Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18401) WinnerB0Y


WinnerB0Y
senior tag

Tessék megint, mit ad isten, retard team, Leona focus, fos adc, nem turret alá fut hanem jungliba.
Ennyit az egészről. Szerintem én itt fejezem be ezt a játékot.
Normalon is értelmesebb teamet dobott be, de ez a fos ami itt folyik..
Csak azért nem hagyom abba mert mindjárt 15e forintom van benne.

EUNE: iNeeko

(#18402) neato3loco válasza WinnerB0Y (#18401) üzenetére


neato3loco
senior tag

ez a szar benne.. az accot meg nem fogod eladni annyiért amennyit ér.

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#18403) Kanczy válasza neato3loco (#18402) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

A dolgok annyit érnek, amennyit adnak értük :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#18404) ChromeX


ChromeX
addikt

Utolsó game goldért :D cross your fingers

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#18405) KYZRR válasza ChromeX (#18404) üzenetére


KYZRR
őstag

:DDD

You can only die once, make sure it is worth it...

(#18406) ChromeX


ChromeX
addikt

[link] :K

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#18407) n a x v i L válasza ChromeX (#18406) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Gratulálok! Meddig tartott átmászni Silver 1-en és mennyi lp-t kaptál átlagosan meccsenként, ha szabad kérdeznem? Csak mert ahogy látom te csak +13-ban vagy, én meg még +22-vel is csak 6 lp-t kaptam egy winért átlagosan.

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#18408) #56230144


#56230144
törölt tag

Az miért van, hogy néha a pvp meccsek könnyebbek mint a beginner botok? Nem tudom mi van ma az emberekkel, de winstreakem van, igaz normalba, még 17 szintemmel nem rankedozhatok :D

KrómX: hajrá. :C

[ Szerkesztve ]

(#18409) Mottie


Mottie
őstag

A minap ARAM-oztam, 10-2-2 -vel álltam Quinnel (kb második meccs vele :)) Erre fogta magát és megszűnt a net a házban úgy fél órára (külső hiba). Ilyenkor örülök, hogy valami isteni sugallatból nem Ranked-be kedtem... :)

Be Victorious!

(#18410) #56230144 válasza Mottie (#18409) üzenetére


#56230144
törölt tag

és ilyenkor szokott az lenni, hogy "4 report for you fag, banned for life"

(#18411) sasa311 válasza #56230144 (#18410) üzenetére


sasa311
veterán

Na ja, megint rajtam a szopóroller, kb. 10 loss streak.

Ami a legszomorúbb, hogy kapok platinum ligás embereket, akik 3x berohannak 1v5-be meghalni, majd afkol a bázison és rageli a chatat megállás nélkül. Pedig 4v5-be majdnem lehoztuk, ha játszik tuti nyerünk. Minek játszik az ilyen?!

Meg 2x egymás után megkapom az okostónit, aki egyik játékot végigflémeli, mert összeks-elt 3 killt (és 0 assistot) és ő a király, aztán lategame elkapják 1v5-be és vesztünk. Utána megkapom köv. játékban újra és csinál egy öt-HUSZONKETTŐ dariust full kamikazee módban direkt feedelve, csetre nem ír semmit.

Komolyan nem értem néha, hogy ezen mit élveznek? Minek játszik?

Én meg kaptam egy warn-t offensive language-ért úgy, hogy 3 hónapja gyakorlatilag semmit nem írok a csetre :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#18412) ChromeX válasza n a x v i L (#18407) üzenetére


ChromeX
addikt

hát én silver 1 be kerültem season nyitáskor, nem játszottam olyan nagyon sokat ott mozogtam s1 be, aztán pár hete egyszer leestem sIII-ba és onnan másztam felfele végig.

s1be változó volt miket adott, 5-13 között kb. Duoztam is sokszor. amúgy, ha te mindig jól játszol akkor előbb utóbb feljutsz. ( de ezt már sokszor levezették)

mondjuk az a rossz, hogy nagyon nagyon ritka a balanceolt game, vagy az ellenfél nyer nagyon vagy mi, bár sokszor sikerült már megforditani olyan gamet ami erősen vesztésre állt.

Példa: promó utolsó meccse amin eldől, hogy feljutok e, enemy bepickelt egy lb midet és megnéztem eddig összesen 2szer játszott vele rankeden season1,s2,s3 alatt, nem kell mondanom mi történt vele szerintem. Simán lehetett volna nálam is és akkor bukom a promót. szóval azért kell a szerencse is néha

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#18413) kenwood válasza ChromeX (#18412) üzenetére


kenwood
veterán

ha meg nalad van az lb,akkor par nappal,kesobb jutsz fel.
tetszik a post,vegre valaki kepes leirni,h nem csak a sajat csapataban lehetnek retardok :D

1 esetben fordulhat elo,h mindig a te csapatodban van az idiota.
nem kell hozza sok esz,h rajojjon az ember,melyik ez az eset :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#18414) neato3loco válasza kenwood (#18413) üzenetére


neato3loco
senior tag

lényegében ez sem idióta, csak rankeden gyakorol. :D ezek a kedvenceim.. múltkor faszi megy jungle maokai.. 0-3 (ebbe benne van az is, hogy megölte a gólem, mert neki nem kell segítség) aztán megkérdeztem, hogy te figyelj már, tudsz egyáltalán ezzel a heroval?

A lényeg : nem, bocsi most vettem csak kipróbáltam!

hát komolyan mondom... :W

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#18415) 1NST1G8R válasza neato3loco (#18414) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Olyan egyszeru lenne ezt rendszer szinten megoldani ha erne valamit az unskilled player report, csak le kene tiltani oket rankedrol az adott seasonre aszt csa.

Fortune doesn't favor fools.

(#18416) zeli válasza 1NST1G8R (#18415) üzenetére


zeli
aktív tag

Ja az tényleg nagyon jó lenne!

(nem)

[ Szerkesztve ]

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#18417) sagem válasza 1NST1G8R (#18415) üzenetére


sagem
addikt

Szerintem inkább a matchmakinget kellene finomítani. Ok tudom, hogy nincs olyan sok lehetőség, de meccsmaker részre akkor is ráférne az okosítás. Aramnál is milyen hülyeség már, hogy berak 4es premadet ellenfélnek, úgy, hogy nálunk egy db premade sincs, meg ilyenek.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#18418) alexy92 válasza sagem (#18417) üzenetére


alexy92
aktív tag

Engem az zavar, hogy jön a friss 30-as összeszedi a tizen x champet és megy rankedezni...Aztán besorolják mondjuk silver 3-4-5-be és megy rankedre, és kb gg riot...

(#18419) 1NST1G8R válasza zeli (#18416) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

O miert nem? ;]

Amugy tenyleg ez megy amit alexy92 mond es ez ellen kb. csak igy lehetne vedekezni, tul alacsony az a kuszob hogy level 30 es 20 (?) unlockolt hos, kellene meg hozza legalabb 300 DRAFT pick match, mert a blind az szart sem er ha valaki ott gyakorol ranked elott, es ez a masik baj hogy szerintem azoknak akik elkezdik a rankedet a toredeke jatszott csak elotte draftot.

Fortune doesn't favor fools.

(#18420) Dolby válasza 1NST1G8R (#18415) üzenetére


Dolby
senior tag

És akkor senki sem rankedezne. Kinek nincs olyan meccse amire 1-1 idióta nem tehetné be hogy unskilled? Kifogsz egy erősebb ellenfelet a lane-en, még csak sokat nem is kell halni hogy a csapattársak már feedelést emlegessenek. Onnan már csak egy lépés hogy "honorálják" is a játék végén. Amennyire játékban hülyék tudnak lenni, értékelésnél szerintem még fokozottabban szélsőségekben gondolkodnak... És ezt úgy mondom hogy ranked meccsem nem is volt még, de a normalon tét nélkül is simán elszabadulnak az indulatok. Elképzelni sem merem mi lehet rankeden :-D

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#18421) Aldo Novares


Aldo Novares
aktív tag

Hali

Egy jó ideig, kb 1 hónapig nem rankedeztem , csak normal-t játszottam, erre most belépek ,és az fogad h visszasoroltak Silver 3 -ba. Szóval ha nem rankedozok folyamatosan , akár Bronze 5-ig is visszadobhat ? :W :W :W

(#18422) sagem válasza Aldo Novares (#18421) üzenetére


sagem
addikt

Igen. Viszont ha vki full retardált, esetleg eloboostolta magát, de néha játszik 1-1 meccset, akkor persze nem eshet szintet. Csodás rendszer :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#18423) Solad válasza alexy92 (#18418) üzenetére


Solad
őstag

Nem valószínű hogy silver 1-2-3-ba sorolják ;)

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#18424) neato3loco válasza sagem (#18422) üzenetére


neato3loco
senior tag

ez az elboostolás mit jelent?

most nézem, hogy Tag lettem! :O

[ Szerkesztve ]

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#18425) Noddy válasza neato3loco (#18424) üzenetére


Noddy
senior tag

Oda adod az accountodat másnak és megnyer vele minden ranked meccset (addig a pár napig egy noob retardált se játszik, soha). A kifizetett pénz arányában akár gold, diamond vagy platina szintig. De ez illegális és a RIOT súlyosan bünteti és tilos is hirdetni, alkalmazni.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#18426) alexy92 válasza Solad (#18423) üzenetére


alexy92
aktív tag

Simán kaphatja a silver 2-3at :)

(#18427) 1NST1G8R válasza alexy92 (#18426) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Meg goldot is kaphat ha makja van es a besorolas elott sok meccset nyer(nek neki). :K S2-ben asszem en is goldban kezdtem, aztan a vegere silverben vegeztem. De jo lenne megint Sivlerbe lenni. :O

Fortune doesn't favor fools.

(#18428) #56230144 válasza sasa311 (#18411) üzenetére


#56230144
törölt tag

Nekem az a kedvenc, amikor 20 percnél instant jön a surrender...Aztán amikor meg megemlitem hogy 0 map controll, és hogy tegyünk wardokat, akkor én vagyok a genyó, mert hogy a "ward nem ad dps"-t...Szerencsére kifogok olyanokat is, akik hallgatnak rám , oda teszik a wardot ahova kérem tőlük, fókuszolásban is hallgatnak rám (értsd, nem a tankot kezdjük el ütni, hanem az adc-t.) akkor nagyon brutál meccseket hozunk le, például tegnap nagyon jó meccsem volt Ireliával, ezreal és draven toppon, ezreal próbált trükközni de mindig mellé lőtte azt a kis nyalábját, melletem 1 wukong volt (me há' jungler minek) nálunk miden egy Twisted Fate aki nem bírt 1 luxal, 4-5 halála volt, elkezdet ragelni, gondoltam szépen nyugottan mondom neki, hogy ha szól, akkor lemegyek gankelni, és megöljük a luxot, szólt is, meg is öltük párszor, midünk teljesen be volt törve, inhib volt csak már életben, toppunk 1 torony lost, bot teljesen bezuzva, az enemynek csak a top tornya volt leverve, mondtam push mid, ott bementünk 5-en inhibig, ezután nyertünk 3 team fightot, és az enemy surrendelt :D best match ever.

(#18429) alexy92 válasza 1NST1G8R (#18427) üzenetére


alexy92
aktív tag

Egyszerűen nevetséges amikor a 25 wines(180 normal) ember jön rankedre, és ilyet kapunk :) Lehet írok a riotnak, majd, hogy egy új mmr rendszer jó lenne, ami nézi a ligát+mmr+winek...

(#18430) 1NST1G8R válasza alexy92 (#18429) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Szerintem tudnak ok mar errol reg mert nem hiszem hogy egyedul vagyunk ezzel a problemakorrel. Talan majd S4-re kitalalnak valamit. :)

Fortune doesn't favor fools.

(#18431) Mottie válasza neato3loco (#18414) üzenetére


Mottie
őstag

Cho'Gath-tal az első meccsem rankeden volt (mondták, hogy azt hozzak midre.. mondom 1st time lesz akkor, rábólintottak 10-4-x nyertünk), illetve van még jó pár karakter akivel először ott mentem, több-kevesebb sikerrel :)

Nyilván normális esetben igyekszem kipróbálni előbb..:P

alexy: Igen boszantú tud lenni mikor a 4-5 wines placement meccses bekerül... De valahogy el kell dönteni, hogy hova kerüljön... :) Illetve azért a játéktudás nincs szoros korellációban a ranked győzelmek számával.. :)

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#18432) alexy92 válasza Mottie (#18431) üzenetére


alexy92
aktív tag

Pontosan szoros összefüggésben van, hogy kinek mennyi game van a kezében, nagyon mutatja, hogy mennyire tud játszani :) Nem is beszélve a runákról, champekről...

(#18433) 1NST1G8R válasza alexy92 (#18432) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Tenyleg a runak, ez is milyen sokat szamit egy meccsen, es ketlem hogy egy friss lvl30-as aki epphogy osszeszedte az elegendo mennyisego host rendelkezik meg minimum 2 full rune settel...

Fortune doesn't favor fools.

(#18434) neato3loco válasza Noddy (#18425) üzenetére


neato3loco
senior tag

de ez valójában hogy kivitelezheto? marmint hogy csak nyer vele..

egyebkent koszonom a valaszt!

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#18435) LLaci89 válasza neato3loco (#18434) üzenetére


LLaci89
tag

Úgy hogy aki jó az olyan elon simán nyer nagy százalékban, ez alatt érts min 90+ százalékot.
Erre példa: WildTurtle egy friss lvl30as accounttal 80 meccs alatt diamond 1-es lett.

[ Szerkesztve ]

(#18436) neato3loco válasza LLaci89 (#18435) üzenetére


neato3loco
senior tag

ez baromság.. kisebb az a win rate szerintem.. egyezzunk ki egy 60%-ban! :D

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#18437) LLaci89 válasza neato3loco (#18436) üzenetére


LLaci89
tag

Bronz, Silver,Goldban és még Platban is sztem az a win ratio erősen súrolja náluk a 100%ot, aki annyira jó.
Lásd fent említett példám.

[ Szerkesztve ]

(#18438) Aldo Novares


Aldo Novares
aktív tag

F@sza..

Na ennek örömére mentem is gyorsan egy rankedet, nehogy mégjobban visszasoroljanak :D
Nagyon jó csapatot kaptam, semmi flame nemvolt, az elején tök jól vezetést szereztünk, 21/12-re mentünk, majd feljöttek 25/22 -re, ott egymás után 2 teamfightot is vesztettünk , és akkor sem flamelt senki, csak írták h mit kell jobban csinálni, aztán innentől visszavettük a vezetést ,s 3-4 teamfightot is behoztunk halál nélkül szinte. :D

(#18439) neato3loco válasza LLaci89 (#18437) üzenetére


neato3loco
senior tag

sose egy emberen múlik.
na mindegy, nem fogom kipróbálni, de azért köszönöm a felvilágosítást!

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#18440) ChromeX válasza neato3loco (#18439) üzenetére


ChromeX
addikt

Az a baj, hogy rosszul gondolkozol alapvetően. De igenis megtudja nyerni egy ember a gamet, nehéz de ők nem véletlenül vannak ott ahol. Azt is mondhatnám, hogy másképp játszák ugyanazt a játékot mint bronz silver vagy aranyban lévő emberkék.

El kell fogadni, hogy van aki ennyivel jobb, nem buggolják a rendszert és úgy mennek fel smurfal :D

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#18441) 1NST1G8R válasza ChromeX (#18440) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Egyet ertek. Siman jobbak, ezt mashogy nem lehet csinalni. Lattam mar ilyet hogy tenyleg egyedul hozott le valaki egy meccset ugy hogy kb. mindenki mas feedelt a csapataban, vagy epp semmi erdemlegeset nem csinaltak, a gyerek egyedul utotte be az osszes tornyot kb., persze van amikor ez sem eleg de ha klasszisokkal jobb valaki akkor sokkal konnyebb megmaszni a letrat. Ezzel semmi baj nincs kulonben, a baj azzal van hogy ha valaki csak egy-ket tierrel lenne jobb mint ahol eppen tart, de nem tud feljutni mert annyira nem jo mint egy platinas pl., ergo nem konnyebb neki ha noobokkal tolja hanem epp hogy nehezebb. Kicsit kusza ez igy amit leirtam de remelem ertheto.

[ Szerkesztve ]

Fortune doesn't favor fools.

(#18442) neato3loco válasza ChromeX (#18440) üzenetére


neato3loco
senior tag

vesztettem mar 18-2es stattal is.. hiaba oltem meg mindenkit, meg utottem a tornyokat, amikor a team ment solozni.. aztan egyedul maradtam 5 ellen vedekezni..

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#18443) sagem válasza Noddy (#18425) üzenetére


sagem
addikt

"addig a pár napig egy noob retardált se játszik, soha)" Hagyjuk már ezt, az Eloboosterek 90%-a DUOBAN csinálja a boostot és jééé, minő meglepő, hogy két top player meg tud nyerni egy bronze/silver gamet..mik vannak, igaz? Egyedül ők sem mindig tesznek csodát (mik vannak, egyedül nem tud 100%ban lehozni egy bronz játékot, nahát pedig egyedül meg kell tudni nyerni minden meccset, pláne ha bronzok ellen játszik egy diamond (sicc..)..!)

Egyébként a top versenyjátékosok valóban le tudnának hozni egy-egy gamet, de jellemzően nem ők boostolnak, az "átlag" booster meg douban megy, mert neki sem mind1, hogy mennyi időbe kerül a húzás.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#18444) LLaci89 válasza neato3loco (#18442) üzenetére


LLaci89
tag

Igen te pont ezért vagy silver 4-ben(legalábbis valamikor még ezt írtad). Ők meg azért diamondok és challengerek mert képesek könnyedén nyerni egy ilyen alacsony szintű meccset.
Ha nem hiszed el nézz meg egy streamet mikor valami jó játékos smurf accon játszik, akármilyen troll pickkel képes iszonyat könnyen nyerni.

(#18445) n a x v i L válasza ChromeX (#18440) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Az ott Jayce? :D

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#18446) sagem válasza 1NST1G8R (#18441) üzenetére


sagem
addikt

"Ezzel semmi baj nincs kulonben, a baj azzal van hogy ha valaki csak egy-ket tierrel lenne jobb mint ahol eppen tart" - maximálisan egyetértek és örülök hogy végre valaki képes értelmezni a "sírást". Az a gond, hogy az emberek átestek a ló túloldalára, és azt tartják természetesnek, hogy egyedül akkor jutsz fel, ha a szintednél SOKKAL jobb vagy. Nem csak "simán" jobb, neadjisten, átlagos, hanem jelenlegi szint + 3< (ezért van az, hogy aki elindul mondjuk bronze3ból, és úgy érzi, hogy simán feljutott, meg sem áll a silver közepéig, ami akárhogy is nézem 3-4 szint, mert egyszerűen sokkal jobb volt a besorálásánál. A jelenlegi matchmaker egyszerű mint a faék, egyetlen egy számra alapoz mindent. Tudom, hogy nehéz lenne egy jobb rendszert kitalálni, de gondolom nem is lenne lehetetlen:) Talán a silver4 hoz majd valami újdonságot megint:)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#18447) neato3loco válasza LLaci89 (#18444) üzenetére


neato3loco
senior tag

most játszok.. caitlyn leave cuz of shit pc. szlovák top xin sose help.. instalock mid lux feed morde, jungler kha jump to die.. maradtam carry nélkül Taric botton. 40x irom, meg pingelek hogy help ozt semmi... na ezt, hogy hozza le a te imádott streamered.. 100%ban? sehogy.. reménytelen ez a játék még ilyen ocsmány pöcsök játszanak mint a szlovák-lengyel többség!

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#18448) Solad válasza sagem (#18446) üzenetére


Solad
őstag

Nemtom hogy állsz a számokkal, de amit leírtál az akárhogy is nézem, 5-6 szint, nem pedig 3.

És miből gondolod hogy 2-3 szinttel feljebb jobb lenne neked?

szerk: Nemakarom!

[ Szerkesztve ]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#18449) LLaci89 válasza neato3loco (#18447) üzenetére


LLaci89
tag

Az utolsó mondatodra rá férne egy "kis" moderálás! Ez a megnyilvánulás mindent elárul rólad. :U

(#18450) Dolby válasza neato3loco (#18439) üzenetére


Dolby
senior tag

Egy ember is lehozhatja, és itt nem feltétlen kell azt érteni, hogy 5v1-ben elveri az ellenfelet, de ha már early game-ben 1-1 kill-ben segít a többi lane-nek simán erősíti a saját csapatát annyira, hogy összességében ne legyen gond megnyerni.

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.