Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18951) hugi0 válasza trassher (#18950) üzenetére


hugi0
őstag

Junglesnek enyi farm enyi ido alatt (bronzban), ugy hogy kozben 5 * majd egy percet halott volt es 18x olt, ami azt jelneti ilyenkor nem farmolt, hanem kergette a champit, szerintem elfogadhato menyiseg.

Tegnap megint volt olyan jatekom supportkent ahol az ADC kb. a 10 percben nekiallt szaladgalni, hogy killeket gyujtson. - nem ertem meg ezeket.

Sokkal jobban jar ha "jol" farmol es itemre gyujtve, kesobb 1v2 ben is folenyesen nyerhet.

A masik jatekomban jungeleskent pedig azt lattam, hogy a support hagyja ott az ADC-t es megy midre, hogy segitsen pussolni. - nyilvan egy ket kill a szandeka, mert ignite-ot hozott magaval, support itemek persze nem voltak. - mondanom sem kell en mentem lentre tamogatni az adc-t, egy ket varddal, es mutattam magam, hgy ott vagyok nehogy betamadjak.

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#18952) ChromeX válasza trassher (#18950) üzenetére


ChromeX
addikt

Ezrealt outcarryzte az ashe, nem volt megbizható dmg a csapatodban, gondolom a brand is gyorsan meghalt az akalitól. A Vi meg lategameben ilyen féltank fél dmg buildel igazából se ez se az.
Ezt a gamet hamarabb kellett volna megnyerni. szerintem.

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#18953) glacious


glacious
addikt

A seeding meccsekből eddig egyet buktam, amikor xin jött adc-nek mellém, ellenfélnél graves+nidalee, topon kennen kikakott pantheontól.

A vicc, hogy nálunk az adc választhatott utolsónként :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18954) kenwood válasza n a x v i L (#18948) üzenetére


kenwood
veterán

a kill adassal nem ertek egyet.
nyilvan a 10% hps arcra,aki lassitva van , nem kell raultizni,foleg ha elotte semmit nem sebeztel bele,de soha nem szabad megkockaztatni,h elfusson az ellenfel.en meg sonaval is odatolom a q-t,ha 95% alatti az eselye,h elkapjuk.
barmikor megerkezhet a csapata,eltolhat egy jo flasht,kifut losba,akarmi.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#18955) trassher válasza ChromeX (#18952) üzenetére


trassher
addikt

Nem tudom, elég tankos voltam mert az kellett legyek de dmg is volt. Ashe például Q+2*E és már feküdt is, akali kapta az ultit és ő is kinulládózott míg ezreal lőtte közben. Ergo pár másodperc alatt a két nagy dmg-et okozót el is távolítottam, utána már szinte csak fogtam az ütést. Lehet egy plusz BT-vel jobb lettem volna de már nem volt idő sajnos. Sajnos xin-t voli nagyon elpicsázta bármilyen helyzetben, mindenkit meg én sem tudok védeni.

Redmi Note 7

(#18956) Aldo Novares válasza trassher (#18955) üzenetére


Aldo Novares
aktív tag

Én úgy vettem észre hogy 39. percben még a csapatodban csak te voltál 18. as és Xin, Alistarnak fölösleges Frozen heart, support itemeket kellett volna vennie, az Aegist kifejleszteni teljesen, Taricnak 11 halála van, valszeg őt fókuszoltátok sokszor, és Akalit. Akali még érthető , de supportot sose fókuszolunk, a 18 killed meg abból van hogy Ashe és akali neked 2 ütés volt ezeket behúztad, majd Taricot is, mert könnyebb kill lehetett mint Lee a thornmailval vagy Voli. A többieket meg addig szétszedték, Xin be volt erő, de mivel csak DMG-re épített papír volt és fókuszt kapott, téged meg nem fókuszoltak mert 4000 HP-d volt kb és hülyeség téged ütni.

Ez csak az én meglátásom.

Szerk: Voli volt top-on , szépen felfeedelte Xin, szerintem nem nagyon gankelted top-ot..

[ Szerkesztve ]

(#18957) trassher válasza Aldo Novares (#18956) üzenetére


trassher
addikt

Gankeltem szépen top-ot is de azért ne fogjam már mindenki kezét mert én vagyok a jungler. :U Vi-vel az elsődleges dolgom az hogy az adc-t kikapjam a csapatból ha jól gondolom a többi meg jött magától. Próbáltam minél több enemy-t "feldobni" teamfight-ban az meg nem az én saram ismételten hogy xin glasscannon akart lenni. Már a lobbyban mondtam hogy legyen tankos mert 3 tankot egyedül sosem fogok semlegesíteni hogy ő kedvére csapákoljon. Már rég nem látom értelmét annak hogy megmondjam ki hogy játszon, úgy sincs értelme mert 80%-ban csak azt a buildet látják amit betanultak vagy épp meccs közben alt+tab-oltak. Ez az én meglátásom, jó meccse volt, szerettem volna nyerni de nem jött össze.

Redmi Note 7

(#18958) sasa311


sasa311
veterán

Best trollpullz ever

4 percnél a legjobb ;]

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#18959) Aldo Novares válasza sasa311 (#18958) üzenetére


Aldo Novares
aktív tag

A haverokkal játszás szépségei :D

(#18960) trassher válasza ChromeX (#18952) üzenetére


trassher
addikt

Így már barátibb nem? És a killeket is odaadtam, szinte csak 1v1-ben öltem én meg az enemy-t.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#18961) kexksz válasza trassher (#18960) üzenetére


kexksz
addikt

Mégis miért nem veszel jungle itemet? A legbrokenebb itemek jelenleg a játékban, kb 1.5-szer több statot adnak mint amennyiért fizetsz.

(#18962) trassher válasza kexksz (#18961) üzenetére


trassher
addikt

Már leírtam hogy veszek jungle itemet de félidőben eladom. machete+5 poti, -> spirit stone -> cipő -> bratalizer, ruby crystal -> black cleaver -> ezután pedig eladom a spirit stone-t ha épp annyi gold hiányzik. Anélkül is gyorsan takarítom a jungle-t, ergo csak áll benne 490 gold. Többet érek ha csinálok belőle egy spirit of the elder lizard-ot?

Redmi Note 7

(#18963) kexksz válasza trassher (#18962) üzenetére


kexksz
addikt

Igen.

Ja meg Black Cleavert se vegyél egyből csak később

[ Szerkesztve ]

(#18964) trassher válasza kexksz (#18963) üzenetére


trassher
addikt

Rendben, most kipróbálom.

Redmi Note 7

(#18965) hugi0 válasza Aldo Novares (#18959) üzenetére


hugi0
őstag

Az hadjan de ! Tresh, Blitz es Nautilus egy teamben.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#18966) Stormcharger válasza n a x v i L (#18939) üzenetére


Stormcharger
csendes tag

SUXY IV eune, euw 1 volt, de most sajna visszaesett, szerintem a legjobb magyar soloq player aN Vizicsacsi néven játszik most. Suxy pedig most már csak 3. de első volt eune challangerként :)

No pain, no gain.

(#18967) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Azért ez sem gyenge: Mint azt már sokan észrevettétek már az against All authority League of Legends csapata feloszlott a tavaszi LCS után. Viszont 1 hónap után a z aAanak már új teamje is van amiben magyar játékos is található. A csapatban a régi DB-s Jakob "YamamotoCannon" Mebdi , Ruben "Tsuchi" Schuwer , Maurice "aMazing" Stückenscheider és "A magyarországi Froggen" Farkas "LegoMyEgo" Balázsból áll jelenleg. a support Alfonso "Mithy" Rodriguez hamar a távozás mellett döntött magánéleti gondok miatt.

Az against All authority csapata:

Farkas "LegoMyEgo" Balázs - Mid
Jakob "YamamotoCannon" Mebdi -Top
Ruben "Tsuchi" Schuwer - Ad Carry
Maurice "Amazing" Stückenschneider - Jungle
Taavi "Pose" Tulik - Sup

Forrás: http://www.tonsofdamage.hu/Hirek/Against-All-Authority-uj-LoL-csapata

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#18968) hugi0 válasza ClydeBeka2 (#18967) üzenetére


hugi0
őstag

Hat igen, a srac statisztikajan latszik, hogy mar tudnak vigyazni magukra.
kill die assists egyutt nem haladja meg atlagban a 15-ot.
Sot van olyan nyert jateka ahol osszesen 3 assists van es nem support volt.

Es menyire szelesedo korben hasznaljak ezt a muramannat. :))

Sorakaval vagyok EZ az adc-m, es kepes olyankor is erre az itemre gyurni.
Pedig aztan annyi manna Up-ot tolok amit nem szegyelek.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#18969) Aldo Novares válasza trassher (#18964) üzenetére


Aldo Novares
aktív tag

Ez most jól is néz ki, Vi nek meg szerintem Sunfire alap, jó hogy vettél neki.

Ma toltam egy blind pick-et, ahogy hugi szokta, énis utánanéztem kik vannak velem :D És kaptam egy Bronze2, Bronze 4, Silver 5, Gold 4-est és magam Silver 2. 20 perc után surrender volt, esélyünk sem volt, a Bronze2 és Bronze 4-es srác olyannyira bután játszott hogy az nem kifejezés.. Néha télleg ezen is múlik.. :S

(#18970) kexksz válasza Aldo Novares (#18969) üzenetére


kexksz
addikt

Vi-nek a Sunfire nem hogy nem alap, de legtöbbször egyáltalán nem is jó rá, mivel jobb esetben nincs magic penetrationöd.-

(#18971) Aldo Novares válasza kexksz (#18970) üzenetére


Aldo Novares
aktív tag

Hát én ha Vi-t látok mindig látok neki Sunfire Capet és amikor én játszottam vele akkor is vettem neki

(#18972) KuCu_155


KuCu_155
tag

de rég láttam már +27-et rankeden gold IV-be :D

:)

(#18973) kenwood


kenwood
veterán

talaltam infot a fekete kepernyo + fps drop problemara.
elvileg az tortenik,h a videokartya eleri a maximumot,bekapcsol egy vedelmi mechanizmus es ugymond ujrainditja a kartyat.
szal akinel jelentkezik,directx frissites,videokartya driver frissites,vga huto ellenorzese,aztan grafika visszavetel,ha ez sem segit :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#18974) hugi0 válasza kenwood (#18973) üzenetére


hugi0
őstag

Ez tulmelegedesre utal.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#18975) cbr688


cbr688
senior tag

vki tud vmi tuti megoldást a lolreplayes felvételek lejátszására?

(#18976) Aldo Novares válasza cbr688 (#18975) üzenetére


Aldo Novares
aktív tag

LoLrecorder már újabb, ott faszán lejátszhatod segédprogi nélkül. :)

(#18977) Aldo Novares


Aldo Novares
aktív tag

Másodszorra is elvesztettem a promót a Silver 1-be jutáshoz, de ez már vicc , hogy a bot laneünk ad az ellenfélnek 27 killt.. Végig pusholtak és Eve szépen szétverte őket. @@@ kis Teemo meg nyert, mert Ő Teemo ! :) :D Az én creepelésemre sem vagyok büszke de hogy Gravesnek sikerült 139...

[ Szerkesztve ]

(#18978) adamkaa777 válasza Aldo Novares (#18977) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Meg a buildedre se.

El. Psy. Congroo.

(#18979) cbr688 válasza Aldo Novares (#18976) üzenetére


cbr688
senior tag

arra gondoltam de mindenkinél behalt a visszajátszás...

(#18980) kenwood


kenwood
veterán

egymas utan ket olyan meccset nyertem meg,ahol ugyan nem feedeltem (1-2 killel tobb volt mint halal),de ereztem,ha rajtam mulik,ugy elbukjuk,mint a picsa :)
csak,hogy ne csak mindig a siras legyen :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#18981) cbr688 válasza kenwood (#18980) üzenetére


cbr688
senior tag

nekem meg meg van a 2. pentám:Dpenta

(#18982) kenwood válasza cbr688 (#18981) üzenetére


kenwood
veterán

nekem is akali azon keves egyike,akivel osszejott.igaz csak blind picken.rankeden quadra a csucs.
kozben becsuszott meg 1 hasonlo gyozelem,de a sors igazsagos,harom makos meccs utan azert kell egy nehezebb is,megneznem,ezt ki tudja lecarryzni.
ha ugy kezd a topos singedunk,full ad runaval ,h "ap or ad" ?
7-30 nal jott a surrender at 20 :D

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#18983) Aldo Novares válasza adamkaa777 (#18978) üzenetére


Aldo Novares
aktív tag

A következő item Liandry lett volna, vagy írj egy jobb buildet, teemo miatt vettem magic resistet

(#18984) 1NST1G8R


1NST1G8R
senior tag

Na megvettem ezt a fuggonytartot (Aatrox :DDD ), es az lenne a kerdesem hogy: top vagy inkabb jungle, illetve mastery 21-9 avagy 9-21, valamint milyen runakat ajanlanatok? Annyi fele build van ra hogy nem rajtuk kiigazodni. :F

Fortune doesn't favor fools.

(#18985) 1NST1G8R


1NST1G8R
senior tag

Meg egy core item build is erdekelne mert eddigi tapasztalataim alapjan igencsak kell neki a hp early-ben, ha nem veszek szinte mindig leszipkaznak a skilljeim. Az ugy okes hogy cipo, vampiric scepter es utana ruby crystal?

[ Szerkesztve ]

Fortune doesn't favor fools.

(#18986) Honzi


Honzi
senior tag

3.9 Patch Preview
A legjobb rész 3:25-nél van. ;]

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#18987) WinnerB0Y


WinnerB0Y
senior tag

Érdekes.
Elvileg már elérhetőnek kellene legyen a szerver (EUW) vagy csak én számolom el magam?
[link]

EUNE: iNeeko

(#18988) 1NST1G8R válasza Honzi (#18986) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Szegény sasa311 ha meglátja... :O :D

[ Szerkesztve ]

Fortune doesn't favor fools.

(#18989) sasa311 válasza 1NST1G8R (#18988) üzenetére


sasa311
veterán

:O :O :O

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#18990) Honzi válasza sasa311 (#18989) üzenetére


Honzi
senior tag

Ez a kép. :DDD

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#18991) kenwood válasza Honzi (#18990) üzenetére


kenwood
veterán

http://www.lolking.net/summoner/eune/27084385#history
egy ilyen arc hogy kerul be bronze ii meccsre?
nekem a csodas 2-20as teemo produkciojat volt szerencsem elvezni :(

szerk : nem valasz Honzinak,mellenyomtam :)

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#18992) Aldo Novares válasza kenwood (#18991) üzenetére


Aldo Novares
aktív tag

És látod, ottvan előtte egy 1/15 ös Morgana :D És az a szégyen hogy lecarryzték neki a csapattársai akkor, és hiába feedel ennyire, ha szerencséje van winel :SS :W

(#18993) Honzi válasza kenwood (#18991) üzenetére


Honzi
senior tag

Ö egy csiszolatlan gyémánt. :DDD
Durván fingja nincs az egészről ahogy megnézem a masteriket runkáat.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#18994) kenwood válasza Honzi (#18993) üzenetére


kenwood
veterán

nem az a baj,hogy 1 szot nem ir a csetre es kb. a minionok megolik,hanem az,h bronze ii csapatba kerul.ha a legalacsonyabb osztalyban ilyet latok,tuti nem posztolom ki egy forumra.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#18995) Pedro78 válasza kenwood (#18991) üzenetére


Pedro78
senior tag

Ugy ahogy o : http://www.lolking.net/summoner/euw/19233038#history , tegnap volt hozza szerencsem, champselectnel is mar gyanus volt mert faszsagokat irkalt de mondom hatha...erre bepickeli ww-t utolsokent es senki nem lep ki...

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#18996) WinnerB0Y válasza kenwood (#18991) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Ha hiszed ha nem, kb 1 hónapja volt hozzá szerencsém :D
Instalock top teemo first pick. Duoztam haverral aki Silver I, ilyen sivleres/goldos arcokkal pakolt össze a matchmaking és hát valami 0/30 akármennyi volt a statja.
Mondom dikkezmiez'.

EUNE: iNeeko

(#18997) hugi0 válasza kenwood (#18991) üzenetére


hugi0
őstag

Ha ilyen tarsat kapsz, akkor mondhatod:

hELO hell. :) :) :)

Most gondolj bele amikor az en keresztfiam ide ul a gep ele es a first wint rabizom (3v3 comp).
Mert en nem akarok 15 percet ott ulni ha ket hulyet kapok.

Ha latom az elejen, hogy hamar meglesz akor nem toszok ki a masik ket emberrel, es gyorsan behuzzuk.
- de ha 0:2 vel kezd a csapat, akor siman ondaultetem Marcikat (meg 8 eves sincs) hadd jatszon.

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#18998) Dinter


Dinter
addikt

Miért nem tölti max sebességgel a patchet a launcher?

(#18999) n a x v i L válasza Honzi (#18993) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Ez egy 150 wines kezdő, nem értem miért kell fikázni.

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#19000) Dinter válasza Dinter (#18998) üzenetére


Dinter
addikt

Ennyit bír a szerverük?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.