Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58051) Carlytoo válasza PuMbA (#58045) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Játszhatunk ma este egyet. Én nem szoktam köntörfalazni. Ganz és akikkel játszom a megmondója, ha esetleg valamit nem úgy csinálsz, akkor én azonnal lebaszlak érte. Persze nem a " mi a k*** anyádat csinálsz?" stílusban. Ha ezt bírod, akkor nem lesz velem problémád. Ha nem bírod elviselni, akkor ne is játssz velem. Mondjuk pont tegnap nem voltam ilyen, még akkor se ha láttam oltári nagy faszságokat. Tegnap csak Gentle-nek égtek ki a receptorai. :D

Smurf-öm.

Itt van egy pár meccs, amit nem én játszottam, hiszen az account az öcsémé, de ő csak nagyon ritkán játszik.

A rankedek leginkább az enyémek, kivéve egy ww meccset.

[ Szerkesztve ]

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#58052) Ganz-[HUN] válasza hugi0 (#58050) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Mert plusz egy KN-el nagyon sok sebzest tud hozza tenni egy-egy fighthoz.
hatványozottan igaz caster adcknél (pl xayah)

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#58053) tenaijo válasza PuMbA (#58041) üzenetére


tenaijo
tag

Nekem sem veled van a bajom, csak már túl sok a só ebben a topikban.
Op gg alapján az elmúlt gamekből csak egy volt, amin tényleg leintelt téged valaki, a duo társad sem valami combos egyén. Ha a szintedhez képest jól tudod olvasni a mapot, miért nem valami carry rolet játszol?

#58050: Én nem alapoznék erre a taktikára. Túl könnyen ki lehet jönni a W-ből, az az esetleges plusz egy tick a rylai miatt meg nem számít annyit. Inkább root max, és ha nem is tudsz jól skillshotolni, ha 10-ből egyet betalálsz, nagyobb eséllyel hal meg a target.
Én a shurelya-nak adnék egy esélyt inkább még alacsony elon is.
- Jobb engage-disengage
- Ha q után active+ultival ráfutsz, legtöbb esetben a flash sem megoldás ellene
- Relatíve olcsó

Ha idióta az ad, a BF (KN) sem segítség..

(#58054) kenwood válasza tenaijo (#58053) üzenetére


kenwood
veterán

low levelen minden ad idiota,de az enemynel is,igy eleg ha te tobbet teszel hozza a csapathoz,mint a masik supp.
a tobbi kulso tenyezo hosszu tavon tokeletesen kiegyenliti egymast.
ez egy vitathatlan teny.

sose ertettem,hogy gondolhatja barki komolyan,hogy o suppkent mindig valami intermediate botot kap,mig az enemynel diamond smurf az adc :D

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#58055) hugi0 válasza tenaijo (#58053) üzenetére


hugi0
őstag

Sok-sok buildot nyomtam Morganara (7-800 game) a Suri nem annyira jo.
A Suri CD-je joval nagyobb mint a Morg W.
Temafigtot el kell felejteni (alacsony mmr) itt csak elkapasok vannak.
Es ebben az esetben bizony a Rylai bizonyult jobbnak.

Egy pelda hogy ertsd: A ket adc talalkozik, senkitol sem zavartatva.
Bizony akkor is nekialnak egymassal hadakozni, ha 1/5-be van es meg 30 farm lemaradasa is.
Olyan hogy ralatas hianya miatt valaki nem all be az 1v1-be olyan nincs.

Sokan csinaljak:
Egyedul a lane-en 100 hp alatt, torony alatt farmol, meg akkor is ha enemy full hp.
Egy flash AA . . . es byby. - ilyet nagyon sokat csinaltam.
Nincs Ignite, csak exhaustot viszek morgananak.

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#58056) feri1014


feri1014
senior tag

Bugol Play Like the Pros IV mission? Rek'Sai-t pickeltem 2 meccsen, benne is van a listában, mégsem adja meg a missont.

(#58057) kenwood válasza hugi0 (#58055) üzenetére


kenwood
veterán

a build nem csak az ellenfeltol,de a strategiadtol,kepessegeidtol is fugg.
van olyan,aki jo lane bully,es inkabb dmgre erdemes epitenie.
mas jol roamol,segiti a junglert,wardol.
Ezek a kepessegek ugye kulon-kulon eletet elnek,es arra erdemes buildelni,amiben te jo vagy.
Ezert nem jo a mobafire,meg a probuilds.
Egy alapnak ok,de nagyon nincs kobe vesve semmi.
Max az ilyen morgana ad, wukong ap es tarsai vonalat kar eroltetni

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#58058) tenaijo válasza kenwood (#58054) üzenetére


tenaijo
tag

Mindkét role fontos, de szerintem lanen a supportnak sokkal nagyobb behatása van a történésekre, mint az adc-nek.
Példának okádékáért: tegyük fel, hogy te és az enemy ad ugyanazon a szinten vagytok. Kifogsz egy hátad mögött topogó braumot, meg vagy lőve. Ha jó az enemy, kiszorítanak titeket lane-ről, és a fele farmodat buktad. Attól nem beszélve, hogy nincs ki védje a törékeny lelkedet. Hiába nem halsz, pár perc alatt óriási hátrányban találod magad.

low elon ap supportokat erőltetnék.

#58055: Nem vitatkozom veled, alacsonyabb eloban kevesebb tapasztalatom van.

(#58059) kenwood válasza tenaijo (#58058) üzenetére


kenwood
veterán

igen. 20bol 1 braum van,aki stackelgeti rad a cuccost,es vagy kizonazott,vagyfarmolsz, jon a stun,es szia.

olyan ellen nekem a 100 farm sincs meg 20 percnel adcvel.

viszont lehet,hoy o meg szarul a lat a palyan,nem wardol,midgametol mindig,rossz helyen van,es ezert rendszeresne elbukja az elonyt,amit a lanen szerezett :D (kulonben feletted lenne mmrben)

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#58060) nuke7


nuke7
veterán

aki egyébként itt károg, hogy "nem kell sírni mert ott vagy ahova való vagy" nem látta grimm posztját..? :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#58061) nuke7 válasza PuMbA (#58043) üzenetére


nuke7
veterán

ennyivel jobb lett a mezőny..? :D :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#58062) Carlytoo válasza nuke7 (#58060) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

És abból milyen következtetést kellene levonnunk? Aki sír és károg, az váltson accountot és felmegy?

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#58063) Gentlelelele válasza nuke7 (#58060) üzenetére


Gentlelelele
aktív tag

Grimm kollégának szépen összejött. Viszont ezután derül ki, hogy tényleg oda való-e. Lehet 200 meccs után ugyan úgy gold 5-4 környékén fog lenni. Illetve hozhatja a szintet is, vagy épp nem fogja hozni viszont pont jókor fog nyerni :).
45-48% is wr-el nem szabadna dia (dia 5 0lp) szinten lennie, de épp jókor nyer és nem derankolja.

[ Szerkesztve ]

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#58064) nuke7 válasza Gentlelelele (#58063) üzenetére


nuke7
veterán

itt a probléma az, hogy sokan olyan szinten játszanak, ahova nem valóak - nem az, hogy valaki túl alacsony szinten van - ha túl alacsony szinten vagy kb. azok a lehetőségek, hogy carry-zel magaddal valakit aki nem érdemli meg vagy eleged lesz a szopásból és nem játszol többet - mert mondjuk pont nem tudsz silverből gold-ba menni - míg mondjuk egy másik acc-al ugyanaz az ember bizony ott lesz.

Akkor most mi van? nem odavaló és csak szerencséje volt? Pont ez a baj a játékkal, hogy túl sok embernek van szerencséje, és ők nem fognak 200 játékot játszani, csak azt a 20-30 játékot amíg elrontják mások játékát...

https://youtube.com/user/nuke7

(#58065) pengegyerek válasza nuke7 (#58064) üzenetére


pengegyerek
aktív tag

Jah csak a héten már 3 smurf játékossal találkoztam akik tönkreverték a csapatom és íme silver 3- ban vagyok silver 1 után :D nem csak ezek miatt de a többi game is megér egy misét xD

"Aki pálinkát iszik a temetőbe kiviszik ki pálinkát nem iszik azt is oda temetik."

(#58066) hugi0 válasza pengegyerek (#58065) üzenetére


hugi0
őstag

1 het 3 smurf ?

Tegnap neztem Bluerzor streamjet, az egyik merkozesen 3 smurf volt (rajta kivul). :)

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#58067) tenaijo válasza nuke7 (#58064) üzenetére


tenaijo
tag

Leírtad a kulcsmondatot: "ők nem fognak 200 játékot játszani" ergo kevesebb meccset rontanak el.
10/2 meccsen valaki leintel? Egye-fene..
Diaban akinek 20-30 gameje van (jó winrate-el), az meg 99% smurf.

#58065: neked is felajánlom a duot :)

(#58068) kenwood


kenwood
veterán

mastery 6 unlocknal milyen opciok vannak ?
2 token megvan

lehet BE
vagy champ shard

de mi a harmadik a permanent?

megvan a hos ezer eve,megis kene neki a BE az upgadehez?

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#58069) Darko_addict válasza kenwood (#58068) üzenetére


Darko_addict
őstag

Én se tudtam sose, hogy lehetne permament-em. :D

Mostanában nem megy olyan jól a TOP-ozás, Urgottal rankeden indítottam 78%-os WR-rel, ami kb. 50 meccs után leesett 57%-ra, ahol megálltam, nem rankedeztem. Normálon sok hőst sok pozícióban kipróbáltam, és a Supportkodás lenne a második lane, ami legjobban fekszik. Viszont amennyi szar ADC van a játékban nem tudom, hogy rankedre mennyire jó ötlet direkt Supportot pickelni. Mikor jó a lövész, nagy élmény, amúgy csak szívás. Basztat, ha meghalok őt védve, basztat, ha nem megyek utána a halálba. Annyira nem egyszerű role, sok a majom. :D

Mit gondoltok, nagyon jónak kell lenni supporton, hogy lehessen rankedezni vele?

Ha TOP-oztok/-nátok, kit vinnétek most, ki az még, akivel a legtöbb hős ellen lehet boldogulni? Első pickelni szar, mert tuti hoznak valaki olyat, akivel nem lehet mit kezdeni. Nyamvadt Darius CQ-val, Mundo infinite HP-val, Nasus az idegesítő stackelésével, Yasuo a mindent levédő szélfalával és mániákus Q-jával stb.-től falra mászok. Nasus 4/4-ben volt, stackeléstől nem tudtam elvágni, mert hiába szurkáltam, sebeztem, míg szaladt vissza a toronyhoz, rácsapott a manókra és teli HP-val értünk torony alá. Szóval 4/4-es Nasus már 2 Q-val kivégezte miden Lux-ot. Ezekkel nem tudok mit csinálni, nem lehet őket megállítani egyedül.

Más: Twitch-et valaki tudta aktiválni?
[A TWITCH PRIME FELHASZNÁLÓI KORLÁTOZOTT IDEIG LOL-ZSÁKMÁNYT KAPNAK]. Van régről Amazon fiókom, újraaktiváltam a Prime Free Trialt (Prime feltétele a Twitch Prime-nak), majd utána akartam a Twitch Free Trial-ját is aktiválni, levont 2x 1,2 USD-t tesztelésre (sztornózták is), de azt írja, hogy hibás valami.

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#58070) Delávégá válasza Darko_addict (#58069) üzenetére


Delávégá
tag

Ugyan az. Nekem se sikerült aktiválni.

(#58071) Darko_addict válasza Delávégá (#58070) üzenetére


Darko_addict
őstag

FAQ és Troubleshoot alapján többször próbálkoztam (régi amerikai kártyámmal és címemmel, illetve a magyarral is), eddig a magyarról 5 x 1,20 USD-t vont le, de csak 3-at kaptam vissza. Rito lóg 2 Masterwork Chesttel! :D Nem is akarok tovább próbálkozni... Szerintem ez olyan promó, amit lefordítottak, de igazából nem idehaza szánták. Szerintem.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#58072) ClydeBeka2 válasza Darko_addict (#58071) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Nekem sikerült megcsinálnom, bár haverjaimnak még nem. Úgy csináltam ahogy le volt irva angolul. :F Lehet szerencsém volt.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#58073) PuMbA válasza Imilenni (#58049) üzenetére


PuMbA
titán

"Normal-ban játsz, próbálj ki hősöket, role-okat! TANULD MEG a játékot."

Ok, bár sok időm nincs, azért Rankedezek, de akkor többet Normalozok.

"Láttam egy meccsed, hát azok a Braum Q-k, és a többi.. Van benne fantázia, de fejlődnöd kell. Főleg a játék alapjait. (pl skillshotok)"

Ja van, hogy nagyon béna vagyok és alig találok valamit egész meccsen :) Formámtól függ.

[ Szerkesztve ]

(#58074) PuMbA válasza Carlytoo (#58051) üzenetére


PuMbA
titán

Ok, bár ma biztos nem, mert nem játszok. Majd valszeg látjuk egymást a gémben a hét folyamán, mert most felveszlek.

(#58075) pengegyerek válasza nuke7 (#58061) üzenetére


pengegyerek
aktív tag

Igen azt hiszem a mezőny 2018-ban szárnyal és sok világbajnok szintű játékossal lehet találkozni már silver 3- ban is :C
Azt hiszem ennyit a hőn áhított Goldról de Mea kulpa köszönöm xD

"Aki pálinkát iszik a temetőbe kiviszik ki pálinkát nem iszik azt is oda temetik."

(#58076) Darko_addict válasza ClydeBeka2 (#58072) üzenetére


Darko_addict
őstag

Mit kaptál, mit kaptál? :) :)

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#58077) Darko_addict válasza pengegyerek (#58075) üzenetére


Darko_addict
őstag

Melyik lane-en voltál?

Olvastam a guide-jét és később pötyögtem Nicrammal, worldwide #1 Urgot playerrel (Challenger divízió).
Azt írta, hogy Urgot legnagyobb sebzésforrása a passzívja, ami lvl13-mon csúcsosodik ki és azzal akár full tankként is képes leolvasztani bárki HP-ját. E, Q, W és körbe kell táncolni, hogy mindegyik láb tudjon lőni.
A kit-je (full kombója) nagyon manás, ezért óvatosan kell bánni vele, nem szabad pazarolni. Minél több manád és HP-d van (W-t erősíti), annál többször tudod full kombóban letámadni az ellenséget. Második full kombó után gyakran már jöhet az ulti, de pl. Teemo-nak elég egy is, megy a levesbe. Miután elkezdtem arra fókuszálni, hogy a passzívomat teljesen kihasználjam, jöttem rá, hogy sebzés helyett nyugodtan jöhet a tankosítás, nem vesztek sok potenciált, sőt. Kettő rúnám van, egy defenzív aftershockkal és egy PTA-val (átlag +1700-2500 sebzés). Aftershock meccs végére szinte semmit nem pluszsebez (összességében), de mikor E-vel átdobod, már lvl1-en pár mp-ig +70 armor és +70 mr-t ad, aminek hatására, ha az ellenség bepánikolva elkezd veled 1v1-ezni, szinte nullát sebezz, mert a W és az Aftershock kivédi. Jópofa! Ha Darius nem lvl7 400k mastery-vel, könnyű vele elbánni, mert beviszel egy full kombót, arrébb sétálsz, mikor minden CD letelt, mehet a következő kombó. Akkor van baj, mikor nagyon agresszíven játszik, vagy ismeri Urgotot és tudja, hogy ha lement a kitje, nem nagyon tud semmit csinálni. Ha elkezd futni előled, akkor nyert ügyed van, mert parás. Ha bátor, akkor taktikát kell váltani. :D Elég sok itemet használok neki, az első - mint nálad is -, mindig a Black Cleaver. Utána, ha tankosítok akkor AD/AP ellenfél/ellenségorientáció alapján item, majd kis sebzés és ismét tankosítás. Ha kicsit is érdekel, szívesen megmutatom, hátha megtetszik neked is.

67 meccs alatt összejött stat (Silverben):
4.40:1 KDA
8.0 / 3.4 / 6.8

U.i.: Nálam nem 0/11-es, hanem 11/0-ás Rengó ellenfél volt JG-ben 630 AD-vel. Sonámat egy ugrásból megölte, 1800+ sebzéssel. Felháborító milyen, ha el van feedelve!

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#58078) nuke7 válasza pengegyerek (#58075) üzenetére


nuke7
veterán

hát igen, ez ilyen "móka" - nálam TF és Yi valsz premade-ek voltak, mindketten 0/11 körül végeztek, öröm volt nézni :D

https://youtube.com/user/nuke7

(#58079) ClydeBeka2 válasza Darko_addict (#58076) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Forecast Janna legendary skin shard. :)

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#58080) Gentlelelele válasza Darko_addict (#58076) üzenetére


Gentlelelele
aktív tag

Pulsfire Caitlyn :B

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#58081) Lokids válasza ClydeBeka2 (#58079) üzenetére


Lokids
addikt

Én azt 3 shard beolvasztásával kaptam meg. :D

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#58082) PuMbA válasza PuMbA (#58074) üzenetére


PuMbA
titán

(#58075) pengegyerek: Ez a Rengar most valami baromi idegesítő :) Valamiért mindenki elkezdett vele játszani, de vagy 0/11-et hoznak vagy 11/0-át, nincs olyan, hogy valaki egy csak simán jó játékot tol vele.

[ Szerkesztve ]

(#58083) pengegyerek válasza Darko_addict (#58077) üzenetére


pengegyerek
aktív tag

Midre mentem de a legborzasztóbb, hogy már a 10. perc környékén valami 6-0 ba volt a vayne és jöttek négyen midre :)) nehéz bármit csinálni xD

(#58082) PuMbA +1

[ Szerkesztve ]

"Aki pálinkát iszik a temetőbe kiviszik ki pálinkát nem iszik azt is oda temetik."

(#58084) pengegyerek válasza nuke7 (#58078) üzenetére


pengegyerek
aktív tag

Ilyet is tudok ám küldeni pont ma játszottam egyet Yi ellen mert véletlen nem bannoltam ment topra poppy ellen meg is nyerte a játékot az enemynek xD és a mi kis poppynk flamelt egész meccs alatt a "wooden division all" szöveggel meg ezt reportolja azt reportolja xD

"Aki pálinkát iszik a temetőbe kiviszik ki pálinkát nem iszik azt is oda temetik."

(#58085) kenwood válasza PuMbA (#58082) üzenetére


kenwood
veterán

rengar igy mukodik.
beugrasz,eltolod 1.5 sec alatt a kombot.
ha meghalt a masik,akkor jo,es a kovetkezo aldozat mar 1.3 alatt pusztul.
ha nem,akkor masodpercekig nem tudsz semmit csinalni,es te fogsz meghalni :D
hatranyban mar nem 1hitel a kombo,ezert okosabban kene beugrani,de a tobbseg inkabb beugrik,hatha osszejon a kill,es meg visszater.
nem fog :D

persze sokkal tobb van a karakterben.
bokrokkal durvan lehet jatszani,az 5 stackes haloval is.meg tankos is lehet valamennyire.
de ilyennel ritkan talalkozol.a tobbsegnek az elso 10 percben eldolg a sorsa.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#58086) Carlytoo válasza kenwood (#58085) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Játszatok kayne-t. A shadow assassin form kifejezetten gyenge gyémánt tudás alatt, ezért mindenki a darkinra menjen rá. Kb megölhetetlen, ha jól játszod meg.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#58087) kenwood válasza Carlytoo (#58086) üzenetére


kenwood
veterán

jo hos,de eleg nehez.
kell hozza mechanika meg esz is,mint a ryzehoz
nekem a fo problema az szokott lenni,hogy raultizok az emberre,es mivel nincs meg az elony,lofaszt sebez,es ott vok a balhe kozepen.

szerintem a shadow form kesobb sem eri meg,mert kb, annyit kitolsz darkinban is,es tobb a cc,meg jobban fajsz a frontlinenak.
ez utobbi low elon nagy elony,mert ugyis szar a fokusz.
ha a carryk ugyis a tankot utik,akkor meg elony is,ha max healthes a dmged.
ezzel nem azt akarom mondani, hogy ez a jo strategia,csak ugye alkalmazkodni kell a tarsakhoz :D

bar azt is hozzatennem,hogy worldson is sokszor latni,hogy eloszor kiszedik a tankot,aztan 5v4ben bedarljak a tobbit.
csak ok mondjuk nem toljak el a 120 sec cds execute ultikat a full hps frontlinera, mert utana az 5v4 is necces.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#58088) olloczky válasza kenwood (#58087) üzenetére


olloczky
senior tag

Te milyen divben vagy?

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#58089) kenwood válasza olloczky (#58088) üzenetére


kenwood
veterán

silver teteje,gold alja a max,ha jatszom is.
ez a season aramos volt,utso 2 honapban csinaltam meg a besrolokat.

easten s3ba dobott, s1 promobol estem be s2 kozepere kb. 100 meccs utan,es akkor kezdtem el teemozni a masik accon :D

sajnos az elejen eroltettem ahrit,akivel 33 meccs alatt 42% lett. Ha rogton malzaval kezdem a seasont, akkor megvan a gold,mert azon most 58% 59 meccs utan.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#58090) kenwood válasza kenwood (#58089) üzenetére


kenwood
veterán

mondjuk meg kozel ket het van ra,de en nem ereznem tobbnek magamat gold 5 ben ,mint s1,ben,szoval max ha olyan kedvem lesz.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#58091) kenwood


kenwood
veterán

Duonal szerintem ezek a jo jatekszabalyok :

- van vmi voicechat (ts,viber akarmi)
- csapattarsakat kritizalni voiceon nagyon mersekelten, ingame chat soha
- nincs report xy, nincs all chaten siras,ha 4v5 veszitunk
- nincs ping spam. ha toled 1 lepesre farmol valaki,mikozben levagnak,akkor is max 1 ping. Ha kotelezo lenne baront olni,de nem akarnak jonni,akkor ez van.
- ha valaki gyoker,mecs vegen report,de ezt nem kell bejelenteni. a troll azt varja,hogy foglalkozzanak vele.
- duoban szerintem picit erosebb ellenfelek vannak, ha bukunk 3-4et,nincs tilt,max visszahozzuk soloban az lpt :)

En top/mid mennek, ha ilyen feltetelekkel van valaki silver/gold easten ket masik rolera,akkor matol a hosszu hetvege alatt belefer par meccs.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#58092) tenaijo válasza kenwood (#58091) üzenetére


tenaijo
tag

Ign?

(#58093) Carlytoo


Carlytoo
aktív tag

A se rossz, ha agyhalott karakterekkel kezdtek játszogatni.

"Mundo goes where he pleases"
"Demaciaaaaaa"

Ugye az első ellen egy nagy fegyver a hóhér hívása, vagy mifene, de senki nem veszi, mert az nem akkora sebzés. Ne játszatok Iceborg Viktort. Mostanában sokat látok és mind feedel. Ráadásul Vladimir hatalmas counterje. Én azt szoktam mondani, hogy a következők elég jók silver-gold eloban:

TOP: Mundo, Garen, Darius, Rumble(ez mondjuk kicsit vitatott), Shen, Illaoi
MID: Ahri, Malza, Fizz(ez kiemelten), Veigar(ez nagyon, de csak szituációs pick), Ekko, Diana, Annie
JUNGLE: WW, Amumu, Seju, Kayne(darkin form)
ADC: Sivir, Ashe, Kaisa, Jhin
SUPPORT: Itt nagyon egyénre szabott a dolog. Leginkább azok működnek jól ,akiknek sok a tömegirányító képességük.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#58094) Carlytoo válasza kenwood (#58091) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Én megyek. Visszafogom magam. :D

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#58095) kenwood válasza Carlytoo (#58094) üzenetére


kenwood
veterán

remelejuk,nem a "bronzba is keves" lesz a konkluzio :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#58096) Carlytoo válasza kenwood (#58095) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Nem alkotok véleményt 1 játék alapján. Nem bántom a csapattársat. Ganz(casualdehid)-et szoktam kicsit erőteljesebben noszogatni, de attól nagyon csípem, mert jó ember.

Majd egy ign-t írj. Jó privátban is, ha nem akarod közzé tenni.

[ Szerkesztve ]

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#58097) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Én sokszor teljesen megértem, hogy annyian ki vannak itt akadva. A Riot saját maga ellen dolgozik olyan nonszensz fos rendszerrel, ahová egy csapatba kerülhet Unranked lvl34 és 41, míg a másikba Diamond V lvl122. Így lehet élvezni? Ez nem kihívás, ez megaláztatás, ami sokszor eltart akár 30 percig is. Én voltam Riven ellen (209 meccset játszott vele idén csak Rankeden), és amellett, hogy D5, még én kellett pickeljek és rám tudott hozni egy olyan karaktert, akivel lvl1-től kezdve nem lehet mit kezdeni. Erre felesleges lenne felhívni a figyelmüket?

[kép]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#58098) Ganz-[HUN] válasza Carlytoo (#58096) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Attól hogy picit toxos vagy még szeretlek. :))

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#58099) ClydeBeka2 válasza Darko_addict (#58097) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Ranked vagy Normal?

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#58100) Sordoran


Sordoran
addikt

Megborult a játék nálam, ilyet még nem tapasztaltam! Már csak ARAM-ozni szoktam, és ott pár hete volt egy csúnya lose streakem, mármint tényleg súlyos mennyiség. De túléltem, játék velejárója. Elmúlt, öröm és boldogság, visszajött a közel 50% win rate. De most nem tudom mi történt, viszont legutóbbi 20 meccsemből 16 win, 4 lose. Ez baráti 80% win rate, mi a fene!? Szabályosan félek már tőle, hogy ennek akkora böjtje lesz majd, mint a pár héttel ezelőtti lose streakem oda-vissza. :DDD ;]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.