Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58451) ClydeBeka2 válasza tenaijo (#58449) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Biztos, hogy hard reset nincs, olyan sosincs. Soft reset lehet csak.

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#58452) hemaka


hemaka
nagyúr

Feltunt, hogy ARAM-ban az elmult napokban allandoan csak loss... Konkretan 13 meccsbol 12 loss...
Gondoltam felnezek mar OP.GG-re, mert kezdett gyanus lenni, hogy nem en lettem ennyire balfasz 2 nap alatt.
Es ahogy sejtettem, ellenben gold/plat, nalunk meg unranked, max. bronz. Ha volt nalunk gold, ellenben dia... haha
Akkor aram felfuggesztve amig nem indul ujra a season...😂

(#58453) kenwood válasza hemaka (#58452) üzenetére


kenwood
veterán

igen,aramon mindig a setup a fo tema,pedig egy silver es egy plat-diamond kozott olyan mechanikai kulonbsegek lehetnek, hogy azt nem kompenzalja meg egy ziggs se.

amikor ilyen taric,nautilus,shen,kayn hozza a meccset,akkor eselyes,hogy nem a ti szinteteken van az arc.

mondjuk op.gg csak asummoners rift elot mutatja.egyszer talaltam valami aram mmr oldalt,es valami 2-300al magasabb mmrt arra,mint a solog.

nem biztos,hogy egy platos farm,map awareness eleg lesz arra,hogy a SR szintedet hozd a howling abyssen.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#58454) hemaka válasza kenwood (#58453) üzenetére


hemaka
nagyúr

A setup csak akkor er valamit, ha nagyjabol megegyezo tudasu jatekosok vannak.
De most, hogy nincs season a ranked playerek is aramoznak, itt meg ugy tunik semmifele mmr vagy barmi meroszam nincsen, szoval ja...

Amikor nalunk volt: veigar, zyra, xerath, mao,xayah. Ez azert egy nagyon eros csapatnak szamit aramban, de ugy kikaptunk, mint a szar, diamondos vayne szetlott mindenkit. :D

(#58455) nuke7 válasza kenwood (#58453) üzenetére


nuke7
veterán

Azért nautilussal lehet durva dolgokat csinálni :DDD :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#58456) PuMbA


PuMbA
titán

Preseason-ban van Ranked? Játszottam és kaptam LP-t :) OP.gg szerint 1-ből 1 win, na ezt kell most nem el rontani és tartani 60-65%-os win ratio-val és akkor besorolásnál jó helyen kezdek.

[ Szerkesztve ]

(#58457) Gentlelelele válasza PuMbA (#58456) üzenetére


Gentlelelele
aktív tag

Preseasonben játszott rankedek tudtommal nem számítanak. Azzal az MMR-el kezded az új szezont, amivel az előző befejezted.

Más. Vélemények az új hősről ? Nagyon broken lett fixen nerfelni fogják a későbbiekben. Saját tapasztalat és streamekből az jött át, hogy nagyon erős csapatharcokban (főleg miután van egy Zhonya-ja), rengeteg benne az outplay potenciál a passzívja miatt és rengeteg dmg van benne.

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#58458) feri1014 válasza Gentlelelele (#58457) üzenetére


feri1014
senior tag

Ha lesz időm játszani, biztos, hogy fix ban lesz a részemről. :))

(#58459) Gentlelelele válasza feri1014 (#58458) üzenetére


Gentlelelele
aktív tag

Ha velem, akkor 1st pick :DDD

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#58460) Bennyboy


Bennyboy
őstag

a riot igazán ért a mm-hez:
[link] illaois game
gold 4 alja vagyok, erre kaptam 2 plat-os enemybe flexen. Igazán szoros meccs volt. ja nem. Nálunk nyilván a legnagyobb gold 3 volt. Kalap szar.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#58461) ClydeBeka2 válasza Bennyboy (#58460) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Ranked solo =/= flex. És op.gg a solo rankedet mutatja ligának. De tényleg volt az ellenfélben 1(!) platos, viszont nálatok két gold1-es játékos, ami szinte ugyanaz. ;)

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#58462) Bennyboy válasza ClydeBeka2 (#58461) üzenetére


Bennyboy
őstag

sztem te mást nézel

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#58463) Ganz-[HUN] válasza Bennyboy (#58462) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

phs srácokkal játszok, akkor biztos hogy én kapom a high elos enemyt (Plat+), többiek meg a low elot (GIV>). :U

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#58464) PuMbA


PuMbA
titán

Ez a havas Summoner's rift mindig nagyon tetszik. Sokkal jobb rajta játszani vagy lehet csak a December miatt :)

[ Szerkesztve ]

(#58465) nuke7 válasza PuMbA (#58464) üzenetére


nuke7
veterán

jaja, különösen 14 celsius fokban jópofa :D

https://youtube.com/user/nuke7

(#58466) ClydeBeka2 válasza Bennyboy (#58462) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Szerintem meg te nézel mást.

Nincs kedvem croppolgatni, de :

Flex Q rangok az ellenfélnél:
ΔAdcThreshΔ - Plat 4
alinflorian81 - gold 3
Wentym - gold 4
GunMan69 - gold 2
Bletive - gold 3

ebben sehol sem látok 2 platost...

Ti csapatotok a teljesség kedvéért:

MyCreativeName-Gold 1
Harco379 - Gold 4
mociex754 - Gold 2
macio1165 - Gold 1
GOAP0WWA - Gold 4

Ezek alapján nekem elég fairnak tűnik, plat 4 és gold 1 közt nincs sok különbség.

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#58467) tenaijo válasza ClydeBeka2 (#58451) üzenetére


tenaijo
tag

Akkor megy is át westre a nagy, és easten átköltözök a plat accra.
PH-s klubba kapok egy invet ezzel is? : link

(#58468) PuMbA válasza ClydeBeka2 (#58466) üzenetére


PuMbA
titán

Az a helyzet, hogy engem van, hogy egy Gold 4-es nagyon megver és van, hogy egy Gold 4-es nem tud megverni - Bronze 1-ként ugye :) Tegnap például 2-ből 2 win Poppy-val, nem tudtak megfogni a Jungle segítségével sem, de ha egy erős Gold 4-essel találkozok, akkor ő azért túl jár az eszemen. Egyre többen használják a Tahm Kench top-ot, nagyon tud alázni több esetben.

(#58465) nuke7: Azért adja a hangulatot :D

[ Szerkesztve ]

(#58469) tenaijo válasza PuMbA (#58468) üzenetére


tenaijo
tag

Diamondban is rengeteg a sz@r player, de az alatt nagyon nagy a szórás. Simán játszhat egy plat sz@rul, esetleg egy gold a rankjához képest elég jól.
Ne nézd meg a rankokat meccs előtt, mert ha látod, hogy pl. ellened plat van, akkor már eleve úgy állsz a játékhoz, hogy valószínűleg kikapsz.

Ha ma délután/este játszanál, fent leszek, addollak.

(#58470) PuMbA válasza tenaijo (#58469) üzenetére


PuMbA
titán

Ok. Már bent vagyok a LoL ProHardver klubban, szóval láttalak tegnap :) Sajnos ma és hétvégén sem tudok játszani, majd jövő héten, de most kezdem szokni a topot, hogy ne csak supportként legyek használható.

[ Szerkesztve ]

(#58471) hugi0


hugi0
őstag

???

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#58472) PuMbA válasza hugi0 (#58471) üzenetére


PuMbA
titán

Nekem op.gg-n jó. 1160-as MMR-rel Bronze 1 :)

(#58473) hemaka válasza hugi0 (#58471) üzenetére


hemaka
nagyúr

iron? wooden is lesz?😂

(#58474) kenwood


kenwood
veterán

meg porcelain :DDD

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#58475) hemaka


hemaka
nagyúr

Tehetsegesek a sracok, sikerult jatszhatatlanna ganyolni a szervert. 😂😂😂

(#58476) hugi0


hugi0
őstag

Morgana W 3388

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#58477) Delávégá válasza hemaka (#58473) üzenetére


Delávégá
tag

Ennek az iron ligának mi volt a célja? Ezzel csak olajat önt a tűzre a riot szerintem. Így is ma összefutottam a legnagyképűbb Ireliával aki elvileg goldos volt. Garen ellen simán kikapott top-on. 10 perc után 0 4. Mi simán hoztuk bot-ot és mid is egál volt. Aztán elkezdte meccs végén magyarázni hogy én rosszul helyezkedtem adc-ként. Mondjuk élveztem a meccset mert a supporttal jó kis megmozdulásaink voltak 2-es kd-val a végén.

(#58478) kenwood


kenwood
veterán

Az mekkora troll, hogy Caps adc poszton ment all staron ? :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#58479) hugi0 válasza Delávégá (#58477) üzenetére


hugi0
őstag

Sajnos eroltetik ezt a Tyler1 "gyereket".
"Jo" peldat mutatnak vele.

A rito jeligeje ez is lehetne:
"Ha eleg toxik vagy, meghoditod a vilagot."
Ami sajnos igaz is.

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#58480) Bennyboy


Bennyboy
őstag

tegnapi rankeden sion voltam riven ellen. 0-4be került, le is farmoltam rendesen. Én egy szót sem szóltam ő meg flamelt. Majd a supportunk afkol-t. Kb 45 perc után kikaptunk. Nincs igazság. Kezdek rájönni, h fos a top lane. Hiába nyerek late game-be semmit sem érek, nem lehet carryzni.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#58481) Zοltta


Zοltta
senior tag

Sziasztok!

Milyen konfiggal lehet elérni a 150-170 körüli fpst?

Jelenleg egy core2 -esem van :D szal érdekelne a legjobb összeállítás hozzá proci,ram vga.
köszi ! :).

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#58482) hemaka válasza hugi0 (#58479) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nagyon gaz az a gyerek. Igazabol a riot szembekopi sajat magat, tobbszorosen bannolt toxic emberrel reklamoznak, de kell a penz...

(#58483) Bennyboy válasza hemaka (#58482) üzenetére


Bennyboy
őstag

én sem bírom azt a formát. Néha belenézek a stream-be de 1-2 percnél többet nem bírok ki. Egyfolytában ordibál akármi történik. A sok 10 éves meg majd őt veszi példának. Szomorú. Ph klánba hogy tudok belépni? Kliensbe a klánoknál sehol sem találtam ilyen opciót.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#58484) Chuzzlee803 válasza Bennyboy (#58480) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Nem a toplane fos, hanem a tankok soloq-ban.
Játssz Fiora/Jax/efféle hypercarryt, azzal vagy legyalulod a teamfghtot vagy splitpush-sal nyersz.
Illetve egy meccsből, ahol afkolt valakitek, ne vond le a következtetést, hogy nem lehet carryzni, nem egszséges :DDD

(#58485) hemaka


hemaka
nagyúr

Az ilyen uj jatekmodokban azt szeretem, hogy mindig kiderul mennyi segg hulye ember jatszik ezzel a jatekkal es lehet rajtuk rohogni. 😂

(#58486) PuMbA válasza Zοltta (#58481) üzenetére


PuMbA
titán

Nekem Intel G4560 processzorral, amit év elején 17k-ért lehetett venni, a benne lévő integrált Intel HD Graphics 610-zel volt FullHD-ban Medium-High grafikán 90-140 fps :) Egy kenyérpirítón is elfut a játék, olyan nevetséges gépigénye van, ezért nézek, akkor amikor játék indításnál valakinek 10x annyi időbe telik mire betölt a játék vajon milyen gépe lehet, mert nekem ezen a szuper olcsó gépen is 3mp alatt 100%-on vagyok játék betöltéskor. Integrált grafikánál a dual channel memória viszont fontos.

[ Szerkesztve ]

(#58487) harry3


harry3
őstag

A legújabb frissítés óta nem működik a rögzített kamera mód, továbbá a játékban nem tudok egy hangulatjelet sem használni(nem reagál a gombra). Most ezek ismert hibák vagy csak egyedi? Futtattam egy teljes hibajavítást, de semmi.

(#58488) Chuzzlee803 válasza PuMbA (#58486) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Ez mind szép és jó, viszont ebben a játékban a merevlemez és az internetkapcsolat gyorsasága befolyásolja a betöltési időt :D

(#58489) Lokids válasza harry3 (#58487) üzenetére


Lokids
addikt

Nekem játék közben átrakta a 4-es gombról 0-ra a wardot, és ami 5-n volt item, az lett a 4-es, és így olyan szép zhonyát nyomtam, hogy öröm volt nézni, ahogy körbe áll az enemy és lemészárol. :D

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#58490) Zοltta válasza PuMbA (#58486) üzenetére


Zοltta
senior tag

Mindezt azért kérdeztem, mivel egy core2es konfigom van d805-s procival 4 gb ramal r7 240 1gb-os karival . És örülök ha lowon fix 50-60 fps meg van :D idéző szurdokba, de aramon már 30-40.

Azért is írtam ide, hogy tudjam mit nézzek minimum gépnek hozzá, mivel szinte csak lolozok :D és jó lenne már high beállítások mellett tolni :) az említett fps körül.

Ramokat is dualba nézem a nevesebb gyártóékat . (2*8 kitben)

Nincs félretett 300 ezer forintom ,hogy hamar cseréljek platformot.
És csak is Intel lesz az új platform hiába ,hogy olcsóbb az amd :)

Jelenleg is HA.n vadászok garis cuccokat, de sok az olyan egyén akinek, még kevés az értékelése, 2-15 körülieket látok szinte abból amiket nézek ( pl Asus alaplap )

UI:. Feleslegesen írnék a milyen gépet vegyek topicba, mivel tudom ,hogy mire lenne szükségem, csak ezek az árak és design végre normalizálódna a fejemben :D

Köszi ! :)

[ Szerkesztve ]

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#58491) hemaka válasza Zοltta (#58490) üzenetére


hemaka
nagyúr

Vagy keresd meg LEC forumtarsunkat, van weboldala is, sok josaggal, olcson. ;)

(#58492) PuMbA válasza Zοltta (#58490) üzenetére


PuMbA
titán

Te tudod, de Intelt nem vennék, hiába van nekem is Intel procim jelenleg, mert a processzorban lévő bugok javítása miatt esett a teljesítményük az utóbbi fél év során és ki tudja, hogy még mit tartogat a jövő, milyen Inteles turpisságok derülnek ki :) Most az AMD Ryzen procijai jobbak az Intelnél, mert olcsóbb és gyorsabb.

[ Szerkesztve ]

(#58493) Zοltta válasza hemaka (#58491) üzenetére


Zοltta
senior tag

Róla már sokat halottam mióta Ph-t olvasom ( 4-5 éve ), csak mindig az volt bennem ,hogy jobb szeretem ha a számla a saját nevemet van :).
De mára inkább szerezek, valami bitang jó gépet és egy jó időre le legyen a gondom már vele.. :D

Még a végén felkeresem :D .. köszi ♥ :D

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#58494) Zοltta válasza PuMbA (#58492) üzenetére


Zοltta
senior tag

Jó 10 éve belém ültették ,hogy az amd azért rosszabb mint az intel, hogy ami az intelnek 2 mag az az amd-nél már 4 mag :D

De lehet ez balgaság mára kitudja :) . De érdekes az intelnek miért is nincs több magja ? i5-ben ? 8 legalább ? :D

[ Szerkesztve ]

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#58495) Zοltta


Zοltta
senior tag

És a többieknek szóljon szépen a himnusz :D

League of Legends Himnusz (Paródia)

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#58496) PuMbA válasza Zοltta (#58494) üzenetére


PuMbA
titán

Mindig az aktuális erőviszonyok alapján kell dönteni, nem a gyártó alapján. Régen tényleg gyengék voltak az AMD FX és A6, A8, A10 processzorai, de most a Ryzen nagyon jó :)

[ Szerkesztve ]

(#58497) hugi0


hugi0
őstag

QHD - low
FHD - high

Szinkronizalva jatszom 144Hz-es moncsival (QHD) low-on.
4770 - 1080 - 16GB ram - SSD

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#58498) PuMbA válasza hugi0 (#58497) üzenetére


PuMbA
titán

A LoL-ban van egy belső limit, mert nekem G4560-nal és RX460-nal is ~230 fps-em van High-on :) Milyen szinkronnal játszol? Én szinkron nélkül játszok, hogy a legkisebb legyen az input lag és csak a kép tetején van észrevehetetlenül képszakadás néha, ugyanis ~240 fps / 60 Hz, az pont 4-szer van meg, tehát a kép fontos részeire biztosan nem esik képtörés.

[ Szerkesztve ]

(#58499) hugi0 válasza PuMbA (#58498) üzenetére


hugi0
őstag

Allando a 240 ? Sosem valtozik ?
Ha valtozik jobban jarsz ha a szinkront bekapcsolod.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#58500) Delávégá


Delávégá
tag

Ebben az új játékmódban ma elkezdett crashelni a játék. Tegnap még semmi baja nem volt de mára megkergült. Most nem is igazán akarok rankedezni így. Lehet csak ebben a Blitzben csinálja de nem lehet tudni. Annyi lett más hogy tegnap este nem tudtam belépni a játékba, az authentication-nél elakadt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.