Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3951) cousin333


cousin333
addikt

Semmi, semmi.. tévedtem... :U

[Szerkesztve]

"We spared no expense"

(#3952) deter


deter
aktív tag

Annyi igényesség, lehetett volna az ATi (AMD) ben, hogy csináltat egy magyarított bannert! :((

(#3953) Gregorius


Gregorius
őstag

A lapozó combobox tartalma nem ugyanaz IE7 alatt, mint régen. Eddig ''1-30'', ''31-60'', stb volt az érték, most 0, 30, 60, stb. Úgy tűnik, hogy az <option> tag label attribútuma a ludas, amit az IE6 nem vesz figyelembe, az IE7 viszont igen.

(#3954) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

lehetne egy kérésem:
szerintem elég nagy lett már a fórum ahhoz, hogy az unalomig ismert választható ábrák helyett feltölthető képekkel színesítsük a hozzászólók egyéniségét...
több fórumban ez bevált szokás, természetesen megfelelően kicsi képekre gondolok, hogy azért nagy fennakadást ne okozzon a betöltésnél...
thanks :))

(#3955) Oly válasza Dr.Anonymus (#3954) üzenetére


Oly
senior tag

Mire is gondolsz?
Avatar vagy smile?

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#3956) Calogero


Calogero
addikt

Szerintem nem kell engedni hogy minden maga töltsön fel avatart, mert majd jönnek a pucis nénik és társai. S szerinetem a moderátoroknak nincs kedvük és idejük még ezzel is foglalkozni.

De a közösbe jöhet egy két új avatar, ami illeszkedik a PH arculatába.

(#3957) KrAt válasza Oly (#3955) üzenetére


KrAt
veterán

Tuti az avatarra, de már 1000x le lett írva :((

(#3958) Oly válasza Dr.Anonymus (#3954) üzenetére


Oly
senior tag

Ha avatarra gondoltál, akkor van rá lehetőség...
Csak ki kell érdemelni! [link]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#3959) Gregorius válasza Dr.Anonymus (#3954) üzenetére


Gregorius
őstag

Kedves Dr.Anonymus.
Ezt már pármilliószor kitárgyaltuk az évek során. Saját avatart vagy kiérdemelsz és úgy is engedélyezési procedúrán megy keresztül, mire megkapod, vagy csinálsz egyet/többet és ráveszed az üzemeltetőket, hogy berakják a közösbe. És ez így van jól.

Szerk: jabocs, a lényeg már fölöttem elhangzott.

[Szerkesztve]

(#3960) k.t.a.


k.t.a.
senior tag

Miért van az hogyha rámegyek az összes elküldött üzenetre, akkor szépen kiírja az elküldött üzeneteket, de ha el akarok ugrani a lista végére akkor már a beérkezett üzeneteimet mutatja. FF és IE alatt is ugyanúgy csinálja. :F

(#3961) Oly válasza k.t.a. (#3960) üzenetére


Oly
senior tag

Télleg! Valami itt el lett ...
Linkeltem a hsz-ed a megfelelő topikba: [link]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#3962) Dr.Anonymus válasza Gregorius (#3959) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

Köszönöm mindenkinek a sok választ!
sajnos csak most kapcsolódtam a topicba, így nem tudtam, hogy már lerágott csont a téma,
sorry

(#3963) k.t.a. válasza Oly (#3961) üzenetére


k.t.a.
senior tag

Köszi! :R

(#3964) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

hi all again!
1 kérdés még:
hogy alakul itt a hierarchia??
ujonc, lelkes ujonc, kvázi-tag, tag...
és tovább hogy??
danke... :)

(#3965) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Hali!
Miért van az, hogy rámegyek az elküldött üzeneteimre, ott jobbfelül rámegyek a lapozásra és mikor be kéne töltenie a 223. elküldött üzimnek akkor bejön a beérkezett üzeneteim listája :F
Próbáltam operával + Firefoxal

Dr.Anonymus
0-49 - újonc - 0 nap
50-99 - lelkes újonc - 15 nap
100-199 - kvázi-tag - 30 nap
200-399 - tag - 60 nap
400-799 - fanatikus tag - 100 nap
800-1749 - senior tag - 180 nap
1750-3499 - őstag - 270 nap
3500-5999 - PH! addikt - 365 nap
6000-9999 - PH! kedvence - 450 nap
10000-16999 - PH! nagyúr - 600 nap
17000-? - PH! félisten - 850 nap

(legalábbis én így tudom :F ha nem jó majd egy modi kijavítja)

[Szerkesztve]

(#3966) Dr.Anonymus válasza .:Kristian:. (#3965) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

köszi, de hogy lehet, hogy én bár 184 napja regisztráltam, és összesen 216 hozzászólásom volt, mégis csak tag vagyok...
vagy a hozzászólások száma a mérvadó? a napnak csak meg kell lennie, hogy átléphessek a köv. szintre, ha már megvan a szükséges hozzászólás szám??? :F
thanks

(#3967) k.t.a. válasza Dr.Anonymus (#3966) üzenetére


k.t.a.
senior tag

200-399 - tag - 60 nap

Mert csak 212 szakmai hozzászólásod van. A napokkal már jól állsz.

Szerk.: Nézd meg az adatimnál, hogy már elég régóta itt vagyok, és van majdnem ezer hsz-em, mégsem vagyok félisten, meg miegymás. A Szakmai hsz számít, és a napok száma együtt.
És ez nem egészen ide tarozik szvsz



[Szerkesztve]

(#3968) Dr.Anonymus válasza k.t.a. (#3967) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

thanks... akkor még hajthatok... :W :C

(#3969) Oly válasza .:Kristian:. (#3965) üzenetére


Oly
senior tag

Ezt ide kellett volna: [link]
Nem beszélve arról, hogy 5 hsz-szel feletted beszéltünk róla!

Dr.Anonymus: Használd a keresőt! Jobbra fent! Pl.: [link]
A rangot pedig azért kapod, mert adják! Nem hajtani kell érte!

További infó: [link] PROHARDVER - abszolút kezdőknek

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#3970) Dr.Anonymus válasza Oly (#3969) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

ok, ok, danke, én még igazából újonc vagyok csak már nagy a szám... :))

(#3971) k.t.a.


k.t.a.
senior tag

Amikor apróhírdetést adok fel, akkor jó lenne kiírva látni, hogy a csatolt kép png kiterjesztésű legyen, mert jót játszottam a jpg-vel. Vagy csak nekem nem ment?

(#3972) Oly válasza k.t.a. (#3971) üzenetére


Oly
senior tag

Nekem mindig jpg-gel ment! És sikerült is! Méret korlátok vannak!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#3973) k.t.a. válasza Oly (#3972) üzenetére


k.t.a.
senior tag

Azt tudom, hogy van pixel és byte szinten is méret korlát. Nekem nem ment, sőt amit egyszer beraktam azt sem tudom kicserélni.

Szerk.: Akkor ez már megint nem jobbá tétel, hanem bug kategória.

[Szerkesztve]

(#3974) k.t.a. válasza k.t.a. (#3973) üzenetére


k.t.a.
senior tag

Ma már rendesen müxik. Úgy látszik az én gépemben van a hiba.

(#3975) tothbe


tothbe
addikt

sziasztok,

Nem lehetne valahogy módot találni a kedvencek sorrendjének átrendezésére szabadon?
(Vagy csak én nem találom és mégis lehet valahol rendezgetni a sorrendet?) :F

By(e) Tothbe

(#3976) Oly válasza tothbe (#3975) üzenetére


Oly
senior tag

nehezen, de lehet!
Pontosabban van mód rá!
Mivel az utolsóként hozzáadott lesz a legfelső, ezért olyan sorrenben add hozzá, ahogy neked kell!
Vagy egy alsó kedvencet fel tudsz hozni elsőnek, ha törlöd a kedvencek közül, majd hozzá is adod rögtön! Két kattintás!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#3977) sanyixXx


sanyixXx
senior tag

nem xhtml valid az oldal, pedig a főoldalon az van a jobb alsó sarokban :(

persze ez csak szőrszálhasogatás, de órán ülök....

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#3978) tothbe válasza Oly (#3976) üzenetére


tothbe
addikt

ezt a módszert ismerem, csak szeretem kategórizálni a kedvenceket is, mert sok van és úgy könnyebb átnézni öket, ha az egy témához tartozóak egymás alatt vannak.
És igy minden új kedvencbe tett topic-nál átrendezni az egészet, azért ez nagyon melós dolog, igy inkább hagyom összevisszaságban, csak igy nem találom néha némelyiket, hiába próbálok segiteni, mire meglesz már késö.
Meg mondjuk egy olyan funkció is jó lenne, hogy látná az ember a kedvenc topicoknál, hogy szóltak-e hozzá az utolsó megnézése/hozzászólása óta (amelyiket könnyebb leprogramozni), vagy oda is kitenni az utolsó hozzászólás adatait, mint a fórum föoldalon.

[Szerkesztve]

By(e) Tothbe

(#3979) Ramius


Ramius
őstag

Én annak örülnék, ha a kedvencek listája is frissülne, tehát mindig az lenne felül amihez a legutóbb szóltak hozzá.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#3980) Oly válasza tothbe (#3978) üzenetére


Oly
senior tag

Illetve jó lenne egy olyan funkció, hogy csak egy mélt küldjön, mint a PÜ-nél!
Nekem úgy van, hogy kapok mélértesítőt!
Fut egy levélfigyelő!
Ha hozzászólnak valamiheh, akkor jelez!
De ha 1-2 napig nincs időm ránézni a dolgokra, akkor van, hogy 20 levél feletti szám jelenik meg! :W

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#3981) tothbe válasza Oly (#3980) üzenetére


tothbe
addikt

igen, nálam ezért nincs bekapcsolva a levélértesitö.
Csak az 1 leveles sem a legjobb, mert akkor meg nem látom mennyire pörgött be a téma és alig találom meg hol voltam benne utoljára.

By(e) Tothbe

(#3982) christophoro válasza Oly (#3980) üzenetére


christophoro
csendes tag

Sziasztok!

Kérem valaki segítsen: hol tudok jelszót változtatni?

Előre is köszi!

[Szerkesztve]

Asus M2N-E; AMD Athlon64X2 3600; Asus SilentSquare Pro; Corsair 2X1GB XMS2 TWIN2X KIT 800Mhz DDR2; 2X160GB Western Digital SATAII 7200rpm 8MB; Pionner DVR-111D; Pioneer DVR-115D; Asus EN7300GT Silent HTD 256MB DDR2; LG Flatron L1710S; Zalman Noiseless Switching 460W; Gigabyte Triton

(#3983) Petie válasza christophoro (#3982) üzenetére


Petie
veterán

felül középen szürke sávban ADATAIM-nál

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#3984) Hasek válasza christophoro (#3982) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

A hozzászólások felett van egy fekete csík... Ott található egy olyan hogy Adatalim...Arra rákattintva be tudsz állítani mindent a regisztrációddal kapcsolatban, még a jelszót is megváltoztathatod...

p.s.: Két másodperc... :D

[Szerkesztve]

Üdv. H

(#3985) Hujikolp


Hujikolp
őstag

van olyan h egy email címet csak egyszer lehet regisztrálni egy nickhez? vagy azt nemnézi csak a nicket h van-e már?

(#3986) Hujikolp


Hujikolp
őstag

az mennyire rossz ötlet h ha valaki frissen regelt akkor a kedvencek közé autómatikusan belekerüljön a PROHARDVER - abszolút kezdődnek című topik? vagy ez hülyeség lenne? vagy nem megoldható, vagy mégis? milyen? :)

(#3987) Oly


Oly
senior tag

Apróknál a hűtések közé nem lehetne egy vízhűtés kategóriát is rakni?

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#3988) Parci válasza sanyixXx (#3977) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

most már az :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3989) tbs


tbs
addikt

Kép -> [link]

Néha. :F

[Szerkesztve]

(#3990) hm


hm
aktív tag

Nem tom mi ez: [link] :U

(#3991) TommyGun válasza hm (#3990) üzenetére


TommyGun
őstag

Énis ezt tapasztaltam az apróhirdetések/Monitor/TFT lapon...

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#3992) DonK válasza hm (#3990) üzenetére


DonK
aktív tag

Én a Multimédia/Egyéb termékek -nél tapasztaltam ugyanezt a hibát, és a linket elnézve a kolléga által publikált képen, nekem is ugyanazt a linket irja ki a böngésző ha az Egyéb termékekre kattintok. Valami ficam történt az sql-ben? a link amugy: http://prohardver.hu/e.php?mod=75&dir_chain=374.181.430 , de itt van kattinható formában is: [link]

(#3993) hm válasza hm (#3990) üzenetére


hm
aktív tag

Nos, úgy néz ki sikerült megcsinálni. Köszi!

(#3994) amargo


amargo
addikt

FF 2.0 (10/10)
Nem tudok bejelentkezni. kiírja sikeres a belépés, majd kidob a kezdő oldalra.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#3995) Winner_hun válasza amargo (#3994) üzenetére


Winner_hun
félisten

kukitörlés volt?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3996) Calogero válasza amargo (#3994) üzenetére


Calogero
addikt

Töröld a cookie-kat.

(#3997) amargo


amargo
addikt

Közben meg volt, rájöttem.
Köszönöm!

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#3998) Necc


Necc
addikt

Nem lehetne valahogy a PH!-t felbontás függetlennétenni?
Jelenleg ha jól látom akkor 1024-re van optimalizálva, de ma már sokan használnak 1280+ felbontást is és ekkor igen nyomottnak tűnik az egész oldal. (jobb oldalt fehér csík)
Már van a problémára egy kezdeményezés [link] de ez úgymond egy külső program és nem feltétlenül jelent minden felbontásra problémát (mint 1152×864 pl.)

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#3999) akasp válasza Necc (#3998) üzenetére


akasp
senior tag

sztem nem annyira zavaró, de mégis jobb lenne ugy. egyébként a linkben leírt mod jó? nem bugos vagy vmi ilyesmi? ja, firefoxra jó?

(#4000) Protezis


Protezis
őstag

Jo lenne, ha minden topikhoz meg lehetne adni par kulcsszot, amik nem feltetlenul szerepelnek a cimben. Kereseskor termeszetesen ezeket is figyelembe venne a motor.
Az, hogy ezeket a szavakat kik hatarozhatjak meg, mar mas kerdes, ha a topiknyito tehetne, valoszinuleg elfajulnanak a dolgok, de moderatori feladatnak kivalo ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.