Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17501) Noddy válasza hoze15 (#17497) üzenetére


Noddy
senior tag

Én azt mondom, hogyha Varus-sal vagy Quinn-el "érzed" a játékot, jó vagy velük, élvezed a játékot, akkor vedd meg bátran. Ashet pedig 2 first win múlva úgyis meg tudod venni. fontos hogy olyan hőssel játssz amivel élvezet a játék.

[ Szerkesztve ]

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#17502) Mottie válasza hoze15 (#17500) üzenetére


Mottie
őstag

Szeritnem a legkönnyebb megtanulni Caitlynnel játszani (és ő jó is gyakorlatilag minden szinten). Nagy range, van escape-je és elég erős alapvetően.
Varus szintén elég erős, de caitlynnel ellentétben nem arról szól az egész, hogy "jobbklikkjobbklikkjobbklikk", hanem okosan és jól kell használni a passzívból jövő plusz sebzést, ezért jóval több gyakorlást igényel. Quinn erős tud lenni, ha megtanul vele az ember játszani, de szintén nem olyan könnyen megy ez, mint caitlynnel.

Be Victorious!

(#17503) hoze15 válasza Noddy (#17501) üzenetére


hoze15
csendes tag

Igen, alapvetően számomra is ez a lényeg, csak ugye nem rég kezdtem, így nem igazán vagyok képben milyen hasonló championok vannak még. Közben rájöttem, hogy még Sivir-el is játszottam, az is tetszett.
8 év wow alatt alapvetően rájöttem, hogy melee/tank nem nekem való, kimondottan healeni meg itt nem igazán kell. Pár supportot próbáltam, de nem igazán jöttek be.

(#17504) Noddy válasza hoze15 (#17503) üzenetére


Noddy
senior tag

Ha tudod, hogy fogod a jövőben is használni őket, mert tetszenek akkor nem üres "befektetés". Ha csak AD carry-k kellenek akkor kezd el felvásárolni őket... egyébként 3 hőst vissza tudsz váltani, szóval ha rájössz, hogy pazarlás volt érte a 6300 IP még tudsz variálni. Egyébként Sivir nem drága :)
Szerintem a játék elején nagyon sokat számít hogy egy hőst tudsz-e használni, vagy csak próbálsz vele, mert hallottad, hogy milyen jó. És valaki hiába veszi meg, ha nem tud vele. Én ezt akkor látom mikor egy egy újabb hős kijön és lehet vele freebe nyomni és hát béna vagyok némelyikkel, hiába lenne OP, egyszerűen nem érzem hogy mikor kell vele skillezni.

AD carry-k közül én Caitlynt szeretem :) Bár tény hogy early gamben jó főleg.

[ Szerkesztve ]

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#17505) Solad válasza hoze15 (#17497) üzenetére


Solad
őstag

Welcome to the league of Draven! ;)

[ Szerkesztve ]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#17506) hoze15 válasza Noddy (#17504) üzenetére


hoze15
csendes tag

Biztos, hogy fogom használni őket :) Ezt pl nem tudtam, hogy 3at vissza lehet váltani, hasznos infó ez számomra :)

Kicsit körbenézegettem, Caithlyn-t alapvetően tetszik leírás + videók alapján, valószínűleg ő lesz az első hősöm.

Külföldi oldalakon még Draven illetve Graves szerepel előkelő helyen az ajánlott kategóriában, így első olvasásra.
+ ami videó alapján tetszik nekem az Miss Fortune + Brand.

Teemo-val kapcsolatban lenne még kérdésem, hogy mennyire nehéz, mert eléggé előkelő helyen voltak szinte minden BattleGroundon (LoL-ban nem tudom mi a hivatalos neve a pályáknak) kill+assist kategóriában, amikor voltak mellettem.

(#17507) ClydeBeka2 válasza hoze15 (#17506) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Az én tanácsom még mindig: Először próbáld ki a champet, és csak utána vedd meg.

Más: A topik első hozzászólásával mi a helyzet? Készülget? :U

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#17508) Noddy válasza ClydeBeka2 (#17507) üzenetére


Noddy
senior tag

Valaki el tudja nekem mondani, hogyha Ryze E-je csökkent magic resistet akkor miért azt kell elsütni utoljára egy skill combóban?
Amit eddig láttam az mindig a QWQEQ-val operál.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#17509) Mythsardan


Mythsardan
aktív tag

Egy laza 3 vs 3 ranked match így reggel :Y

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#17510) kanyipicske válasza Mythsardan (#17509) üzenetére


kanyipicske
tag

No kinyert?:D

Ami nem öl meg, az nagyobbá tesz - Super Mario

(#17511) sasa311 válasza kanyipicske (#17510) üzenetére


sasa311
veterán

Nyuszi Teemo, ez egyértelmű!

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#17512) Mythsardan válasza kanyipicske (#17510) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

Hát a Cursnél valami furcsa cheatet használnak, mert Rhux a 19 killjével alig halt bele az ultimba, így sajnos ők nyertek, de szoros meccs volt :DDD

[ Szerkesztve ]

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#17513) RG4L


RG4L
őstag

Új Cinematic!

War Thunder: Gelesztaa

(#17514) Solad válasza Noddy (#17508) üzenetére


Solad
őstag

Ryze passzívja ugye az, hogy minden spellcast csökkenti a többi spell cd-jét egy másodperccel.
Mivel a Q cd-je a legkisebb, így azzal kezdesz, mert a másik két spell kvázi le is nyomta a cd-t rajta, a prison meg azért hamarabb, hogy ne szaladgáljon el a drága delikvens, és ki tudja pattogni magát az a bizonyos E.
Tehát Q-W-E és már mehet is az újabb Q

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#17515) mandin válasza RG4L (#17513) üzenetére


mandin
senior tag

Kellene már egy egész estés film :D

(#17516) kenwood válasza hoze15 (#17503) üzenetére


kenwood
veterán

semmilyen hasonlosag nincs a wowhoz,foelg a szerepekben.

ideig-oraig ellehetsz az ad carry hosokkel,de elobb-utobb kenytelen leszel a tobbi posztot megtanulni ,vagy megunod a jatekot.

meg nem is csak rolad szol ez..
mit csinalsz ha rogton lockolnak ket ad carryt? bepikkelsz egy harmadikat,gyakorlatilag fix veresegre itelve a csapatodat?

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#17517) Dolby válasza Noddy (#17508) üzenetére


Dolby
senior tag

Szerintem a range-ben keresendő az oka. Egy normálisabb ellen nem fogja megvárni míg a W-t elnyomod 4. spellnek, valószínűleg eltávolodik. Ráadásul E-nek nagyobb a range-e is, ezért gondolom egy menekülővel szemben nagyobb damage-et tudsz végignyomni ilyen sorrendben.
fix me.. :-)

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#17518) kexksz válasza kenwood (#17516) üzenetére


kexksz
addikt

Ez nem igaz, ha jó vagy valamivel bármivel lehet nyerni. Tegnap is játszottam egy gyerekkel, akinek bármilyen role-ra kellett mennie csak AP Nidalee-t hozott, AD carry helyett hozta, mert csak az maradt, mégis nyertünk.

(#17519) kanyipicske


kanyipicske
tag

Aatrox mikor jön vajon?

Ami nem öl meg, az nagyobbá tesz - Super Mario

(#17520) RG4L válasza kanyipicske (#17519) üzenetére


RG4L
őstag

Még most változtattak rajta a PBE-n, szerintem másfél-két hét.

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#17521) kanyipicske válasza RG4L (#17520) üzenetére


kanyipicske
tag

köszi

Ami nem öl meg, az nagyobbá tesz - Super Mario

(#17522) Noddy válasza Dolby (#17517) üzenetére


Noddy
senior tag

Igen értelek titeket... Végülis arra jöttem rá, hogy jó megoldás nincs, hogy kihasználja az ember mindegyik spell előnyét. A Q-t kell nyomni és kész. :)

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#17523) Mottie válasza Noddy (#17522) üzenetére


Mottie
őstag

Igazából ez kb úgy néz ki, hogy folyamatosan nyomkodod a q-t és közben a másik 2 spellt amint off-cd nyomod is. :P

Be Victorious!

(#17524) kenwood válasza kexksz (#17518) üzenetére


kenwood
veterán

elhiszem,h vannak ilyen jatekosok,de ugy velem,nem ez a leghasznosabb info,tanacs egy random lvl 13as summoner szamara.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#17525) Noddy válasza kenwood (#17524) üzenetére


Noddy
senior tag

Láttad a videót amit korábban linkeltem, TSM theoddone játszott 4 ad carrys csapat ellen és úgy elrongyolták őket mint a pinty (troll team mindig nyer) :) Persze van igazság abban amit mondasz, de szerintem ha vásárol egy olyan ad carry-t amivel szeret játszani nem dől össze a világ. Szerintem egy kedvenc champion megér 6300 IP-t.

A cinematic videó pedig nagyon jó :)

[ Szerkesztve ]

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#17526) kexksz válasza kenwood (#17524) üzenetére


kexksz
addikt

Ha ő csak azzal szeret játszani akkor hadd játsszon azzal, adc igazából minden rolera mehet, supportnak mondjuk nem a legjobb. :D

(#17527) neato3loco


neato3loco
senior tag

450 IP karival is lehet valaki OP. Rengeteg múlik a játékoson.

Kedvencem amikor azért szidtak, mert nem olyan karit hoztam ami "counter".. bazdmeg, hiába counter - pick, ha egyszer nem tud vele az ember, szart nem ér..

Tele van a LOL olyanokkal akik a TWITCH TV alapján akarnak profik lenni. Én nem vagyok pro, de az ilyenek kikészítettek.

Nem hiába untam meg és nem játszok már.

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#17528) kenwood


kenwood
veterán

jo mind1,hulye vok,nyilvan a 450. game is ugynaolyan elvezetes es sikeres lesz,ha a meleeket,tankokat es a supportot kizarja,az apc posztot pedig meg sem emliti vki.

probaltam egy ujoncnak segiteni,h picit szelesebb latokorrel alljon a jatekhoz,mert amit most lat belole,abba gyorsan beleun.
ti meg 1-1 extrem ellenpeldaval jelzitek,h amit irtam,total hulyeseg.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#17529) Noddy válasza kenwood (#17528) üzenetére


Noddy
senior tag

Én nem mondtam hogy hülyeséget írtál. Nem az. De szerintem fontosabb az hogy valaki élvezze a játékot, hiszen azért játszunk...

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#17530) neato3loco válasza kenwood (#17528) üzenetére


neato3loco
senior tag

Senki nem hülyézett le! Ne vádolj hamisan. Én csak a véleményem mondtam, ha megbántottalak vele ne haragudj érte. Nem akarok senkivel konfliktusba kerülni. :B

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#17531) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

A TPA skinek 750 RP-be fognak kerülni a jövőben is, vagy csak most?

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#17532) ClydeBeka2 válasza n a x v i L (#17531) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Miért lenne drágább? :D

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#17533) n a x v i L válasza ClydeBeka2 (#17532) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Riotnál nem lehet tudni..

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#17534) kexksz válasza n a x v i L (#17531) üzenetére


kexksz
addikt

Június elsején kiveszik őket.

(#17535) n a x v i L válasza kexksz (#17534) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Akkor gyorsan kell RP-t szereznem valahonnan :Y :D.

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#17536) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Mondjuk annyira nem jók ezek a skinek, tényleg csak 750-et érnek.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#17537) kexksz válasza ClydeBeka2 (#17536) üzenetére


kexksz
addikt

Splash artjuk rohadt jó viszont. Meg a Shen skin hangeffektjei. :D

(#17538) RG4L


RG4L
őstag

Kíváncsi voltam, hogy full AD wukong ultija mennyit sebez. Az eredmény

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#17539) Kanczy válasza RG4L (#17538) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Az egyik helyére egy Sword of the Occult kéne :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#17540) hoze15 válasza kenwood (#17516) üzenetére


hoze15
csendes tag

Értem amit írsz, egyet is értek vele, de perpill még nem tartok ott, hogy ranked-eket toljak.
Ez a megunom/nem unom dolog érdekes kérdés, 8 év wow alatt 7és felet disc/holy priest-ként játszottam, szóval ilyen problémám nem lenne.

Az meg persze alap, hogy ha az ember vmit komolyan akar tolni, akkor jó, ha több szerepkörben is tud játszani.

Egyelőre inkább az a célom, hogy élvezzem, s találjak vmi-t, ami legalább fele annyira leköt, mint anno a WoW. Sok játékot kipróbáltam, ideig óráig ment, aztán beleuntam.

S mivel csak mostanában kezdtem el LoL-ozni, így semmilyen tapasztalatom nincs, ezért kérdezek inkább, mint a saját káromon tanuljak meg dolgokat :)

Szóval köszönök minden tanácsot, ötletet, javaslatot amit írtok :)

(#17541) kanyipicske


kanyipicske
tag

All-staron volt valamilyen szerep körben kha? ha igen mit buildelt, evolvézott?

Ami nem öl meg, az nagyobbá tesz - Super Mario

(#17542) ClydeBeka2 válasza kanyipicske (#17541) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Parancsolj.

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#17543) kanyipicske válasza ClydeBeka2 (#17542) üzenetére


kanyipicske
tag

köszi csak azért kérdeztem mert egy jelenleg 32 kb/sec-es mobil netről nem a legvicesebb megnézni na de mindegy majd akkor holnap..:DD

Ami nem öl meg, az nagyobbá tesz - Super Mario

(#17544) kexksz válasza kanyipicske (#17541) üzenetére


kexksz
addikt

"evolvézott"

Meghaltam. :D

(#17545) Mottie válasza kexksz (#17544) üzenetére


Mottie
őstag

Ész in dö hól!

Be Victorious!

(#17546) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Ha láttok Cassiot a csapatotokban rankeden rögtön DODGE. 6. alkalommal kaptam ki, mert Cassio volt miden és feedelt. Ezúttal 0-7 Ryze ellen, mondanom se kell, hogy esélyünk se volt.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#17547) Mottie válasza ClydeBeka2 (#17546) üzenetére


Mottie
őstag

Csak tudni kell vele játszani. A probléma az, hogy "lolcounter.com", ahá, cassi counters ryze.. Aztán jön a pofáraesés, hogy nem annyin múlik, hogy ki-kit counterel.

Be Victorious!

(#17548) ClydeBeka2 válasza Mottie (#17547) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

6ból 2nek volt rá skinje, ami tudom, hogy nem jelent semmit, de akkor is. 6ból 6 Cassio nem tudott játszani. Amúgy 4 vagy 5 game alatt máris promotionben vagyok. 2-0ról 2-2. Második meccsen 14-7es Jarvannal kaptam ki. Valaki megnézné jól buildelem-e? Mert biztos bennem van a hiba, hogy kikaptunk.

[link]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#17549) kenwood válasza ClydeBeka2 (#17548) üzenetére


kenwood
veterán

sok a nyomkodos itemed.amelyik hosnek 3nal tobb aktiv spellje van,necces :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#17550) WinnerB0Y


WinnerB0Y
senior tag

Tud itt valaki vaynezni? :)
Mikor megvettem még verhetetlen voltam vele... De most...

EUNE: iNeeko

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.