Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8601) Воланд


Воланд
titán

(#8599) DigitXT és (#8600) Shadowfax

Itt jelezzétek a privátokkal kapcsolatos hibákat/észrevételeket.

DigitXT, a te problémádra a válasz már ott van a linkelt topicban. [link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#8602) DigitXT válasza Воланд (#8601) üzenetére


DigitXT
félisten

Engem nem érdekel ez a "megoldás": nekem ne jöjjön előre egy letiltott felhasználó, akárhány üzenetet is ír. Azért van letiltva, mert nem akarok hallani se felőle. Egyáltalán miért képes még írogatni, ha letiltottam? Közben már láttam a linkelt topikot (jóval azután itt feltettem a kérdést), és ha jól emléxem az álláspont moderátori részről az volt, hogy ez bug. Az, hogy rájöttél a lehetséges magyarázatára, irreleváns. A PH javítása, hogy megoldják, én nem fogom két helyen görgetni a szálat. Jeleztem a jelenséget, ennyi. (Lehet, hogy mire ezt bepötyögtem mobilról, már ki is javították.:D)

(#8603) máyköl


máyköl
veterán

Jó ez a hsz. jelző dolog, de nem lehetne az apróknál is megcsinálni?

A

saját hirdetéseim

alattiakra gondolok.. :)

(#8604) föccer


föccer
nagyúr

Üdv!

Valamiért iszonyat akad most a PH! és a lapcsalád. Frissen tartott win 7, 12 chrome verzió :F

Éjfél körül kezdett akadni. Egy oldalt akár 30-40 sec-ig is tölt, ha egyáltalán behozza. WAN elérése hibátlan, más oldalak, youtube folyamatosan és hibátlanul mennek.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#8605) Ndruu válasza föccer (#8604) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

lezso ténykedik. Link, #54 hsz.

Harrrr!!!!

(#8606) Piloss válasza föccer (#8604) üzenetére


Piloss
senior tag

[link]

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#8607) embe válasza föccer (#8604) üzenetére


embe
nagyúr

Nekem is kurvára lassan tölt be. Éjszaka melóztam, androidos telóról csak kínlódás volt. Most itthon gépről is szar. Mint írtad más oldal jön rendesen. :W

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#8608) ArchElf válasza Ndruu (#8605) üzenetére


ArchElf
addikt

Remélem azért lefut az indexelés előbb-utóbb. Ez a sebesség a 90-es éveket idézi - mikor még a modemnek is örültünk este 10 után...

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#8609) föccer válasza Ndruu (#8605) üzenetére


föccer
nagyúr

Ndruu, piloo: Köszi, most úgy néz ki, hogy véget ért az indexelés, mert ismét elérhető az oldal :)

Egyébként nem lehetne egy olyat csinálni, hogy ha valamiért elérhetetlen az oldal, akkor ne az 503 jöjjön elő, hanem valamilyen információs üzenet, hogy sry gyerekek, éppen hegesztünk, szíves türelmeteket kérjük?

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#8610) lezso6 válasza föccer (#8609) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az 503-ban éppen ez van kiírva. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#8611) föccer válasza lezso6 (#8610) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem, az 503-ban az van kiírva, hogy az oldal valamiért elérhetetlen. :N

Egyébként úgy néz ki, hogy befejeződött az indexelés, mert megint hasít az oldal :) Azért kíváncsi lennék rá, hogy mekkora adatbázissal folyt a munka, hogy még a mostani vasakon is eddig tartott..

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#8612) fatal` válasza föccer (#8611) üzenetére


fatal`
titán

(#8613) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Lehet, hogy csak nálam produkálja ezeket, de azért leírom.

A képek és linkek beszúrása nálam nem működik, csak manuálisan(tehát ha begépelem, hogy [ img:url ][ /img ]). Sőt, most nézem, hogy a többi gomb sem működik.

A belépés/kilépés után, valamint a privát küldés és a hsz írás után a tájékoztató képernyőről nem lép tovább automatikusan, csak ha megnyomom a gombot(mármint magát a feliratot).

böngésző: Firefox 5.0

Üdv. H

(#8614) fatal` válasza Hasek (#8613) üzenetére


fatal`
titán

Én szúrtam be ma már linket és tökéletesen működött, ezenkívül az off, félkövér és dőlt is működik.

(#8615) Hasek válasza fatal` (#8614) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Hmmm. Most már nálam is megy, pedig még a böngészőt sem indítottam újra. Épp arcképet szúrtam volna be a szerkesztős topicba, csak azért tűnt fel a dolog. Na mindegy, akkor már tárgytalan. :B

szerk.: Mondjuk volt egy ki-belépésem. Lehet, hogy az rázta helyre a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#8616) Sk8erPeter


Sk8erPeter
nagyúr

Lehet, hogy lemaradtam, nem tudom, mikor került bele ez a "Megjelölöm ezt a privát üzenetet" csillagozási lehetőség, de óriási találmány, nagyon ötletes, nekem már ilyesmi nagyon sokszor kellett volna! Sokszor előfordult, hogy privit csak gyorsan átfutni volt időm, de később esetleg egy darabig elfelejtettem válaszolni, mert már nem látszott olvasatlannak.
Nem tudom, kinek az ötlete volt és mikor, de nagyon bejövős. :R
Respect! RESTECPAH! :DD

Sk8erPeter

(#8617) Ndruu válasza Sk8erPeter (#8616) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

(#8618) fatal` válasza Ndruu (#8617) üzenetére


fatal`
titán

Van valami hír arról, hogy kapunk e az új privát üzenetek kiemeléséhez hasonló funkciót a hozzászólásoknál?

Esetleg megfontoljátok, vagy ne is számítsak (számítsunk) rá?:)

[ Szerkesztve ]

(#8619) Ndruu válasza fatal` (#8618) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem tudok ilyesmiről, nem én vagyok a fejlesztő.
Ha lesz ilyen, akkor a gépház úgyis értesít mindenkit. :)

Harrrr!!!!

(#8620) Sk8erPeter válasza Ndruu (#8617) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Nahát, mik vannak, köszi! :R

Sk8erPeter

(#8621) Lenry


Lenry
félisten

változott a betűtípus?

a hsz fejléc betűi mintha kicsit kisebbek lennének, meg a kedvencek/itt szóltam hozzá lista is mintha picit más lenne :F

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8622) föccer válasza Lenry (#8621) üzenetére


föccer
nagyúr

Én nem vettem észre :F

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#8623) Lenry válasza föccer (#8622) üzenetére


Lenry
félisten

pont ma shotoltam egyet a PH-n, így van bizonyítékom :)

előtte:

utána:

a képen az adataim/beállítások/privát résznél lehet igazán észrevenni

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8624) föccer válasza Lenry (#8623) üzenetére


föccer
nagyúr

Hát, engemet nem győztél meg :) Inkább csak mintha egy pixelnyit elcsúszott volna felirat, és ezért a monitorodon mintha vastagabbak jelennének meg a betűk. De tudja a franc...

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#8625) Воланд válasza Lenry (#8623) üzenetére


Воланд
titán

Valahogy tényleg más. :K

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#8626) ///Krisz\\\ válasza Lenry (#8623) üzenetére


///Krisz\\\
senior tag

Ez nem PH! hiba, én is észrevettem már. A zseni Microsoft nem tudom milyen oknál fogva megváltoztatta a betűtípusokat az összes böngészőnél (Firefox, IE) egy frissítéssel. Ha zavar akkor töröld le a frissítést és minden vissza áll a régibe (én is így tettem).

Kis segítség: ez volt az a frissítés.

[ Szerkesztve ]

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#8627) Воланд válasza ///Krisz\\\ (#8626) üzenetére


Воланд
titán

Ez csak ie-re vonatkozik. A képek opera 11.50 alatt készültek.

Frissítéssel:

[link]

Frissítés nélkül:

[link]

Sorry, a második kép nem sikerült ugyna úgy, mint az első, de szvsz látható, hogy semmi különbség nincs a kettő között.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#8628) ///Krisz\\\ válasza Воланд (#8627) üzenetére


///Krisz\\\
senior tag

Erre nem tudok mit mondani. Én IE-nél és Firefox-nál találkoztam ezzel és a frissítés letörlése után vissza állt minden. Operát nem használok, ott nem tudom mi a módi. :N

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#8629) föccer válasza ///Krisz\\\ (#8628) üzenetére


föccer
nagyúr

Chrome alatt sem tapasztalok ilyen változást.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#8630) Воланд válasza ///Krisz\\\ (#8628) üzenetére


Воланд
titán

Azt tudom, hogy ie-nél belenyúl a betűtípusba, hotmailt ie9 alól használom, ott észrevettem a változást, viszont a ph esetében nem láttam semmi különbséget a két állapot között. Majd erre jár egy hozzáértő és jól megmondja a tutit. :K

Késő van már, lehet, hogy csak a szemem káprázik.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#8631) Lenry válasza ///Krisz\\\ (#8626) üzenetére


Lenry
félisten

tényleg települt ez a frissítés ma...

(#8630) woland_y2k az én shotjaim Firefox alól vannak.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8632) ///Krisz\\\ válasza Воланд (#8630) üzenetére


///Krisz\\\
senior tag

+ (#8629) föccer:

Nehogy szó érje a ház elejét. :D

Firefox frissítés nélkül
Firefox frissítéssel

IE frissítés nélkül
IE frissítéssel

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#8633) Воланд válasza ///Krisz\\\ (#8632) üzenetére


Воланд
titán

Akkor probléma megoldva, az említett frissítés a firefoxba is belenyúl valamiért.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#8634) máyköl


máyköl
veterán

Nem lehet keresni a privátoknál a nickek között...

(#8635) fatal` válasza Воланд (#8633) üzenetére


fatal`
titán

Mert a hardveresen gyorsított betűtípust cserélték le.

(#8636) whisperity válasza fatal` (#8635) üzenetére


whisperity
tag

De jó, hogy nekem nem frissít a Windowsom.

(#8637) fatal` válasza whisperity (#8636) üzenetére


fatal`
titán

Az nagyon jó, marha okos. Aztán majd kapsz olyan vírust, ami egy fél éve befoltozott biztonsági rést használ ki.

(#8638) whisperity válasza fatal` (#8637) üzenetére


whisperity
tag

Kézzel szoktam frissíteni, mindig átnézem az adott frissítésről szóló találatokat meg leírásokat (kbid alapján). Automatikusan nem hagyom frissíteni, mivel jó párszor rám járt a rúd az automatikus frissítések miatt.

Tönkretette az Office telepítésem, elrontja a betűtípust, a Linuxot szó szerint indíthatatlanná tette, meg egyszer sikerült megvonnom magamtól a fájltörlés lehetőségét (szintén auto frissítős Linux alatt).

Szóval marad a kézi frissítés, automatán ne csináljon ez a gép SEMMIT.

(#8639) Winner_hun válasza fatal` (#8637) üzenetére


Winner_hun
félisten

:DDD Se tűzfalam, se vírusírtóm, se windows update. Napi szinten netezek. Semmi vírusom nincs (fél évente (vagy ritkábban)) ellenőrzök egyet.

mod:+)

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#8640) fatal` válasza Winner_hun (#8639) üzenetére


fatal`
titán

Vírusírtóm nekem sincs, tűzfal csak a win tűzfal. Ennek ellenére a win mindig updatelve van és mivel nincs szétgányolva a rendszerem még sosem okozott gondot (igen a linuxot sem szarta szét).

(#8641) Peethy


Peethy
őstag

Üdv!

Nem tudom, hogy jó helyre írok-e, mindenesetre az állásoknál a "Legfrissebb állások" oszlop felett van egy egy ilyen szöveg:

Warning: iconv() expects parameter 3 to be string, array given in /home/www-data/wjpt/www/prohardver/index.inc.php on line 48

Nem vagyok programozó, de szerintem ennek nem kellene ott lennie. Azt nem tudom, hogy hol kéne lennie, de ha gondnak látjátok, akkor majd megoldjátok :)

[ Szerkesztve ]

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#8642) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Nemtom, hogy írta-e már más is, de ugye mostmár meg lehet csillagozni egy privát üzit. Azt meg lehetne oldani, hogy ne úgy jelezze mintha jött volt új üzenetem, hanem csak simán a privátoknál pirossal kijelezze a lista elején?

(#8643) lezso6 válasza KaiotEch (#8642) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem ugyanúgy van, a csillagozottaknál az "új" szó helyett egy csillag van. Persze ha mindkét féle üzeneted van, akkor csak az újat írja. Ezzel mi a baj? Szerintem nem összekeverhető.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#8644) KaiotEch válasza lezso6 (#8643) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát nekem ezen az XP-s gépen csak egy hieroglifa van a csillag helyett persze nem ez a "gondom". Hanem, hogy nekem az tetszene, ha a jobb oldali sávban nem mutatná ki hogy van 1 csillagozott levelem. Elég lenne csak a lista.php oldalon jelenne meg oly módon ahogy most is van.

(#8645) Wyco


Wyco
tag

Mikor lesz mobil-kompatibilis forum itten? (Bocs ha kerdezte mar vki de telefonrol nagyon gaz visszaolvasni....)

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#8646) embe válasza Wyco (#8645) üzenetére


embe
nagyúr

Szerintem ok. mobilról is. Nekem ZTE Blade van, és 800x480-as felbontásban tökéletes.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#8647) Parci válasza Wyco (#8645) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

őszre meglesz.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#8648) Wyco válasza embe (#8646) üzenetére


Wyco
tag

Nekem viszont BB Torch [aminek fele akkora kijelzoje van] :) De igazabol a sebesseggel van bajom leginkabb, bar a felulet sem az igazi.

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#8649) Wyco válasza Parci (#8647) üzenetére


Wyco
tag

Koszi :)

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#8650) embe válasza Wyco (#8648) üzenetére


embe
nagyúr

Nekem a sebesség is jó.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.