Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3501) Totyi


Totyi
őstag

Egy dolog jutott eszembe,hogy itt a rangváltásról ment a vita.
Vannak a kiemelt témák;de ezeket csak akkor lehet látni(hogy kiemelt) ha már benne vagyunk.Jó ötlet volna az,ha a bal oldalon(és bárhol máshol) kiemelve(mondjuk pirossal) lennének a kiemelt témák?Mint az aktív témáknál.Ott nagyon jól látszanak.
Így a fórumozók láthatják bal oldalt,ha fontos téma bukkan fel.
Kósza ötlet,kéretik nem megkövezni. :)

(#3502) Winner_hun válasza Totyi (#3501) üzenetére


Winner_hun
félisten

Szerintem a kereső miatt van kiemelve:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3503) Totyi válasza Winner_hun (#3502) üzenetére


Totyi
őstag

:F Ezt most nagyon nem vágom.Mi van a kereső miatt kiemelve?

(#3504) parandroid válasza Totyi (#3501) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha itt: [link] rákattintasz egy kategóriára, akkor látni fogod, hogy miért vane gy téma kiemelve. ;) Sokan a fórum főoldaláról, vagy egy adott témakörből indulnak el, nekik ez hasznos.

A te ötleted is megfontolandó, de lehet, hogy túl színes lenne akkor a bal oldali oszlop. Esetleg egy próbát megér, vagy valami szolidabb megoldással (csillaggal kiemelve) lehetne jelölni. Bár ezt meg a sok sormintás topikcím zavarná be, de legalább akkor kitiltanánk a különleges karaktereket a topikcímekből.

A keresőnek egyébként valóban semmi köze a kiemeléshez.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3505) Winner_hun válasza Totyi (#3503) üzenetére


Winner_hun
félisten

Arra gondoltam, hogy ha valaki pl 6600 GT-s topikot keres a keresővel, akkor egy csomó találatot adhat a kereső, köztük a 99% az hw piacos úgyis, szal könnyebb megkülönböztetni:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3506) Totyi válasza parandroid (#3504) üzenetére


Totyi
őstag

Persze,ezt tudom amit írtál.A fórumozók többsége azért nem mindíg a főoldalt lesi.Ezért jutott az eszembe amit írtam.Semmiféle csicsára meg szines meséskönyvre nem gondoltam:)csupán egy piros(vagy akármilyen) kiemelést.
Sztem egy szolíd piros kiemeléssel nem lenne túl szines.
Amúgy köszi,hogy legalább baromságnak nem tartod! :B

(#3507) Totyi válasza Winner_hun (#3505) üzenetére


Totyi
őstag

Értem már. :U leesett.Nekem csak az az ötletem támadt ha az ember ír a fórumba akkor bal oldalt ki lehetne emelni a valóban kiemelt témákat;ne csak a topicba lépéskor lássa a fórumozó.

(#3508) Winner_hun válasza Totyi (#3507) üzenetére


Winner_hun
félisten

Tudom, hogy mire gondolsz, de hogy van-e értelme:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3509) Totyi válasza Winner_hun (#3508) üzenetére


Totyi
őstag

Nem sértődök be ha nem tetszik az ötlet a vezetőknek.Nekem így is,úgy is jó.Csak hirtelen eszembe jutott.

(#3510) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Az megoldható, hogyha a privátoknál vagy az összes bejövőnél, vagy az elküldötteknél vagyok, akkor a kereső defaulton ne a hírekben, hanem fórumtémák között keressen?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3511) ngabor2


ngabor2
nagyúr

a todo-list-be fel van véve az 1. hsz szerző általi módosításának lehetősége? ha igen, akkor milyen prioritással? ha nincs, látod-e értelmét? én specile látom, de ez nem rajtam múlik :D

könnyen lehet, hogy itt olvastam felvetésként, csak nem találom...

(#3512) madrac


madrac
őstag

Szamomra legnagy hibak a forumon:
- nincs bejelentkezes megjegyzese funkcio
- forum temaknal nincs hozzaszolas gomb
- kedvenc temaknal kulon kezeli az aprohirdeteses es a rendes forumos temakat

[Szerkesztve]

(#3513) piqla


piqla
őstag

Szerintem regisztracional legyen kotelezo megadni a keresztnevet, hogy amikor nevnapja van az embernek, jol essen neki az email, amit a ph teamtol kap, miszerint boldog nevnapot :D
(Termeszetesen automatara gondolok, bar peterket biztosan szivesen elvallalna, hogy minden usernek gepel egy-egy egyedi koszontot)

Szereted az állatokat?

(#3514) ngabor2 válasza madrac (#3512) üzenetére


ngabor2
nagyúr

- nincs bejelentkezes megjegyzese funkcio

felvetődött, remélhetőleg hamarosan lesz.

- forum temaknal nincs hozzaszolas gomb

maguknál a fórumoknál miért lenne? csak a topikokhoz tudsz hozzászólni, máshol nincs értelme. ha meg új fórum-csoportot szeretnél, akkor vagy a moerátort keresek-ben, vagy valamelyik házigazdánál kérdezősködj.

- kedvenc temaknal kulon kezeli az aprohirdeteses es a rendes forumos temakat

az aprós topikokat asszem el tudod menteni a kedvencek közé. az apróhirdetés pedig más típusú, mint egy rendes topik. ez így van megtervezve (nem bug, hanem feature :D)

(#3515) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Ha az adataimnál http:// nelkül írom be a honlap címet, akkor az adatlapon levő honlap címénél rossz lesz a hivatkozás, elé kerül a http://prohardver.hu, tehát hiába állítok be az adataimnál mondjuk egy www.xy.hu oldalt, az adatlapomon a hivatkozás így fog kinézni: http://prohardver.hu/www.xy.hu. Legalább a kitöltésnél oda lehetne írni, hogy kell elé a http:// mert lehet, hogy nem mindenkinek esik le majd a dolog, hogy miért nem működik a linkje.

Sokszor van, hogy a cím begépelésével jövök a fórumra és ha véletlenül a prohardver.hu/f.php végére is teszek egy / jelet, akkor style nélkül jön be az oldal (olyan, mint pl. amikor a Firefoxban azt mondom, hogy nézet/oldalstílus/nincs oldalstílus).


Feel Good Inc.

(#3516) Winner_hun válasza madrac (#3512) üzenetére


Winner_hun
félisten

- forum temaknal nincs hozzaszolas gomb

de új téma van, csak nem lehetz használni:O;]

- kedvenc temaknal kulon kezeli az aprohirdeteses es a rendes forumos temakat

be lehet rakni a kedvencekbe, csak a fórum alól kell és nem az apróhirdetések alól

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3517) madrac válasza ngabor2 (#3514) üzenetére


madrac
őstag

- En is a forum temakra/temakban ertettem.
Kozben leesett, hogy mindenkinek a hsz-enel van 1 olyan szoveges link is, hogy ''Új''....
Eddig ezt kerestem.
Egyertelmubb lenne, ha ugy mint mas forumoknal, kulon 1 darab gomb lenne ra.
Nem is logikus, hogy minden hsz-nel van 1 ilyen.

- Szerintem sokkal kenyelmesebb lenne, ha a kedvenc forum es aprohirdetes temakat egybe kezelne es meg oldalletolteseket is lehetne sporolni vele. Ha epp a forum resznel vagyok es az aprohirdeteses kedvenceimre vagyok kivancsi, akkor eloszor atkell valtanom aprohirdetesre ami plusz oldalletoltes.
Ugyanez forditva.

(#3518) madrac válasza Winner_hun (#3516) üzenetére


madrac
őstag

Tudom, hogy belehet rakni kedvencek koze...
Valahogy egysegesen kellene kezelni a ket dolgot kedvenc ugyileg es az mindenkinek jobb lenne szerintem.

(#3519) Winner_hun válasza madrac (#3518) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az ígéretek szerint változások lesznek, mert a hw piac megszűnik, csak apró lesz helyette. Akkor gonolom már egyesítve lesz:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3520) WillChi válasza madrac (#3517) üzenetére


WillChi
senior tag

''Egyertelmubb lenne, ha ugy mint mas forumoknal, kulon 1 darab gomb lenne ra.
Nem is logikus, hogy minden hsz-nel van 1 ilyen.'' - Logikusnak valóban nem logikus, de gondolj bele, hogy az a gomb vagy a lap alján, vagy a tetején van, Te pedig a másik végéről scrollozgatsz utána, ha hozzá akarsz szólni a témához. Jobb ez így, ahogy van.

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#3521) madrac válasza WillChi (#3520) üzenetére


madrac
őstag

En mielott hozzaszolok egy temahoz, megnezem a legfrissebb hsz-eket is, es akkor mar ugyis ott vagyok a lap aljan.
Ha meg egy oldal kozepen vagyok es/vagy valakinek a hsz-ere akarok reagalni akkor ott van a Válasz funkcio.
Nemhiaba van ez igy kitalalva a tobbi nagy forummotornal sem.
Ha erre megis tobbeknek szuksege van akkor az is tokeletes megoldas lenne, ha pluszba lenne berakva azaz 1 vagy 2 hozzaszolas gomb es maradna az ''új'' link is.
(masreszt Home, End gombok is hasznalhatok, nemkell scroll-ozgatni sem)

[Szerkesztve]

(#3522) #65675776 válasza madrac (#3521) üzenetére


#65675776
törölt tag

Magyarul csak műbalhét csinálsz. Alkalmazkodj ehhez a motorhoz amikor itt vagy.

(#3523) iqcmial


iqcmial
csendes tag

Az PH oldallal kapcsolatban lenne egy észrevételem:

A ''Rovatunk támogatója Gigabyte technology'' kép linkje rossz helyre mutat (http://www.gigabyte.hu) pl. itt: http://prohardver.hu/c.php?mod=10&id=18460,
a helyes link gondolom a http://www.giga-byte.hu lenne.

(Sorry, de szívügyemnek éreztem a dolgot) :U

(#3524) rlazol


rlazol
addikt

csak egy megfigyelés:
A keresésnél szvsz gond, hogy az nem hozza ki az azonnali kérdések óráját, hanem egy csomó, adott pillanatban értéktelen és használhatatlan topicot. Így az újonc esetleg a kereső használata mellett is új topic nyitűsát látja indokoltnak,amiért aztán megdorgálják. Talán ha a kereső berakná az azonnali kérdések órája topicot minden keresés eredmény élére? :U

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#3525) Winner_hun válasza rlazol (#3524) üzenetére


Winner_hun
félisten

A kereső jó. ha beírod, hogy azonnali akkor ott van az élbojban a topik. Utolsó hozzászólás szerint listáz a kereső

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3526) fokukac


fokukac
nagyúr

ezek a bazinagy betűk direkt vannak az oldal tetején ?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3527) Silencer83 válasza fokukac (#3526) üzenetére


Silencer83
addikt

nalam is megjelennek idonkent /legujabb Moz. Fi./, vmi felhivas feleseg, de eleg ocsmany :F

(#3528) fokukac válasza Silencer83 (#3527) üzenetére


fokukac
nagyúr

érdekes, nekem sem mindig...

de tegnap is ott volt, ma is...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3529) pini1020 válasza fokukac (#3528) üzenetére


pini1020
tag

Nekem tegnap óta van ott! Mindig!

Life's a piece of shit, when u look at it, life's a laugh and death's a joke, it's true. U will see it's all a show.

(#3530) ngabor2 válasza madrac (#3521) üzenetére


ngabor2
nagyúr

tehát te a felső, fekete csíkon, baloldalt levő fehér (néha sárga) ''új hozzászólás'' nevű gombot keresed. keresd még egy kicsit, ott van az :D ha nem találod, este küldök egy screenshotot róla ;)

[Szerkesztve]

(#3531) norbiphu válasza fokukac (#3526) üzenetére


norbiphu
senior tag

nekem IT.news-on már alul is megjelentek :(

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#3532) Gergic


Gergic
csendes tag

Hol lehet megváltoztatni a jelszót? :F

[Szerkesztve]

(#3533) Winner_hun válasza Gergic (#3532) üzenetére


Winner_hun
félisten

Lap tetején fekete sor, ott van, hogy adataim;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3534) Gergic válasza Winner_hun (#3533) üzenetére


Gergic
csendes tag

Jéééé :Y tényleg ott van. Köszi

(#3535) madrac válasza #65675776 (#3522) üzenetére


madrac
őstag

Olvastad a tema cimet?
Ha nincs konstruktiv otleted akkor legalabb masokba ne koss bele ok nelkul.
Meg azt sem tudom milyen jogon kezdtel el lenezoen szemelyeskedni.

(#3536) madrac válasza ngabor2 (#3530) üzenetére


madrac
őstag

Igen azt.
De jo lenne, ha nem kene azt keresni, es mint irtam szerintem elferne egy az oldal legaljan is.

(#3537) #65675776 válasza madrac (#3535) üzenetére


#65675776
törölt tag

Képzeld, olvastam.

Az miért baj, hogy ez a motor másabb, mint a többi oldalé? Szerintem egyáltalán nem olyen rossz, mint ahogy azt Te lefested. Emellett egy ötletet elég egyszer felvetni, nem kell 8-10 hszt gyártani ugyanazzal a tartalommal. Másrészt a régóta ittlevők felvetései se mindig teljesülnek, emellett van türelmük kivárni a megvalósítást.

Tudod mennyien javasolták a Privát üzenetek bevezetését? Beletelt nem kevés időbe míg az oldal vezetősége rá is bólintott! (A RIOS3-ban egyáltalán nem volt, ez a RIOS4-gyel jött el.)

Tudomásul kell venni, hogy ez a motor ilyen. Ha neked egy uniformizált világra van szükséged, akkor menj olyan fórumokra, amelyek ugyan azt a kommersz motort használják. A RIOS teljesen az oldal gazdáinak fejlesztése, és ki merem jelenteni, hogy a legjobb amivel eddig találkoztam.

Az intelligens mailcímedre inkább nem is mondok semmit. Sokat elárul rólad.

Az Új hozzászólás gombot meg egyáltalán nem kell keresni, ott van ugye a lap tetején, és minden hsz fejlécében. Kell ennél több? A felső eléréséhez is csak meg kell nyomnod a Home billentyűt. Nem hiszem, hogy olyan nehéz lenne.

[Szerkesztve]

(#3538) madrac válasza #65675776 (#3537) üzenetére


madrac
őstag

Abszolut nem ugy kotottel belem mint aki tisztaban vele, hogy hova ir.
En azt veszem ki a tema cimebol, hogy ide a prohardver javitasara vonatkozo javaslatokat lehet beirni akarhogy is faj, hogy nincs ez az egesz kobe vesve es ezekszerint orulnek az otleteknek.
Csak azert mert neked mondjuk nincs igenyed semmi tobbre es szamodra minden tokeletes, attol meg masba nem kene belekotni mert maskepp gondolja mindezt.

Ha az en hsz-emre irnak valamit akkor altalaban reagalni szoktam rajuk, abszolut hidegen hagy, ha ez is csipi a szemed.

Meg szerencse, hogy nem a mail cim milyensegen mulik az intelligencia mi...?
Olyanoknak van fenntartva mint te, nyugodtan irhatsz oda is, ha neked csak ez okoz oromet, hogy olyat basztatsz aki konstruktiv otleteket ad a fejleszteshez a megfelelo helyen.
Oszinten sajnallak.

(#3539) #65675776 válasza madrac (#3538) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ha visszaolvastad vlna a topicot, akkor láttad volna, hogy az ''ötleted'' már az új motorra való átálláskor is felmerült másokban. Valószínűleg nem véletlenül nem valósult meg. Helyette van minden hsz fejlécében egy ''Új'' gomb. Nem kell scrollozni, Home-ot vagy End-et nyomogatni, mindig kéznél van. Alap beállítással is (azaz oldalanként 30 hsz) van akár 31 gomb, amivel új hszt írhatsz. Minek még egy??? :F

(#3540) madrac válasza #65675776 (#3539) üzenetére


madrac
őstag

Valoban nem olvastam vissza mind a tobbezer hozzaszolast, de szerintem ez nem is varhato el senkitol sem.
Ha esetleg lenne 1 lista, hogy milyen javaslatok voltak mar es mi rola az allaspont a ph reszerol, az nagyban javitana az esetleges redundans hsz-ek szaman.

Az uj hsz gombrol mar leirtam az allaspontomat/javaslatomat amit tartok most is, tenyleg kar ugyanazokat meg1x leirnom.

Jobban orultem volna, ha ezt a hsz-t irtad volna reszemre legelsonek is, kihagyva a tobbit... :U

[Szerkesztve]

(#3541) helkis


helkis
addikt

nem tudom volt-e szó róla, de megkérdezem: meg lehetne oldani esetleg, hogy az elmentett topicoknál a legutolsó saját hsz-hez, vagy a mentéskor pozicióban lévő hsz-hez térjen vissza a link, mikor megnyitom a kedvencekből? előre is köszi! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#3542) #65675776 válasza madrac (#3540) üzenetére


#65675776
törölt tag

Beírtad volna a keresőbe az ''új'' szót és mindjárt csak kb 250 hszt kellett volna végigolvasnod. Láttad volna mikor volt a motorváltás, és onnantól kezdve kezdted volna olvasni a topicot. Nem kellett volna sokáig, mivel az első felmerülő problémák egyike volt az egy darab ''Új hozzászólás'' gomb, és nagyon hamar megszületett rá a megoldás, ami jelenleg is él.

(#3543) Scream007


Scream007
őstag

Már többször írtam de 1x sem kaptam választ.
Nem lehetne megoldani hogy a jobboldali aktív témák ahol hozzászóltam, hosszabb legyen a lista???mondjuk 8-10 topicnév lenne ott? :U

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#3544) Musztáng válasza Scream007 (#3543) üzenetére


Musztáng
tag

Ha elmented a kedvenceidbe az nem jó?:U

“The success is not a matter of luck it’s a matter of choice!” A coach

(#3545) Scream007 válasza Musztáng (#3544) üzenetére


Scream007
őstag

nem, mert minden egyes topichozzászólásnál kapok egy emailt ami egy felkapottabb topic esetében napi 50-100 is lehet :B
Ha kikapcsolom ha be akkor is küld.
Ez valszeg bug, vagy explorer winfos hiba nem tom de ez így nem jó ez fix.

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#3546) NerV


NerV
tag

arra lettem figyelmes, hogy apróhirdetés feladásakor 45 nap az alapértelmezett lejárati idő, a legtöbb cucc esetén ennyire nincs szükség. nem mindig ügyelek rá hogy átállítsam, aztán meg töröltethetem a hirdetést. gondolom sokan vannak ezzel így, ha egyáltalán mozgatja őket hogy felelegessé vált. szerintem érdemes lenne mondjuk 1-2 hétre átírni, kevesebb munkája lesz a moderátoroknak.

Éva Ádámnak: '' Hogy érted, hogy a gyerekek nem is rád hasonlítanak?!''

(#3547) blash


blash
tag

Szeretnem az email cimemet nem latthatova tenni, mert google-lal olyan konnyen raakadtam, s ez peldaul egy lehetseges spam forras. Ez megoldhato?

(#3548) Winner_hun válasza blash (#3547) üzenetére


Winner_hun
félisten

nem spamforrás;) meg van oldva, hogy ne legyen az

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3549) blash válasza Winner_hun (#3548) üzenetére


blash
tag

Igen? Es mikepp?

(#3550) Winner_hun válasza blash (#3549) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha rámész az adatlapra, jobb klikk, forrás megtekintése, ez van:

<li><b>E-mail cím</b> <script type=''text/javascript''>email('d2lubmVyX2h1bkBmcmVlbWFpbC5odQ==', ' Winner_hun számára', '')</script><noscript><a title=''Javascript nélkül sajnos nem látszódnak az email címek!''><strike>Email</strike></a></noscript></li>

ha ez mond valamit, akkro megértheted belőle, számomra semmit sem mond, nem értek hozzá. Valahol egyszer erre már rákérdeztek, ott mondta Parci, hogy a spamok ellen védve van a rendszer;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.