Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17601) kenwood válasza Backspace (#17599) üzenetére


kenwood
veterán

ilyenkor menni kell hatra.semmi ertelme odaloni kettot.attol meg ugyanugy leverik a tornyot.lehet,h lesz par retardalt,aki szerint miattad haltak meg 2v5ben ,de azokkal nem kell foglalkozni.a passzivitas meg mindig jobb,mint meghalni.meg akkoris,ha esetleg egyet magaddal tudnal rantani dugovics tituszkent.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#17602) Mythsardan válasza ClydeBeka2 (#17596) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

Nekem mar volt szerencsem jatszani a challenger-es crs rhux, illetve a diamond 1-es crs cop ellen, akik ugye a jelenlegi allas szerint benne vannak a curse csapatban, ami az egyik legeredmenyesebb csapat na-n :DDD

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#17603) sasa311 válasza Backspace (#17599) üzenetére


sasa311
veterán

Volt egy Olafotok, csak béna volt.

Ilyen van, ezzel együtt kell tudni élni. De nem az a megoldás rá, hogy építesz egy offtank 0 DPS-eű Dravent, hanem vagy le tudjátok carrizni izomból vagy nem.

Az meg, hogy olyan az enemy setup az simán pech. Szintén nem megoldás tanknak építeni egy ADC-t.

Azzal, hogy így építetted dravent elbuktad azt a kb. 5% esélyt, hogy egy mákos kombóval leaceled őket és baserunnal nyertek.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#17604) Backspace válasza sasa311 (#17603) üzenetére


Backspace
tag

Szerintem az erős túlzás, hogy offtank-nak építettem. Másrészt pedig ezeket az indokokat elfogadnám Summoners Rift-en. Mert ott van aki védje a fenekedet. Különben is, így is le tudtam burstolni azokat, akiket ki tudtunk húzni a tömegből, annyi különbséggel, hogy tovább bírtam fightban maradni.

Lehet, hogy a Twitch, Gragas is béna volt, de nézd meg, mit értek a full dmg buildjeikkel?

Azt, hogy adtak nem kevés goldot az enemy teamnek és közben alig tudtak leszedni pár embert a "nagy sebzésükkel".

[ Szerkesztve ]

(#17605) sasa311 válasza Backspace (#17604) üzenetére


sasa311
veterán

Most ugye nem azt szeretnéd nekem bemesélni, hogy 75 AD-vel és 0 crittel ugyan úgy le tudtad burnstölni az embereket, mintha vettél volna ugyan ezen a pénzen egy botrk + EI kombót?

Az, hogy kikaptatok, mert gyengébbek voltatok játékban / teamcompban egy elfogadható dolog.
Az, hogy te önigazolod a borzasztó builded azzal, hogy te így jobban teljesítettél mert nem haltál meg (de nem is nagyon öltél meg senkit ami a dolgod lett volna) annál már kicsit rezeg a léc... De nekem 8, mindenki úgy játszik ahogy szeretne vagy tud.

ARAM pont az a játék ahol ha adsz 8 killt az ellenfélnek az töredékét sem számítja, mint Summoner's Rfiten. Itt passzívba jön a gold 80%-a!

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#17606) Backspace válasza sasa311 (#17605) üzenetére


Backspace
tag

Minek botrk, amikor csak Soná-nak volt hp-s itemje?

A 0 sebzésről meg csak ennyit mondanék:


Nem kell egyetértenünk.

Részemről a téma lezárva. Köszönöm a tippeket! :R

(#17607) Kanczy válasza Backspace (#17606) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Attól, hogy más még kevesebbet sebzett, attól még te is... és mivel mindhárom itemed (fél)defenzív volt, igenis offtankról beszélünk.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#17608) LLaci89 válasza Backspace (#17606) üzenetére


LLaci89
tag

Csak jelezném h ezek a sebzés adatok pont semmit se jelentenek, mert nem a lényeges sebzést jelentik. Ebben miniontól kezdve minden benne van. És mivel te ölted a legtöbb miniont, ezért neked természetes h magasabb. Ez pont annak a példája h statisztikával mindent belehet bizonyítani :).
Amúgy meg sokkal többet értél volna ha normális itemet veszel és mellé sima magic resistet.

[ Szerkesztve ]

(#17609) Backspace válasza Kanczy (#17607) üzenetére


Backspace
tag

Ha már itt járunk, a lifesteal-es itemek, nem (fél)defenzívek ebből a szemszögből nézve?

(#17610) sasa311 válasza Backspace (#17606) üzenetére


sasa311
veterán

All dmg done kutyát nem érdekli.

A botrd meg 5% hp-t sebez. Kis matekkal láthatod, hogy full HP-s ellenfélnél még 2000 hp-ba is 100 dmg, ami rengeteg.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#17611) Kanczy válasza Backspace (#17609) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Azért az Occulton kívül max. AD-t adó BT-t, és a tankbontó BoTRK-t nem hívnám féldefenzívnek, de ahogy gondolod. Az biztos, hogy amiket vettél, bruiserekre veszik, szóval szerintem ennek a tényét nem érdemes vitatni :F

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#17612) Backspace


Backspace
tag

Nem hiszek abban, hogy egy AD carryt például vagy bámilyen karaktert, csak egy elfogadott séma szerint lehet buildelni.

Srácok én megértem a Ti álláspontotokat is és nem zavar, hogy nem értünk egyet. Szerintem túltárgyaltuk a témát.

(#17613) Zedz válasza Backspace (#17612) üzenetére


Zedz
addikt

De ha egyszer ad carry akkor minek buildelné az ember másra? :F

(#17614) sasa311 válasza Backspace (#17612) üzenetére


sasa311
veterán

Az item build nem arról szól, hogy mi a meta vagy melyiknek szép az ikonja...

Ár / érték arányosságot kell mindig nézni. A Botrk már 800 hp-tól jobb ár/érték arányú, mint egy fullra stackelt BT (ez ugye nincs ARAM-on de van helyette SB, ami végeredményben kb. ugyan az)

Amiket te vásároltál az semmilyen szempontból nem volt "cost effective", ugyanis se valós védelmet nem adott neked, se pedig értékelhető DPS növekedést.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#17615) KuCu_155


KuCu_155
tag

Miért van az ,hogy mindig promon kapom ki a legalját ? :D simán feljutok 5-6 winnel és promonál zsinór 2 lose troll pick , afk , ez a kis Riot cukorfalat mindig megérzi mikor kell a kemény magot berakni egy teambe :)

:)

(#17616) Backspace válasza Zedz (#17613) üzenetére


Backspace
tag

Csak, hogy mutassak egy példát arra, hogy nem csak én csinálok ilyet:

Idézek Draven egyik guide-ból:

"Maw of Malmortius - A great item when you are fighting an AP heavy team. Gives you a 30 magic resist and pretty good damage as well. The best part about this is when you take a blow from an AP skill that may kill you. Its a great new item and gives you more AD the lower your health, great for last stands and duels."

"Wit's End - - Very good vs magic teams. Give you attack speed and more magic resist. This is a good item against AP heavy teams, don't be afraid to build items like Maw of Malmortius and wits end to counter AP heavy teams."

Link

(#17617) Backspace válasza sasa311 (#17614) üzenetére


Backspace
tag

"Az item build nem arról szól, hogy mi a meta vagy melyiknek szép az ikonja..."

Ember, ilyet ki mondott neked?

"Ár / érték arányosságot kell mindig nézni. A Botrk már 800 hp-tól jobb ár/érték arányú, mint egy fullra stackelt BT (ez ugye nincs ARAM-on de van helyette SB, ami végeredményben kb. ugyan az)

Amiket te vásároltál az semmilyen szempontból nem volt "cost effective", ugyanis se valós védelmet nem adott neked, se pedig értékelhető DPS növekedést."

Nem tudom mit értesz valós és értékelhető alatt, de természetesen, se a Maw of M., se a Wit's End, nem ad védelmet és se DPS növekedést... :K

(#17618) LLaci89 válasza Backspace (#17617) üzenetére


LLaci89
tag

Wit's End az kb sehol nem éri meg Season3ban, annyira szét nerfeltél/drágították. Maw of Malmortius pedig szintén nem túl költséghatékony, vedd meg a Hexdrinker-t ha kell, de tovább építeni már csak nagyon későn éri meg általában.

Ja és következőnek pls használd a szerkesztést :)

[ Szerkesztve ]

(#17619) zeli


zeli
aktív tag

Az a build borzalmas Dravenre, akárhol játszod. :D
Igazából ami szerintem szánalmas, hogy ARAM-on rage-el valaki. Annak abszolút a funolás lenne a lényege, ha valaki tryhard akar játszani, akkor menjen rankedezni. :U

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#17620) ClydeBeka2 válasza LLaci89 (#17608) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Már bevezették a Damage dealt to champions-t. Lehet erre gondolt.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#17621) LLaci89 válasza ClydeBeka2 (#17620) üzenetére


LLaci89
tag

A képeken amit kirakott nem az szerepel.

Amúgy h is állunk az első HSZ-el? :D

[ Szerkesztve ]

(#17622) kexksz válasza Backspace (#17616) üzenetére


kexksz
addikt

Ezt a guide-ot egy 1300 elos gyerek írta...

@LLaci89: Sehogy, elkezdtem, elhagytam a pendriveot, aztán ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#17623) neato3loco


neato3loco
senior tag

Nyugi Backspace.. itt úgy se lesz igazad. Tele van a fórum okoskodó emberekkel.

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#17624) Kanczy válasza neato3loco (#17623) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Igen, amikor nyolcan mondanak egy dolgot (statisztikával, trendekkel és magyarázattal megtámogatva), és egy ember áll velük szemben, akkor az okoskodás :U

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#17625) WinnerB0Y


WinnerB0Y
senior tag

Hozzátenném a képhez, hogy én 10/0/13 ban, ezreal 6/2 ben volt a 13. percig...
20-8 volt a Team stat...

Azt a Viktort tessék megnézni aki szerint feeder volt az egész team..

EUNE: iNeeko

(#17626) kexksz válasza WinnerB0Y (#17625) üzenetére


kexksz
addikt

Azért ahhoz is tehetség kellett, hogy 11-szer meghalj a semmiért. :D

(#17627) WinnerB0Y válasza kexksz (#17626) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Hát figyelj.. Természetesen meghaltam hogy védjem az ADC met akit elején sikerrel védtem...
Az első 6 die ig.. Utána le sem sz.artak addig amíg nem ölték meg ezrealt..
Aztán kaptam egy leona stunt és vége is volt...

EUNE: iNeeko

(#17628) reflxx


reflxx
aktív tag

Csak nálam szarakodik west (megint!!!) ?? :W :F

(#17629) Mythsardan válasza reflxx (#17628) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

Jól jönne már egy IP boost NA-ra :C

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#17630) RG4L


RG4L
őstag

Egy ideje ahogy nézem lolkingen és elophanton a legtöbbet használt hősöket, illetve itt a fórumon a kérdéseket, hogy kit-hogyan kell buildeni, ki-mivel játszik, egyre jobban foglalkoztat a kérdés, hogy a fórumon jelenlévők melyik posztra kit használnak a legtöbbször.
Mit szólnátok, ha csinálnék egy felmérést ezzel kapcsolatban, ahol mindenki tudna szavazni az általa legtöbbet használt hősre?

War Thunder: Gelesztaa

(#17631) kexksz válasza RG4L (#17630) üzenetére


kexksz
addikt

Én szívesen kitöltök akármi ilyen fórumos tesztet. Bele lehetne rakni több dolgot is ha már rászánod magad. (mondjuk szerver, elo, mióta játszik valaki, stb)

(#17632) sasa311 válasza kexksz (#17631) üzenetére


sasa311
veterán

Én is, egyszerű lesz:

Mid: Nyuszi teemo
Top: Sima teemo (jobban beleolvad a bokorba!)
ADC: Nyuszi teemo
Jungle: Nyuszi tankmo (global AOE taunt miatt!)
Support: Ofc nyuszi teemo

;]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#17633) RG4L válasza kexksz (#17631) üzenetére


RG4L
őstag

Okés, estefele megpróbálok alakítani valami ilyen összetett tesztet, vagy legkésőbb holnap :)

War Thunder: Gelesztaa

(#17634) RG4L válasza kexksz (#17631) üzenetére


RG4L
őstag

No, megnéztem, hogy milyen tesztet tudnék csinálni és elég pöpec, szavazós, szövegmezős kitöltést is lehetővé tesz, szinte mindent, viszont azt nem tudom különvenni, hogy ki-mire szavazott egyes kérdéseknél.
Pl. ha a kérdés az, hogy Melyik role-t játszod a legszívesebben, akkor csak összesítetten tudja kimutatni az eredményt, ha azt szeretnénk, hogy lássunk egy summoner nevet, mellette az összes infót, pl. elo, kedvenc role, kezdési idő, kedvenc championok stb, akkor egy táblázatot kellene csinálni, amiben mindenki kitölti a saját sorát. :)

War Thunder: Gelesztaa

(#17635) kexksz válasza RG4L (#17634) üzenetére


kexksz
addikt

Szerintem elég szavazással, nem kell a táblázatos cuccos.

(#17636) n a x v i L válasza WinnerB0Y (#17625) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Képzelem mennyire lehettél 10-0-13-ban, ha a largest killing spreed 3 :D.
Amúgy meg egy normal game miatt nem érdemes sírni. Rankedért sem, de ott legalább lehet rá okod, mert van némi tétje is.

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#17637) WinnerB0Y válasza n a x v i L (#17636) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Az egy dolog, hogy normal..
De akkor is.. Ilyenek minek játszanak ekkora szinten?
Nem tudom, hogy miért ne lehettem volna 10/0/13 ban.
Mert abban voltam. Nem arról volt szó, hogy egyszerre volt ilyen statom.
Elég érdekes az a largest killing spree....

EUNE: iNeeko

(#17638) sasa311 válasza WinnerB0Y (#17637) üzenetére


sasa311
veterán

A largest killing spreee nem egy multi killt jelent, hanem, hogy hányat öltél halál nélkül.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#17639) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Ha már normal v. ranked.

[link]

Szerintem jó cikk!

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#17640) WinnerB0Y válasza sasa311 (#17638) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Ezt értem.
Azt nem értem, hogy miért csak annyi...
Érdekes a dolog..

EUNE: iNeeko

(#17641) kenwood válasza Kanczy (#17624) üzenetére


kenwood
veterán

bar itt nem biztos,h all a dolog (aramhoz nem ertek,vitaba se szeretnek beszallni),azert eleg gyakori,h tenyleg igy van.
lasd rtl klub legnepszerubb musorai,zenei toplistak,vagy ha nagyon durva hasonlatot akarok hozni,akkor a naci part hihetetlen nepszerusege a 30-40-es evekben.
mind-mind jo pelda ra,h a nem mindig az a legjobb,amit a tobbseg annak tart.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#17642) kanyipicske válasza kenwood (#17641) üzenetére


kanyipicske
tag

Hát pont arra hasonlít ja, hogy Draven adc-e mint, hogy mi volt akkor ott Németországban... :W

[ Szerkesztve ]

Ami nem öl meg, az nagyobbá tesz - Super Mario

(#17643) kanyipicske


kanyipicske
tag

Egyébként most Adcnek vennétek Botrk-t vagy csak situational?

[ Szerkesztve ]

Ami nem öl meg, az nagyobbá tesz - Super Mario

(#17644) kenwood válasza kanyipicske (#17642) üzenetére


kenwood
veterán

:C
hianyoztal a hasonlatoknal magyar orarol ?
komolyan letezik olyan ember a foldon,aki szo szerint akar ertelmezni egy hasonlatot ?

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#17645) kanyipicske válasza kenwood (#17644) üzenetére


kanyipicske
tag

Én kérek elnézést

Ami nem öl meg, az nagyobbá tesz - Super Mario

(#17646) kanyipicske válasza kenwood (#17644) üzenetére


kanyipicske
tag

Szerencsére az ékezeteknél ott voltam:))

[ Szerkesztve ]

Ami nem öl meg, az nagyobbá tesz - Super Mario

(#17647) n a x v i L válasza kanyipicske (#17643) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Situational. Tankos team ellen mehet a BotRK, de squishy team ellen BT-vel jobban jársz.

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#17648) sasa311 válasza n a x v i L (#17647) üzenetére


sasa311
veterán

LolMath > all

btrk >full stackelt BT 800 hp felett

Overall btrk > BT mindenki ellen

Még az aktív effekt nélkül is btrk > BT, az aktívval meg pláne (AA heroknál)

csekk disz áut

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#17649) RG4L


RG4L
őstag

Juteszembe, Ezreal free week van, easy bot & mid lane inc.

War Thunder: Gelesztaa

(#17650) n a x v i L válasza sasa311 (#17648) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Jó tudni, köszi :)) . Ideje lesz változtatni a buildjeimen.

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.