Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11301) kexksz válasza zedok (#11300) üzenetére


kexksz
addikt

24" 1920x1080

(#11302) LLaci89 válasza zedok (#11300) üzenetére


LLaci89
tag

15-ös laptop, 1280*800

(#11303) zone válasza sasa311 (#11267) üzenetére


zone
őstag

Ha már Teemo: [link] [link]

Nem tudom volt-e már, lol pro tippek [link] :D

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#11304) Silencer83


Silencer83
addikt

22" 1920*1080

(#11305) zedok


zedok
senior tag

Igazatok volt, este előtt nem érdemes menni játszani..még 3vs3-at se tudok rendesen, mert 1vs3 lesz belőle! :O No meg persze amikor megölik őket beírják, hogy OMG LAG és társai, érdekes, hogy mindig pont akkor :DD Jaj... :(

Köszi a válaszokat! Én se maradjak ki! :D 15-ös laptop.

[ Szerkesztve ]

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#11306) Dani_kp válasza zedok (#11300) üzenetére


Dani_kp
őstag

22" 1680x1050 (Bár most semmilyenen, mert platformot váltok... :D igaz már csak a porci hiányzik :)) )

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#11307) ChromeX válasza 1NST1G8R (#11278) üzenetére


ChromeX
addikt

mndjuk talan olvasd a forumot mert én válaszoltam, nem konkrétan neked cimezve de pár hsz-el efelett

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#11308) nem_tom válasza Solad (#11287) üzenetére


nem_tom
őstag

Lehet nem ártana. Bár kicsit macerás, mert így rá kell gugliznom mivel angolul nem tudok. :D

(#11288) joey0235: Valahogy sose tudtam sokat ölni. Nem tudom miért, de ha megszakadok se lesz sokkal több mint 100 a játék végére.

(#11290) n a x v i L: Én is inkább építőjellegű kritikának gondolom, hálás is vagyok érte. Plusz tegyük hozzá: annyira kezdő már nem vagyok, mivel van egy lvl30-as account a hátam mögött. :K

(#11309) 1NST1G8R válasza ChromeX (#11307) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Olvasom de a kommentedtol nem lettem okosabb sajnos. :(

Na mindegy majd probalkozom, vegulis a mostani buildem sem olyan rossz, csak gondoltam akad itt olyan akinek van tapasztalata uj itemekkel.

Fortune doesn't favor fools.

(#11310) 1NST1G8R válasza nem_tom (#11308) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Ha magas CS-t alarsz menj Singed-el, csak korbe kell futkarozni a creepeket es dol a le. :) De Karthus-al meg Lux-al is konnyu farmolni, meg ugy kb. az osszes AP-s championnal akinek van valami hasznalhato aoe spellje.

Fortune doesn't favor fools.

(#11311) sasa311 válasza zedok (#11300) üzenetére


sasa311
veterán

1440*900

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#11312) joey0235 válasza nem_tom (#11308) üzenetére


joey0235
aktív tag

Pedig elég fontos a minion kill.:) Ha most még nem is de később biztos észreveszed hogy kell :)

... No sacrifice, No victory ...

(#11313) ChromeX válasza nem_tom (#11308) üzenetére


ChromeX
addikt

ami fontos hogy ne auto attackold a creepeket, és ne pocsékolj manát rájuk hogy lesebezd őket, spellekkel. Csak állsz melettük vagy megnyomod az S betüt és akkor nem auto attackol a championod vagy kattingatsz és csak akkor mész oda leütni amikor annyi hpj-a van amennyi AD-d van neked nagyjabol. ezt gyakorolni kell persze ráérsz még vele de ha már az elején figyelsz rá akkor pro leszel, ez tanulható

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#11314) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Megváltoztattam a felhasználómhoz tartozó e-mail címet, viszont úgy rémlik, hogy erre volt regelve annó még a béta (US) account is. Lehet belőle galiba, annak ellenére, hogy sikeresen megváltoztatta?

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#11315) 1NST1G8R


1NST1G8R
senior tag

Ti amugy normalon is csak lasthiteltek? En azt vettem eszre ha passzivan kezdek boton vagy topon (ahol szinten ketten vannak mert normalon nemnagyon lehet talalkozni junglerrel) es bena a lane partner siman pusholjak a lanet, legankelnek es be is diveolnak low lvlen is es kiszednek.

Fortune doesn't favor fools.

(#11316) kexksz válasza haromegesz14 (#11314) üzenetére


kexksz
addikt

Kétlem, hogy bármi problémát okozna.

(#11317) haromegesz14 válasza kexksz (#11316) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Köszi! És ilyenkor nem szoktak küldeni egy értesítőt hogy módosítva lett? Lehet, hogy csak türelmetlen vagyok, de még nem érkezett semmi :P

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#11318) 1NST1G8R válasza haromegesz14 (#11314) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Max akkor ha referraltad magad, de akkor se biztos. Nekem 3 szerveren van accom ugyanazzal az e-maillel, eune-n meg westen ugyanaz a username, NA-n masik es ott referraltam magam, de meg nem tiltottak ki. Igaz nem is nagyon jatszom a tobbi accal csak akkor ha az eune szerveren maintenance van.

Fortune doesn't favor fools.

(#11319) kexksz válasza 1NST1G8R (#11315) üzenetére


kexksz
addikt

Attól, hogy lasthitelsz, még nem kell passzívnak lenned. :D

(#11320) haromegesz14 válasza 1NST1G8R (#11318) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Köszönöm a segítségeteket! :R

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#11321) 1NST1G8R válasza kexksz (#11319) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Oke nyilvan, nem is ugy ertettem. :N Hadd fogalmazzam at hatha ugy erthetobb lesz. Szoval ha valamelyik team pusholja a lanet normalon (es blind pickrol beszelek termeszetesen, drafton mar azert kovetik a metat tobbnyire) az relative elonyben van mert aggresszivabbnak tunnek, valamint a masik team ha kirushol rajuk ott vannak a creepek akik meg lowon tudnak szepen sebezni szoval ok is vedenek valamelyest. Szal ahogy en tapasztaltam kb. 0 lasthiteles van blind picken, megy mindenki mint a vakeger es az ugyesebb gyoz, de nincs alapozas creepekkel mint drafton vagy rankeden, hanem egybol megy a push es ha towerbontas.

Fortune doesn't favor fools.

(#11322) ChromeX válasza 1NST1G8R (#11321) üzenetére


ChromeX
addikt

ebben van valami de ilyenkor torony alatt last hitelsz. ha ügyes vagy 90% át fel lehet venni a creepeknek torony alatt is. A melee minionoknak full hp-rol két turret hit utána last hiteled, a caster minionokat egyszer meg kell ütni egy torony hit és utana last hitelheted. ez nehéz(? :D ) nekem se megy mindig, az a rosz amikor a sajat mininjaim elrontjak ezt a mintát ott öszekavarodok. :D

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#11323) kexksz válasza 1NST1G8R (#11321) üzenetére


kexksz
addikt

Ha azzal, hogy nem lasthitels és pusholsz counterelni lehetne a lasthitelést akkor nem lenne lasthitelés. :D Igazából nem nagyon értem, hogy mire akarsz kilyukadni. Ha tower alatt lasthitelsz egész játék alatt, hívd a junglert és megöli, ha nem akar jönni meg kicsit kitolod a lanet, hogy könnyebben lasthitelhess.

(#11324) Kanczy válasza 1NST1G8R (#11321) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Nem last hitelnek = nem lesz pénzük. Te last hitelsz = lesz pénzed. Nyertél :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#11325) 1NST1G8R válasza ChromeX (#11322) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Hat nekem meg nehez, nem mondanam hogy ugyes vagyok de igyekszem. :D

@kexksz: ismetlem BLIND PICK, blindon nincs jungler, vagy ha valakinel veletlenul smite-ot latnak matchmakingen mar ugatjak le hogy ne jungle-ozzon, mert nem tudnak solozni, plane nem 2 ellen. Lehet te magasabb elon vagy es te nem talalkozol ilyennel, de low elon ez megy sajnos. Probaltam en jungle-ezni parszor de ugy feedeltek szet topot hogy eselyunk nem volt visszahozni, mehettem en gankelni alacsonyabb lvl-el, sztem egy tapasztaltabb jatekosnak se lehet konnyu ugy gankelni nemhogy nekem.

Kanczy: last hitelnek ok is csak pusholnak toronyig, nem varjak meg mig lemegy a creepek hpja hanem toljak szepen toronyig ott meg azert nem konnyu a masik csapatnak lasthitelni mert szetszedi a torony a creepeket kozbe meg harrassolnak is, szoval ahhoz hogy torony alol lasthitelj effektiven sztem meg tobb skill kell, de lehet csak en vagyok ilyen bena, na mind1.

Fortune doesn't favor fools.

(#11326) Frozzy


Frozzy
őstag

wáó :D életem első pentakill-je xin zhaoval :D :R

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#11327) nem_tom válasza ChromeX (#11313) üzenetére


nem_tom
őstag

S betű? Az mire jó?

Egyébként miért ilyen fontos a farmolás?

(#11328) Frozzy válasza nem_tom (#11327) üzenetére


Frozzy
őstag

Farmolás után kapsz goldot. az után meg vehetsz itemeket. :D

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#11329) kexksz válasza 1NST1G8R (#11325) üzenetére


kexksz
addikt

Ez esetben szerintem felesleges tryhardolni, told te is a lanet és cső, akkor nem kell tower alá menni, csak plusszba üsd le a creepeket. Semmi értelme betolatni magad a tower alá, ha nincs jungler, csak te szopsz vele, mert nehezebb lasthitelned és megy a towered hpja. Ha van jungler és életképes, akkor viszont tudod zone-olni az enemyt, mert úgysem fogja ennyire rád tolni, ha igen, akkor meg meghal.

@nem_tom: ezt írta króm: "megnyomod az S betüt és akkor nem auto attackol a championod" <- tehát erre jó. :D

[ Szerkesztve ]

(#11330) 1NST1G8R válasza nem_tom (#11327) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

S betuvel megall a champ es nem csinal semmit. Arra jo hogy ha nem akarod hogy creepeket autoattackoljon a championod (aminek kovetkezmenye hogy hamarabb kinyirod oket es kozelebb lesznek a sajat creepjeid az ellen tornyahoz) megnyomod es nem fog, aztan ha latod hogy keves a hpja belelosz es megolod, ez a last hiteles. Ez az egesz arra jo hogy kb. belodd hol talalkozzanak a sajat es az ellenseg creepjei. Ha van jungler veszelyes bepusholni a tornyuk ala a lane-t mert jon a jungler es legankel. Ha nincs jungler akkor tokmindegy szerintem. :D

Fortune doesn't favor fools.

(#11331) 1NST1G8R válasza kexksz (#11329) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Na, hat en is pont ezt probaltam kifejezni. :D

Pont ezert nincs varakozas mig lemegy a creepek hpja hanem nyomja mindenki ami kifer a csovon. Meg az van altalaban hogy ha sikerult benyomni az ellent a tornyuk ala ki se mernek jonni mar farmolni, mi meg vigan tudunk gyujtogetni. Igy ervenyesul a dominancia, egyszeruen felnek, ha meg megis probalkoznak tobbnyire elb@sszak, es ha nem kap eszbe a csapatuk akkor mar nyert ugyunk van, de persze ez forditva is igy van. :)

[ Szerkesztve ]

Fortune doesn't favor fools.

(#11332) kexksz válasza 1NST1G8R (#11330) üzenetére


kexksz
addikt

Amúgy ezt az S betűzést senkinek nem ajánlanám, csökken tőle az APM-ed, ráadásul egy helyben állsz, aminél bármi féle mozgás sokkal jobb. Vannak talán esetek, amikor nem olyan rossz, de többségben szerintem az.

[ Szerkesztve ]

(#11333) ChromeX válasza kexksz (#11332) üzenetére


ChromeX
addikt

sose használom az S betűt, főleg miden játszom ráadásul nem akarom kirakni magamra az ide lőj skillshotot táblát :D

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#11334) n a x v i L válasza kexksz (#11332) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

APM :F azmiaz?

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#11335) zeli


zeli
aktív tag

Junglerként hasznos, ha nem akarod kselni a bluet a mides elől. :D

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#11336) nem_tom válasza 1NST1G8R (#11330) üzenetére


nem_tom
őstag

Ez nekem már túl bonyolult. :D

(#11337) superecneB válasza n a x v i L (#11334) üzenetére


superecneB
őstag

Action Per Minute. [link]

(#11338) Kanczy válasza nem_tom (#11336) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Röviden és érthetően : mindig csak az utolsó lövéssel nyúlj a creepekhez úgy, hogy pont abba az egy lövésbe haljanak bele. Gondolom az érthető, hogy minél közelebb vagy a tornyodhoz, annál nagyobb biztonságban vagy. Ha a fentebb említetett last hit (utolsó ütés) taktikát használod, akkor a lehető legkevésbé segítesz rá arra, hogy az ellenfél tornya alá kerülj, hiszen az ellenfél creepjei lassabban fognak meghalni, mint ha végig lőnéd őket. És mivel lassabban halnak meg, több sebzést okoznak a te creepjeidnek, ami által lényegében feléd tolódik a lane -> közelebb leszel a tornyodhoz, így nagyobb biztonságban is (arra figyelni kell, hogy a torony ne lője le a creepeket, mert az pénzveszteség). Mozgás közben itt megnézheted, hogy működik a dolog. Ez a játék alapja... sajnos ezt muszáj megtanulnod, úgyhogy ha valamit még nem értesz, akkor kérdezz, és segítünk :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#11339) smisa válasza 1NST1G8R (#11325) üzenetére


smisa
őstag

Nagyon egyetértek veled amit írtál sajnos rendesen szívok amikor beírja valaki hogy Ő jungler :O mint írtam utolsó iylen béna Amumu val csinálta amikor mindneki más Range volt rendesen buktuk a kört. Még kezdő vagyok de amit tapasztaltam érdemes segíteni a minionokat, mert rendesen nyomás alá lehet helyezni egy line-t ha nem csak last hitre megy az ember. Lehet csak kis szinten megy ez de ott eddigi tapasztalatom alapján tutti siker, mivel ilyenkor 2-3 lvl lépés után jön segíteni vlaki és addig ami line elhagy, azt beverik és elindul a domino elv

lol közben Kanczy pont elenkezőt írta de én szenvedek a last hit-tel ezért nem is leszek jó benne de tetszik a game szóval játszok :B a video nagyon jó de ezt blindPickben nem csinálod meg mert úgy legyaknak 2-en hogy csak füstőlsz mert ott nem hagynak így last hitelni én se szoktam hgayni senkit

[ Szerkesztve ]

(#11340) smisa válasza smisa (#11339) üzenetére


smisa
őstag

illetve pont a videon is látszik hogy az enemy már +1lvl van előrébb

[ Szerkesztve ]

(#11341) Kanczy válasza smisa (#11340) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Hát, kis szinten lehet, hogy jobb a pusholás, de 20-tól már mindenképp last hitelni kell, szokjatok hozzá a gondolathoz :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#11342) ChromeX válasza smisa (#11339) üzenetére


ChromeX
addikt

vagy elkezded most megtanulni, hogy lesz késöbb jobb legyél, vagy hagyod berögződjenek a rosz dolgok

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#11343) kenwood válasza nem_tom (#11336) üzenetére


kenwood
veterán

ugy kepzeld a jatek elejet,mint egy merleget,vagy egy egyenletet.
mivel a te minionjaid es a turreted pontosan ugyanannyit sebez,mint az ellenfele,ezert ezeket kivonhatjuk mindket oldalrol.
tehat,ha egyik jatekos sem oszt ki sebzest a lanen,pont kozepen fognak harcolni a minionok.
ebbol kovetkezik,h a jatekosok altal kiosztott damage billenti el a merleg nyelvet.
ha az egyik jatekos folyamatosan lovi a minionokat,mig a masik,csak akkor lo ra,ha olyan alacsony hpn van,h meghal,akkor nyilvan az elobbi fog tobb sebzest kiosztani,vagyis a masik iranyba tolodik el a lane.

a turret egy keteleu fegyvr,mert amig alatta vagy,nehezebben olnek meg,de sok kaszternek olyan alacsony a az alapsebzese (attack dmg),hogy nem tudja egy lovesbol megolni azt a miniont,amit a turret egyszer talalt el,a masodik turret loves viszont biztosan megoli,vagyis buktad a goldot.
ilyenkor erdemes egyet raloni a full hpsra,de termeszetesen a folyamatos pumpalas itt sem jarhato ut.

a gold nagyon fontos,de az xp egy picivel fontosabb.
ne kockaztasd a hpd,eleted 1-1 veszelyes last hitert.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#11344) smisa válasza ChromeX (#11342) üzenetére


smisa
őstag

ok ok, teemoval megy mert az egy gépágyú de mondjuk Xin az egy lajhár

(#11345) ChromeX válasza smisa (#11344) üzenetére


ChromeX
addikt

pont ez a baj, egy darab ütés elég a last hiteléshez. mondtam h nézd a minion hp.ját és akkor menj oda leütni amikor kb annyi mint a te AD-d

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#11346) smisa válasza ChromeX (#11345) üzenetére


smisa
őstag

értem én csak mindig a minionk blockolnak mire megkerülöm addigra kinyirják ezért szeretem nasus területit lenyomom és mind az enyém :D

Már akartam kérdezni múltkor láttam oylan videot ahol azelelnség tornyának a hatósúgarát mutatta illetve az enemy champ-t is az t hogy kell bekapcsolni?

(#11347) LLaci89 válasza smisa (#11346) üzenetére


LLaci89
tag

Na például nasus E-jével nem farmolunk, nasusnál csak is Q-val hogy azt stackeld.

(#11348) ChromeX válasza smisa (#11346) üzenetére


ChromeX
addikt

gyakorolni kell, nasussal erre meg főleg nem szabad manat pazarolni,csak q val last hit, ha nagyon nagy a creep wave akkor teruletizhetsz esetleg. amugy ahogy nincs cd a q- azt nyomd

feletem gyorsab volt a kolega:-D

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#11349) nem_tom


nem_tom
őstag

(#11338) Kanczy & (#11343) kenwood Köszöntem, megfogadom a tanácsaitok! :R

Viszont még fent áll egy kérdés. Hogy a francba csináljam ezt, amikor a társam is ész nélkül lövi/üti a minionokat és közben ott az ellenség is, akikkel ha nem vigyázok szétkapnak?

(#11350) smisa válasza ChromeX (#11348) üzenetére


smisa
őstag

Nekem ez csak szórakozás szinten marad mert felidegel ha komoylan veszem Nasus Területijével azért farmolom a miniont mert megvezsem a Philosopher stont és van manám :) illetve a Clarity-t használom mellé álltalában lvl 5-6ig vissza se kell mennem.

Amúgy szívesen mennék veletek ha nem baj, hogy van egy kezdő is köztetek EUW: Lea of Lee ;] igaz lvl21 de csak azért emrt ráérek :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.