Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8024) szab.tam


szab.tam
nagyúr

h!

tegnap kora este óta áll a problémám. topicot sem találok hozzá, így ide írom.
mondjuk ez is gondom, de ez már az elsőből következő másodlagos... :)

tehát visszafelé:
ha valami godom van a logouton, (cikkszerkesztés, nem jelenik meg, nem úgy jelenik meg, előre moderációs kérdés), hol kell kérdezni?
nem találom... :(

tegnap írtam egy cikket:
[link]

copy-zva is:
http://logout.hu/cikk/hdd_hangtompitas_sutes_ganyolas/teljes.html

alapvetően a fogalmakkal sem vagyok tisztában, (erről sem találtam bővebb leírást, ami lehet, hogy van, de akkor nem túl egyszerű megtalálni).
a cikket nem valmi nagyon előre szántam, (amit a ph-ra is át szoktatok linkelni, 1 ilyen írásom volt már), hanem valami 2. rangúnak.
így személyes mejegyzésnek szerkesztettem, mert a "címlapos" túl hangzatosnak tűnt, szerényebben akartam előadni.
de úgy meg nem jelent meg sehol, a számtech írások közt. vaalhol megtaláltam erről a leírást, hogy a személyes bejegyzés már csak ilyen... :)

ekkor töröltem. és újratettem, most már címlaposnak, mert megértettem, hogy csak így lesz mindenki számárára, listából megtalálható. felül publikálás pipa. és azóta várok. ott van a megjelenésre váró számtech cikkek között, amit csak akkor látok, ha belépek. ekkor szerkeszteni is tudom. amíg még nem tudtam, hogy nem lesz rögtön aktív, szaktopic-okba betettem a linket, amit persze a többiek nem tudnak megnyitni, csak én. így ott jó kis értetlenkedő off-ba mentünk át.
ami fura még, hogy a cikk dátuma 01-11 08:40. tehát jövő kedd.....
és tegnap óta 2 számtech cikk is megjelent, azaz átugrott a fejemen időpontilag.

tehát:
1. jó lenne, ha az ember könnyebben tájékozódhatna logoutos kérdésekben.
2. ha ilyen jellegű, (logoutos tech, szerk. problémája van, könnyeben megtalálhatná, hol kell kérdezni.
3. mi a konkrét problémám oka?

:R

szerk:
ja, most már látom, a szerkesztésben ott a megjelenési dátum. azt a rendszer valamilyen torlódási elv alapján kiosztja? vagy én tudtam volna szerkeszteni az íráskor? erről sem olvastam semmit. :(
vagy én nem találtam a szabályzatok tájékán erről semmit, vagy nincs is leírva sehol?
ha le van, akkor kérnék egy linket hozzá.... :F

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.