Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18501) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Alternate elég OP... egyemberes Nami, Hecarim és Ezreal ulti TF-ban :Y

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#18502) 1NST1G8R válasza ClydeBeka2 (#18500) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Elegge nyilvanvalo hogy ket dologgal van baj: az egyik a ranked rendszer, a masik a jatekosbazis. Az utobbin nyilvan nem lehet javitani, az elobbin viszont igen. Szamtalan modot lehetne talalni arra hogy igazsagosabba tegyek a rendszert es ugy alakitsak hogy jobban tukrozze az egyeni teljesitmenyedet.

Fortune doesn't favor fools.

(#18503) ClydeBeka2 válasza 1NST1G8R (#18502) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Csak ez nem az egyéni teljesítményre megy sajnos. Amúgy most megint besz*ptam, 2 napra elmentem és még mindig vereségszéria. A 2 nap alatt összesen 11 vereség. Üdv újra Gold IV, pedig már 80 pont körül voltam Gold III-ban (mondjuk ebben benne volt az a trollkodás is amikor 4 gamen át beirtam draftnál, hogy carry me és kiválasztottam 1 carry posztot, 4 ből 0 gamet nyertünk meg, bár azt nem tudom, hogy emiatt-e :)) )

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#18504) neato3loco válasza 1NST1G8R (#18502) üzenetére


neato3loco
senior tag

Silver IV :God

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#18505) ChromeX


ChromeX
addikt

volt egy elfeedlet vayneünk aki úgy carryzte volna le két inhib nélkül hogy öröm lett volna nézni. már arra gondoltam, hogy megnyerjük, de megcsinálta kétszer ugyanazt a hibát, hogy elment egyedül farmolni noc ráultizott és meghalt előszőr még kivédekeztük utana már nem lehetett.

Szóval ennyit arról a különbségről hogy ki mit tud lecarryizni. egy értelmes playerel már rég nyertünk volna

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#18506) 1NST1G8R válasza ClydeBeka2 (#18503) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Hat ezaz, a soloq pedig pont hogy az egyeni teljesitmenyrol kene hogy szoljon, szerintem legalabbis, a csapatbelire meg ott a ranked team.

Nekem van egy elmeletem amit talan mar leirtam korabban is, miszerint ha a tudasod mondjuk gold vagy valahol az alatt van (vagyis nem vagy verprofi elobooster felisten), 99%-ban a csapatodtol fog fuggni hogy nyersz-e vagy vesztesz. Lehet hogy nyered a laned, jo statod lesz meg minden, de ha teamfightokban elvereztek akkor ugyis buko lesz kiveve ha nem tudtok csinalni egy backdoort, vagy valamit nagyon benez az ellen. Szoval ha igy nezzuk kb. eleve elrendeltetett hogy buko lesz-e vagy nyered a meccset. Meg egyszerubben megfogalmazva szerintem a buko szeriad szimplan annak koszonheto hogy a f@sznak a rossz vegere dobott a gep. :D

Ja es meg annyit hogy a gyalazatos ranked allasom ellenere pl. ARAM-on sokkal tobb nyert meccsem van mint buko, az a mod pedig kb. a teamfightrol szol, szoval ezzel is probalom magam nyugtatni, hogy nem en vagyok ennyire szar es mindenrol a nooblordok tehetnek. :DDD

[ Szerkesztve ]

Fortune doesn't favor fools.

(#18507) neato3loco válasza neato3loco (#18504) üzenetére


neato3loco
senior tag

természetesen vesztettünk. :)

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#18508) 1NST1G8R válasza neato3loco (#18507) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Pisti gyere ARAM-ozni! 9-tol vagyok. :))

Fortune doesn't favor fools.

(#18509) neato3loco válasza 1NST1G8R (#18508) üzenetére


neato3loco
senior tag

Oksa oksa Pisti.. Ja és megvan a vizsgám! :D :R

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#18510) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Annyira jó érzés azért 1,5 nap alatt promotionből leesni 0 LP-re kilenc vereséggel (ennek a fele ranked csak). 8-2 historyból 1-9. 3x ranked dc, 3x feedelnek a solo lanek, 2x én vagyok a szar. Ha pedig 100ból egyszer ADC-t játszanék, akkor ketten instalockolnak topot, és solo vagyok boton egy Vayne-Zilean ellen. Egyszerűen nem tudok nyerni... nem értem, hogy ez mitől van :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#18511) Dani_kp válasza neato3loco (#18504) üzenetére


Dani_kp
őstag

Valahol és valamikor el kell kezdeni...pechedre pont Te játszottál vele...

https://ingatlan.com/33821564

(#18512) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

99 pont!

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#18513) Kanczy válasza ClydeBeka2 (#18512) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Onnan jön a borulás, ne izgulj :( :U

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#18514) hugi0


hugi0
őstag

Ez a "C9" huhh . . .

Szep push nyomott. - igy kell.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#18515) #56230144 válasza ClydeBeka2 (#18500) üzenetére


#56230144
törölt tag

Nem értem egyébként, hogy az ilyen felfogásu emberek mint amilyeneket te kikapsz, miért nem mennek beginner botra...De most komolyan, csak gondolkodni kéne, hogy tegyük fel nem tudok játszani, vagy nem akarok komolyabban játszani, akkor beginner botra megyek, és elvagyok magammal...Amikor speciel nekem sz*r kedvem van, és tudom, hogy ígyis-úgyis csak felb*sznám magam, akkor nem megyek be pvp-re idegeskedni (18lvl még nem rankedozhatok, de szerintem nem is fogok, képzelem milyen lehet az alsó liga).Elvagyok olyankor az én kis kedvencemmel ( Katarina) , aztán ha kicsit már megnyugodtam megyek pvp-re...általában a nyugodt pvp-ből megyek rögtön megint botozni...

(#18516) Noddy válasza neato3loco (#18504) üzenetére


Noddy
senior tag

Most komolyan, ti nem játszottatok "first time" rankedot? :) Valamikor el kell kezdeni, vagy te a 20. ranked meccsel kezdted az első ranked meccsedet?

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#18517) neato3loco válasza Noddy (#18516) üzenetére


neato3loco
senior tag

kövezz meg mert kiírtam egy ilyet.. first time ranked nem = lose

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#18518) hugi0


hugi0
őstag

Ez a GG - GTM merkozes az eddigi legmozgalmasabb jatek amit latok !!!

Aki tudja az nezze most !

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#18519) cbr688 válasza neato3loco (#18517) üzenetére


cbr688
senior tag

csak negatív kommentjeid vannak

(#18520) #56230144 válasza neato3loco (#18517) üzenetére


#56230144
törölt tag

Gondolkodj pozitívan, lehet, hogy attól mert first time jól játszik, vagy éppen az enemy 5 darab balf*szból áll.

(#18521) Noddy válasza neato3loco (#18517) üzenetére


Noddy
senior tag

Nem kövezzlek, miért is tenném? Csak szólok, hogy te is voltál valamikor first time rankedes :)
Vagy lehet én értettem rosszul, hogy a first time ranked miatt buktatok. Az jött le nekem a hsz-ből. Ha "csak" a lose miatt írtál akkor bocsi.

[ Szerkesztve ]

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#18522) nike_


nike_
addikt

Mindenkinek el kell kezdeni valahol a rankedet természetesen, csak azt nem értem, hogyha nektek van n*10 meccsetek, akkor miért dob be hozzátok 1. rankedet játszót? Ebből is látszik, hogy nem igazán kiforrott a rendszer..

(#18523) adamkaa777 válasza nike_ (#18522) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Vagy inkább az mmrjük :)

El. Psy. Congroo.

(#18524) ChromeX


ChromeX
addikt

Úgy látom, ha a Team Alternate folytatja ezt ahogy játszik, akkor szépen megalázzák az össze EU csapatot. Amit tegnap a Gambittel játszottak az is hatalmas volt :D

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#18525) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

Viccesek ezek a lolos csoportok facebookon :D.

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#18526) ClydeBeka2 válasza n a x v i L (#18525) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Mondtam :DD

Amúgy megint kezdődik az elbukott promotionszériáim sokasága. Eddig 1 elbukott promo és a 2.ban 0-1re állok. Hajrá!

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#18527) Senais


Senais
aktív tag

Sziasztok!

Kezdő rankedező vagyok, így még nem vagyok tisztában egy-két dologgal. Azt szeretném megkérdezni, hogy tierből és divisionből visszaeshetek? és ha igen, akkor hogyan?

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#18528) forguet válasza Senais (#18527) üzenetére


forguet
senior tag

Hello. Tierből csak úgy tudsz visszaesni, ha egy ideig nem játszol rankedet. Ez esetben szépen elkezd csökkeni a pontjaid száma, amíg le nem esel.

Divisionből ki tudsz esni "magadtól" is. Ha a pontjaid száma 0-ra csökken, utána az első loss hatására leesel 1 divíziót. Annyi könnyítés van, hogy feljutás után van jópár meccs türelmi idő, ameddig nem tudsz kiesni, asszem kb 5 meccs, de a profik valszeg pontosabban tudják.

Én is pont most akarok visszatérni a ranked piacra, anno azért hagytam abba, mert Silver div 1-ből sehogy sem sikerült goldba jutni, ellenben kiestem div 2-be vagy ötször.
Persze, mivel jó ideig nem játszottam, 90 pontról 18-ra csökkent a div pontjaim száma -.-

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#18529) kenwood válasza nike_ (#18522) üzenetére


kenwood
veterán

azert,mert nagyon sok szempont alapjan rakja ossze a csapatokat,de az elsodleges a varakozasi ido.
minden mast ennek rendelnek ala.ha az elso ranked meccseden mindenki <10 meccses lenne,elofordulhatna,h 1 perc helyett 10et kell varnod,amivel tobb embert veszitenek,mint az mmr gyengesegeivel.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#18530) Senais válasza forguet (#18528) üzenetére


Senais
aktív tag

Köszönöm a választ! :R
Egy ideje 30-as vagyok, de tegnap este álltam neki letolni az első 10 ranked meccset, 6/10-es stattal végeztem, így fel is dobott silver 4-be. Szerencsére megúsztam a bronze ligát :DD

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#18531) hugi0 válasza ChromeX (#18524) üzenetére


hugi0
őstag

GG is menetel.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#18532) Aldo Novares válasza Senais (#18530) üzenetére


Aldo Novares
aktív tag

Én a Bronze ligában szenvedtem a legtöbbet. :D Szerencséd van h megúsztad :DDD

(#18533) neato3loco válasza Senais (#18530) üzenetére


neato3loco
senior tag

East-en vagy?

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#18534) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

Valaki tudja mért lett kikapcsolva a ranked westen?
Már látom, eddig nem volt kint.

[ Szerkesztve ]

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#18535) zeli


zeli
aktív tag

Most NA-n is elég retek, 1-2 streamer alapján. :D
Btw EUNE-n sincs.

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#18536) alexy92 válasza zeli (#18535) üzenetére


alexy92
aktív tag

ha 0-ról jutok el a kövi divibe full winnel+promo 2 win akkor is 2-t dob, vagy csak ha frissen léptem abba a divibe?

(#18537) Aldo Novares


Aldo Novares
aktív tag

Na így "játszon lélekkel" az ember... a lengyel .....-kal dobott össze... a Xin Zhao 1678 wines volt, a Xerath 805 , a többit már meg se néztem... 3/0 van végeztem top-on ..

(#18538) Dani_kp válasza n a x v i L (#18534) üzenetére


Dani_kp
őstag

Nekem reggel epic laggom vagy dc-m volt ranked közbe. Pedig eddig soha nem volt, vagy ha igen azaz internet miatt volt. Illetve lobby-ba mindenki dc volt chat-en. De ez reggel volt...

https://ingatlan.com/33821564

(#18539) Senais válasza neato3loco (#18533) üzenetére


Senais
aktív tag

Igen :D

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#18540) hugi0


hugi0
őstag

ATN - FNC
Hat nem volt semmi a kezdes ! 4 - 1

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#18541) neato3loco válasza Dani_kp (#18538) üzenetére


neato3loco
senior tag

nekem is ugyan ez volt ma egy párszor..

Senais: ment a PÜ!

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#18542) ChromeX


ChromeX
addikt

Csináltam egy ilyet, jó lenne ha mindenki kitudná tölteni. Körül belül 1 perc :)

[link]

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#18543) nike_ válasza ChromeX (#18542) üzenetére


nike_
addikt

Kísz.

(#18544) alexy92 válasza ChromeX (#18542) üzenetére


alexy92
aktív tag

done.

(#18545) forguet válasza ChromeX (#18542) üzenetére


forguet
senior tag

majd kirakhatnád valahová...

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#18546) ClydeBeka2 válasza ChromeX (#18542) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Megvan. :U

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#18547) kexksz válasza ChromeX (#18542) üzenetére


kexksz
addikt

Done!

(#18548) reflxx


reflxx
aktív tag

kíísz :R

kíváncsi vagyok mi a "ph-sok átlaga" Mire tippelnétek silver, gold? :))

[ Szerkesztve ]

(#18549) #56230144 válasza ChromeX (#18542) üzenetére


#56230144
törölt tag

Kész, de nincs ranked rangom, szal challengert jelöltem be (kötelező volt megadni valamit) szal NEM vagyok rankedos. :)

reflex: Diamond ;]

[ Szerkesztve ]

(#18550) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Megvan a 3. elvesztett promotion is. Hátha megdöntöm a múltkori 10 promot :C :O

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.