Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#508) Proci85 válasza Aranygyerek (#506) üzenetére


Proci85
senior tag

Toldy Flexpro-t most vettem. írok majd róla egy hosszabb beszámolót., ha huzamosabb ideig használtam.
Egyelőre pár napos. Gyári hibás volt, összecsuklott. Cserélték, most jó. A kínai gyárral csináltatnak egy javított változatot, hamarosan azt árulják majd. Pár típushibát orvosolnak így.
Amúgy az összecsuklás hiba egy bagatel volt. A bekattanó pöcök túl sorjás/festékes és nem pattant be rendesen. Elvileg ezt megtisztítva rendesen pattan. De mind1, javítják vagy cserélik gond nélkül.
A tárcsafék baromi jó, szinte koppra képes megfogni a kereket. Én ezért vettem és nem csalódtam. A súrlódás ismert jelenség tárcsafékes kerékpáros ismerősöknék, tehát ez viszonylag velejárója a tárcsaféknek. Az is megvan, hogy hova kell betenni az alátétet és akkor biztosabban pozícionálhatóak a fékpofák. Ezt kipróbálom majd és beszámolok róla fotókkal.

A taposófék jó, a műanyag sárvédő belsejében íves fém lap van, így a műanyag sosem fog elkopni.
Az összecsukása olyan, mint a Town 7 stb-nél. Gyorsan összecsukható, persze nem egy easyfold...
Saját lábán nem áll meg összecsukva, viszont van rajta cuki kitámasztó, amivel kinyitva megáll.
A hosszú bowden a legmagasabb kormány állásban indokolt lehet. Nekem középsőben van, egyáltalán nem zavaró, 2 bowden vezető van a kormányon, nem kerül az utamba.
Nincs még mély tapasztalat, de műszaki szemmel megnézve, nem tűnik rossznak.
A webshop ügyfélszolgálata, helye, kiszolgálása is rendben volt...a csere gari miatt ugye ezt is volt szerencsém kitapasztalni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.