Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18751) kenwood


kenwood
veterán

eleg jo csapatokat kaptam az elmult 3-4 gameben es most szintet lephetek.
a nagy szamok torvenye alapjan a kovi 2-3 meccsen csak balfaszok johetnek.
ilyenkor vajon az muxik,h addig blind pickelek,mig ki nem fogok egy 2-3 meccsre szolo retard szeriat ? :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#18752) Aldo Novares


Aldo Novares
aktív tag

Tökjó... visszajutok promoig, első meccs, Riven topolok, garen ellen, tesóm elkezd tölteni fel, 15 percen át 500 as ping, turret alatt 5x halok meg, majd gondol egyet és megváltoztatja a wifi jelszót -.-' Már nem érdekel annyira a feljutás h idegeskedjek a maradék 2 meccsen, de így csak rosszabb elkezdeni a 2. meccset h az első meccs vereség volt :|

(#18753) nike_


nike_
addikt

Tudna valaki tanácsokat adni, hogyan tudok javítani a játékstílusomon? Egyszerűen ezen a héten bármikor játszok, lose.. nem tudom mi lehet a baj, most is Nunu jungle-öztem, gankeltem mindenkinek, szépen elmentünk 6-1-re, erre elkezdtünk teamfightolni és szétvertek. 2-3 meccsel ezelőtt mideltem, lehoztam a lane-emet simán, de 1 teamfightot elbuktunk a legvégén és szétverték a bázisunkat. Az utolsó 2-3 napban estem másfél divíziót. Fogalmam sincs, hogy bennem van-e a hiba, vagy csak a szopórolleren vagyok most..

(#18754) freelanced


freelanced
addikt

Hali! Nincs itt valakinek véletlenül az EUNE szerveren fölösleges, (kisebb szintű) fiókja?

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#18755) neato3loco válasza nike_ (#18753) üzenetére


neato3loco
senior tag

hidd el, az ilyen meccseken nem benned van a hiba. reménytelen lehozni ha van 1 béna. sajnos ez egy ilyen sport.. csapatjáték. csak olyan emberekkel nem igazán jó játszani, aki nem ért a hello-n meg a bye-on más angol szavakat. kitartás kell az egészhez. na meg sok szerencse!

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#18756) Aldo Novares


Aldo Novares
aktív tag

Amumu nerfet kapott ? Mostanába rankeden (silver3) nem is bannolják és nem is pickelik, régebben meg ha nem volt bannolva azonnal pickelték és lehozták vele a meccset.

(#18757) kenwood válasza kenwood (#18751) üzenetére


kenwood
veterán

uuuuuugy ereztem.

elso promon 3. pick vok.
first pick midest,masodik topost vesz.
pickelem jaxet junglere,erre a 4. ramhuz egy smiteos xint.
jo,fasza,akkor ignite,mek adc jax :(
csodaval hataros modon megnyertuk meg ugy is,h leonanak tobbszor szolnom kellett,h ne usse autoattackban a full hps minionokat.
nem mi voltunk jok,hanem az ellenfel nalunk is rosszabb.

a masodik promo game viszont nehezen ontheto szavakba.
ashe bot full agyhalott,topos wukong adct buildel,voli 25 perc utan megsertodik es elkezd ap itemeket venni,feedelni,majd eladja oket es lesz kb. 3k goldnyi itemje 40 perc utan.
ww vegig flameli a jatekot es 6/12t produkal.
http://kepfeltoltes.hu/view/130701/series_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

remelem,a kovetkezo is ilyen csodas game lesz.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#18758) hugi0 válasza neato3loco (#18755) üzenetére


hugi0
őstag

Bovitenem: hello - bye - fakk :)

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#18759) neato3loco válasza Aldo Novares (#18756) üzenetére


neato3loco
senior tag

én a múltkor pickeltem 3v3-on és izomból hoztam az egészet.. sokat nem tudnak nerfelni szerintem. ;]

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#18760) kexksz válasza neato3loco (#18755) üzenetére


kexksz
addikt

Ez erős túlzás.

(#18761) mandin


mandin
senior tag

Ma meg akartam változtani a jelszavam, de nem tudtam belépni az oldalon. Az hogy lehet, hogy más a felhasználónév a kliensben és a LoL oldalon? Továbbra sem tudok belépni a weboldalon lévő password reset ellenére.
Én nem tudok valamit?

(#18762) Aldo Novares


Aldo Novares
aktív tag

Felteszem a kérdést, letudja valaki carryzni a meccset ? :D van olyan champ aki letudja hozni ? :D Vagy ezt már kitárgyaltuk ? Mert nekem nem sikerült... Tristana pickelésnél sírt h ő adc-zen, 1/5 nél meg ilyet szól : most játszok 2x -ra tristánával -.- A kép címe: Promotiontól a 10 pontig :D

(#18763) neato3loco válasza Aldo Novares (#18762) üzenetére


neato3loco
senior tag

jó ez a Tristana build. :C

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#18764) ChromeX


ChromeX
addikt

Amúgy kezd zavarni engem kicsit ez, hogy sokan kijelentik képtelenség megnyerni elég gamet hogy felfele menjen valaki. Régebben hasonlóan gondolkoztam én is de pár honapja változtattam a hozzá állásomon és láss csodát jöttek az eredmények is. silver 3ból gold 3, persze a duo is sokat segít.
Csak azt értsétek már meg, hogy attól, hogy te úgy gondolod hogy mindent megtettél az még nem biztos hogy úgy van. Ismerje be magának mindenki, hogy nem azért van bronzba meg silver 5be mert roszak a csapatársak hanem azért mert nem nyújtasz eleget. Akkor lehetőség lesz majd fejlődni.

amikor vége egy gamenek és kikapsz az legyen az első, hogy én mivel tudtam volna többet hozzátenni nem megnyerni!! hozzá tenni. Ha sikerül majd ezekre rájönni előbb utóbb rálehet jönni arra is, hogyan tudod megnyerni.

Én nem vagyok diamond szinten, de legalább látom ezeket a dolgokat és ha kikapok akkor azt nézem én hogy játszottam.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#18765) Aldo Novares válasza neato3loco (#18763) üzenetére


Aldo Novares
aktív tag

Ittvan Zac xd :DD :DD :DD
zac

(#18766) nike_ válasza ChromeX (#18764) üzenetére


nike_
addikt

Persze, én is tudom magamról, hogy sokszor játszhatnék jobban is, nem erről van szó. De hogy szerencsém sem lehet sose :(

(#18767) kenwood válasza ChromeX (#18764) üzenetére


kenwood
veterán

ez attol is fugg,hol vagy.eddig en is igy gondoltam,mert a blind picken mar nagyjabol beallt az mmrem,a 60% ot sem tudom hozni.

most,h elkezdtem rankedezni,bronze iv bol kezdve ket nap alatt bronze ii.
nyilvan valahol a silverben,esetleg a gold aljan/kozepen ujra elojon,amikor eljutok arra a szintre,ami fole mar sok gyakorlassal sem tudok menni.

az is fontos,h ne menj minden meccsre mas champel,talald meg azt,aki neked op,ha meguntad,normal gameben talalj egy masikat.
tegnapi napom :
http://kepfeltoltes.hu/view/130702/tegnap_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#18768) Solad válasza kenwood (#18767) üzenetére


Solad
őstag

Nagyon javítani kellene azon a creepelésen, sokat fog segíteni ;)

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#18769) trassher


trassher
addikt

Mostanában csak hébe-hóba játszok. Kit érdemes most jungle-be megvenni?

Redmi Note 7

(#18770) neato3loco válasza trassher (#18769) üzenetére


neato3loco
senior tag

Vi-t ajánlom! Én nagyon szeretem. :)

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#18771) #56230144 válasza hugi0 (#18747) üzenetére


#56230144
törölt tag

"Mikor lesz 1350IP" Szoktak leárazni IP-ben championokat? :C

(#18772) LLaci89 válasza #56230144 (#18771) üzenetére


LLaci89
tag

Igen, minden új champion megjelenésénél.

(#18773) neato3loco válasza ChromeX (#18764) üzenetére


neato3loco
senior tag

Milyennek látja a magyarokat?

- Úgy látom, hogy a magyarok energiaszintje és magabiztossága elég alacsony szinten van, nem hisznek eléggé magukban és saját képességeikben. Úgy gondolom, a hozzáállásuk nem egy nyitott, növekedés-orientált hozzáállás, és nem igazán kedvelik a változásokat. Inkább a meg nem változtatható dolgokkal töltenek sok időt, és nem eléggé nyitottak, hogy saját lehetőségeiken változtassanak. Inkább másokat hibáztatnak, ahelyett, hogy elkezdenék a saját életüket átformálni. Észrevettem, hogy a magyar emberek sok időt töltenek azzal, hogy beszélnek a problémákról. Észrevettem, hogy nagyon magas szintűek a negatív érzelmek Magyarországon, míg az átélt pozitív érzelmek frekvenciája alacsonyabb. Erre van egy kutatás is: Magyarországon a negatív érzelmek frekvenciája, gyakorisága duplája az európai átlagnak. Úgy gondoltam, hogy ez a hiány a legfontosabb, amin segíteni kell, hogy a magyar emberek és velük együtt Magyarország elindulhasson a virágzás útján.

Ez egy igen jó vélemény rólunk. :)

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#18774) n a x v i L válasza trassher (#18769) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Zac, Jarvan, Nunu, Udyr, Hecarim, Nautilus stb.

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#18775) WinnerB0Y válasza neato3loco (#18770) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Csak hogy látszódjék is, hogy Vi t nem hiába szereted te is és én is :D

Tegnap reggel Bronze II aljából indulva itt az eredmény.
Hozzáteszem, hogy mindig volt balfasz a gamebe.
Mondjuk a második promonál már megkértek, hogy pickeljem Vi t mert jó vagyok vele :D
(Megnéztek LoLkingen)

EUNE: iNeeko

(#18776) neato3loco válasza WinnerB0Y (#18775) üzenetére


neato3loco
senior tag

Szép statisztika!

Maga a játékélmény jó ezzel a champion-val. Ma én is ráedzek vele. :) :C

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#18777) WinnerB0Y


WinnerB0Y
senior tag

Jó és most baszott fel véglegesen a riot..
Mi a büdös retkes isten faszáért nem veszik komolyan a reportot..
Jön a jax, silver frame nem szólt semmit, instalock top.
Mondom majd carryzi a gamet mert most is silver 3 ban van.
0/11 ben végzett. Első 16 percben már be volt törve az inhibitorja és 0/9 ben volt.
Itt a lolking accja meg lehet nézni a historyt: katt
Hogy a picsába lehet ilyen nyomorékokat kifogni egy nap játékra..
Még jó hogy nem ranked.
(Azért linkeltem lolking fiókot mert idegben elfelejtettem prnt scrn nyomni a statoknál)

EUNE: iNeeko

(#18778) Solad válasza WinnerB0Y (#18777) üzenetére


Solad
őstag

Szvsz ha 16 perc alatt beverik a top inhibitort, az nem csak a toplaner hibája :U

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#18779) freelanced


freelanced
addikt

Senkinek nincs nem használt EUNE fiókja? Kiváncsi lennék valamire de nekem nincs EUNE-s sajnos.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#18780) zeli válasza freelanced (#18779) üzenetére


zeli
aktív tag

Nekem van 10-esem, ha az jó.

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#18781) kenwood válasza Solad (#18768) üzenetére


kenwood
veterán

igen,van meg hova fejlodni,bar fizzel ebben tobb dolog is akadalyoz.

early game :
melee vok,altalaban ranged caster jon ellenem,egy luxnak pl nagyon fogyatekosnak kell lennie,h komolyabb hp veszteseg nelkul tudjak last hitelni.
legalabbis en biztosan nem engednem a minionok kozelebe fizz egy ranged casterrel.

mid gametol kezdve pedig vagy vedekezem,vagy teamfight.
ahogy elmegyek farmolni,vagy bevernek 1 tornyot,vagy a tarsaim elkezdenek 3v5 ben pusholni es bukunk.

illetve az E tartalekolasa is neheziti a dolgot.
az a spell az origoja fizznek.ha cdn van kb. eselytelen utolerni barkit,es menekulni is huzos nelkule.
a tobbi spellje alkalmatlan farmolasra.

goldban altalaban elso vok a sok kill miatt,meg azert ,mert pikk-pakk kiszedem az elfeedelt killing spreeseket,ami +500 g

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#18782) Aldo Novares


Aldo Novares
aktív tag

Valaki tud egy jó Riven buildot és hogyan játszak vele top-on ? Valahogy nem tudok ráérezni, eladni meg nem szeretném mert jó kis karakter

(#18783) Zedz


Zedz
addikt

Sziasztok!

Nautilusról vélemény? Nem nagyon követtem a patcheket. Hogy áll most? Megéri az árát?

(#18784) alexy92 válasza Zedz (#18783) üzenetére


alexy92
aktív tag

Egyik legjobb jungle!

(#18785) Zedz válasza alexy92 (#18784) üzenetére


Zedz
addikt

És mennyire nehéz vele játszani?

(#18786) alexy92 válasza Zedz (#18785) üzenetére


alexy92
aktív tag

Alapból nehéz junglézni, de sokan elhiszik, hogy tudnak...

(#18787) kenwood válasza alexy92 (#18786) üzenetére


kenwood
veterán

Legnehezebb poszt.mar a kozepes jungler is ritka.a jo meg kb. Feher hollo.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#18788) neato3loco válasza Zedz (#18785) üzenetére


neato3loco
senior tag

szerintem nem nehéz, én nagyon szeretem. megvettem rá az astronauta skin-t is. jó tank, rengeteg CC-vel. :))

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#18789) WinnerB0Y


WinnerB0Y
senior tag

Még ma meglesz a Silver V :D
Nyerő széria rankeden Vi vel újra (le is kopogtam).

EUNE: iNeeko

(#18790) Aldo Novares


Aldo Novares
aktív tag

Promotól 10 pontra csúsztam, majd hoztam vissza win streakkel 98 pontig :DD Azt a 2 pontot nehéz lett volna megadni :D

(#18791) WinnerB0Y válasza WinnerB0Y (#18789) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Hmm... Hát persze..
Ha nem lenne az, hogy a bot 7/1 be feedeli Dravent.
2 lose egymás után.
Szerintem ma már nem játszok :D

EUNE: iNeeko

(#18792) hugi0 válasza #56230144 (#18771) üzenetére


hugi0
őstag

2 vagy 3 hete Warvick volt 450. :)

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#18793) hugi0 válasza neato3loco (#18773) üzenetére


hugi0
őstag

"Úgy gondolom, a hozzáállásuk nem egy nyitott, növekedés-orientált hozzáállás, és nem igazán kedvelik a változásokat."

Ahol az emberek "sorsa" rosszab, ott tobb a negativum is.
- mindemellet kreativitasuk novekszik, mert probalnak jobban elni, ehez pedig valtoztatasok kellenek.

Elsokent nezd Erdelyt - Romaniat - Torokorszagot - Lengyelorszagot.
- sokkal "batrabbak" az emberek ha "valtoztatni" kell.

Ma mar ide sorolhatnam Magyarorszagot is mert "kishazankat" is egyre tobben hadjak el.
- es ez a tendencia egyenlore meg novekszik, hiaba is probal Orban ez ellen tenni.

Sorry az OFF-ert.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#18794) hugi0 válasza kenwood (#18781) üzenetére


hugi0
őstag

"illetve az E tartalekolasa is neheziti a dolgot.
az a spell az origoja fizznek.ha cdn van kb. eselytelen utolerni barkit,es menekulni is huzos nelkule.
a tobbi spellje alkalmatlan farmolasra."

Miert kellene tartalekolni az E-t ?
- vardolj es tudod ha kapod a gank-et.

Innentol kezdve csak tamadasra kell majd hasznalnod.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#18795) zeli


zeli
aktív tag

Komolyan, most ezzel mi a kúrva élet faszát kezdjek? kerrizhetetéen fos banda.

Komolyan, amióta feljutottam Gold III-ba, nem volt egy pozitív napom. Csak vesztek. Hihetetlen. le is estem a faszba. Feldob végre promóba, első gamebe van egy toposunk aki dczik 3 percenként, másodikba meg duozni kelle gy silver IV-es balfasszal. Hihetetlen, értlemetlen fos ez a ranked.

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#18796) kexksz válasza zeli (#18795) üzenetére


kexksz
addikt

Elhiszem, hogy világméretű problémaként éled meg, hogy egy játékban kikapsz, de attól még moderálhatnád magad.

(#18797) n a x v i L válasza kexksz (#18796) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

"Mi a büdös retkes isten faszáért nem veszik komolyan a reportot.." Csak hogy egy másik társunktól idézzek. Nem értem mit gondolnak itt egyesek, mi ez a fórum? Nem egy privát beszélgetés ahol úgy beszélsz ahogy akarsz, itt azért illik viselkedni is. Csak úgy általánosságban mondom.

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#18798) cbr688 válasza zeli (#18795) üzenetére


cbr688
senior tag

ha nem élvezed a játékot, keress másikat...

(#18799) ClydeBeka2 válasza cbr688 (#18798) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Ez a leghülyébb "tanács" amit életemben hallottam. Téged még sosem idegesitett fel egy játék? Semmilyen, sose? Mert pl. engem néha felidgesit a Fifa, ha kikapok(még ha havertól is), akkor már ne játszak többet vele?

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#18800) Zedz válasza zeli (#18795) üzenetére


Zedz
addikt

Én is kérlek moderáld magad mert ez nem valami utolsó fórum ahol ehhez vannak szokva. Legközelebb győzni fogsz, vagy menj premade csapattal. Sok sikert.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.