Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11901) sasa311 válasza ko9 (#11900) üzenetére


sasa311
veterán

Miért, adott? Nem adott. Egy piros mikulás sapka vagy tökfödő, esetleg egy rénszarvas mount (227. mountnak, amit úgysem használ senki mert mindenkinek megvan) az semmi, használhatatlan. Epicet vagy ingyen előfizut sosem osztott a Blizzard.

Ellenben a RIOT adott ingyen RP-t, ingyen IP-t ami nem kis szó.

Az meg, hogy te egy fizetős játékkal valahogy ingyen játszol az teljesen irreleváns jelen helyzetben ;)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#11902) zone válasza hugi0 (#11893) üzenetére


zone
őstag

"Persze lehet mondani: smurf-oltam a kezdok kozt."
Azért ez elég nyilvánvaló. Ha megnézzük, eléggé látszik, hogy Irelia, Kog (nincs cipő) Twitch (AP) és Morde (clarity) még 10 játékot sem játszott összesen. Honnan tudná a rendszer, hogy egy 0 játékos account tulajdonosa már több száz meccs tapasztalatával rendelkezik?

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#11903) nem_tom válasza zone (#11902) üzenetére


nem_tom
őstag

Amikor csinálsz egy új accountot, akkor felveti a kérdést, hogy kezdő, haladó, profi (stb) vagy e. Oszt ha az ember az igazságot jelöli be, akkor az csak számít valamit. Nem?

(#11904) ClydeBeka2 válasza nem_tom (#11903) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Annyit számít, hogy milyen trainingen veszel részt, szerintem ennyi. Matchmakingnél nem számit.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#11905) ChromeX


ChromeX
addikt

Syndrával mér nem jatszottam eddig, szerintem marha jó, kis ap-val lvl6oson olyan burstje van nem sokminden tudja tulélni. ma vertem egy ahrit, orit, ziggset, luxal nagyjabol egyenlő volt de őt is megvertem volna csak nem wardoltam :D jaa és buffolni fogják

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#11906) kexksz válasza ChromeX (#11905) üzenetére


kexksz
addikt

Az a baj, hogy túl sokáig tart, amíg lerakja az orbjait, hogy tudjon rendesen ultizni, lane-en meg túl obvious, ha elkezded rakosgatni.

(#11907) ChromeX válasza kexksz (#11906) üzenetére


ChromeX
addikt

most egy gragast is megvertem vele, szerintem mivel nem nagyon jatszik vele senki kicsit alul értékelik. amugy ha két orb lenn van és arra ultizol bőven elég, de még egy orbnál is sokat sebez, csak naturba nem éri meg elnyomni. folyton kapom a flamet hogy jaj ne syndra :D aztán néznek.. de nem vicc eddig mindig amikor kipickeltem áá free elo to enemy syndra no dmg

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#11908) marked one94 válasza ChromeX (#11907) üzenetére


marked one94
őstag

Múltkor én is nevettem mikor Syndra-t rakták be ellenem mondom Ahri-val simán megeszem. Úgy elvert azóta is rémálmaim vannak. :DDD Lehetne ingyenes kipróbálnám, de szerintem megveszem úgy is tetszik a kinézete.

You'll Never Walk Alone

(#11909) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

BEEP BOOP FUCK THE TOWER!

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#11910) trassher


trassher
addikt

Esküszöm ezen a játékon átok ül de rajtam biztosan. Ettől hova legyek már jobb harmadik alkalommal Eve-el?

Redmi Note 7

(#11911) Solad válasza trassher (#11910) üzenetére


Solad
őstag

Ezeken nem kell kiakadni... Ez a legutóbbi meccsem, tippelhetsz hogy win vagy lose, de nem lesz nehéz kitalálni. Ez van, nyomj a play againre és nyerd meg a következőt.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#11912) trassher válasza Solad (#11911) üzenetére


trassher
addikt

Zsinórban 6 cumin szerintem kiakadhatok. :) Nem tudom felfogni hogy kaphatok mindig legalább 2 világtalant a csapatba. Olyan emberekkel találkoztam az utóbbi 1 hétben hogy még egy tompa szöget se mernék rájuk bízni mert azt is eltudnák b@szni nem hogy egy meccset. A legjobb mikor kérdőre vonsz valakit és a válasz csak annyi hogy "it's not ranked". Aki szopni szeret az álljon ki a sarokra ne LoL-ozni üljön le.

Redmi Note 7

(#11913) Solad válasza trassher (#11912) üzenetére


Solad
őstag

Btw valahol igaz a dolog. Én csak rankedet játszom(a fenti kép is az), ha lazulni akarok, akkor nyomok egy normalt és AD Anniezek vagy valami hasonló, és nem fogom halálra koncentrálni magam a winért.
Az én hozzáállásom szerint a normal tanulásra és mókázásra való.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#11914) trassher válasza Solad (#11913) üzenetére


trassher
addikt

Mennék én rankedre, most kaptam meghívást is csapatba de csak 13 hősöm van. Inkább gyűjtök olyanra ami tetszik csak sajnos már azok se nagyon vannak. Ap-s hősöm egyedül Eve van a többi nekem kiesik mert egyszerűen nem jönnek be. Lehet inkább megveszem Garen-t, Yi-t meg Nunu-t ha felidegesítenek aztán mehet ranked. Annyit azért nem játszok hogy pikk-pakk kifarmoljak 6300-at vagy 4800-at. Zed-re is majdnem 2 hétig tartott míg meglett az ip de nem is bántam meg mert mókás vele a játék és hatékony is. Az már csak hab a tortán hogy a Bane - Zúzó párost szeretem, Zed meg ezek keveréke :DDD

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#11915) Solad válasza trassher (#11914) üzenetére


Solad
őstag

Nézelődj, vannak elég használhatók a 450-es és az 1350-es hősök között is.

Pár 450-es és 1350-es hős, akik elég jók: Ashe, Garen, Ryze, Nunu, Sivir, Soraka, Amumu, Cho, Jax, Malphite, Morgana, Synge, Teemo, Veigar

Szóval nagyon jókat lehet itt összeszedni fillérekért is

[ Módosította: 7 ]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#11917) hugi0 válasza Solad (#11915) üzenetére


hugi0
őstag

Mundo - 1350 ?

:)

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#11918) sasa311 válasza Solad (#11913) üzenetére


sasa311
veterán

Szerintem funra van kitalálva a CUSTOM game. Ott aztán lehet AP tryndát meg AD anniet játszani.

Bannolni kéne mindenkit aki széttrollkodja a játékokat normálban vagy rankeden. :(

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#11919) LLaci89 válasza sasa311 (#11918) üzenetére


LLaci89
tag

Normál az azért van hogy teljesen új dolgot próbálj ki, utána van a ranked, és riot hozzáállás szerint az is csak felkészülés a csapat meccsre. Múltkor volt talán Morellonak erről egy írása.

Normálon én is láttam már AP tryndát, hát én csak nevettem rajta . ;]
És persze én is megyek olyan hőssel normálra, akivel soha se játszottam még, szóval van rá esély h szörnyen fog menni, de erre van a normál. :)

[ Szerkesztve ]

(#11920) kenwood válasza LLaci89 (#11919) üzenetére


kenwood
veterán

mas az,amikor olyannal mesz,akivel nem tudsz,mint az,amikor olyan build-el,amirol tudod,h eletkeptelen,ha nagyjabol egyenloek lennenek az eroviszonyok,pont rajtad megy el.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#11921) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

A win streakek miatt mért nem panaszkodik senki?:D Engem pl azok is zavarnak mert tudom, hogy ezután következik kb ugyan annyi lose, aztán ugyan ott vagyok ahol voltam.

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#11922) kenwood válasza n a x v i L (#11921) üzenetére


kenwood
veterán

engem amugy komolyan zavar,amikor a tolton kapok egy dct,kb. 10. percben tudok becsatlakozni es mar 14-5 re vezetunk,aztan 20nal surrendert tol az ellen.
nagyjabol azokat a meccseket is szoktam vagni,amikor vegig 5v4ben vagyunk.
nem szokott ezekbol sem kevesebb lenni,mint amikor 20-25 killem van es bukjuk a gamet.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#11923) ChromeX válasza sasa311 (#11918) üzenetére


ChromeX
addikt

Normal szerintem gyakorolni van. új champet ott teszteled, farmolni gyakrolsz, meg általában gyakorlod a laned, különböző matchupok ellen, nem szoktam trollkodni de nagyon komolyan venni én se tudom.

LLaci89: elfelejtetemm a jelszót az esl-re majd ird mar meg privátba légyszi

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#11924) Solad válasza sasa311 (#11918) üzenetére


Solad
őstag

Ebben most nem értünk egyet, bár ez nyilván nézőpont kérdése. Nálam a ranked az elsődleges játéktípus, a többi meg a kiegészítő. Persze valamit változtatott a helyzeten a normal draft bevezetése, de előtt egyértelmű volt hogy melyik mire van, gyanítom te sem gondoltad soha hogy a blindpick a vérkomoly jétékra való (tegyük hozzá hogy normal draftot sosem játszom, csak blind).

BTW 90%-ban ownolok AD Annievel :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#11925) sasa311 válasza ChromeX (#11923) üzenetére


sasa311
veterán

Gyakorolni egy live hőst élesben VS AD Annievel trollkodni abszolut azért nem egyenlő...

Solad:
Vérkomoly játékra persze nem gondolok. De NORMÁLIS játék elvárható, amibe nem fér bele az AD annie, a jungle soraka és társai. Szerintem azért érezhető a különbség.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#11926) Aldo Novares


Aldo Novares
aktív tag

Sziasztok

Mostanába láttam hogy sokan kiakadnak velem együtt a sok világtalan csapattársakon , ezért felvetek egy ötletet , aki szeretne csinálni ranked duo-t vagy egy teamet , én szívesen támogatnám és ha csak normal gamet is mennénk akkor is együtt mennyünk magyarok , és ne randomokkal , szóval ha van valakinek kedve játszani , Nordic Easten elérhet ,mert Westen nem játszok , és csinálhatnánk egy nagy csoportot , szerintem ez megelőzné a ragelés-t mert ahányszor kikaptam amikor magyar csapattal voltam , a végén csak nevettünk rajta , és azért így sokkal jobb játszani mint ragelni :)

Szóval ittvan aláírásba a játékbéli nevem , nyugodtan felvehettek , szvsz ha már mindennap megosztjuk egymással a játékbéli élményeinket , egy csapatba is játszatnánk , persze gondolom már vannak itt akik egymással játszogatnak :R :R

(#11927) Noddy válasza Aldo Novares (#11926) üzenetére


Noddy
senior tag

EU west: Veszt

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#11928) LLaci89 válasza Aldo Novares (#11926) üzenetére


LLaci89
tag

Ha valaki csapatot akar csinálni, nagyon könnyen talál embereket hozzá, magyarok között is sokan vannak akik valami normálisabb csapatot keresnek.

(#11929) kenwood


kenwood
veterán

viszont ha randomba bedob 1 magyart melled,lepj ki azonnal,mert 90%,hogy feeder lesz.tapasztalat.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#11930) nike_ válasza Aldo Novares (#11926) üzenetére


nike_
addikt

Én már felvettelek kb. 2-3 napja, de azóta se láttalak fent...

(#11931) zedok válasza nike_ (#11930) üzenetére


zedok
senior tag

nike_ : te westen vagy?

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#11932) nike_ válasza zedok (#11931) üzenetére


nike_
addikt

Nem, east.

(#11933) Aldo Novares válasza nike_ (#11930) üzenetére


Aldo Novares
aktív tag

Bocsi akkor nem figyeltem , a napokban felvettek elég sokan , ha gondolod játszhatunk akármikor :D

(#11934) trassher


trassher
addikt

Aki engem felvett east-en az kérem írja le a játékbeli nevét. Elég sokan felvettek az utóbbi napokban.
Nevem: AT3l3pCsisk4ja (dopeman után szabadon :DDD )

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#11935) nike_ válasza trassher (#11934) üzenetére


nike_
addikt

Én is felvettelek kb. 3-4 napja, a nevem: madafaka0714

(#11936) trassher válasza nike_ (#11935) üzenetére


trassher
addikt

Ok

Redmi Note 7

(#11937) zone válasza trassher (#11910) üzenetére


zone
őstag

Ilyen csapatösszeállítással csoda, hogy ennyi ideig kihúztátok. 3x ap és 2 hibrid...

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#11938) trassher válasza zone (#11937) üzenetére


trassher
addikt

Simán hoztuk volna mivel nem volt túl okos az ellen de elhúzták nagyon a csapattársak. 45. percben bot-ot és top-ot végigvittem majdnem egyedül.

Redmi Note 7

(#11939) Aldo Novares


Aldo Novares
aktív tag

és folytatódik .. biztos az én hibám hogy kikaptunk. .

(#11940) kexksz válasza Aldo Novares (#11939) üzenetére


kexksz
addikt

Nem akarlak kiábrándítani, de a farmod is rossz, a statod is, a builded is.

Tegnap karácsony alkalmából játszottam kicsit haverom 1200 elos accountján, vicces volt. :D (Jungle meg Support splitpush YI OP.)

[ Szerkesztve ]

(#11941) mohotol


mohotol
aktív tag

megvettem orit, de annyira harmatos vagyok vele, hogy vissza is váltottam.. :(

(#11942) sasa311 válasza Aldo Novares (#11939) üzenetére


sasa311
veterán

64CS 25 perc alatt. Tán az én hibám? :F

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#11943) ClydeBeka2 válasza sasa311 (#11942) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

LB-vel szerintem ok, vele nem minionokat, hanem champeket kell farmolni :D

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#11944) Kanczy válasza ClydeBeka2 (#11943) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

És sikerült...? :F :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#11945) superecneB válasza ClydeBeka2 (#11943) üzenetére


superecneB
őstag

Szerintem nem. De ezt csak saját tapasztalatra alapozom. Jó párszor beszoptam, hogy ilyen 60-90 cs-t értem el közben hiába voltam early-mid elfeedelve, lategamre behullottam, vagy befocusoltak a picsába.

(#11946) ChromeX válasza Aldo Novares (#11939) üzenetére


ChromeX
addikt

ezt a képet én inkább nem raktam volna fel :)

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#11947) Aldo Novares


Aldo Novares
aktív tag

LeBlanccal sosem creepeltem sokat, inkább champre megyek .. Amúgy ezt most játszottam nike_ val (madafaka)

(#11948) mandin válasza mohotol (#11941) üzenetére


mandin
senior tag

Pedig az egyik legjobb kari :)

(#11949) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Én még mindig nem értem ez az elo-rendszer hogy lehet sikeres. Most jött ellenünk egy 0-10es fiora és lecarryzte neki a csapat, és még verte a mellét mert a végén sikerült 3 killt belopnia. Egyszerűen UNFAIR ez a rendszer...

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#11950) sasa311 válasza ClydeBeka2 (#11949) üzenetére


sasa311
veterán

Azért valamilyen szinten működik az ELO rendszer.

Mióta pl. Aldo Novares kolléga linkelget normal game meccseket azóta tudom értékelni, hogy pár százzal felette lehet a normál ELO-m, mert az "én szintemen" az a retard, akinek 0 map awarnesse van és egy full AD team ellen magic rest vesz. Az ő linkjein meg olyan fogalmatlan emberek vannak, hogy el sem hiszem :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.