Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54151) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Szerintem ugy kellene csinalni, hogy a supportokat jobban ertekelje a jatek, mert nagyon keves az olyan jatekos, aki ertekel is.. Ertem en, hogy mindenki Zed,Yasuo,Vayne pro,de hat kell a csapatba support is :)

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#54152) Hamuuuu válasza csipszikutya (#54150) üzenetére


Hamuuuu
tag

Nem feltétlen kell kimondani, hogy el lett b...va, hiszen akinek nincs meg az összes, ez igencsak jó KE forrás. Ha ennyit kap mint te.....De te is fel tudod használni a KE-t. Mindig van olyan, amire el lehet költeni.

"A fizika elsőszámú törvénye : a testek igyekeznek megőrizni nyugalmi állapotukat."

(#54153) csipszikutya válasza Enigma1945 (#54151) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Low elon nem kell mit várni ott semmibe nézik a suppot.
Highen meg jol kell tudni suppolni, és nem feltétlen azt jelenti, hogy pl. leonával mész és all in ad/apc.
Mumus az egyik streambe beszélt rola, hogy mid és late gameba milyen nagy szerepe van a suppnak. Föként a wardolás, kb. ök figyelik a minimapot, stb és nem mindenki tudja jol csinálni. de sok különbség van high elo supp és supp main között is.
De igen, értékelhetné jobban. De kérdem én, olyan elon ahol vayne/zed/yauo main mindenki mi értelme van? amikor only sonáztam jobban jártam ha sight stone kivételével full ap-t buildeltem vagy akár karmát.

(#54154) Bowser válasza csipszikutya (#54153) üzenetére


Bowser
aktív tag

amikor only sonáztam jobban jártam ha sight stone kivételével full ap-t buildeltem vagy akár karmát.

Kemény, de igaz szavak :DDD

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#54155) Sordoran válasza Enigma1945 (#54151) üzenetére


Sordoran
addikt

A csapat leginkább tiszteletre méltóbb tagját a játékosok szavazzák meg, nem a játék. Ergó, ha a csapattársaid rá szavaznak, ő lesz az, hiába nem érdemli meg (3 szavazat kell egy emberre). Az meg mellékes, kit szavaznak meg az emberek. Van amikor olyan kapja aki nem érdemli meg, máskor meg egy szavazatot se kap az aki le carryzte meccset, mert flamelt, és a többiek ezt megjegyezték.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#54156) kenwood


kenwood
veterán

[link]
Szegeny Rekkles.
Meg az unokai is ezen fognak rohogni.
Igazi B5 tryhard, a maga tokeletessegeben.
Szinte biztosan az FNC nyer,ha nincs ez.
mindezt ugy,hogy a 6-0-as Twitch carryzte addig a meccset.

Pobelter fejet nezzetek az eset utan. :DDD
Ha full apban tolja,es nincs zhonya meg liandry rajta,akkor meghalt volna a flash kozben, nem er be a Janna shield.

Meg kene csinalni ugy a videot,hogy azonnal mind a 4 masik Fnatices irja all chatre,hogy "Report Twitch!!!!OMFG!!!!"

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#54157) Ganz-[HUN] válasza kenwood (#54156) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Én is carryzek ADC-vel. Meg úgy mindennel.

Az ellenséget :DDD :DDD :DDD

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#54158) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Az érzés, mikor alig várod, hogy kapj egy kulcstöredéket hogy tudj végre egy ládát nyitni, és mikor megkapod kapsz egy süti hangulatjelet: FELFOGHATATLAN :(((

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#54159) Enigma1945


Enigma1945
őstag

sziasztok. vettem egy 6300-as hőst, le is vonta az árát, de sehol nem látom. Ilyenkor mi van?

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#54160) orc88 válasza Enigma1945 (#54159) üzenetére


orc88
őstag

Relog, ha ezután sincs meg az IP, és a boltban megint a megvásárolható hősök közt van, akkor írj supportnak.

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#54161) Chuzzlee803 válasza Bowser (#54144) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Amikor még nem loloztam, csak esett szó róla, hogy az egyik barátom történetesen Vayne main, meg voltam győződve róla, hogy a karakter valami csávó, valószínűleg John Wayne miatt.

A feje tényleg kicsit butusul van megrajzolva, de szerintem a tetőtől-talpig latex ruha gondoskodik róla, hogy "nőies" legyen.

(#54162) Enigma1945 válasza orc88 (#54160) üzenetére


Enigma1945
őstag

szia! sajnos semmi!
hol tudok hibát jelenteni ezel kapcsolatban? kerestem, de ilyet nem találtam!
Itt kellene reportolni a hibát?!
Itt a bizonyíték hogy megvettem, de nincs sehol a hős, hiába jelentkezek ki / be.

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#54163) orc88 válasza Enigma1945 (#54162) üzenetére


orc88
őstag

Inkább itt. ;)

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#54164) kenwood


kenwood
veterán

Kayn elso par gameben brutal feed volt.
2-9 meg hasonlo statok.
Aztan 3. gamere, most igy jol jott ki a lepes,farmban vegig az elsok kozott,es 8-0-7.Minden objectivenel ott.
Megkapom az S-, chest.
Rogton kovetkezo game. Beugrik,hogy van 1 ladam.
Beirom,hogy nyertem egy ladat,de elfelejtettem kinyitni,valaki dodgeoljon plz.
Es instant kilepett valaki :D

Kayn elegge mechanikas hos,de csak 1 pici feed ,vagy farm elony kell neki,es jon ,megol,elmegy.
A W teamfightban is brutal.

Hatranybol viszont gyenge.
Beugrasz,elnyomod a kombot,tulelik,nincs semmid es megolnek.
Sok assasin ilyen. Lemaradsz,rajtad megy el.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#54165) Enigma1945 válasza kenwood (#54164) üzenetére


Enigma1945
őstag

Mit kaptal a ladabol?
Egyetertek azzal amit irtal jo kis hos, de oda kell figyelni. A vegen kit valasztasz? Azt a gonoszt vagy maradsz nala?

[ Szerkesztve ]

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#54166) Beni97 válasza Enigma1945 (#54165) üzenetére


Beni97
őstag

Szerintem ez függ attól is, hogy milyen pickek vannak.

(#54167) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

Csak nekem nem megy a chat?

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#54168) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Sziasztok! Gondoltam beírom most már ide is, mert már kezd zavarni a dolog..A hiba a képen látható, driver a legfrissebb ( ami a win 8.1-en elérhető ) directX friss, már a vga drivert is újrapakoltam. Naponta 2x minimum előjön, aztán bezárom, és utána elindul. Mi lehet ez? Köszi!

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#54169) tytyty válasza Enigma1945 (#54168) üzenetére


tytyty
tag

Hi! Nálam akkor csinálja,ha második monitoron filmet nézek. Bsplayer a kivétel. (Win7 64bit,nvidia vga)

(#54171) Enigma1945


Enigma1945
őstag

srácok, ez a Kled nagyon tetszik. Nem tudom hova tenni, félek bemenni vele TeamFight-ba, mindig meglepődök, mikor ott hagy a hátas, de gyilkológép. Aki tolja vele, kérem adjon már pár tippet, mert nem Tank az tuti, de van dmg-e is, de egyszerűen nem tudok vele érvényesülni. Most toltam vele egyet, adta is, de valahogyan hasztalannak érzem magam vele.. Más hősnél tudom, hogy érvényesüljek teamfightban, de ha itt belemegyek rögtön halál.. :/

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#54172) FoLey-v válasza Enigma1945 (#54171) üzenetére


FoLey-v
addikt

Pl. Thornmail? Ha már AD ellenfeleid voltak,jó lulu az AP support,de nem vészes. Adaptív sisakot akkor ha erős AP ellenfeled van. Bár ez inkább enemy felállástól is függ,hogy mire építed. :U

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#54173) Enigma1945 válasza FoLey-v (#54172) üzenetére


Enigma1945
őstag

teamfight közben? most is toltam közben, rögtön kifókuszáltak halál nem egy alkalommal..nem tudom teamfightban hogyan alkalmazzam, rohanjak bele, vagy próbáljak sunyi módban támadni? :/

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#54174) Bowser válasza Enigma1945 (#54173) üzenetére


Bowser
aktív tag

Hát neked kell "beugrani" a megfelelő pillanatban.
Te lennél a tank :)

Ne várd, hogy a papír mides legyen elől vagy a adc.
Menj nyugodtan be /csak a megfelelő pillanatban/ és majd ők jönnek utánad.

A felső képen "csak" 3 olyan itemed van ami ad DMG-t és tankosságot is.
Ezekkel nyugodtan beugorhatsz.

Tudod hány tank playert láttam silver elo-ban akik csak hátul kullogtak teamfight előtt?
Ott állt hátul az adc meg elől.
És az ilyenek nem értik miért nem jutnak feljebb :N

[ Szerkesztve ]

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#54175) Beni97 válasza Bowser (#54174) üzenetére


Beni97
őstag

Meg ha nem is nevezi magát tanknak akkor is frontline champ kb, és neki kell kezdenie is ha úgy van.

(#54176) FoLey-v válasza Enigma1945 (#54173) üzenetére


FoLey-v
addikt

Kérd meg ping segítségével,hogy támogassanak téged tf-vel való részvételben. Nem kell 1v5-ben beleugranod,ha meg nem akarnak akkor ne is merülj bele tf-be.
Helyzetet kell kialakítani és kielemezni a játéktaktikát. :)

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#54177) Enigma1945 válasza Bowser (#54174) üzenetére


Enigma1945
őstag

rendben van, köszönöm a tippet mindenkinek, próbálom a legjobb pillanatban elkapni a harcot

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#54178) Gentlelelele válasza Enigma1945 (#54177) üzenetére


Gentlelelele
aktív tag

Ha kled, akkor off tank build és hardcore splitpush. Ultival jó kezdeményezni olyan szituációkban, amikor x+1 VS x szitut látszik. Pl egy 4v5 középen, amikor valaki a szélsőn van. Illetve, ha kledezel akkor bannold fiorát. Nagyon csúnyán countereli. Illetve a W-t ne használd el egyből, amint tudod, mert akkor fixen jobban tudnak majd lecserélni.

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#54179) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Valakinek volt problémája wifi-vel kapcsolatban? Adot egy TP-LINK 722N és semmi mással nincs problémám vele tudok twitch streamet nézni,torrentezni,sőt wowozni is tudok. Csak League of Legends-el van problémám egy pár perc után lecsatlakoztassa az eszközt és csak ki-be dugdosással tudom életre kelteni,de megint pár perc után szétcsatlakoztassa. A ping-em normális mint ADSL kábellel. :W

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#54180) Beni97 válasza FoLey-v (#54179) üzenetére


Beni97
őstag

Nekem most egy ideje egy tp-linkes wifi adapter van a gépemben. Ez néha csak annyit csinál, hogy nem csatlakozik rá a netre vagy nem tudom (az a felkiáltó jeles sárga háromszög van ott), vagy éppen nagyon lassú és nagy a pingem. Ezt úgy orvosolom, hogy kihúzom majd egyből vissza és minden perfect.

Viszont ma volt egy meccsem, ahol nekem minden oké volt, csak egyszer írta ki a visszacsatlakozást amit tudtam, hogy kifog írni mivel a csapattársaimnak mind magas volt néha. Amikor éppen felment a pingük egyből nyomták hogy mekkora. Ez náluk 900-5000 közt volt. Lehet, hogy csak szerencsétlenül jöttem ki, hogy ilyeneket kaptam, de lehet hogy rito probléma. Az ellenfélnél nem tudom volt e valami.

(#54181) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Komolyan mondom hétvégén NEM ÉRDEMES játszani. Annyi troll 10 éves ..... játszik hogy az elfogadhatatlan.
Minden második meccsemen troll. Ilyen nincs. Miért? Mert nem mehet JG-be vagy Topra..Komolyan mondom úgy fel tud mérgelni ilyenkor az egész, hogy otthagynám a 3.14-be. Miért kell a más játékát elrontani? Kész időpocsékolás ez a játék hétvégente. :((( :(((

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#54182) Enigma1945 válasza Gentlelelele (#54178) üzenetére


Enigma1945
őstag

köszi a tippet. az a baj muszáj farmolni és hát akarva akaratlanul elhasználod a W-t.

Más: Poppy ultiját lehet úgy csinálni, hogy arra repüljön amerre én akarom?

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#54183) PuMbA válasza FoLey-v (#54179) üzenetére


PuMbA
titán

Pont 1-2 hónapja volt a LoL YouTube csatornáján, hogy WiFi-vel ne játsszunk online multiplayert :DDD

[ Szerkesztve ]

(#54184) FoLey-v válasza PuMbA (#54183) üzenetére


FoLey-v
addikt

Ha játszani nem lehet vele nem izgat annyira bár ahogy látom CS GO-val is ez a helyzet. :W

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#54185) SkiDev válasza Enigma1945 (#54182) üzenetére


SkiDev
senior tag

" Poppy ultiját lehet úgy csinálni, hogy arra repüljön amerre én akarom?"

Nem, mivel mindig a saját nexusuk irányába repül.

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#54186) Enigma1945 válasza SkiDev (#54185) üzenetére


Enigma1945
őstag

Értem! de akkor miért van a nyilacska ott? Én választom meg merre menjen a nyil, az nem azt jelenti merre löki majd?

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#54187) Gentlelelele válasza Enigma1945 (#54186) üzenetére


Gentlelelele
aktív tag

A nyíl az irányt jelölő. hogy merre felé fog lecsapn Poppy. :)

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#54188) Enigma1945 válasza Gentlelelele (#54187) üzenetére


Enigma1945
őstag

De mi ertelme van hogy hova csap le,ha csak 1 helyre repulhet? Mutat a nyil jobbra, de mindig balra repul?

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#54189) FoLey-v válasza FoLey-v (#54184) üzenetére


FoLey-v
addikt

Úgylátszik megoldódik a helyzet innen lestem el az eszközkezelőnél volt problémám be voltak pipálva. Nem lol-al teszteltem,de ha már cs go-ban negyed óra játék alatt sem hajított le akkor lol-ban sem okozz problémát. :Y

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#54190) Sordoran válasza Enigma1945 (#54188) üzenetére


Sordoran
addikt

Milyen nyílról beszélsz? Ilyen jelző van tudtommal csak, ami azt mutatja milyen irányba tolod az ultid, de ez nem a lökés/dobás irányát határozza meg, hanem hogy merre csapjon le, kiket találj el. Az meg csak nem mindegy, hogy jobbra az ellenfeleidet akarod elhajítani, vagy balra a semmibe használod el.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#54191) FoLey-v válasza Enigma1945 (#54188) üzenetére


FoLey-v
addikt

Menekülés közben más egyéb hasznos helyre pl. [link] :U

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#54192) Enigma1945 válasza Sordoran (#54190) üzenetére


Enigma1945
őstag

Ja értem, így már világos, köszönöm a segítségeteket! :R

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#54193) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

Xayah 6/0/6-ban végeztem, 101 farmmal azt hiszem, Rakan 0/0/16 :DDD
B-s szint (iskolánkban a rajzolt rakéta nemiszervet szokták így becézni :)) )
8kDMG.

Tanultság gyerekek? Érdemes támadni, nem csak az irhádat védeni S reményében. Dolgozzál paraszt meg a kajáért :DDD

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#54194) Chuzzlee803


Chuzzlee803
aktív tag

Az S-ért túl kell szárnyalni a championöd átlag eredményeit az adott szerepben (emiatt pl. bármilyen maget leviszel supportba, ha nyertek, szinte garantált az S, mert ott keveset játsszák).
Ilyen a KDA, a kill participation, vision score, farm, objective control, etc.

Vagy vinni kell barátokat normal drafton tryhardolni, ha valaki kap S-et, akkor mindenki kap ládát :DDD

Más: mai kiégés, hoztam rankeden Alistart, mert aki egyébként support lett volna, cserélni akart velem miden. Betettem az aftershockot, és dominationt hoztam másodlagos oldalba, azzal, hogy "cöhh, kint vagyok én már bronzból, nem lesz itt 30 percnél hosszabb meccs, lehetek agresszív".

Na igen... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#54195) Gentlelelele


Gentlelelele
aktív tag

Sok streamernél szoktam látni, hogy első hazatérésnél nem a core item összetevőit veszi meg, hanem plusz doran blade/shield (pl jayce). Egy ornn esetében megértem, hogy coruption potival kezd és első adandó alkalommal egy doran shieldet kicraftol, de más esetben nem tiszta :)

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#54196) Jim-Y válasza Bowser (#54174) üzenetére


Jim-Y
veterán

(#54197) Bowser válasza Jim-Y (#54196) üzenetére


Bowser
aktív tag

Hát nem :D

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#54198) Sordoran válasza Gentlelelele (#54195) üzenetére


Sordoran
addikt

Én inkább mágusokkal szoktam játszani, és ott is előfordul a két doran ring, bár most, hogy már unique a passive, ritkábban. Főleg akkor szokták ezt eljátszani, ha ilyen 4-500 golddal haza kell térniük, és nem állnak jól. Plusz hp-t ad, a ring meg plusz mana regent, ami segít early game-ben.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#54199) kenwood


kenwood
veterán

[kép]
a pirossal athuzott megvan masik accon.
lassan teljes a kollekcio :)

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#54200) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

Tegnap este egy MF ellen játszottam. Megölt a support egyszer (Lux). Baktatok vissza a bot lanere, közép tájon lehetek, nyomtam egy tabot hogy lássam milyen itemjei lettek. És így beugrott egy kn kard, meg egy stopper a semmiből. Mondom biztos backelt. Közben visszatértem, ott vigyorgott a turret alatt tp nélkül. Na erre varrjatok gombot. Cheat?

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.