10850H,32GB DDR4,1TB SSD,T1000 4GB VGA,WIN11
- AKCIÓS PRECÍZIÓS KÉSZÜLÉK! 7670 i7-12850HX 32GB RAM 1TB SSD Nvidia RTX A3000 12GB 1 év gar
- ASUS TUF Gaming B850-PLUS WIFI Alaplap
- ÁFÁS iMac Pro 27", 64 GB RAM, 18 MAGOS CPU, 8 GB GPU, 1 TB SSD - (0441AB)
- Apple iPhone 17 512GB Sage Újszerű 100% akkumulátor (14 ciklus)
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest


