Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54051) Jim-Y válasza csipszikutya (#54049) üzenetére


Jim-Y
veterán

Mi a rossz benne? (komoly kerdes)

(#54052) csipszikutya válasza Jim-Y (#54051) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Leszögezem, hogy nem sirok, már itt elöre, már itt elöre :D

Nem bronze playerek vagyunk, igaz nem is challenger. Erös gold és plat mind ahányam voltunk.

A legnagyobb problémánk az volt, hogy nincs armor/mr.
Nem a jelenlegi "káosz" ami zavar, hanem ugy ámblok fingunk nem volt, hogy akkor most mivan. oké, ehhez idö kell.
Nem tudom, mindig nagyon vártam az ujitásokat. Pl. ismerösök közül anno a mastery reworkot is én vártam a legjobban. De ez a mostani... csinálsz valamit azt szevasz, nem sok lehetöséged van. Ugy érzem, hogy eddig sokkal több kombináciom/lehetöségem volt elkezdeni a játékot. Most ez nincs meg.
Meg ami még engem nagyon zavar, de unalmas már tudom... 137k ip-t költöttem el runákra és oldalakra. Vissza kaptam 43at. Nem tudom, hogy most mit csinálnék vele ha fullra vissza kapnám, nem is érdekel.
De amiért én játszottam, nem ittam, nem a nömet du..gtam hanem játszottam mert kellett a runa. Jo, egyéni szoc. probléma de akkor is :D

Részemröl nem tetszik és egy magán vélemény, nem kéretik flamelni.
Talán 3-4 honap mulva adok neki esélyt, ha nem akklr több idöm lesz pénzt keresni a konténer házamra :D

(#54053) Imilenni válasza csipszikutya (#54052) üzenetére


Imilenni
addikt

Hát mégis igazad van!
Hulladék játék lett ez, tolják a skineket ezerrel, bezzeg itemet meg nemtudok venni.
Mármint itemeket igen, viszont összerakni őket meg nem (Csak a 12. perc után! :W
Gg rito

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#54054) Bowser válasza Imilenni (#54053) üzenetére


Bowser
aktív tag

Na végre újra itt.
Meglátjuk mit hoz ez a szezon.
Még csak próbafázisban van nálam ez az új rúna dolog bár kicsit hiányzik a régi.

Idén goldban végeztem. Jövőre talán Silver lesz? :DDD

Rögtön egy kérdésem lenne :)
Ugye most 1500 Kék esszenciáért lehet vásárolni zsákbamacska ikonokat.
Nyitottam kb 30-cat és a képen látható 3 db sárgával bekeretezett ikont nem tudom hová tenni. Ha valaki tud róluk valamit azt megköszönném :R

Illetve a Fizz ikon ami be van állítva azt nem csak Oceania szerveren lehetett megvenni?

köszi!

[ Szerkesztve ]

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#54055) Imilenni válasza Bowser (#54054) üzenetére


Imilenni
addikt

Csak Gold? Mi lett véled? :D

Press "F" to pay respects.

(#54056) Hamuuuu válasza csipszikutya (#54052) üzenetére


Hamuuuu
tag

Átérzem a problémád a runatáblákkal kapcsolatosan. Több accom van (na,east,west), hasonló mennyiségű runatáblával és mark,glpyh,seal,quint-kel. Mégis teljesen más mennyiséget kaptam. Sőt...mivel rp-ből is vásároltam runatáblákat, a pluszban járó kárpótást (talán valami skin vagy egyéb) se kaptam meg.
Korai szerintem még azt mondani, hogy a változtatás játékdinamikát ront. Kell egy kis tesztelés, átolvasni mindegyiket és utána alkotni magadnak aszerint, hogy a te játékstílusodhoz mi illik.
Ha ezt nem is teszed meg, akkor is kis gyakorlás nem árt senkinek és a "profik" nemsokára ontani fogják az adott champekhez tartozó runatáblákat. Tele lesz vele minden. :)

"A fizika elsőszámú törvénye : a testek igyekeznek megőrizni nyugalmi állapotukat."

(#54057) Bowser


Bowser
aktív tag

Jajj a kép:

Imilenni:

Hát 2 accot vittem a szokásos egy helyett.
Az egyik Plat 4 lett de inaktivitás miatt visszaesett Plat 5-be
Jó is, hogy szóbajött ma is kell menjek vele vagy holnap LP vesztés :D

A fő accom meg Gold 3.
Egyszerű.. Platban voltam 5.-ik alkalommal buktam Plat 4 promót és kitaláltam, hogy akkor elkezdek trollkodni.(konkrétan leszartam)
Sikerült is leessek Gold 4-be mikor rájöttem ez így mégse olyan jó :DDD
Csak addigra olyan MMR-t összeszedtem, hogy 13 LP Win és -21 Loose.
Esélytelen volt feljebb kerülni :)
Meg nem is játszottam annyit mint tavaly.
Elmaradt az a 3 nap alatt 50 meccses dolog, sokkal kevesebbet játszottam idén...
Utolsó 20 meccsem 10 nap alatt játszottam le.
És akkor se szakadtam meg igazán.

[ Szerkesztve ]

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#54058) csipszikutya


csipszikutya
senior tag

Én azt érzem, hogy haldokloban van a játék profi szinten vagy még több pénzt akar a riot. De ezt már régebben leirtam. Ami nem baj, de ugy érzem, hogy ezzel a régi játékosokat akikböl nem profitál a riot, azok menjek a ...ba.
Én is ezt tennem, hozzá teszem

(#54059) Bowser válasza csipszikutya (#54058) üzenetére


Bowser
aktív tag

Nem kell meglepődni, ez se működik másképp mint akármelyik profitorientált cég :)

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#54060) csipszikutya válasza Bowser (#54059) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Tudom én, ezért nem is mérgelödöm rajta. Ennyi volt kész :))

(#54061) orc88 válasza csipszikutya (#54060) üzenetére


orc88
őstag

Ráadásul 1-2 éve volt hír, hogy felvásárolta valami nagy multi a Riot nagyrészét. Gondolom benne van a kezük bőven abban, hogy milyen irányba halad minden.

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#54062) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Egy jól elfeedelt Rengar. 1947 dmg in 0,78 second. :DDD
Kiugrott a bokorból még földet sem ért az animáció szerint, de már feküdtem. :DD

(#54063) Sn00k válasza Beni97 (#54039) üzenetére


Sn00k
veterán

Ez nagyon COOL :K

3njoy the Lif3

(#54064) Gentlelelele válasza Evil Snowman (#54062) üzenetére


Gentlelelele
aktív tag

Build ? Runák ? :))

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#54065) Sn00k


Sn00k
veterán

Most egyébként a masteriesek nem aktívak, mert csak a rúnákat lehet kiválasztani mielőtt indul a meccs ?

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#54066) Evil Snowman válasza Gentlelelele (#54064) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Nem tudom. Ellenem volt. ADC kog és supp lulu. Elnyomta a cicus az ultiját (azóta gyomoridegem van ha meghallom), kirepült a bokorból, ADC-re rányomtam az ultimat, mire leért mindketten halottak voltunk. :DDD

Gondolom piros rúnák voltak az elsődlegesek nála, plusz másodlagosnak az arany.

(#54067) Sn00k válasza Sn00k (#54065) üzenetére


Sn00k
veterán

erre gondolok:

3njoy the Lif3

(#54068) Bowser válasza Sn00k (#54067) üzenetére


Bowser
aktív tag

Ezt szokd is meg.
Mostantól egyben van a két dolog :)

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#54069) Sn00k válasza Bowser (#54068) üzenetére


Sn00k
veterán

NAh ez tok jóóóó. akkor a masteries állítgatást el is lehet gondolom felejteni... Mondjuk nekem ez szimpatikus nem kell mindig egyesével beállítani a rúnát + masteriet az adott herohoz :)

3njoy the Lif3

(#54070) Darko_addict válasza Hamuuuu (#54056) üzenetére


Darko_addict
őstag

Sőt...mivel rp-ből is vásároltam runatáblákat, a pluszban járó kárpótást (talán valami skin vagy egyéb) se kaptam meg.

Én kaptam egy Csillagőrző Ahri-t. Nem lehet, hogy csak nem vetted észre?

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#54071) hemaka


hemaka
nagyúr

Tyu jol megvarialtak a runakat, el kell olvasgatni oket, mert fingom nincs mi, merre, hany meter.
Latom vannak fix oldalak, remelem modositani azert lehet oket. :D

(#54072) Bowser válasza hemaka (#54071) üzenetére


Bowser
aktív tag

Persze, hogy lehet full testreszabható :)

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#54073) yabba válasza Hamuuuu (#54056) üzenetére


yabba
aktív tag

Én 2*7 runalapot vettem RP-ért, és párat IP-ért. Ezért meg a rúnákért kaptam 4 mystery skin-t és 20000 + 9000 IP-t. De ahhoz hogy ezeket megkapjam még játszanom kell egy meccset az új rúnákkal (küldetés), amire tegnap nem volt időm. Szerintem Te is kaptál ilyeneket, a küldetések között keresd.

(#54074) yabba válasza yabba (#54073) üzenetére


yabba
aktív tag

IP = kék esszencia...

Ezek a küldetések:

(#54075) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Megvan a +1 szint, Ekko shardot kaptam, 1260 kékért tudom felbontani. Játszottam érte 6 normál meccset és 2 haladó botot. Kb. 180 kék / meccsre jött ki a jutalom, de mi van, ha nyitok egy 450-es hőst? A rendszer előnybe részesíti a drágább hősöket, nem tudjátok esetleg?

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#54076) Enigma1945


Enigma1945
őstag

sziasztok! meccsenként nem jár kék esszencia csak szintlépéskor?

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#54077) Darko_addict válasza Enigma1945 (#54076) üzenetére


Darko_addict
őstag

Sajna...

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#54078) orc88 válasza Darko_addict (#54075) üzenetére


orc88
őstag

Nem lesz nagy különbség a kapszula értékében. Pl. ha 450/1350 hősőket kapsz, akkor többet ad belőlük, így az esetek nagy részében 800 és 1300 kék esszencia közti értékben kapsz töredékeket.

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#54079) Enigma1945


Enigma1945
őstag

miért van az, hogy megkaptam azt a kis díszt felül, de ma belépek és eltűnt? Egyszer ott van, egyszer nem? :F

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#54080) yabba válasza Enigma1945 (#54079) üzenetére


yabba
aktív tag

Ha jól emlékszem akkor lesz látható, ha az előző meccsen kaptál honor-t.

(#54081) kenwood válasza ChromeX (#54027) üzenetére


kenwood
veterán

Elkezdtem kirakni a runakat,es mostmar ertem mire gondolsz.
Eleg radikalis valtozas,sztem fasza lesz.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#54082) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Na most mondjatok valamit.. Mit lehet kezdeni ezzel a Vaynel? Komolyan?! SEMMIT! Hihetetlen..Gyengíteni kéne, mert ez a dmg valami vicc..Csukott szemmel összehoz akárki Pentát..

[ Szerkesztve ]

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#54083) Imilenni válasza Enigma1945 (#54082) üzenetére


Imilenni
addikt

Nincs vele semmibaj.
Nézd meg az itemeidet/csapatod tárgyait. Aztán mondj ilyet! :D

Press "F" to pay respects.

(#54084) csipszikutya válasza Enigma1945 (#54082) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Én azzal kezdeném, hogy értelmesen, az adott meccsre buildelsz :)

1. talán a legfontosabb. Szét van feedelve a Vayne, de rajtad 0 armort látok. kb true dmg-t tol rád W nélkül is. Szoval, hol az armor?
2. mr cipö??!! a 7-9es fizz és a 4-10es kata nem fog rád annyi mgc dmg-t tolni, hogy indokolja az mr cipöt, pláne ugy, hogy 3 db cc volt rajtuk égen földön. az is olyan, hogy ha akarod és kis szerencsével lehet dodgeolni öket.
3. mi a halál pék .. DD a Garennak??? komolyan kérdem :D
4. Szét van feedelve a Vayne. Megint. Armor, hp? Thornmail maybe?

5v4-be kaptatok ki, mert nem tudtok buildelni. Ahogy látom a csapatodbol senki.
Garen eléggé broken pedig pláne ha mondjuk a Vaynen van a passzivod ami szerintem mindig rajta volt. Q-val kifutsz, ulti azt gg. De hát a ~120 mgc res az jo a botrk aktivra :)

Tanulj meg értelmesen buildelni, mert már nem most mondom én neked elöször, hogy az egyik legnagyobb hibád a build

(#54085) Enigma1945 válasza csipszikutya (#54084) üzenetére


Enigma1945
őstag

rendben, köszönöm a tippet, próbálok sokat tanulni tőletek! :R

Más: Na most megint kaptam ilyen szép díszt, de ugyan elmúlik-e? :F

[ Szerkesztve ]

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#54086) Plata


Plata
félisten

Most reggel bekapcsoltam LoL-t és egy kitüntetés kapszula fogadott.
Sajna Warvick Nunu és 2 kulcstöredék volt benne.
Mind a kettőért 90-90 esszencia járt,de ezt nem értem a múltkori twitch töredékért miért járna akkor 630 esszencia?
Most jutott eszembe hogy nekem megvan már Twitch,be kéne törni azt is de azért 630 járna.

(#54087) kenwood válasza kenwood (#54047) üzenetére


kenwood
veterán

Toltam egy gamet westen,remake volt.
utana kaptam meg 10+ 6k essencet.
vettem par mystery champet 3950-ert, igy 15 ala ment a hianyzo hosok szama.

egyebkent sokkal rosszabb igy,mert nehezebb arra a par hosre koncentralni,akivel jol megy.
rengeteg ranked meccs ment el azon,hogy nem szeretek normalozni,es tapasztalat nelkul mentem be az adott karakterrel "gyakorolni".
Amikor elso ranked meccsed a hossel,kb. rajtad megy el,majd a vegen kiderul,hogy buktad a promot,vagy visszaestel egyet,akkor illene megszolalnia a szirenanak :D

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#54088) Enigma1945 válasza kenwood (#54087) üzenetére


Enigma1945
őstag

én úgy vettem észre, hogy szigorú vagy magadhoz. jó játékosnak tartod magad? eskü nem flame, meg semmi, csak szimpla kérdés :R

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#54089) Ganz-[HUN] válasza Enigma1945 (#54085) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

el. a következő meccsig érvényes.

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#54090) Enigma1945 válasza Ganz-[HUN] (#54089) üzenetére


Enigma1945
őstag

Helló! Akkor mindenkinek egy meccsig tart? Akinek ilyen szep sarga annak is?

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#54091) SkiDev válasza Enigma1945 (#54090) üzenetére


SkiDev
senior tag

Igen. :K De hidd el, hamar elmúlik a hatása Nálad is. Én már nem is nézem kinek van. :P

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#54092) hugi0


hugi0
őstag

Jol elbaltazta a rito ezt a kek esszenciat.
Nagyon sokan kritizaltak oket ezert. - mindjart az elso napon.

Mar hivatalosan is gondolkodnak a "reformalason".
- nem ertem miert nem lehet elobb gondolkodni, es csak utanna cselekedni.

Riot Games - alias MekkMester. ;)

Nekem az is teszik, hogy a masterit ugy szabtak at, hogy azt mondjak: runa.
- idiotak. ;)

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#54093) Chuzzlee803


Chuzzlee803
aktív tag

"Nem akartuk, hogy dönteni kelljen új rúna vagy új hős között a kezdő játékosoknak"
Aha, az fasza, ezért inkább RNGesus fog dönteni, hogy 8-10 grindolt game után a level capsuleből 300 vagy 3000 esszenciányi champshardot kapok. Köszönjük :C :W

(#54094) Ganz-[HUN] válasza hugi0 (#54092) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Nem tudom mit gondoltak
tetszeni fog e az embereknek a lutri KE. Lvl30-ért mit kaptam?
SEMMIT!

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#54095) Gentlelelele válasza Chuzzlee803 (#54093) üzenetére


Gentlelelele
aktív tag

Úgy tudom, hogy igyekeztek kivenni az rng faktort ezekben az esetekben. Vagyis, ha egymás után kb kapod a low KE-s hősöket utána nagyobb eséllyel dob , olyat, ami többet ér. Van benne RNG, de nem annyi, mint elsőre hiszitek, legalábbis szerintem.

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#54096) Darko_addict válasza Chuzzlee803 (#54093) üzenetére


Darko_addict
őstag

Én most nem rúnákra költök, hanem rúnaoldalakra. Majdnem ott vagyok, ahol a part szakad...
Szükségét éreztem az alábbiaknak:
TOP - Tank (HP heavy)
TOP - Fighter (AD heavy)

MID - Mage

BOT - AD Carry
BOT - Heal/Utility Support
BOT - Tank Support

JG-ben évente 1x játszom, ezért nincs szükségem rúnaoldalra, illetve még kellene egy Assassin, ami a láthatatlanságra épít (ebbe látok fantáziát, de még nem néztem a létjogosultságát). Ezek után érzem azt, hogy olyan speciális karaktereknek is vásárolnék rúnaoldalt, akik egyszerűen nem passzolnak ezekbe a mintákba. Ez sokszor 6300 KE még úgy is, hogy már van 6 extra oldalam.

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#54097) Gentlelelele válasza Darko_addict (#54096) üzenetére


Gentlelelele
aktív tag

Ugye tudod, hogy ezek champselect közben is variálhatóak ? :)

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#54098) Darko_addict válasza Gentlelelele (#54097) üzenetére


Darko_addict
őstag

Én nem szeretek az utolsó másodpercekben variálni. :U
Olvastam valakinél, hogy egy rúnaoldalt használ és minden meccs előtt azt alakítja - nekem az nem jön be. Fura...

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#54099) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

XDDDDDDDD[...]DDD

Nálam nagyobb noob nincs a földön :)) :DD :DDD :C

[ Szerkesztve ]

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#54100) hugi0


hugi0
őstag

Tegnap session elejevel uj accot kezdtem - hostoredeket nem, csak skintoredeket kaptam.
Hat a skineket lesz@rom azota amiota letezik.

A sakkban sem nyero a csicsamicsas figura, minnel egyszerub annal atlathatob.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.