Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58401) kenwood


kenwood
veterán

uj eu lcs szep lesz.
csacsi splyce. csak a szokasos,egy jo csapat,ami a dobogra eselyes,de a bajnoksag,es a worlds mar oriasi meglepetes lenne.

a misfitst es az origen bitang erosnek igerkezik,
Sherrif mithy mellett kb. top adc lesz.

g2 is alakul (caps mid,perkz adc!!) ha marad wunder es jankos,akkor nem nagyon lesz elenfeluk.
fnaticnel meg kuss egyelore.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#58402) hemaka válasza kenwood (#58401) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nem estem hanyat a Splyce-tol iden sem, kivancsi vagyok mire kepesek majd jovore.
Tul sok jot nem, foleg elnezve, hogy a G2, OG, MSF eddig nagyon erosnek tunik, es meg ott lesz az FNC is valoszinuleg.
Bar errol a szloven mides gyerekrol meg nem hallottam, de ki tudja...
Erdekes mindenesetre, hogy nem tartottak meg a Caps-et, illetve a Coachot sem, eleg wtf huzas az FNC reszerol.
Bluer megint nem megy a nagy VIT csapatba, valami koreai gyereket hoztak Kikis helyere.

[ Szerkesztve ]

(#58403) Kanczy válasza hugi0 (#58399) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Én továbbra sem hiszem el, hogy valakinek ilyen magas winrate-je lenne platban. Szerintem ez abszolút egyedülálló lenne a világon :N

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#58404) Ganz-[HUN] válasza PuMbA (#58378) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Ez nem azért van. Azért, mert simán jobb lett a játék az utóbbi patch-csel. Sokkal szorosabbak a játékok és jobbak mint voltak.

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#58405) Gentlelelele válasza Kanczy (#58403) üzenetére


Gentlelelele
aktív tag

Link1
link2
link3
link4

CH otp smurf játékosok :) Egy Ch-s játékos egy carry champpel könnyedén tud összehozni ilyet. Szóval nem kamu :)

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#58406) ClydeBeka2 válasza hugi0 (#58399) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Le tudnád irni a nevüket? Mert a link már nem működik, furcsa mód nevet változtattak.... Ahogy a scripterek szokták...

Amúgy EUNE DIamond körüli eloben sok a scripter, legalábbis 1-2 éve még volt kb havonta 1. De régebben Cassio/Xerath comboval tolták... Emlékszem milyen büszke voltam amikor 2x visszakaptam ugyanazt a scripter köcsögöt magam ellen és 1x elvertük, mert olyan combonk volt, hogy rá tudtunk rusholni és csak 1 flashe van ugye ...

Az a vicces, hogy idén IRELIAt láttam scriptelni, már nem emlékszem, hogy normal v flex játékben, nem is soloban... Gondolom ott próbálta ki, miden mentem ellene, és minden stunnal betalált, teamfightokban pedig 2-3 emberes stunt/ultit tolt.. Az a vicces, hogy azt a gamet simán megnyertük mert annyira béna volt a gyerek... :DDD

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#58407) hugi0 válasza ClydeBeka2 (#58406) üzenetére


hugi0
őstag

Mar nagyon jol szurik a scriptet.
Tul sokat jatszottak ahoz, hogy a riot ne szurte volna ki a scriptet.

Igazandibol ezek az accoutok amiken a scripterek jatszanak (kolcsonvett),
azaz olyan accountok ahol free RP-ert megadjak egy webboldalon az user/pw kombot a "bolondok".
- es meg ezer mod van ahol a "bolondok" beirjak.

Ha emaillel regelve van egy account, azt olyan szemely akinek nincs hozzaferese az adott emailhoz, nem tudja megvaltoztatni a jelszot.

wehrmächt
ßlitzkrieg

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#58408) hugi0 válasza ClydeBeka2 (#58406) üzenetére


hugi0
őstag

Mondjuk jelenleg majd 1,900,000 jatekos van eune.
Szoval a "szurogepnek" van munkaja rendesen. - lehet kell 1-2 het mire kifogjak a "halacskat".

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#58409) hugi0


hugi0
őstag

kituntetes - 551% :)

Kaptam is egy kapszulat.

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#58410) PuMbA válasza Ganz-[HUN] (#58404) üzenetére


PuMbA
titán

Valószínű, tegnap 50 perces meccsem volt, mint a régi szép időkben: [link] Bronze 1 vs Platinum 5 :) A szórás, de legalább Goldokkal játszva már "megizzadok", mert egy Bronze vagy Silver játékos összes rezzenését ismerem, hogy mikor mit fog csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#58411) Carlytoo válasza hugi0 (#58408) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Eszméletlen mennyiségű rangsorolt játékuk van 1 nap alatt. Nyilván használnak mind a ketten valamit. Gondolom a kis progijuk úgy van beállítva, hogy az adott hősökre elég jól működik. Lehet valami új cucc, amit még a RIOT sem ismer, ezáltal szűrni sem tudja. Nem sokáig csinálják ezt ne aggódj. Csalás nélkül ezt nem lehet megcsinálni. Elhiszem, hogy 2 challenger silver/ gold-ban csinál hasonló dolgot, de platban és gyémántban is töretlennek látszanak, pedig ott azért kicsit többnek kellene lennie a loose-nak. Persze a challenger és a diamond között óriási a különbség, de azért ez akkor is túlzás.

[ Szerkesztve ]

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#58412) tenaijo válasza hugi0 (#58407) üzenetére


tenaijo
tag

Lopott/vett accountok. A második illető nevet váltott.
Auto attack alapú champeket játszanak, 99%,hogy valami scriptet használnak. Egy meccs alapján dodge scriptet szinte biztos, a többi kérdéses. Az, hogy a riot szűri ezeket, nem jelenti azt, hogy nem jöhetnek be új, ismeretlen csalások.

PuMbA: 2 ember carryzett, egyébként a plat fiúcska negatív winrates hardstuck, szóval ő nem valami nagy durranás. (Innen látszik, hogy bárki felmehet platba elég játékkal)
Ugyanit coaching 2000/óra :D :DD :DDD :))

(#58413) PuMbA válasza tenaijo (#58412) üzenetére


PuMbA
titán

A nyerő szituációt azért én csináltam meg egy jól kivitelezett Malphite ulti-val, amúgy előtte majdnem nyertek, mert legyalulták az egész csapatunkat és 35-40mp-es death timerek voltak :) Ahogy múltkor beszéltük, a leggyengébb ember is tudja szállítani a wint egy csapatban és rajta is elmehet a meccs, mint bárki máson. Ja és 1v1-be megöltem Jax-et topon a játék elején, úgy, hogy 1,5 éve nem topoztam és semmilyen top karakterrel nem játszottam. Kemény fickó volt.

[ Szerkesztve ]

(#58414) kenwood válasza PuMbA (#58410) üzenetére


kenwood
veterán

elmeletre meg picit ra kellene fekudni. ugy raktal ninja tabit es iceborntt, hogy nem is volt ad carry az ellenfelnel.
ne a recmmended buildet,meg azt rakd ,amit megszoktal, hanem azt ,amit az enemy teamcomp megkovetel.
malphiteot en nagyon szeretem,mert brutalis az ultija,de meg a konnyebb top lanerek ellen is keptelen vagyok farmolni vele,ezert egy darius-teemo pedig mar lvl 2 n letol a lanerol.
ezert nem is viszem soha rankedre.

neked is sikerult 50 perc alatt 100 farmot begyujteni.
ez egy taric,braum suppporttal is megvan,gyalazatos (en se vagyok sokkal jobb vele,ne vedd magadra)

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#58415) kenwood


kenwood
veterán

mondjuk a dupla rabaddonos lux "support" is meger egy miset.
ilyenek vannak felettem :DDD

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#58416) PuMbA válasza kenwood (#58414) üzenetére


PuMbA
titán

Igen, Malphite szerintem is nagyon jó, de nehéz a farm. Ez nem a recommended build, hanem valami AP szerű Malphite-ot akartam kirakni, de nem ismerem a support-on kívüli itemeket és összevissza nyomtam :) Farmolni egyáltalán nem tudok, teljesen elfelejtettem, mert már 1,5 év óta csak tank supportozok, ott meg nem kell last hit-elni a Relic shield miatt. Szóval ilyen bénán már annak örülök, hogy egy Gold 3-as Jax-et, aki nem most kezdte a topolást nem feedeltem el és volt ellene egy szép solo killem. Este vissza is nézem, olyan szép volt :)

[ Szerkesztve ]

(#58417) tenaijo válasza kenwood (#58415) üzenetére


tenaijo
tag

71k dmg, 4+ kda. Mi a baj vele?

Ha carryzi a meccset, nem mindegy mit vesz? :D

[ Szerkesztve ]

(#58418) feri1014 válasza kenwood (#58414) üzenetére


feri1014
senior tag

ne a recmmended buildet,meg azt rakd ,amit megszoktal

A tegnapi egyik meccsemen a volt egy feedelt Swain és Katarina. A mi Leonánk lelkesen stackelte az armort, miközben Xin Zhao és Kled semmit nem ért, plusz egy Morgana supportjuk volt. Érdeklődve kérdeztem tőle, hogy mi a terv. :DD

(#58419) hugi0 válasza tenaijo (#58412) üzenetére


hugi0
őstag

A platosnak is 2200 folott az mmr.
Jatszanak. Nezzetek meg es ha meg mindig azon a velemenyen vagytok, hogy hasznalnak valamit.
- elfogadom.

Amit most dravennel muvel .. .. ..

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#58420) kenwood válasza tenaijo (#58417) üzenetére


kenwood
veterán

nem,mert elhiszi,hogy a full ap,ignite,dupla rabaddon jo a luxnak,es normalis ellenfelek ellen 0-6 meg hasonlo statok hoz.

[link]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#58421) tenaijo válasza kenwood (#58420) üzenetére


tenaijo
tag

Ennyire nem mentem utána a dolognak. Ha kielemezzük a profilját, akkor neked van igazad.
Csak ezt az egy meccset figyelembe véve elég jó teljesítményt nyújtott a csapattársaihoz képest puszta statisztika alapján (bár sokszor halt)

(#58422) kenwood válasza tenaijo (#58421) üzenetére


kenwood
veterán

plusz meg az is rajon, hogy ahelyett,hogy visionnel,pajzserositessel pumplalna a csapatot,az adct,o inkabb ap itemeket vesz.

ez ket szempontbol is necces :
egyreszt ugye a "rendes" support tobbet tesz hozza a macrohoz, masreszt a sok ap item miatt olyan damage lesz,hogy leburstoli az ellenfeleket,mielott a carryk megolnek oket, igy ellopja toluk a goldot.
amig o sebez,addig meghal az adc, es nem tud farmolni sem, igy meg inkabb useless lesz..
Ezt pedig ugy ertelmezi, hogy az adc szar,es neki kell carryzni helyette.
valojaban o vette el a lehetoseget az adctol, hogy itemeket vasaroljon,es legyen valami haszna.

ennek csak akkor van ertelme, ha smurfolsz,es fixen tudod suport roleon is carryzni a csapatot,mert a masik 9 ember nem a te szinteden van.

Neha vna olyan, hogy nagyon rossz adct kapsz,es pazarlas killt adni neki,de ez nem lehet strategia,foleg akkor nem,ha premade bot van :D

az ignite,dupla rabaddon pedig total fail,arra nincs esszeru magyarazat.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#58423) hemaka


hemaka
nagyúr

Valamelyik nap valami nagyon mini patch jott, azota 2-3 jatekonkent csontra fagy az egesz jatek. Ma meg bonuszban azt is eljatszotta, amikor megint szetfagyott, ujra inditottam a klienst, visszaleptem ARAM-ba, csak az UI latszodott, de semmi mas textura, csak a nagy feketeseg... :DDD
Csak engem tisztel meg ezzel a spagetti kod?

(#58424) Ganz-[HUN] válasza hemaka (#58423) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Nekem nem csak azóta a patch óta. Fogadni merek hogy a multi-core engine-t ismét bekapcsolták. Azzal van mindig baj. Szép és jó, mert nem érzek FPS droppot az irdatlan szar procim miatt nagyobb fight közben (I've got fired platformváltás közben). De van akkora szerencsém hogy nem okoz nagyobb bajt...MÉG...

[ Szerkesztve ]

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#58425) feri1014 válasza hemaka (#58423) üzenetére


feri1014
senior tag

Nálam semmi gond.

(#58426) tytyty válasza hemaka (#58423) üzenetére


tytyty
tag

Nekem kb 2 hete fagy játék közben. Néha 20-30 csata simán lemegy, de olyan is előfordul,hogy 2-3 csatánként fagy . Csak cntrl-alt-del segít.Régebben töltés közben baszakodott, de most játék közben. Ez csak ARAM-ra vonatkozik, mást nem játszom.

[ Szerkesztve ]

(#58427) kenwood válasza hugi0 (#58408) üzenetére


kenwood
veterán

Azert 7-8 ev alatt biztosan irtak mar olyan kodot, ami, a logot atnezve gyotsan megtalalja az arulkodo jeleket.
Amikor egy scripter megbukik, akkor nyilvan kielemzik, hogy melyik statja mas,mint egy atlagos playernek.

Szerintem az egyik ilyen a damage taken lehet.. A script nem ad macrot,es map awarenesst.
Ha a normal jatekosok sokkal tobb damaget bekapnak,hosszabb ideig vannak 1-1 meccsen cc-ben, valamennyire kompenzaljak a scripterenel jobb macroval

Ez csak egy igy hirtelen kipattant otlet,ezer olyan stat, osszefugges van,ami elemezheto.
Eleg megnezni egy profi lol kozvetitest, ahol baron powerplay,gd@15, isolated death ,es 10-20 olyan mutato van,amire magadtol soha a budos eletben nem gondolnal.

En meg csak olyan scriptet lattam(youtubeon),ami kirajzolja a spellek hatosugrat.
Ez egyszeruen nem eleg ahhoz,diamond szintu farmot hozz, minden meccset lehozz, meg azokat is,ahol az egyik tarsadat fossa verik.
Vagy mind a 3-4 tarsad szorja a solo halalokat,mikozben az ellenfel mar a 10. perctol egyutt mozog.
Legalabb 2-3% eselyed van az afkra is,es egy diamond 4v5 azert na.

Ha cheatelnek,valami szofisztikaltabb modszer kell, hogy legyen, mert oriasi elony a spell radiust latni,de meg akkor is baromi keves 99% winratehez.

A farm gyanus.
Joval kevesebb,mint mondjuk Hanssamanak [link]
Szerintem az lehet a kulcs, hogy amugy is plat-diamond szintu az ember, es arra segit ra cheattel.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#58428) hemaka válasza tytyty (#58426) üzenetére


hemaka
nagyúr

Redditen azt talaltam, hogy win10 eseten a jateksav kikapcsolasa elvileg megoldja. Tegnap kilottem, azota mondjuk nem jatszottam tul sokan csak par meccset, de nem fagyott.
Majd irok, ha tenyleg mukodik, vagy ha megint lefagyna...

(#58429) nepszter1


nepszter1
addikt

Hali szeretném beállítani a kliensbe ezt a SMS belépsi modot de sajnos nekem szürke az a mező.

(#58430) PuMbA


PuMbA
titán

Milyen jó outplayelős meccsem volt, sajnos még így is vesztettünk, de én ennél többet nem tudok :) Tiszta "can't touch this" voltam az egész meccsen.

[ Szerkesztve ]

(#58431) ClydeBeka2 válasza PuMbA (#58430) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Ezen klipek alapján pontosan látni, hogy miért nem vagy nagyobb szinten. És kérlek ezt ne vedd sértésnek. De csak az első klipben az össze bubblet misselted és az ultid is kicsit mellément ha jól láttam. A 2. és 3.ban pedig dominálni kéne a lanet Namival Zoe support (!) ellen, nem is értem a helyezkedésedet, arról nem is beszélek, hogy ott is volt miss :)

És amúgy nem a win a lényeg, hanem hogy jó meccs legyen. Legalábbis én mindig ezt mondom, pedig nagyon utálok vesziteni, de ha egy kiélezett meccsen veszitünk azt nem bánom.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#58432) PuMbA válasza ClydeBeka2 (#58431) üzenetére


PuMbA
titán

Élvezetes meccse volt az biztos, ezeket szeretem a legjobban :) Az ultimmal megöltem Swaint vagy melyikre gondolsz :F Nem azt, amikor semmit nem csinálok és win-elek. Az Ashe ADC mellettem Gold 5 volt és nekem 13k damage-em volt, de neki csak 20k, nekem 3 killem, neki 5 és ezért sajnos nem nyertünk, illetve állandóan split pusholt és nem volt velünk, egyébként vezettünk a meccs közepén.

[ Szerkesztve ]

(#58433) PuMbA válasza ClydeBeka2 (#58431) üzenetére


PuMbA
titán

"Ezen klipek alapján pontosan látni, hogy miért nem vagy nagyobb szinten."

Én nem sértődök meg, de sokan vannak felettem, akik rosszabbul játszanak, mint én :) Az ellenfél Silver 2 Jinx ADC-je is ugyanannyit damage-elt, mint én Bronze 1 supportként.

[ Szerkesztve ]

(#58434) PuMbA válasza ClydeBeka2 (#58431) üzenetére


PuMbA
titán

"és az ultid is kicsit mellément ha jól láttam"

Mivel az 5 videóban található mindkét ultimmal öltem, ezért nem igazán értem ezt a kijelentést, de mindegy :) Persze ajánlásokat szívesen fogadok, hogy mit csinálhatnék jobban.

[ Szerkesztve ]

(#58435) ClydeBeka2 válasza PuMbA (#58433) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Nem értem, kit érdekel az enemy adc damage? Nem a másikkal kell foglalkozni...

Az ultisat megnéztem újra, igen a Swain tényleg meghalt.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#58436) PuMbA válasza ClydeBeka2 (#58435) üzenetére


PuMbA
titán

Igen :) Másrészt azt sem értem, hogy miért kell állandóan találnom a Bubble-lel, sokszor csak elég harass-olni, elvonni a figyelmét az ellenfélnek és mivel az első bubble-nél senki sem volt a környezetemben, ezért mindegy lett volna hogy eltalálom-e vagy nem, mert egyedül nem tudtam volna megölni 3v1-ben... azzal, hogy nem találtam el, pedig pont hoztam egy kill-t utána, mert elkezdett üldözni és emiatt Nidalee el tudta találni :)

[ Szerkesztve ]

(#58437) ClydeBeka2 válasza PuMbA (#58436) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Igen, viszont ha a Swain betalál akkor te halsz meg ;)

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#58438) PuMbA válasza ClydeBeka2 (#58437) üzenetére


PuMbA
titán

Igen, de egy 4/12-es Swain nem veszélyes. Tudtam a játéka alapján, hogy biztonságban leszek :)

[ Szerkesztve ]

(#58439) feri1014


feri1014
senior tag

Most volt egy elég érdekes ARAM-om.

Indul a meccs, a szokásos alacsony ping helyett 85-110 között mozgott random lag spike-okkal, a ping viszont folyamatosan az említett intervallumban mozgott. Kiléptem, gép újraindít, nem tudok belépni a kliensbe, csak pörög a loading..., majd több próbálkozás után már csak az authenticating pörög. Addig nem tudtam belépni a kliensbe, amíg vége nem lett a meccsnek. Valaki tapasztalt már ilyet? :F

(#58440) tenaijo válasza feri1014 (#58439) üzenetére


tenaijo
tag

Ilyenkor szokták írni, hogy "nem tudtam felmenni szilverbe, mert dédoszoltak" :D
Régen találkoztam ilyennel, illetve sokszor volt olyan, hogy senki sem tudott belépni a meccsbe, majd eltűnt, mintha meg sem történt volna. (Pár relog, utána kivágott, és a match historyban sem látszódott)
Ezeket általában szerver oldali hibával magyarázzák a Riotosok. Ha esetleg többször jelentkezik a hiba, és előfordulhat, hogy a te oldaladon van valami bibi, érdemes nyitni egy ticketet, hátha a sablonszövegen kívül kapsz használható infót is tőlük.

Szerk.: #PuMbA: Ha akarsz fejlődni, játszhatunk. Már mindenkinek felajánlottam a segítségemet múltkor (már amennyit ér).

[ Szerkesztve ]

(#58441) feri1014 válasza tenaijo (#58440) üzenetére


feri1014
senior tag

Egyszeri eset volt eddig. Előtte, utána semmi gond. A net okés volt, a match history-ban pedig ott van, mint lejátszott meccs.

[ Szerkesztve ]

(#58442) PuMbA válasza tenaijo (#58440) üzenetére


PuMbA
titán

"Ha akarsz fejlődni, játszhatunk. Már mindenkinek felajánlottam a segítségemet múltkor (már amennyit ér)."

Mi az játékos neved? Felveszek.

[ Szerkesztve ]

(#58443) kenwood válasza ClydeBeka2 (#58431) üzenetére


kenwood
veterán

az elso videon elmegy az aoe ulti egy 4-12-es low hps enemyre.
kozben meghal a mides, az adc,es elbuknak egy turretet is.
mentsegere szoljon,hogy ashe is eltolja melee rangeben ,1 targetre az ultijat a supportra,majd megy tovabb meghalni.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#58444) Imilenni válasza PuMbA (#58442) üzenetére


Imilenni
addikt

Az utolsó videóban.
Van rajtad piros, miért nem nyomtál AA-t Dariusra? Az ignite-se kellett volna. Ugye az akkor a leghasznosabb ha TF-ben nyomod el mert csökkenti a lifesteal hatást azon akire rádobtad.

Egyébként mikor vagy online?

Nem, nem bántásból szólok, csak egykét tipp :)

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#58445) Ganz-[HUN] válasza Imilenni (#58444) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Nem, nem bántásból szólok

szerintem itt senki sem teszi.

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#58446) PuMbA válasza kenwood (#58443) üzenetére


PuMbA
titán

"kozben meghal a mides"

Az a Zed egy kicsit furcsa volt, simán bement 4v1-be úgy, hogy mi közvetlen közelben nem voltunk és / vagy nem is akartunk támadni :) Ashe is, azon a kill-en kívül sosem volt velem, mindig ment bot-ra split pusholni egyedül, míg mi középen akcióztunk. Ezért lett csak 20k damage-e, ami alig több, mint az enyém volt. Hogy lett Gold 5 így...

(#58444) Imilenni: 18-19-20 óra fele szoktam lenni :)

[ Szerkesztve ]

(#58447) tenaijo válasza PuMbA (#58442) üzenetére


tenaijo
tag

Zhoppo -n vagyok fent általában.

Egyébként a saját játékodra koncentrálj, ne máséra.
A problémáid fele megoldódna.

[ Szerkesztve ]

(#58448) PuMbA válasza tenaijo (#58447) üzenetére


PuMbA
titán

Normális csapatjátékkal jó pár plusz win-t lehet elérni egyébként, ami lose lenne, ha sikerül őket meggyőznöm. Volt nem rég egy meccsem, ahol csatázás ügyileg jó játékosok voltak, de az egész meccsen csak annyit csináltak, hogy öltek, öltek, öltek és már rohadtul untam az egészet, hogy amúgy meg a bázis felé nem haladunk és 6-szor írtam, pingeltem, hogy kérem őket, hogy jelenjenek meg a Baron-nál és csináljunk valami csapatjáték szerűt, mert így nem nyerünk. Ehelyett a hülyék folytatták továbbra az akciójukat és megöltek 3 csapattársat és elhozta az ellenfél a Baron-t. Mondom nekik, hogy látjátok, az ellenfél csapatának van egy kis agynak nevezett dolga is. Kivédekeztük a nyomást valahogy, pingeltem a Baron-t, hirtelen megjelent az egész csapat körülöttem és megnyertük a gémet :)

[ Szerkesztve ]

(#58449) tenaijo


tenaijo
tag

Szerver transfernél hard rank reset van? Nem emlékszem már.

(#58450) kenwood válasza tenaijo (#58449) üzenetére


kenwood
veterán

nekem ugy volt, hogy silver tetejen voltam easten,atmentem weste, jatszottam egy besorolot (nem 10 meccs,csak egy),megnyertem,es berakott bronze 3 ba :D
gondolom ilyenkor mmr az egekben,szoval par meccs alatt szintre hozod magad.

ez meg s3ban volt,lehet azota valtozott.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.