Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3701) VladimirR válasza Oly (#3700) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ideiglenes megoldaskent akar bele is irhatod a hirdetes szovegebe

(#3702) Oly válasza VladimirR (#3701) üzenetére


Oly
senior tag

De már unom... :B

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#3703) Oly válasza Oly (#3702) üzenetére


Oly
senior tag

És hozzá tenném még azt is, hogy szvsz nem lenne hülyeség kötelezővé tenni a reglapon a város kivállasztását! ;)

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#3704) s7evcsenko válasza VladimirR (#3697) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Király!
Itthon is van kép!
Köszi :R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#3705) VladimirR válasza s7evcsenko (#3704) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nm
url-be nem illik sem ekezetet, sem azrojelet, sem szokozt tenni, mert ilyesmik fordulhatnak elo
ha lehet, maradj a kovetkezoknel:
-angol abc kisbetui
-szamjegyek
-alulvonas

(#3706) s7evcsenko válasza VladimirR (#3705) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Oks.
Bocsánat! :R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#3707) Koszta


Koszta
tag

Hello!
Hogy van ez az újonc, meg ezek a beosztások??

(#3708) VladimirR válasza Koszta (#3707) üzenetére


VladimirR
nagyúr

Bovebben: [link]

(#3709) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem tudom, ki h. van vele, de engem rettentőmód zavar, mikor a kedves felhasználó egymás után 2-3 hsz.-t beír egy topikba, bőven a MOD-időn belül.
Azt hiszem, ngabor2 javasolta korábban itt, h. addig ne tudjon új hsz.-t írni a forumozó, amíg más nem ír a témába.
A módosítás fel is hozhatná a témát, így az ''UP'' jellegű hsz.-ok egy része is megszűnne.

Samsung Galaxy A54

(#3710) sekli válasza Viktor0610 (#3709) üzenetére


sekli
addikt

ez jó lenne, talán még jobb lenne, ha ilyenkor rányom az új-ra, vagy a válasz-ra, akkkor autómatikusan szerkeszti...(sokan ugy írnak egymás után, hogy másnak válaszolnak)...

,de ekkor egy ''UP'' öt percig is eltarthatna pl az apróban....

(#3711) Oly válasza Viktor0610 (#3709) üzenetére


Oly
senior tag

Tőlem ma este kérdezte meg egy srác (újonc haverom), hogy hogyan lehet eltüntetni azt a mod felíratot!? :Y :C
Azóta már tudja! :o
Engem is zavar!
És naponta szólok az újoncoknak, hogy ezt nem kéne!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#3712) Viktor0610 válasza sekli (#3710) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A aprós rész hamarosan megváltozik, tehát az up-nak ott nem lesz jelentősége.

Samsung Galaxy A54

(#3713) Rolee87


Rolee87
tag

meglehetne pl azt csinálni,hogy aki aprohirdetést ad fel,illetve ír az aprohirdetések topikjaiba,annak kötelező legyen megadni az elérhetőségeit,mer ezzel csökkenhetnének a kamus emberkék :(((

(#3714) Winner_hun válasza Rolee87 (#3713) üzenetére


Winner_hun
félisten

És honnan veszed, hogy valós adatokat fog megadni? Aki csalni akar, az úgyis megtalálja a módját:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3715) Oly válasza Rolee87 (#3713) üzenetére


Oly
senior tag

Én már a reget sem engedém adatok nélkül... :C
Minimum egy települést kötelezővé tennék!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#3716) rlazol válasza Oly (#3715) üzenetére


rlazol
addikt

település- Budapest - miért is jó ez?
ez egy hardver fórum. Ha biztosított kereskedésre vágytok ott a Vatera vagy az E-bay.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#3717) Agostino válasza Viktor0610 (#3709) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Ez szerintem elég szerencsétlen helyzeteket szülne, az időlimitnek több értelme lenne. Ugy kellene megoldani - persze ha technikailag lehetséges - hogy X időn belül született hozzászólásokat a motor egy hozzászólásba foglalná be.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3718) Out


Out
addikt

Miert van az hogy az aprohirdetesek idoben csokkenore van beallitva, de a hirdetesek megis osszevissza jelennek meg nalam es nem idorendbe?

[Szerkesztve]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#3719) Oly válasza Out (#3718) üzenetére


Oly
senior tag

Ennek a kérdésnek egy másik topicban lenne a helye! Ott a válasz is látható! ;)
[link]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#3720) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Egy olyan gondom lenne, hogy nem kapok email értesítőt,
ha privát üzenetem érkezik!
Megváltoztattam az email címem és a teljes nevem, az új jelszót ki is küldte a címemre,
de a prívát üzenet értesítő azóta nem jön!!!!! :Y :Y :Y
Van erre valami magyarázat??? :F :F
Köszönöm szépen

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#3721) Petie


Petie
veterán

nem tudom hogy volt -e már ilyesfajta kérés:

a Kedvenceim-részt nem lehetne úgy megcsinálni hogy a kedvenc topic mellé még egy le és egy fel nyilat tenni hogy rendezni lehessen a kedvenc topicokat? pl hogy a legkedvencebb (be szép magyaros szakszó) topic legelöl legyen a kedvencek közt.

köszi. üdv

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#3722) .:Richie:.


.:Richie:.
tag

Ezt a Topicot szerintem pirosbetűssé kéne tenni: [link]
Szerintem, ha mások is észrevennék, elöbb vagy utobb inkább elöbb :DDD , az egyik legnagyobb topic-ká nőné ki magát. Legdinamikusabban fejlődő ''sportág'' kishazánkan a POKER! Remélem fontolóra veszitek, észrevételemet és a PH érdekében megfogadjátok tanácsom. UP a topicnak! De lehet, hogy csak az én szívügyem ez? :F

(#3723) Winner_hun válasza .:Richie:. (#3722) üzenetére


Winner_hun
félisten

Máskor az ilyet az éppen aktuális Moderátort keresek c. topikba írd be;) Most ez az: [link]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3724) s7evcsenko válasza s7evcsenko (#3720) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Sehol egy MODERÁTOR, aki segítene??? :Y :Y :Y

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#3725) Oly válasza s7evcsenko (#3724) üzenetére


Oly
senior tag

be van jelölve, hogy küldje?

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#3726) KrAt válasza s7evcsenko (#3724) üzenetére


KrAt
veterán

És miért pont moderátor segítsen? Várd meg panthert.. :)

(#3727) s7evcsenko válasza Oly (#3725) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Be van jelölve! Eddig küldte!!!
Neke mindegy ki segít, csak működjön!!!

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#3728) s7evcsenko válasza s7evcsenko (#3727) üzenetére


s7evcsenko
addikt

:F
Hát ez vicc!!!!

:O

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#3729) Oly válasza s7evcsenko (#3728) üzenetére


Oly
senior tag

Ne itt várj választ!
Itt kérdezősködj: [link]
Nem ígérem, hogy választ is kapsz!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#3730) Notes


Notes
senior tag

Igazából nem tudom, hogy más tapasztalt e hasonlót: Ma váltottam Firefoxra és amikor be akarok lépni a PH!-ra beírom a felhasználónevet, jelszót, kiírja, hogy sikeres belépés rögtön továbbítunka a fórumba, majd újra megjelenik az előző képernyő, ahol be tudok jelentkezni. Minthe mi sem történt volna. IE-vel meg simán megy. Mi lehet a baj?

Romanes eunt domus!

(#3731) Winner_hun válasza Notes (#3730) üzenetére


Winner_hun
félisten

1. [link]
2. Ha belépsz valamelyik topikba akkor sem vagy beregelve? Esetleg kukitörlés:F Bár asszem máshol van a két programnak a kukija

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3732) Notes válasza Winner_hun (#3731) üzenetére


Notes
senior tag

Felraktam a 2.0 beta-t ezzel most megy.

Romanes eunt domus!

(#3733) s7evcsenko válasza s7evcsenko (#3727) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Aszem rájöttem! Én voltam a balfék!
Bocsika!!!
:R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#3734) Oly


Oly
senior tag

[link]
Ezek ellen tényleg nem ártana valamit csinálni!
Hetente legyen újonc képző kurzus... ;]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#3735) Padawan33


Padawan33
tag

Lehetne egy választ arra hogy nekem a ''Moderátort keresek'' fórumtéma el volt mentve.
Miután zárták és nem linkelték az újat!nekem azt írta hogy ''téma zárva'',rákerestem az újra de mindíg visszadobott a régihez.Külön meg kellett kézzel keresnem az újat. :F

Az Erő legyen veletek!

(#3736) Panther-D


Panther-D
PH! technikus

Elkészült a MOD MultiDel az apróhirdetésekhez is. :) Egyszerre max 20 apróhirdetés törölhető.

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#3737) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

Szevasztok srácok!

Csak egy javaslat az aprohirdetésekhez... az alaplapoknál/és prociknál/ külön kéne venni az S939et és az S940et
Most hogy az AM2 elkezd terjedni megtévesztő lesz majd a dolog.. és szerintemlasan kiérdemel az AM2 egy külön linket.. szerintem...:) aztán fontoljátok meg..

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#3738) cousin333


cousin333
addikt

Üdvözlet mindenkinek!

Talán már sokan ismerik az Opera böngészőt ;). Néhányan közülük már a widgetek jelentésével is tisztában vannak.

Az Opera nemrég elindított egy widget generátort [link], amivel tetszőleges oldalak RSS feedjeit lehet megjeleníteni egyszerű, de mégis látványos formában. Az elkészült widget letöltőhelyére mutató linket többféleképpen lehet elhelyzeni az oldalon, többek között Autodiscovery funkcióval is. Ennek hatására az URL mező jobb oldalán megjelenik egy widget ikon, közvetlenül az RSS feed ikonja mellett (ilyen: [kép]).

A kérdésem az lenne, hogy a PH esetében nem lehetne-e ezt beilleszteni a honlap forráskódjába? (Itt egy általam ''gyártott'' verzió: [link])

Köszönöm :).

"We spared no expense"

(#3739) ngabor2


ngabor2
nagyúr

az apróhirdetésnél lehetőséget kellene adni a nyitónak, hogy ha lejárttá teszi a hirdetést, a hozzá tartozó topikot is be tudja zárni. hiába írja bele, hogy elkelt, eladva, stb, vannak, akik csak az 1. hsz-ét olvassák el, és egyből írnak is bele, ha nyitva van.

(#3740) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Apróhirdetésnél jó dolog az uppolás, viszont le lehetne valahogy egyszerűsíteni? Valami fel nyilat berakni a hirdetésre, hogy ne csak a hirdetés karbantartásánál lehessen uppolni.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3741) zaba


zaba
tag

Akkor ide: jó lenne, ha az apróhírdetéseket nem csak időben lehetne sorbatenni, hanem ár és ABC szerint is.

Valmint jó lenne, ha a gyorskeresésnél a Fórumtémában és a Fórumtémákban valahogy jobban megkülönböztethető lenne, mert mindig akkor jövök rá ,hogy nem jó helyen keresek, mikor nem ad eredményt. Tehát a ''Fórumtémákban''-t mondjuk, ha átkeresztelnétek ''Témák között''-re, lehet jobb lenne, mert az az egy ''k'' betű difi nem mindig vevődik észre. Azért mondtam, hogy jó lenne az egyiket átnevezni, mert akkor kevésbé lehetne eltéveszteni.

Red meat can kill ya'. Enjoy!

(#3742) Viktor0610 válasza zaba (#3741) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pedig marha egyszerű...
Beírod a keresési szöveget, majd TAB, aztán:
- amennyiben fórumtémák között szeretnél keresni egy felfelét nyomsz, majd ismét TAB,
- amennyiben a fórumtémában szeretnél keresni, simán mégegy TAB-ot nyomsz,
Aztán ENTER.

Samsung Galaxy A54

(#3743) lacafaca


lacafaca
őstag

lenne 1 javaslatom. mivel látva a sok 0-1-2-3 napos újonc ténykedését a hardwer-piacon oldjuk már meg hogy ne ronthassák-csesszhessék szét más topikját vagy nyissanak hülyébbnél hülyébb topikot......tehát javasolnám hogy lelkes újonc rangtól fölfelé lehessen csak hozzászólni-topikot nyitni a keres-kínál rovatokban. mivel nagyon sokan nem tisztességes szándékkal regelnek. szerintem a 15nap/50hsz bárki számára teljesíthető/kivárható kritérium lenne......

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#3744) Viktor0610 válasza lacafaca (#3743) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azért felesleges sz.tem ez a megkötés, mert összehozza/kivárja a kért hsz.-számot/napot, és utána kezd el bohóckodni, tisztességtelenkedni.
A másik, h. az is meginná ennek a levét, aki tisztességes szándékkal regisztrál...

Samsung Galaxy A54

(#3745) lacafaca válasza Viktor0610 (#3744) üzenetére


lacafaca
őstag

nem biztos az. amúgy pedig mint írtam bárki kibír 15napot üzletelés nélkül. addig + más topikokban úgyis kimutatná a foga fehérjét. akkor + ki sem kéne már várnia a ranglétrán fellépést.....

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#3746) lacafaca


lacafaca
őstag

amúgy az elmúlt hónapokban nagyot esett a ph ázsiója és 2x sem mondom hogy az ilyen alakok miatt....szerintem +kellene fontolni ezt mert egyre lejjebb esik a színvonal......tudom hogy a ph nem a piacos topikok miatt van, de hogy azok a leglátogatottabbak szerintem az is tény. így ott kellene a rencsinálást +kezdeni.....de persze ez nem az én dolgom, csak már kezd felháborítani ami arrafelé folyik.... :O

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#3747) rlazol


rlazol
addikt

ma kora délután óta rendszertelül el-el tűnnek a kedvenceim. Ha kilépek-belépek akkor viszajön. Többnyire akkor tűnik el, ha hsz-t írok, de nem mindig. IE 6.0.2900.2180

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#3748) bandus


bandus
veterán

Hali!
Szerintem hasznos újítás lenne ha belépünk valamilyen ''RE'' topikba (hír, teszt), akkor a topik elején lenne valahol egy link, ahonnan elérjük a hírt, tesztet. Ez fordítva már megvan, szerintem jó lenne, ha így is meg lenne csinálva :U
Szerintetek?

köszi :R

mod: persze eddig nem találtam meg az ''eredeti hír'' gombot, de így, hogy megírtam ezt a hsz-t egyből kib@szta a szemem :( :B . bocsi, ha gondoljátok törölhetitek.

[Szerkesztve]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#3749) Janoska26


Janoska26
addikt

Azt nem lehetne kötelezővé tenni legalább azoknak akik az apróban hirdetnek, hogy egy telefonszám és a Város ahol van az ki legyen töltve a reglapján, sokkal egyszerűbb lenne az élet szerintem, nem kéne olyan sokat pötyögni :DDD

(#3750) Janoska26


Janoska26
addikt

Ja és azt meg tudja mondani valaki, hogy hogyan lehet a ranglétrán lépkedni itt?Már 120 napja újonc vagyok, kár hogy az apróhirdetés nem számít bele az előrelépésbe vagy rosszul tudom?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.