Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3301) Viktor0610 válasza Winner_hun (#3300) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Türelem mailértesítőt terem nem csak a kedvenceid részben levő topikokhoz... :D
Sz.tem Panther prioritási sorrendben javítja a Ph!-t...

Samsung Galaxy A54

(#3302) Winner_hun válasza Viktor0610 (#3301) üzenetére


Winner_hun
félisten

Türelmes vok, csak nem jött válasz rá, hogy lesz vagy sem, és nem tom, hogy el lett-e felejtve vagy sem:F Remélem meglesz

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3303) Winner_hun válasza Panther (#3287) üzenetére


Winner_hun
félisten

Apróhoz is akkor lécci:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3304) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Ha egy hsz-t módosítok, egy olyat, amit egy másikra válasz-szal küldtem el, akkor a módosításnál nem látom azt az ablakot, amire a válasz ment. Jó lenne.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3305) Panther válasza Winner_hun (#3300) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

De miért nem veszed fel egyszerűen a kedvencek közé, amiről akarsz kérni? Elvégre ha érdekel belőle minden hsz, akkor az már nevezhető ''kedvenc''-nek... :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#3306) Winner_hun válasza Panther (#3305) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mert akkor túl sok lenne a kedvencek. Nálam a kedvencekben az van, ahova általában visszajárok. Namost van olyan topik, ahova nem írnak 2-3 hónapig és én sem megyek bele vissza, de ha írnak bele, akkor arról szeretnék tudni, vagyis mailt kapni. De nem akarom, hogy a kedvencekben a helyet foglalja. Tudom, hgoy 30-at lehet tárolni, de nem rendezhető a kedvenceknél és egy idő után elég kaotikus a helyzet. Mindig csak gyűlik és gyűlik és az nem jó.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3307) DigitXT


DigitXT
félisten

Licenszelhetnétek Vladi preview-ját, mert gyakran használom (szvsz nagyon hasznos), de sajnos ezze az ő gépét terheljük, így soxor lassú, vagy egyáltalán nem elérhető.:B

(#3308) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Vannak topikok, amiknek az első hozzászólásásban sok infó van, direkt összegyűjtve. Sokan meg még arra is lusták, hogy az első hsz-t megnézzék. Azt meg lehetne-e csinálni, hogy az adott topikokat, amelyiknek az első hsz-ében érdemi infó van, azt valhogy ''megjelölni'' és ha egy tag belép a ''megjelölt'' topikba csökkenő vagy kombinált nézetben, akkor az első hsz-t berakja a lap tetejére. Ezt csak egyszer kéne, hogy berakja a motor, szóval jegyezné, hogyha valaki már volt az adott topikban, akkor egyszer berakta neki az első hsz-t, ezért valószínűleg meg is nézte és a köv. topikmegnyitás után már nem jelenítené meg az első hsz-t, menne minden a régi ütemben.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3309) somé válasza Winner_hun (#3308) üzenetére


somé
őstag

Azért neked válaszolok,mert éppen te írtad az előbb az egyik eladó topikjába ezt:
Ezt az üzletelést nagyon bírom :D
ment pü
repü
repü
visszapü

miért nem lhet a topikon belül hgoy mások is képben legyenek? :F

Teljes mértékben igazad van,magam is jelezni szoktam,ha privátot írok.
1: azért,mert nem tiltja semmi.
2: sokan nem veszik észre hogy privátot kaptak,így pedig egyszerű jelezni(egy vételnél ez elsőbbséget is jelenthet,mert ő érdeklődött először)
3: csak e-mail-t lehet beállítani értesítésnek.

Ennek megoldása egy felugró ablak lenne,amit azonnal látna az user,ha belép az oldalra,így megszünne az ilyenfajta ''uppolás''.

(Ha ez már felvetődött valamikor,akkor sorry)

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#3310) Winner_hun válasza somé (#3309) üzenetére


Winner_hun
félisten

1. Miért tiltaná bármi is?:F hsz és kész, uppnak felfogható:P
2. mostmár észrevehető az új privát érkezése:U
3. nem értem:F:B meg a felugró ablakot sem hgoy hogy működne:B

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3311) somé válasza Winner_hun (#3310) üzenetére


somé
őstag

Pesze hogy uppnak is felfogható,de ez zavar téged,vagyis az,hogy nem tudod a két fél mit beszélhet egymással.
Eddig is volt értesítő mint köztudott (korábban állandóan ott volt egy 0 -vagy a szám,ugye ez átalakult,csak akkor van szám,ha van privát)

Tapasztalatból írom azt,hogy sokan nem veszik észre,vagy csak sokára,csak a topikot nézik.
A felugró ablak egyszerű.Pl:HWSW.

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#3312) Winner_hun válasza somé (#3311) üzenetére


Winner_hun
félisten

Igen, az zavar, hgoy nemtom, hogy alkudoznak-e vagy mi van:F
Nem csak szám jön, ha jön privát, hanem ott lesz a piros félkövér felirat is, az azért feltűnőbb, mert az állandő prosság eltűnt.
Felugró ablak lehet egyszerű hwsw-n én csak PH-n vok oszt csókolom:B Leszarom a többi fórumot:B

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3313) somé válasza Winner_hun (#3312) üzenetére


somé
őstag

Hogy mit szarsz le,az rád tartozik,de te kérdezted,hogy az milyen. :)
Egy külön kis ablak lesz látható (szembetűnő),azon kívül,hogy ott van a szöveg és szám.

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#3314) Panther-D


Panther-D
PH! technikus

Na, mindenki legyen happy:
Megcsináltam a csoportos törlést a privátoknál! :DD

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#3315) KrAt válasza Panther-D (#3314) üzenetére


KrAt
veterán

Király :R
Akkor azért volt a leállás?

(#3316) somé válasza Panther-D (#3314) üzenetére


somé
őstag

Mennyit lehet egyszerre törölni?Kb 200-at akartam egyszerre,de: Nincs meg a megfelelő jogosultságod...

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#3317) pink75 válasza Panther-D (#3314) üzenetére


pink75
aktív tag

!igen!

xxx

(#3318) Panther válasza somé (#3316) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Elvileg akármennyit, gyakorlatilag 300-at ugye. Nem tudom miért mondhatta hogy nincs jogosultságod... talán épp frissítettük az egyik fájlt. Próbáld meg újra, működnie kéne!

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#3319) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Kereső téma.
Megoldható volna, h. ha pl. egy ''folytatásos'' topik (pl. OFF TOPIC) legutolsó részében keresek, akkor a keresést kiterjesszük a korábbi részekre is?

Samsung Galaxy A54

(#3320) Panther válasza Viktor0610 (#3319) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Sajnos nem, mert a motor nem tudja, hogy ezek a topikok ''összetartoznak''.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#3321) Loretto válasza Panther (#3320) üzenetére


Loretto
veterán

Nálam nem akaródzik működni a csoportos törlés... XP+AB (IE)

Mod.: restart nem segített.

Mod 2.: már megy... úgyfest lassan ért ide a ficsőr :DDD

Soirée...

(#3322) somé válasza Panther (#3318) üzenetére


somé
őstag

Valószínű,de már nem néztem meg,mert utána 100-asával töröltem.
Egyébként köszönjük az opciót,már nagyon kellett. :R

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#3323) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Úgy fest beragadt nálatok a cache-be egy fejlesztés közbeni javascript-fájl -- aztán amikor végre újratöltötte a böngészőtök, onnantól már ok volt minden.


...Csak nem gondoltátok, hogy én hibáztam, ugye? ;]

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#3324) Viktor0610 válasza Panther (#3320) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akkor VladimirR ''Szófosás-o-meter''-e honnan tudja? Esetleg ezeket VladimirR update-eli, fűzi össze manuálisan?

Samsung Galaxy A54

(#3325) Parci válasza Panther (#3323) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igen, a böngészők ugyanis refresh-re se mindig töltik újra a js állományokat. clear cache a tuti módszer.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3326) Panther válasza Viktor0610 (#3324) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Pontosan, azt bizony ő válogatta össze a két kezével. :) (Vagy írt rá egy scriptet, hogy ALL TOPICS WHERE in_topic_name(''OFF TOPIC'') == 1 :DDD Persze ez nem lenne teljesen jó, mert bárki nyithat olyan topikot, aminek ott van a nevében hogy ''off topic'' pl ''nem szeretem az off topicot'', de számára a célnak megfelelt volna.)

[Szerkesztve]

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#3327) KrAt


KrAt
veterán

Az jutott eszembe, hogy azt nem lehetne megoldani, hogyha küldök egy privit, valahol jelezze, hogy elolvasta / még nem olvasta el az illető?

(#3328) sanyixXx


sanyixXx
senior tag

dear Panther vagy Parci,

nem folytathatnám valami módon a blogomat?
[link] ez lenne az

lenne rá mód? uyge lenne? :) :R :R :R

[Szerkesztve]

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#3329) Panther válasza sanyixXx (#3328) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Nem igazán, mert az az előző userhez tartozott. Annyit tehetek, hogy ha nyitsz egy újat akkor beírom az előző végére hogy hol a folytatás. (Az új #1-ében pedig visszalinkelsz a korábbi topikra.)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#3330) sanyixXx válasza Panther (#3329) üzenetére


sanyixXx
senior tag

köszi szépen :R
még megfontolom, hogy nyissak -e újat, de ha igen, akkor majd élnék a a felajánlással :C

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#3331) Yutani válasza Yutani (#3154) üzenetére


Yutani
nagyúr

Parcinak: köszönöm Mester, hogy meghallgattatott a könyörgésünk! :R

#tarcsad

(#3332) Panther-D válasza Yutani (#3331) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Azt már én csináltam ;)

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#3336) Panther-D


Panther-D
PH! technikus

MODERÁTOR-ok, legyetek boldogak: most már több hozzászólást is tudtok törölni egyszerre, topikból is, lastmsgs-ből is. :)

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#3337) kraftxld


kraftxld
nagyúr

A priviknél nem férne el az első-nél egy box amivel az oldalon lévő összes üzit ki lehet jelölni törlésre? :B

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#3338) Viktor0610 válasza Panther-D (#3336) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Köszi... :R

Egyszerre több felhasználóra nem tervezed kiterjeszteni? ;]
(Csak vicc...)

Samsung Galaxy A54

(#3339) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Mivel úgyis olyan sok gondot érzek a fölösleges új topikok nyitása miatt, nem lehetne, hogy az Új téma gombra kattanva nem csak egy figyelmeztető szöveg lenne fölül, hanem a kereső is megjelenne vmilyen formában ugyanott? Vagy drasztikusabb megoldásként csak a kereső nyílna meg, alatta lenne egy tovább gomb, és oda lenne írva, hogy ''csak akkor kattints a tovább gombra, ha már tényleg rákerestél a megnyitni szánt téma kulcsszavaira''. A tovább gomb pedig tényleg tovább vinne az új téma nyitóképre.
Bocs ha már volt erről konkrét diskurzus, amennyit visszaolvasgattam még ezeket ilyen formában nem láttam felvetve

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#3340) Scream007


Scream007
őstag

nem tudom lehet e egy olyna kérés, ha egyáltalán megfelelő a topic rá:
hogy oldalt a lista túl rövid nem lehetne 10 szereplősre megcsinálni???
vagyis hogy az utolsó 10 téma látszódjon ahol hozzászoltam? :U

néha kevés ez a 6, eltűnik pár topic amit szeretnék figyelni, tudom felette van a kedvencek topic de az az opció nem tom csak nálam e de hibásan müxik minden egyes hsz.nél mailt kapok, és mondjuk 1 nap alatt 40 mél azé nem kéne :B , már kipróbáltam mindegyik opció bármelyikre állítom akkor is minden hsz. után mélt kapok.

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#3341) #65675776 válasza Scream007 (#3340) üzenetére


#65675776
törölt tag

Vedd ki a boríték mellől a keresztet és nem fogsz mailt kapni (rá kell kattintani a borítékra).

(#3342) Scream007 válasza #65675776 (#3341) üzenetére


Scream007
őstag

eddig is ugy volt de kaptam, mondjuk az elején probáltam csak mikor ki lett téve és emlékszem akkor többen is mondták ugyanezt amit én most tesztjelleggel 3 ikszes ott van ;)

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#3343) Scream007 válasza Scream007 (#3342) üzenetére


Scream007
őstag

nem nyert :(

most néztem 14 mailt kaptam 17.06 és 25 között a phról topicértesítésről pedig mind3 topic amit felvettem kedvencnek X volt a levél sarkába.

mit tegyek? :U

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#3344) Panther válasza Scream007 (#3343) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Hát ez az, hogy NE legyen X a sarkában, mert az azt jelenti, hogy kérsz értesítőt! :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#3345) Chili7


Chili7
őstag

Olyan már van, hogyha egy topikban keresel, és a találatok közt nézelődsz, és kiváncsi vagy egy hsz-re adott válaszra, vagy hogy az a hsz mire válasz, azt 1 kattintással meg tudod nézni?
Sok olyan van, hogy a keresővel talált hsz-től szeretném folytatni az olvasást, de még nem jöttem rá, hogy hogy kell! De lehet, hogy csak én nem tudom használni a PH!-t

(#3346) lorcsi


lorcsi
veterán

az apróhídtetések szűrésénél az összes márkánál hányzik a IBM

(#3347) Rive


Rive
veterán

Ha a bolhapiacot böngészem, akkor gyakran szembejön, hogy a további infó a hirdetésben. Ha a mellette levő linkre rákattintok, akkor egy új oldallal betakarja az egész desktopot.
Meg lehetne oldani, hogy:
- vagy ugyanabban az ablakban nyíljon meg
- vagy csak egy csökkentett habzású, nem teljes méretű/felszereltségű ablakban tűnjön fel a hirdetés szövege?
Amelyik szimpatikusabb, csak a mostani teljes ablakos módszer ne maradjon. Ha lehet ilyet kérni.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#3348) Panther válasza Chili7 (#3345) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Hogy a hsz mire válasz, azt a ''[...] válasza XY (#NNNN) üzenetére'' szövegben a #NNNN-re való kattintással lehet megnézni. Hogy a hsz-re mi a válasz, azt nem lehet sehogy sem megnézni, mert lehet rá pl 1000 is -- ilyenkor kattints felül a topik címére (ez bevisz a topikba), majd lapozz a kiválasztott hsz-hoz.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#3349) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Patcheltem a hsz-beviteli ablakot.
Most úgy működik Opera és IE alatt is minden, mint (eddig) FFox alatt... azt leszámítva, hogy most már nem mondja hogy ''hiba'' ha link vagy kép beillesztésekor a mégse gombra kattint az ember. Illetve ha ki van jelölve vmi, és akkor nyomja meg hogy link vagy kép, akkor a kijelölt cuccot teszi L vagy IMG tagok közé.
:)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#3350) ngabor2


ngabor2
nagyúr

korábban felvetődött, de ismét felvetném az egyéni rangok kérdését. egy bizonyos reg. idő/rang elérése után lehetne kérni, és ha senkinek nincs ellenvetése, az illető megkapná. mondjuk a félisten után xezer hsz-al, és jópár nappal, hogy ne legyen értelme az egyedi rang hajhászásának. nomeg feltétel lenne a ''büntetlen előélet'', tehát hogy a személyes adatlapján ne legyen semmi terhelő feljegyzés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.