Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17951) VoidXs válasza zeli (#17877) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Mi a jó...?

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#17952) Mottie válasza #56230144 (#17948) üzenetére


Mottie
őstag

Attól függ mire :D Szerintem a legoptimálisabb, ha egy offtankról/bruiserről van szó. Jax, Jarvan IV, Trundle, stb :) Ők ha jó vagy early game-ben,gyakorlatilag halhatatlanok lesznek jó nagy dmg-vel.

Én mondjuk jobban szeretem őket:

Zyra
Diana
Kha Zix
Kassadin

Be Victorious!

(#17953) smisa


smisa
őstag

át tudom pakolni a játékot reinstall nélkül? Ha igen írjátok le vagy egy linket adjatok, előre is köszönöm :R

(#17954) VoidXs válasza smisa (#17953) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Simán, nekem még Windows újrarakás után is működött. Meg ahogy hallom ezeket a telepítési gondokat, nem nagyon fogok telepítővel LoL-t telepíteni.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#17955) nike_


nike_
addikt

Tudtam, hogy a promotiont fogom elbukni.. már harmadjára. Sose jutok fel..

(#17956) 1NST1G8R válasza nike_ (#17955) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Biztos benned van a hiba... :U

Fortune doesn't favor fools.

(#17957) nike_ válasza 1NST1G8R (#17956) üzenetére


nike_
addikt

Az utóbbi 2 gameben nem bennem volt, abban az egyben viszont igen, amit említettem..

Most is, 1-10 Orianna miden, Cho pedig végig afk... és az ilyenek miatt nyerjek mindig eggyel többet, hogy jussak felfele. Itt már tök mindegy hogy solo vagy duo, ha 2 lane el van bukva, meg még 1 afk is, azt már nem lehet lehozni...

(#17958) KuCu_155


KuCu_155
tag

Nyugi nem csak Ti szenvedtek , inkább elmentem edzeni az legalább nem basz fel , mostanában csak napi 1-2őt játszok ,már a rankedhez sincsen kedvem zsinórba összerak ilyen szépségekkel :D a hét minden napján megkapom , auto leavelni fogok ha legközelebb pickelik kassát , mert azzal még a hülye is tud játszani .. meg egyik hétvégén nekiestem mint a nemnormális 3x buktam gold III promot és mind a 3 két darab ixecskével kezdődött :D <3 Riot

Pro team

Janna is csak dísznek használja az ultiját XD Leee q-ja se talált el champet XD Luxról meg nem is beszélek , minek neki mr -4 killbe XD

[ Szerkesztve ]

:)

(#17959) ClydeBeka2 válasza nike_ (#17955) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Szerinted én 9. elbukott promo után mit gondoltam? :O :DDD

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#17960) neato3loco válasza aNorganiK_ (#17949) üzenetére


neato3loco
senior tag

szerintem meg vicces, ki, hogy fogja fel..

[ Szerkesztve ]

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#17961) Mottie


Mottie
őstag

Silver I Promotól Silver IV-ig megint.. Na nembaj, gyerünk felfele.. :D Utolsó meccs jgl eve. Topon Wukong vs Darius.. Botlane ALi + Tris vs Thres + MF. Toplanen kellett maradjak különben darius freefarmolja a minionokat és wukongot is. Erre a bot elkezd feedelni. Lemegyek, hogy segítsek. Wukong azonnal meghal kétszer.. MIT KELL ILYENKOR CSINÁLNI? :D

Be Victorious!

(#17962) neato3loco válasza Mottie (#17961) üzenetére


neato3loco
senior tag

uninstall LOL... install StarCraft II. :D

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#17963) Mottie válasza neato3loco (#17962) üzenetére


Mottie
őstag

Elvagyok én, sokkal jobban zavar a folyamatos flamelés. Meg amikor a csapat megegyezik, hogy engem kell reportolni, mert a 23-3 -as Kha Zix one shotolja az ADC-met :( :P

Be Victorious!

(#17964) 1NST1G8R válasza Mottie (#17961) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

(szarkazmus on)

Beirod a kovetkezot es remenykedsz hogy eljut a csokott agyukig (caps lock nagyon fontos): STOP PUSHING YOUR LANE, STAY UNDER FUCKING TURRET AND WAIT FOR MY GANK YOU FUCKING RETARD IDIOT MOTHERFUCKING FEEDERS

(szarkazmus off)

[ Szerkesztve ]

Fortune doesn't favor fools.

(#17965) Mottie válasza 1NST1G8R (#17964) üzenetére


Mottie
őstag

Na ennek örömére buktam kettőt ahol muszáj volt ADC-znem (szar voltam, folyton elkap a jungler). Lesz ebből Silver V hamarosan :D

Be Victorious!

(#17966) nike_ válasza Mottie (#17965) üzenetére


nike_
addikt

Én meg supportolni nem szeretek, azzal sose tudok jó lenni. Mégis nagyon sokszor már csak az marad.. :(

Mehetnénk egyszer egy duot (de csak ha van kedved). Easten vagy?

[ Szerkesztve ]

(#17967) 1NST1G8R válasza Mottie (#17965) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Ward, ward, ward, fel szemed a minimapen es tobbe nem kell tartani a junglertol. :)

Amugy ti hol nyomjatok, west vagy eune? Ha eune vegyetek mar fel aszt duozhatnank vagy akarmi. :)

Fortune doesn't favor fools.

(#17968) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Wow :Y :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#17969) Mottie válasza 1NST1G8R (#17967) üzenetére


Mottie
őstag

Én westie vagyok

Be Victorious!

(#17970) 1NST1G8R válasza Mottie (#17969) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Kar az. Na mind1, ha igy megy tovabb lehet a vegen en is atkoltozok, ha mar mindenki ott tolja. :) Amugy ha lesz ilyen jatekos lista 1hsz-be jo lenne beirkalni ilyen lolos account neveket hogy ki kicsoda meg milyen szerveren mozog, igy konnyebben meg tudnank talalni egymast.

Fortune doesn't favor fools.

(#17971) zeli


zeli
aktív tag

Legegyszerűbb lenne csinálni egy Google doksit, és abba mindenki beírhatná az adatait. :)

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#17972) zeli


zeli
aktív tag

Jaj, kaptam zöld ribbont westen! :)
Valamint a kliens közölte, hogy elhasználtam az Ip boostomat. (kb két hónapja, mikor adták az ingyeneset a szerverproblémák miatt. :DDD )

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#17973) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

EUW players, if you played between may 18th and may 30th, you will be getting 20 win IP Boosts

De jól jött volna nekem most EUNE-n, az Allstar Bundle-t megvenném 2100ért, mert akkor a Mecha Khazix mellé kapok még 4 skint, de nincsenek meg a champek és nem hiszem, hogy 5 nap alatt 8000 ip-t összefarmolok :(

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#17974) n a x v i L válasza ClydeBeka2 (#17973) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

NA tényleg 1k RP-t kap? Mert ha igen, akkor fuckyou riot :W !!

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#17975) zeli


zeli
aktív tag

20 wines boost? Az nem rossz.
Engem komolyan a legjobban már ez bosszant fel a játékban: amikor már a szerverek is ellenem vannak. Most játszottam egy meccset westen, a hajamat téptem már a végén. Konkrétan szó szerint 2-4 percenként megálltam attempting to reconnect-tel és ott áltam egy 1 percig a pályán. A meccs végéig. Majdnem elvesztettük emiatt a simán nyert meccset. Bár ez szerintem ISP probléma, mert már több hete szar itt az internet, de most pl.: a böngésző mindent betöltött tökéletesen, és a többieknél nem jelentkezett a probléma, úgyhogy ez most nem EUW, de lehet attól még riot fícsör. Komolyan, ennél irritálóbb, idegesítőbb dolog nincs. Annyira lerontja a játékélményt, hogy hihetetlen.

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#17976) Mythsardan válasza n a x v i L (#17974) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

Jelenlegi álláspont szerint NA semmit sem kap

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#17977) Mythsardan


Mythsardan
aktív tag

(#17978) Mottie


Mottie
őstag

Hatalmas meccs, végre, végre végre.

Singed suicide taktika. Mondta, hogy bármi van ne menjünk topra. First Blood Kassadinnek, Blitzzel late-invade (nasus blue denied) A legelején az inhib turret és az inner turret között farmolta a minionokat, kassadin (az én lane ellenfelem kinyírta 3-szor). A 3. után visszajött a lanebe és meg is öltem. Innentől kezdve nem nagyon érdekelt mit csinál, általában elment megölni Singedet, aki guye hamarosan már 0 goldot ért kb. Elég gyorsan beütöttük a mid turretet így (gyakorlatilag 3-an kergették Singedet folyton, lasheltek utána, stb.). Kassadin egysercsak visszajött a lanebe miután megölte Singedet lehelletnyi HP-val, Vi pedig jött vee. Doublekill. Onnantól kezdve durva volt. A következő Singed üldözésnél beütöttem az inner turretet, aztán botlínen doublekill. Közben Nasus junglerünk időnként beütötte a dragont. Singed 0-9 -nél csatlakozott a csapathoz, onnantól kezdve 5 man push. (Az ellen toplane olaf-ja rommá farmolta magát, szerintem nem nagyon hagyott ki miniont, mivel guye Singed nem volt a laneben.)

Végeredmény (Victory, enemy surrender 34:02)

Zyra (én) 15-4-10 14.6k gold 204cs (42,8k dmg dealt to champs) Build: Athenes -> Abyssal Scepter -> Sorcs Boots -> Liandrys -> Zhonyas -> Blasting ward (Deathcap lett volna belőle)
Singed 4-11-5 12.3k 250cs (19.1k)
Sona 4-2-22 (Clairvoyance, Heal O.o) 11.3k 17cs (13.5k)
Nasus 3-3-9 10.5k 146cs (12.5k)
Ezreal 6-5-7 11.9k 188cs (19.7k)

Blitz 1-7-9 7.5k 22cs (7.5k)
Olaf 3-3-3 11.2k 291cs (12k)
Kassadin 12-6-4 9.9k 152cs (23.9k) (látszik azon a goldon hogy killjei nagy részét (az első 7-et Singeden csinálta sorban.)
Vi 4-8-7 8.9k 137cs (16.5k)
Tristana 4-8-7 8.8k 155cs (14.5k)

Sajnos screenshot nincs, mert a paint nem engedelmeskedik :)
Úgy érzem, hogy ez igazán egy olyan meccs volt amit carryztem (meglepődtem mennyire könnyen ment a 3-0 Kassa ellen a lane.. Alapvetően szokott gondom lenni Kassadinekkel :) )

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#17979) kenwood


kenwood
veterán

sztem a paint azert nem engedelmeskedik,mert nem a vagolapra ment a prntscr gomb,hanem letrehoz egy jpg-t a screenshot mappaban.
az teny,h az utobbi idoben nekem is ures a mappa,de regen mintha igy lett volna.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#17980) marked one94


marked one94
őstag

Helló!

Nincs véletlenül valaki aki rankedezik és silverben van és szeret supporkodni? :D East szerveren? Kellene bot-ra valaki akivel tudok együtt játszani :)

You'll Never Walk Alone

(#17981) Kanczy válasza Mythsardan (#17977) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Hát ez teljesen elmebeteg :Y :C

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#17982) Mottie válasza kenwood (#17979) üzenetére


Mottie
őstag

Ez a WoT-nál így van, de ugyan mely mappában keressem? :D

Be Victorious!

(#17983) alexy92 válasza marked one94 (#17980) üzenetére


alexy92
aktív tag

De.

(#17984) neato3loco válasza alexy92 (#17983) üzenetére


neato3loco
senior tag

Ezt ozt faszán kijelentetted. :D

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#17985) alexy92 válasza neato3loco (#17984) üzenetére


alexy92
aktív tag

Válaszoltam a kérdésére:DDD

(#17986) sasa311


sasa311
veterán

Így könnyű nyerni.... :(

Második játék zsinórba, ami 3v5.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#17987) smisa válasza sasa311 (#17986) üzenetére


smisa
őstag

elég erős enemy lehetett ha 5 perc alatt végzett, még 3 vs 5 ben is szép teljesítmény

(#17988) sagem válasza Mythsardan (#17977) üzenetére


sagem
addikt

omg, wtf, KELL! :C ;]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#17989) sasa311 válasza smisa (#17987) üzenetére


sasa311
veterán

Nem csináltunk semmit, 3v5-ben csak 10 perc időelbaszás lett volna. Így sem jött vissza egyik nub sem a 2 afkerből amíg befejezték.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#17990) 1NST1G8R válasza zeli (#17975) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Tegnap nalam is ez volt ejfel utan, de szerintem mas lehetett a problema. Elkezdodott a meccs, ilyen 5 percenkent dcztem, trying to reconnect, mondom wtf, raadasul ranked meccs, el is buktuk, fasza. Kliens ujraindit, elkezdek meg egyet, ugyanez. Egyszercsak lekapcsol a laptopom. :Y

Aztan rajottem hogy nem volt halozatra dugva es lemerult az akksi. :D Gyorsan bedugtam es visszamentem meg meghalni egyszer, aztan persze az is buko lett. Aztan nyomtam egy ARAM-ot, ott mar nem volt trying to reconnect de voltak lagok, meg valahogy mintha nem reagalt volna neha a billenyuzetem, ez nem tudom hogy a lag miatt volt-e vagy azert mert wireless, de azt csinalta hogy ahogy elkezdtem tapizni az spelleket, volt hogy csak masodszorra vagy harmadszorra reagalt. Ilyen elofordult mar nalatok? :F

Fortune doesn't favor fools.

(#17991) ClydeBeka2 válasza 1NST1G8R (#17990) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Előfordult, reportoltam is, aki afkolt és feedelt ;]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#17992) 1NST1G8R válasza ClydeBeka2 (#17991) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Shit happens. :P Amugy a masodiknal mar durvan felbasztam magam mert Volival csinaltam egy triple killt mielott dcztem, siman nyerheto lett volna ha 5 percig birtak volna vedekezni de mire visszaertem mar az inhibitorokat utottek befele. :O

[ Szerkesztve ]

Fortune doesn't favor fools.

(#17993) Mythsardan válasza 1NST1G8R (#17992) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

Erről az jutott eszembe, mikor 3v3-at toltunk teambe és egyszer csak, mikor éppen ugrottam volna rá az enemyre az enyhén kövér Jaxemmel, akkor ledobott a Skype és mire sikerült vissza érnem csak azt láttam, hogy DOUBLE KILL :C Bár sajnos utána meg is haltam, mert akaratlanul diveoltam egy tornyot :O

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#17994) M@Db0Y válasza kenwood (#17979) üzenetére


M@Db0Y
senior tag

Nálam alapból az F12 gombon volt a screenshot. Ezt teszi a mappába.

(#17995) kanyipicske válasza Mythsardan (#17993) üzenetére


kanyipicske
tag

Én kifagytam a turretem alatt leevel yi volt ellenem toppon bezúzta a turretet majd kaptam a egy doublet mivel szétszedtem őt meg junglest

Ami nem öl meg, az nagyobbá tesz - Super Mario

(#17996) KuCu_155


KuCu_155
tag

BoxBox (riven top) egy állat 6 perc 6:0, 0 hp-ról vert be lvl2őn egy j4 utána meg elist .. vicc XD

BoxBox stream

11 perc 11:3 XD

[ Szerkesztve ]

:)

(#17997) Mythsardan válasza KuCu_155 (#17996) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

Ha jól megnézed, akkor láthatod, hogy ez csak a smurf accountja, ami még kis szinten van Diamond III-ban ;]

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#17998) KuCu_155 válasza Mythsardan (#17997) üzenetére


KuCu_155
tag

Main accountjával is ugyan ezen a szinten aláz , szoktam nézni a streamjeit :)

:)

(#17999) ClydeBeka2 válasza KuCu_155 (#17996) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Engem kurvára idegesít a hangja, meg az egész ember maga. Az meg, hogy kisebb szinten aláz... Volt is erről 1 cikk redditen,, itt is van: [link]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#18000) KuCu_155 válasza ClydeBeka2 (#17999) üzenetére


KuCu_155
tag

Én mutézva kaja közbe nézem , vagy ha unatkozok :) most szüneteltetem a ranked meccseket és láss csodát semmi bajom sincsen :D az a gond nagyon feltud idegesíteni ha már a 3-4 game után megkapom a riot szégyeneit :D meg már a pickelésnél látom ,hogy ebből nem lesz semmi és még a lolnexus is megerősíti betöltés közben szétver az ideg XD és egy a baj mindig megadom az esélyét hátha de sose tanulok a hibámból LEAVELNI kell :D eddig 80:20%-ba lazán bejött .. nagyon ritka mikor kellemeset kell csalódni és simán hozzuk a gamet :)

:)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.