Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8301) C64 válasza lezso6 (#8300) üzenetére


C64
őstag

kipróbáltam másik böngészővel és ott ment simán, most variáltam egy párat az opera süti beállításoknál, és úgy néz ki, hogy nagynehezen összejött. Most nem csinálja, mindenhol belépve marad... :)

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#8302) lezso6 válasza C64 (#8301) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Alapbeállításokon minden manapság használt böngészővel megy, kipróbáltam. Viszont sokan átállítják a sütik beállításait, hogy csak korlátozottan fogadja el őket a böngésző, ezért nem tudnak bent maradni. Illetve ezt még okozhatja egy esetleges reklámblokkoló addon is.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#8303) embe válasza lezso6 (#8302) üzenetére


embe
nagyúr

Én például nem állítottam át soha semmit. De most majd egy fél óra mire bejelentkezek. :W

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#8304) fatal`


fatal`
titán

Látom készül a speeddial icon operához. :)

A probléma hogy most a favicon helyett is azt tölti be.:(

(#8305) C64 válasza fatal` (#8304) üzenetére


C64
őstag

Micsoda készül??? :F

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#8306) fatal` válasza C64 (#8305) üzenetére


fatal`
titán

A t lemaradt a végéről. :) A hiba meg közben javítva lett.

(#8307) gabor85


gabor85
őstag

Szépjóreggelt:) A problémám a fenti képen látszik, nincs vége a weboldalnak. IE9 semmi más, frissen húzott Windows. CTRL+F5 után és böngészési előzmények törlése után is ez van.

Semmiféle blockert nem használok, MSE-van fent víruskergetőnek, kétlem hogy beleszólna...
A kérdéses oldal

tippje valakinek?

(#8308) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Ha megváltoztatom pl az aláírásom, akkor ugye belépek az "adataim"-ba, átírok egy-két dolgot, aztán kész. Viszont ha a prohardver.hu-n keresztül nyomom, akkor be kell írni a jelszót. Ha a többi oldalon változtatok, ott nem kell jelszóval babrálni. Miért nem egységes akkor?
Ja és a minap véletlen rákönyököltem a space-re, ami levitt az oldal aljára, és ott látni pár bannerszerűséget, mint pl a Powered by RIOS R5. Nah ha ezt megnyitom, akkor bejön hogy ...preparing to launch... Nem mintha mki ezt nézné de ez azér már annyira nem aktuális:D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#8309) föccer


föccer
nagyúr

Üdv!

Javaslatom a következő: A hozzászólások fejlécébe ki lehetne tenni egy olyan linket, hogy "válaszok erre a hozzászólásra." Erre rákattintva (minő meglepetés) azokat a hozzászólásokat keresné ki a motor, amik az adott hozzászólásra válaszként érkeztek. Ez akkor lenne a leginkább hasznos, hogy ha egy gyorsan pörgő gyűjtő topikba ír valaki, és csak jóval később tudja megnézni, hogy jöttek-e válaszok a hozzászólására. Ekkor nem kellene több oldalt végig nyálazni, hogy megtalálja azt az egy-két hszt.

Esetleg a részletes keresőt is be lehetne programozni, hogy ha egy adott topikból indítjuk, akkor lenne egy ilyen pontja, hogy adott hsz-re adott válaszok keresése.

Remélem hasznos ötletnek bizonyul, és megvalósítjátok. Sokszor nagy könnyebbség lenne. :B

Köszi.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#8310) j0k3r!


j0k3r!
senior tag

hello!

az en otletem egy egyszeru lenyilo lista volna a hozzaszolasok szuresere. (lehet volt mar ilyen otlet, nincs kedvem 8k hozzaszolast vegigbogaraszni)

itt a piros teglalap teruletere el is ferne talan (?).
3 alternativaval: ON, OFF, MINDEN, es ezek fenyeben mutatna a topikokon belul az ontopic, offtopic, illetve az osszes hozzaszolast. (a sok offtopic hozzaszolas miatt jutott eszembe)
az implementacio nemhiszem, hogy gondot okozna barmelyik rios fejlesztonek is, esetleg a megfelelo hely megtalalasa okozhat nagyobb gondot.

tovabbi szep napot.

[ Szerkesztve ]

some men just wanna watch the world burn...

(#8311) stevve


stevve
nagyúr

Üdv!

Építő jellegű kritika:

A reklámnak minősülő tartalomnak egy kicsit jobban el kellene különülnie a szerkesztői tartalomtól (szerkesztői tartalomnak álcázott reklám). A legfrissebb, Dell Inspiront ajánló Telenor reklámnál nem nagyon érzem, hogy szembetűnően, nem rendszeres olvasók számára is jól megkülönböztethető módon lenne elhelyezve.

A PR megjelölés sok esetben (főleg külföldön) Press Reselase is lehet, így nem egyértelmű, hogy reklámról van szó. Méretében is ugyanolyan, mint a cikkbeharangozók, egyedül színben tér el. Ráadásul PR megjelölés alatt a Mobilarénán cikk is van - igaz, az is reklám célzattal. Szintén eléggé beleolvadva a tartalomba.

:R

[ Szerkesztve ]

(#8312) lajosx


lajosx
őstag

Sziasztok

Azt szeretném megkérdezni, hogy amit feladtam aprohirdetést,és utána érvénytelenitettem mert elkelt,azt hogy tudom törölni pl googléból?mert még decemberbe adtam el és a mai napig hivnak,érdeklödnek felöle,igaz ott van hogy lejárt hirdetés de azért hivnak,,elfog tünni valamikor végleg a hirdetés?

Köszi..

(#8313) fatal` válasza lajosx (#8312) üzenetére


fatal`
titán

Sehogy nem tudod törölni, de ha megnyitják a linket, akkor látják, hogy lejárt hírdetés.

(#8314) Ndruu válasza lajosx (#8312) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

A moderátort keresek az aprókhoz topikban kérheted a hirdetésed törlését (ha tudod melyik az).
Google keresési találatok közül csak törlés után pár héttel fog eltűnni.

Egyébként az UP kikerülése tiltott, ezért valószínűleg szólni fognak az apródok.

Harrrr!!!!

(#8315) lajosx


lajosx
őstag

köszönöm a válaszokat,,bár ezt nemigazán értem Egyébként az UP kikerülése tiltott, ezért valószínűleg szólni fognak az apródok valamit rosszul csináltam vagy kérdeztem?

Üdv.Lajos.

(#8316) fatal` válasza lajosx (#8315) üzenetére


fatal`
titán

Ezt az up megkerelüése dolgot arra értették, hogy nem szabad újra és újra feladni a hírdetést.

De, ha elkelt az más. :)

(#8317) Ndruu válasza lajosx (#8315) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Csak szóltam, nehogy ideiglenes pihenőt kapj érte.
Az up kikerülése az, amikor feladsz egy hirdetést, majd rövid időn belül (óránként, naponta, hetente) érvényteleníted és újra feladod. Ilyen pl. a Technics erősítő hirdetésed, amit 11 napon belül négyszer is feladtál.
Ha van egy hirdetésed, akkor a "Hirdetésem karbantartása" menüpont alatt megtalálod az "Apróhirdetés lista elejére hozása" opciót, amivel egy nap kétszer upolhatod a hirdetésedet.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#8318) szab.tam


szab.tam
nagyúr

hi!

ezt már sokan és többször felvetették. nem igazán értem, hogy mi oka van a változatlanságnak. :(

az 5 perces szerkesztési időkorlátnak van jogosultsága ott, ahol pörög a topic.
de amikor az aktuális utolsó hsz. órákon, esetleg napokon keresztül statikusan az utolsó marad...
miért nem lehet a következő hsz. megszületéséig szerkeszteni?
az utolsó szerkesztés dátuma kiíródna. (láttam már fórumot, ahol ezt meg tudták oldani.)

nagyon hülyén néz ki, és idegesítő, ha az embernek új, kiegészítő gondolata támad, azt csak új hsz-ban írhatja le. és akkor egymás után ott van 3-4-5, mintha hsz vadászok lennénk....

amikor ezt már felvetettem, akkor ki lettem oktatva, hogy vannak fórumok, ahol rosszabb. ez elég fura magyarázat volt, de házigazdákkal nem fogok kötekedni.

ez technikailag ennyire bonyolult, vagy egyszerűen senkit nem érdekel az illetékesek közül?
vagy hülyeség a felvetésem? ez utóbbit nem hinném, mert az 5 perc utáni köv. hsz-ainkban már unalmasan, sokan kezdjük, hogy bocs, lejárt a limit, stb....

:U :R

más:
ha az ember töröl hirdetést, mert meggondolta magát. 1 nap múlva észbekap, hogy mégis csak el kéne adni. akkor újra fel kell adja. és az a vád érheti, hgoy up-ot akart kijátszani. pedig nem. ezt egyszerűen lehetne megoldani: mondjuk lenne valamennyi idő a törölt hirdetés helyreállításának. ezzel a megoldással megintcsak találkoztam már máshol, ahol ugyanígy szankcionálják az ilyen módú hirdetésfrisítést. (egy ingatlanos oldal.)

na, ez a szerk még 5 percen belül volt..... :D

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#8319) 7 válasza sekli (#7992) üzenetére


7
addikt

UPolom a javaslatot, kiegészítve ezekkel:

forrás

Pontosan erre találták ki - és "jobb" fórumokon előszeretettel használják is - az általában valahol a hozzászólás szoros környezetében fellelhető "like", vagy "tetszik", vagy "egyet értek", vagy "jól mondod", vagy "+" feliratú kis AJAX gombocskát, a negatív párjával egyetemben mivelhogy :

Laikusoknak :

- 1. Sokkal praktikusabban lehet az egyetértést/nem egyet értést a nép tudtára adni.
- 2. Nagy egyetértés/nem egyet értés esetén nem kell fél óráig görgetni "tartalmasabb/értelmesebb" hozzászólások után kutatva.

Programozóknak :

- 3. Nem terheli le (időben) annyira a szervert, mint egy nem aszinkron hozzászólás beküldése.
- 4. Nem terheli le (fizikailag) annyira a szervert. (tárigény az adatbázisban ugye...)

Szóval ezt a probléma felvetést inkább a mélyen tisztelt programozó kollégáknak kéne továbbítani, nem pedig az olvasó közösségnek, mert az egyszeri fórumozó azt használ amit tud. Ha nincsen meg a véleménye "megfelelő" kinyilvánításának az eszköze, akkor kénytelen csúnyább megoldásokhoz folyamodni :)

-------------

És ez jól is működik, pláne olyankor, amikor bizonyos szintű értékelés alatt rejti is a motor a hozzászólást (hogy csak kattintásra nyílhasson meg) -- csak ugye a Facebook óta divat szidni a hasonló megoldásokat. :)

(#8320) szab.tam válasza 7 (#8319) üzenetére


szab.tam
nagyúr

feltéve, hogy jól értem...

amikor a hsz. mellett van egy értékelés gomb, akkor csak a végeredmény látható. 8 embernek tetszett, 4-nek nem. így a vélemény arctalan maradt. egy fórum épülésében az is számít, hogy tudom, ki az aki egyétért velem, ki az aki nem. így nagyon megszaporodnak az anonimitás mögé bújó, mániákus mínuszolgatók.
ha lehetne valami módon látni, hogy kis és mit nyomott, akor talán...

de én spéciel a lájkolósdi módi trendes fősodor ellenes vagyok....
(jó, a tetkót is rühellem, pedig lassan minden második embernek van..) :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#8321) stevve válasza szab.tam (#8320) üzenetére


stevve
nagyúr

Én is ettől tartok, hogy agyatlan mínuszolgatás menne főleg olyan érzékeny topikokban, amik hitvitákat generálnak - no meg akkor, ha valakit már nagyon utál a másik, minden hozzászólását rossznak értékelné.

[ Szerkesztve ]

(#8322) fatal` válasza stevve (#8321) üzenetére


fatal`
titán

Ezt a rendszert alapból utálom, főleg relatíve kevés user körében. Egy YT-n vagy nagyobb siteokon működik, de ilyen helyen szerintem felesleges. Már csak azért is, mert nem túl sok az olyan hozzászólás, hogy +1 meg egyetértek (maximum a híreknél).

(#8323) szab.tam


szab.tam
nagyúr

+ +

(plusszoltam a 2 előző hsz-t.... ) :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#8324) Cathfaern válasza fatal` (#8322) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Azért nem tudom, a 4000 online felhasználót én nem nevezném kevés usernek :) Persze nyilván nem youtube szint, de kevesebb hozzászólás is van, mint ott.

Támogatom én is az ötletet amúgy, tapasztalatom szerint sokkal könnyebb megtalálni így az értelmes hsz-eket egy nagy topicban (főleg ha lehet is szűrni ezeket, szóval pl. csak +-ban lévőket mutassa). Nyilván meg van a veszélye, hogy valaki érzelmi alapon pluszol vagy minuszol, de a nagy számok törvénye megoldja ezt a problémát (illetve szerintem az is egyfajta jelzés és mérőszám, hogy ha valakit folyamatosan érzelmi alapon sokan leminuszolnak).

(#8325) Winner_hun válasza Cathfaern (#8324) üzenetére


Winner_hun
félisten

a 4000 online felhasználót én nem nevezném kevés usernek

Ezen az x online felhasználón mindig olyan jót mosolygok:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#8326) fatal` válasza Cathfaern (#8324) üzenetére


fatal`
titán

4000 online felhasználó egy ilyen rendszerhez kevés. Főleg a hülye degeneráltak miatt, akik mindent össze-vissza minuszolnak, ami nem tetszik nekik.

(#8327) VINIKOR


VINIKOR
senior tag

Légyszi oldjátok meg, hogy a PÜ-nek címet lehessen írni. Csak néhány szavasat.

Ilyenre gondolok: [link].

Köszi.

(#8328) szab.tam válasza VINIKOR (#8327) üzenetére


szab.tam
nagyúr

nem butaság! :K

amikor másfél után a pü-k közül próbálom visszakeresni egy megvett hardver tulaját. szép mutatvány. de ha meg lehetne címezni egy asszoiciációs szóval, mondattal, könnyebb lenne.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#8329) D1Rect válasza fatal` (#8326) üzenetére


D1Rect
félisten

Csak plusz legyen.
+1 :)

(#8330) föccer válasza VINIKOR (#8327) üzenetére


föccer
nagyúr

Ezzel csak annyi a probléma, hogy most nevek alapján van összesítve az összes privát üzenet. Tehát ha tavaly írtam havernak ey privátot, valamilyen témában, majd x hónap múlva ismét, akkor melyik tárgy jelenjen meg a listába? Mindig az utolsó? ÉS mi legyen az előzőekkel? Törlődjenek? Az súlyos adatvesztési és működésbeni hibákat okozhatna. Szerintem hasznosabb lenne, ha az összes privát üzenet tartalmában is lehetne keresést futtatni. Ez egyszerűbb, és gyorsabb megoldást kínálhat a problémára.

Esetleg erre valami reakció?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#8331) montyx válasza X-COM (#175) üzenetére


montyx
aktív tag

Hali,

Légyszi lehessen már topikokat betölteni RRS readerbe. Sokat számítana nekem, hogy androidot használok. Az email fiókomat pedig nem szeretném telerakni levelekkel, ha nem muszáj. RSSben viszont tudnám követni azt az 5-6 topikot, ami érdekel, vagy ahol választ várok egy kérdésemre.

Örök hála, nagy segítség lenne! :R
Prohardver RLZ! :C

Aláírás

(#8332) montyx válasza D1Rect (#8329) üzenetére


montyx
aktív tag

Támogatom! Akkor nem lehet lehúzni értelmes megjegyzéseket, de segítene kikeresni a megoldásokat.

Aláírás

(#8333) montyx


montyx
aktív tag

Nem tudom, hogy a következő kérést jó helyre írom, vagy sem. Ha nem akkor légyszíves mozgassátok át.
A bada fejlesztői blog mellé nem lehetne indítani a többi nagy mobilOS rendszeréhez egy fejlesztői blogot? Nekem nagy hiány a magyar nyelvű andoid fejlesztői oldal, ugyanis az android feljlesztői rendszer az egyik legösszetettebb, fejlesztéssel és programozói oktatásban résztvevő ismerőseim szerint is.
A Bada blog hihetetlen módon tetszik, jól felépített, és nagy segítség azoknak, akik ezen a területen szeretnének elindulni. Remélem kérésem nem talál zárt fülekre, ill. nincs semmilyen jogi kötöttségetek se a téren, és a közeljövőben boldog olvasója lehetek egy ilyen szakmai blognak. :)

Aláírás

(#8334) fatal` válasza montyx (#8331) üzenetére


fatal`
titán

Ha jól emlékszem ezt már felvetettem (de lehet hogy csak a sima, oldalon belüli jelzést) és elvetették. :(

Desktopon Chromera ott a PH kieg ntomkatól, de más böngészőre/OSre semmilyen megoldás nincs egyelőre csak az email, ami nem túl kényelmes.

Támogatom az ötletet egyébként. :)

(#8335) MakkeR^


MakkeR^
tag

Jó lenne egy "hozzászólás törlése" gomb is, ami legalább addig aktív lenne, amíg nem válaszolnak a hsz-re.

(#8336) montyx válasza fatal` (#8334) üzenetére


montyx
aktív tag

...és azt merre találom? Vagy hogyan keressek rá?

Aláírás

(#8337) fatal` válasza montyx (#8336) üzenetére


fatal`
titán

A kieget?:)

link

Csak Chromehoz van.

(#8338) montyx válasza fatal` (#8337) üzenetére


montyx
aktív tag

Örök hála, már ismerkedek is vele! :)
Ha ezt portolná valaki androidra, meg is puszilnám érte! :) :C :R

Aláírás

(#8339) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Érzésem szerint a PROHARDVER! interaktív témakörben túl sok a kiemelt topic, így a kiemelés lényegét veszíti, átláthatatlanná válik az egész.

Skynet is real. It's called Google.

(#8340) Oliverda


Oliverda
félisten

Nem csak ott...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#8341) ComóiVaranus


ComóiVaranus
csendes tag

Sziasztok!

Kéne írni egy programot ami kezel több mint 50+ kedvencek elemet (jelenleg 50 a limit).

És lekérdező is lenne benne ami jelez ha válaszoltak neked, illetve hány új hozzászólás érkezett.

Lehetne benne WYSIWYG editor.

Automata kép átméretező 550pixelre

Kiírja az új nyitott témákat.

stb.

Vagy létezik ilyen?
Ha nem, akkor írni kellene.
Írjatok ötleteket, hogy mit lenne hasznos még tudnia.

(#8342) Karma


Karma
félisten

Próbáltam kétféleképpen rákeresni, de nem találtam érdemleges témázást erről: lesz-e HTTPS feletti bejelentkezés az oldalon? Legyen már légyszi.

Ma a modkerben is volt egy példa, hogy a srácnak eltulajdonították az accountját, ez plaintextben utazó jelszavakkal nem olyan nagy varázslat. Különösen a mai világban, ahol sokan használnak nyilvános Wifiket...

“All nothings are not equal.”

(#8343) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Pár perce megjelent az "itt szóltam hozzá" és a "kedvenceim"-nél a topik neve mögött zárójelben hogy hány üzenet érkezett mióta legutóbb lekérdeztem.

Ezmiez és hogy lehet kikapcsolni?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#8344) fatal` válasza Motion_Blur (#8343) üzenetére


fatal`
titán

Hoppá, :Y

Csak nem implementálják?:)

Remélem ki is emeli az új hszeket, és akkor nem kell kiegészítő. :)

[ Szerkesztve ]

(#8345) zoo8800 válasza Motion_Blur (#8343) üzenetére


zoo8800
veterán

KIkapcsolni???
Időtlen idők óta a legjobb ötlet a PH-n :)

rip and tear, until it is done

(#8346) szab.tam válasza Motion_Blur (#8343) üzenetére


szab.tam
nagyúr

én utálok minden új dolgot, de ez kivételesen tetszik..... :K :C :R

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#8347) vlevi válasza Motion_Blur (#8343) üzenetére


vlevi
nagyúr

Megdöbbenve vettem észre, nagyon jól sikerült!

Végre nem kell 20-30 topicba belenyitni, hátha van benne valami.

(#8348) ///Krisz\\\


///Krisz\\\
senior tag

Nagyon jó kis fejlesztés. Én is nagyon örülök neki. :C

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#8349) Vladi válasza Vladi (#5646) üzenetére


Vladi
nagyúr

jeje. köszi. Végre. :C :R

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#8350) Sk8erPeter válasza vlevi (#8347) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Gondoltam benézek, hátha ír valaki erről a fejlesztésről, mert kapásból rohadtul nem értem, mihez képest újak a hsz.-ek... :U
Persze a kezdeményezés jó! :K

Egy másik topicban írtam róla, de itt is leírom ugyanazt még kiegészítve.
Az "Itt szóltam hozzá" résznél feltüntetve: pl. az Ubuntu Linux topicot már jóideje nem látogattam, nem szóltam hozzá, mégis 1 új hsz.-t ír, de mihez képest? :F Vagy a másik, még elég régóta hozzászóltam az Azonnali kérdések órájához, és ott ez látszik: "Azonnali kérdések órája (9 új)" Milyen 9 új? :F Nyilván nem 9 új érkezett az én hsz.-em óta... hanem kétmilliárdkettő. :D
Vagy "Moderátort keresek a FÓRUMHOZ! (2 új)" Nyilván nem 2 új érkezett... Vagy csak azóta, mióta rendelkezésre bocsátották ezt az újdonságot?
Kedvencekben van, ötmillió éve nem szóltam hozzá egyáltalán (csak éppen most): "Javítsuk a Prohardvert! (5 új)"...
"Milyen winchestert vegyek? (olvasd el az első hozzászólást, mielőtt írsz!) (4 új)"
Ehhez is 64325 éve szóltam hozzá, de kedvencekben van, mi a frász az a 4 új? :D

Persze még sorolhatnám sokáig ezeket az "új" megjelöléseket, egészen a kedvencek számának korlátjáig - DE NEM mindegyiknél van egyáltalán újnak való megjelölés! Lehet, hogy azoknál nincs, ahol az újítás bevezetése óta egyáltalán nem született hsz., vagy én nem vágom... :U

Szóval ez most mi a tököm, bétafázis? :Y :D

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.