Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3901) VladimirR válasza somé (#3898) üzenetére


VladimirR
nagyúr

aszonta parci, hogy sechole es nem lesz (vagy lehet, ezt a tartosan bejelentkezve maradasra mondta?)

(#3902) Dumb


Dumb
senior tag

Helló! Észre vettem egy bugot. Az adatok módosításánál, amikor lennt be kell ixelni azt az izét, ott Mozilla Firefox 1.0.7-tel nem lehet lemenni a lap legaljára, csak a görgővel (egérrel). Az oldal szélén a csúszkával nem. (Már lennt van teljesen, de az elfogadási pont nem látszik) Bocs ha hosszú lett. :Y :C ;]

[Szerkesztve]

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#3903) Gabi[mf]


Gabi[mf]
tag

üdv.
MIKOR LESZ MÁR OLYAN A PH! MINT VOLT?????????????????? :( :( :((( :(((

jeeeeee

(#3904) Viktor0610 válasza Gabi[mf] (#3903) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kifejtenéd bővebben és kiabálás nélkül?! :F

Samsung Galaxy A54

(#3905) Dumb válasza Dumb (#3902) üzenetére


Dumb
senior tag

Megjavult, szép munka :DDD

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#3906) bobace


bobace
őstag

A fórum főoldalán nem frissítitek néha a kategóriák mod listáját? Ha egyáltalán kell..

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#3907) Gabi[mf] válasza Viktor0610 (#3904) üzenetére


Gabi[mf]
tag

őőő, most h így kezdek belejönni, az egészbe, nem is olyan rossz, de egyébként sztem nem ér annyit mint a régi, amikor nyithattam egy fórumot csak úgy, és nem volt megkötve semmi, írhattam bárhova bármit, max át kellett rakatni a moderátoroknak vhova máshová a topicot, de most ezret kell kattintanom mire megnyílik egy topic ami inkább egy apróhírdetés, ami be van kategorizálva. Gondolom h nem buta emberek csinálták a kategóriákat, de mi van ha egy dolog, két helyre is odaillik, vagy nincs is olyan kategória, vagy nem pont az.....ez mind gyengíti az üzletet és kisebb esély van arra h az adott alanyok, a maguknak pont megfelelöt találják meg(termék). inkább vmi aprónet.hu szintűvé vált a dolog üzleti része (nehogy magatokra vegyétek), bár egyébként teljesen megértem, mert nagyon sok pöcs volt akit sokszor rendre kellett utasítani, és ők a színvonalat is (gondolhatjátok) h alacsonyabbá teszik
és a moderátoroknak is sok dolga volt [igazából a modokból pszihológusi pályát kellett volna megcéloztatni a moderátorkodás után:D:D]. de látom h értelmiségi topicot lehet nyitni, és azok meg is maradtak, talán az lehet a nézetség lelke min. 60%-ban, én természetesen az üzletelők közé tartozom ha már itt vok akkor reklámozom magam:DDD szal ha kell bármi vagy ela akartok adni szóljatok;), és éppen ezért nekem pl az üzleti része fontos h legyen pörgős, az egyetlen olyan fórum ami az agyam nagyáboli működésének a sebességéhez volt hasonlítható, ebbe már csak a xar 2megás net szólt bele, és én is ha áratképzek vagy meg akarok tudni valamit, akkor nagyon jó h itt van minden egyhelyen, és megtalálok nagyjából mindent!!!!.............őőőőő most jött egy csaj:P (ja igen majd blogot is nyitok), de most mennem kell, ennyi jutott eszembe hírtelen, majd privi v vmi...
üdv.

jeeeeee

(#3908) bigman00


bigman00
tag

a Rang:
A rangot eredetileg a katonaságnál vezették be. Arra volt jó, hogy a pucér bajszos paraszt a kukoricásból kijövet mennyen előre és ölesse meg magát. Őt követték az egyre jobban és jobban felszerelt egységek és a legvégén azok nyerték meg akik lóháton csücsültek kétkezes baltával. És azok nyerték meg a legnagyobb csatákat akiknek minden egységük páncélba volt burkolózva és lóháton csücsült. Nézzük meg a társadalmat. A kis honpolgár vagy a hajléktalan lehet ötször (vagy töbször) jobb ember mint egy nagy fejes, egy pénz mogul vagy egy híres politikus akkor is lenézik mert a társadalmi ranglétrán alacsony hejet foglalnak el. És húlljon a férgese alapon az aki nem elég májer (a kituggya ki szerint)semmit nem ér. És akármilyen jó arc a csövi le van ejtve mert csak egy csövi és lehet neki azt mondani hogy maraggyá csöndbe te csövi vagy a nagymenőknek meg lehet szaporán nyalni mer akkor mindenkinek nagyon jó lessz. Ha nincs RANG nincs ''diszkrimináció''. A csövest nem nézik le és a paraszt sem pucéran ront az enemynek hanem rendes felszerelésben fegyverrel lóhátról.
Ha nincsnek rangok akkor nincs motiváció arra hogy full fölöslegesen benyögjünkbizonyos dolgokat pusztán mert kell a hsz. Ha nincs rang nem szólják le az embert hogy csönd te kis ujjonc ugyis a rangra hajtasz (közben lehet hogy igaza van vagy éppen értékes hozzészólása van... De egyszerűen nem tud kellőképpen érvényesülni) Ha nincs rang akkor az emberek nem hiszik azt hogy jobbak lehetnek valakinél pusztán azért mert régebb óta látogatja az oldalt. Ha nincs rang akkor nem hisszük azt hogy valaki kevesebb nálunk csak mert nincs annyi hsz-e nincs akkora rangja. Ugye az hogy moderátor van az alap. Ezzel nincs is baj. De ha valaki azt a nevet kapja hogy PH kedvence akkor a modik kedvence is így azt kell hinnnk hogy külömb annál aki nem Ph kedvenc. A Félisten elnevezés meg egyszerűen sértő. És belőlem most nem a szimpla TAG rang beszél hanem az hogy egyre gyakrabban veszem észre hogy leszólnak valakit azért mert ''kissebb'' vagy úgy érzik lehet szivatni mert ''kissebb''. (igen velem is előfordult) Ezúton is kérem a PH moderátorait hogy reformálják meg a rangjelzéseket (ha másként nem akkor csak a nevüket kéne megváltoztatni) de a legjobb az lenne ha eltörölnénk a rangjelzéseket és csak annyit lehetne tudni az illetőröl hogy mioat van itt és hány hsz-e van (csupán azért ha valakit nagyon érdekel hogy éppen kivel veszekszik vagy beszélget) ... A ''félistenektől'' és egyébb ''nagy arcoktól'' meg megértést kérek és kérem fogadják el hogy a diszkriminációnak nem kéne teret szorítani a fórumban. Ha nincs rasszista megkülömböztetés (jogosan) akkor ennek a RANGI megkülömböztetésnek sem látom értelmét. Illetve ellenzem. Köszönettel: BigMan ... :R

(#3909) Motion_Blur válasza bigman00 (#3908) üzenetére


Motion_Blur
félisten

''De ha valaki azt a nevet kapja hogy PH kedvence akkor a modik kedvence is így azt kell hinnnk hogy külömb annál aki nem Ph kedvenc''

Ez egyszerűen marhaság (már bocsánat). Pl: a személyes kapcsolat mod és szimpla user között inkább feltételezhet pozitív diszkriminációt. De a rang egyáltalán nem.

''A Félisten elnevezés meg egyszerűen sértő.''

Inkább poénos szvsz;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3910) Rambovits


Rambovits
senior tag

Hali! Bocs mindenki, hogy ilyenekkel piszkállak titeket, de hol a büdös pics@ba lehet a jelszavamat megváltoztatni??? :F

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#3911) VladimirR válasza Rambovits (#3910) üzenetére


VladimirR
nagyúr

Bovebben: [link]

(#3912) Rambovits válasza VladimirR (#3911) üzenetére


Rambovits
senior tag

Dejóóóóóóóóóó! Kössz szépen!

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#3913) nbk


nbk
aktív tag

sziasztok,

csak én nem látom, vagy a hírre reagáló topicokban nincs link a hírre amire reagál?
jólenne...
köszi

''Egy aprócska kalapocska, benne csacska macska mocska...''

(#3914) erdey_a válasza nbk (#3913) üzenetére


erdey_a
őstag

csak te nem látod...
felül a sorban, az új hozzászólás gombocska mellett: eredeti hír/cikk/teszt

Vérboci

(#3915) cucka


cucka
addikt

egy észrevétel, ami már elég régóta szúrja a szemem: mi alapján döntitek el, hogy bizonyos topikok melyik kategóriába kerülnek? konkrét példák mondjuk a ''szoftverfejlesztés'' kategóriából:

3d studio max - os, alkalmazások
[Re: Hír] Már letölthető a Firefox 2.0 kiadásra jelölt első változata - os, alkalmazásokban a helye
[Re: Hír] A Debian átnevezi a Firefoxot - szintén, esetleg infotech
[Re: Hír] Beszélni még alig tud, de már autót vásárolt az interneten - kis jóindulattal fáradt gőz
Windows xp extended edition - simplicity - szintén os, alkalm.
[Re: Hír] Hét évet kapott a szoftverkalóz - talán fáradt gőz, kisszínes kategória.
és így tovább..

a heti 2 darab ''letölthető egy új vista/office/ie7/firefox/stb build'' típusú topik ide kerül, tévesen.

nem lehetne valahogy megoldani, hogy a szoftverfejlesztés kategóriában valóban (tágabb értelemben vett) szoftverfejlesztésről legyen szó?


mod: jó lenne esetleg egy kisszínes kategóriát is bevezetni az uborkaszezonos hírek topikjainak, így nem lenne a szakmai témák között olyan hír, hogy a 3 éves gyerek autót vett az ebay-en.

[Szerkesztve]

(#3916) sbazsi


sbazsi
veterán

nem lehet megoldani valahogy azt, hogy a kedvenceket úgy is meg lehessen jeleníteni, ahogy a fórumtémákat?
Tehát név, és hogy ki volt az utolsó hozzászóló, és mikor?!

a másik, hogy azt a 30-as limitet nem lehetne felvinni 50-100-ra?

és ugyanerre az oldalra, alulra mehetnének a legfrissebb hozzászólások?! (10-20)

Vélemények?

(#3917) VladimirR válasza cucka (#3915) üzenetére


VladimirR
nagyúr

az, hogy a hirek topic-ja hova kerul, az a hir kategoriajatol fugg (valahol fel vannak nekem irva az osszefuggesek, de ne tudom, hogy hol es most lusta vagyok keresni)
ettol fuggetlenul moderatorok at tudjak utolag tenni, a moderatort keresek topic-ban kerd oket

sbazsi: a 30-as limit amiatt kell (vagy itt, vagy a bugok a ph-n topicban irt errol Panther), mert a bugroka (azt hiszem leginkabb az) elfelejti a kukikat, ha azok egy bizonyos meret folott vannak (es mivel a topicnevek eleg hosszuak, ezert tobb topic eseteben nagyobb valoszinuseggel lepne at a kuki ezt a meretet

viszont amit elotte irtal (topiclista szeru nezet a kedvencekre) nagyon jo otlet

(#3918) sbazsi válasza VladimirR (#3917) üzenetére


sbazsi
veterán

sokat ülök a gép előtt, és van pár kedvenc topicom, de nagyon zavaró, hogy be kell kattintani mnden egyes topicba, hogy van-e új post.
így látnám, hogy hova menjek.


és ha átlépi ezt a méretet a kuki, akkor mi történik?

(#3919) VladimirR válasza sbazsi (#3918) üzenetére


VladimirR
nagyúr

idezem magamat az elozo post-ombol: ''mert a bugroka (azt hiszem leginkabb az) elfelejti a kukikat, ha azok egy bizonyos meret folott vannak''

(#3920) sbazsi válasza VladimirR (#3919) üzenetére


sbazsi
veterán

bugroka? :B

és ha elfelejti, akkor az olyan, mintha törölném az összes kedvencet? :F

(#3921) VladimirR válasza sbazsi (#3920) üzenetére


VladimirR
nagyúr

firesux

kedvenceidet, utolso hozzaszolasaidat, listazas iranyare es megjelenitendo listaelemek (post-ok, forumok, pu-k) mennyisegere vonatkozo beallitasokat (asszem, de leheyt, hogy csak a kedvencek resz szall el)

[Szerkesztve]

(#3922) sbazsi válasza VladimirR (#3921) üzenetére


sbazsi
veterán

asszem :B értem.

de végülis lényegtelen, ha azt mondod nem lehet növelni, akkro nem lehet növelni.
ha a kedvencek megjelenítése megvalósulna, az nagyon cool lenne. :)
:R

(#3923) Flame


Flame
csendes tag

Hali!

Nos nekem lenne egy ötletem! Van ez a tag kereső:[link] , és gondoltam néha jól jönne ha az email címre is rá lehetne külön keresni. Már ha persze megoldható. Ez úgy jött hogy 3 ember is felvett msn-en, és nem tudom kik ők..ha megkérdezem nem válaszolnak meg stb, és kicsit furcsának tartom... Már egy párhelyen körülnéztem, hogy kik is lehetnek, de nem találtam rá...gondoltam hogy a PH! is megnézem, de ez sem jött össze. Most félre értés ne essék, nem konkrétan a saját problémám megoldására vetettem fel ezt az ötletet, hanem úgy általánosságban azért jól jöhet. Vagy nem? :F

Flame

(#3924) Oly válasza Flame (#3923) üzenetére


Oly
senior tag

Gugliban, ha rákeresel a mélcímre... nagy valószínűséggel kidobja a ph-tag nevét!

Pl a tiédet: [link]

Szerk: Neked is csak ajánlani tudom az aláírásom... ;]

[Szerkesztve]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#3925) Flame válasza Oly (#3924) üzenetére


Flame
csendes tag

Jéé! :D Köszönöm szépen! Ezt nem is tudtam! :))

Flame

(#3926) Winner_hun válasza Oly (#3924) üzenetére


Winner_hun
félisten

Csak megsúgom, mailcímre nem tudsz keresni, az az msn címre dobta ki. Keress rá az én mailcímemre, nem fogja kidobni az adatlapomat;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3927) Oly válasza Winner_hun (#3926) üzenetére


Oly
senior tag

Ez igaz! :B
Akkor eddig mindig szerncsém volt vele, hogy azon az adatlapon fel volt tüntetve az msn-cím, vagy a mélcím azonos volt a nickkel!
pl: [link]
Ezek után már lehet variálni a keresési feltételeket!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#3928) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Hella!!

Csak jelezni szeretném, hogy a fórum tetején azon sorban, ahol a saját adatok, stb... lehet bazirigálni, található egy ''Korlátlan ADSL 3990 Ft-ért!'' reklám link.


Javítani kellene az összeget, mert a linket megnyitva már ''4380Ft-tól'' ár található.

read-only mode on the forum

(#3929) sbazsi válasza sbazsi (#3922) üzenetére


sbazsi
veterán

még annyit tennék hozzá a dologhoz, hogy az sem lenne rossz, ha az utolsó hozzászólásaimat (mondjuk az utolsó 50) is meg lehetne jeleníteni valami hasonló formában, az is nagyon király lenne. :)

(#3930) Hujikolp


Hujikolp
őstag

eszembejutott valami, nemtudom h ajánlotta-e már valaki vagy h megvalósítható-e. a lénye az h ha irunk egy kódót. (php, js, html ...) akkor az abban lévő szöveget meghagyja úgy ahogy van, gondolok itt az idézőjelek NEM lecserélésére ( '' -> & quot; ) meg ha van egy hosszabb forrás akkor azt össze lehessen csukni.
:) :R

(#3931) Gabi[mf]


Gabi[mf]
tag

nameg az apróhírdetés rovatból hiányzik a kereső (vagy csak én nem találom?:)) ha már oda lettünk szoktatva......hogy ne keljen annyit kattintgatni
üdv.;) szerető tag:C

jeeeeee

(#3932) Oly válasza Gabi[mf] (#3931) üzenetére


Oly
senior tag

Ott van az! Csak a másik oldalon! :DD

szerk: A kereső odaát van! :P

[Szerkesztve]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#3933) Gabi[mf] válasza Oly (#3932) üzenetére


Gabi[mf]
tag

:Y :Y :Y :Y :Y :C :C :C :C :R :R :R :R :R :R

őőő igen, megvan:DDD

jeeeeee

(#3934) powermause

Hi!Hogy, a rákba lehet a prohardveren:1. jelszót módositani?
2. jobboldalon, a kevencekből törölni?

:W minden féle köszönet bármi információért(ja, mer az sincs az oldalon)!
Egyébként király ez az oldal!!! :C :C

powermause

(#3935) Winner_hun válasza powermause (#3934) üzenetére


Winner_hun
félisten

Jelszómódosítás: felül a fekete csíkon: adataim
Kedvencek törlése: [kép]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3936) powermause válasza Winner_hun (#3935) üzenetére

Maradok feltétlen tisztelője,köszönettel.....meg ilyesmi. ;)

powermause

(#3937) Oly


Oly
senior tag

Hogy lehet egy topikból több hsz-t linkelni, úgy, hogy csak bizonyos hsz-ek legyenek benne...

Pl.: #3,#4,#6,#8,,#12,#13

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#3938) Hujikolp


Hujikolp
őstag

nemlehet bal oldalt lévő gyüjtö cimkéket is likelni? pl van mondjuk a IT.news témák, Mobilarena témák, Általános témákközösségi témák, meg ezek és h ha rányomok egyik feliratra akkor annak a tcimkének a többi forumát nyissa meg? megprobáltam érhtetöen elmondani, remélem sikerült :U na milyen az ötletem? vagy már volt?

(#3939) Tofitofi


Tofitofi
tag

Hello mindenki!

Kaptam egy linket,hogy jeleznem kell,hogy egy kis kezű és vékony ujjú lány alig bírja megnyomni a d600 OK gombját!Vagyis én!:D Baromi pici!

Ez nem tudom miért jó nektek,de meg kellett írnom! :DD :DD

(#3940) Viktor0610 válasza Tofitofi (#3939) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azt hittem, h. a hsz.-elküldő OK-gomb kicsi... :U :D

Samsung Galaxy A54

(#3941) NorDezs


NorDezs
senior tag

Valaki írta az arcképszerkesztős topicban, hogy a sas kis méretű képének fehér a széle.
Kijavítottam és itt a kép:
Eredeti-> [kép] [kép] <-javított.
Remélem jó lesz.

(#3942) eastsider


eastsider
nagyúr

Hy
arra nincs bármilyen megoldás h MAC cím vgay vmi alapján megjegyezze a gépet a PH! és ne kelljen mindig belépni meg ne léptessen ki?
akár vmi segédprogi vagy akármi?

(#3943) Oly válasza eastsider (#3942) üzenetére


Oly
senior tag

Nehezedre esik lenyomni egy gombot? :F

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#3944) Gabi[mf]


Gabi[mf]
tag

a 3907-ről mi a véleménye a modoknak, meg akik a reformok előtt is itt voltak:DDD?, nekem egyébként kezd megtetszeni, sőtt egész jó, csak meg kellett szokni
písz :R

jeeeeee

(#3945) eastsider válasza Oly (#3943) üzenetére


eastsider
nagyúr

igen :D
egybként nem 1 hanem több gomb :D
de mind1

más: aprón több város kéne :)
pl én mint Bboglári mit jelöljek be?
nme nagy hiányosság de jobb lenne ha lenne töb város

(#3946) Oly válasza eastsider (#3945) üzenetére


Oly
senior tag

max 2 gomb! :DD

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#3947) vakondka


vakondka
őstag

Ha olyat látok (topicnevet), hogy Re:Hír valamivalami.... akkor hogy lehet megtalálni magát a hírt ???
Mert a prohardver keresőjébe hiába írom be a megfelelő szavakat, nem találja meg magát a hírt, ami alapján valaki nyitott egy topicot...
...tényleg ennyire el van rejtve a dolog nyitja ?...vagy csak én nem találom...?

https://toptarget.hu - Online Marketing Ügynökség

(#3948) KrAt válasza vakondka (#3947) üzenetére


KrAt
veterán

Bal felül, fekete sávban: << eredeti hír ;)

(#3949) Oly válasza vakondka (#3947) üzenetére


Oly
senior tag

Tényleg el van rejtve!
És ha már itt járunk!
Jó volna ezt valami figyelemfelkeltőbb helyre rakni...
És ugyan oda be lehetne szerkeszteni a kiemelt topikok esetén egy linket az 1. hsz-re!
Mert sok topikban az 1 hsz a leg értékesebb...

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#3950) vakondka válasza Oly (#3949) üzenetére


vakondka
őstag

Hááát kereshettem volna ezer évig és még fanatikus őstagként sem találtam volna meg, ha el nem árulja valaki, hogy hol van ez a funkció...
...én tényleg elégedett vagyok a prohardver-rel de ez a zárt nagyon gáz, hogy ilyen nehéz megtalálni a hírre utaló linket :U
...az a másik, hogy az idézőjelekből 2db aposztróf lesz, ha kódot szúrok be, így copy-paste estén lesz egy pár eltérés... :(

https://toptarget.hu - Online Marketing Ügynökség

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.