Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4201) C4mp3r válasza Macilaci457 (#4200) üzenetére


C4mp3r
addikt

Ez már egy elég régi probléma. Általában az esti órákban szokott nagyon.

(#4202) VladimirR válasza Macilaci457 (#4200) üzenetére


VladimirR
nagyúr

mar javulgat, de valoban nagyon lassu volt
egyebkent => Bovebben: [link]

C4mp3r: esti orakban? probald meg hajnal 4-kor

[Szerkesztve]

(#4203) Gyomman


Gyomman
aktív tag

Nme tudom, hogy mennyire tartozik ide (semnnyire, de nem találtam más topicot:). Volt egy ''alkalmi'' kérdésre topic, erről azt írták a súgóban, hogy ne nyissunk ilyet, mert hamar elsüllyed, meg a gyűjtő az jobb. De a moderátor által ajánlott gyűjtőtopik rég elsüllyedt, az enyémbe meg 20 perc alatt 4 válasz érkezett. De egy Moderátor bezárta, így egy nagy probléma maradt megoldatalan....

Cogito ergo sum

(#4204) Oly válasza Gyomman (#4203) üzenetére


Oly
senior tag

Hozd fel a gyűjtőt!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#4205) adam1 válasza Oly (#4204) üzenetére


adam1
aktív tag

Nálatok is ilyen k.....szott lassan megy az oldal?A net megy rendesen,de ez a lap igy estefele haldoklik nem lehetne valamit tenni ez ügyben? :F

Az élet,életveszélyes!Eddig mindenki belehalt!

(#4206) Korcsii


Korcsii
őstag

(#4207) C4mp3r válasza VladimirR (#4202) üzenetére


C4mp3r
addikt

Inkább alszom 4-kor. :))

(#4208) Oly válasza Korcsii (#4206) üzenetére


Oly
senior tag

Ott van a lap alján a megoldás...
Próbálkozz később!

Lassú... lassú... Néha belassul! Biztos hegesztenek! :P
Lassan indulni fog a rios5! Beztosan azzal szórakoznak!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#4209) Korcsii válasza Oly (#4208) üzenetére


Korcsii
őstag

az ok... de akkor se szép hibaüzis oldalt nézegetni...

rios5? itt a válasz küldése oldalon már régóta látom a forráskódban egy kikommentelt mail meg idézet.. az is lesz? ;)

[Szerkesztve]

(#4210) Palika71


Palika71
őstag

Lehetséges, hogy nyílt kapukat döngetek, és ezt már tudja a program, de nem-e lehetne azt megoldani, hogy a legördülő ''üzenetek'' -nél, ne növekvő, hanem csökkenő sorrenben is meglehessen jelentetni a felsorolást? Mert én mindig az újakra vagyok kíváncsi, és nem a legrégebbiekre. Gondolom, más is van így ezzel.

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#4211) Winner_hun válasza Palika71 (#4210) üzenetére


Winner_hun
félisten

[kép]

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4212) Palika71 válasza Winner_hun (#4211) üzenetére


Palika71
őstag

Köszi!
Csak azért nem vettem észre, mert annyira szemetszúrt. :W

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#4213) Oly válasza Palika71 (#4212) üzenetére


Oly
senior tag

A poén az, hogy 11 HSZ-sal fentebb volt erről szó!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#4214) Winner_hun válasza Oly (#4213) üzenetére


Winner_hun
félisten

30-as listázásnál nem látszik

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4215) Korcsii


Korcsii
őstag

Egy megvalósítható ötlet (hogy ne csak hibákat jelentsek :U ):
mi lenne, ha a linkek a következőképen működnének:
ha az írjuk be, hogy [L]http://123asd.hu[/L], akkor a végeremény [link] lenne
viszont, ha az írjuk be, hogy [L=http://123asd.hu]akkor amit ide írunk[/L] az lesz a link címe?
így egyszerűbben lenetne képeket linkké alakítani, illetve a linkeket belefoglalni a szövegkörnyezetbe...

ps. az aláírásomból jött az ötlet, igaz ott [url] van, és azzal kicsit jobban nét ki... [url=..

(#4216) Oly válasza Korcsii (#4215) üzenetére


Oly
senior tag

Asszem ez direkt van így...
Mert akkor elég kusza lehetne egy-egy HSZ!
Vissza tudn élni vele.
Egész post link lenne...

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#4217) C4mp3r


C4mp3r
addikt

Azt nem lehetne megoldani, hogy amikor rámegyek az ''aktív tagok'' menüpontra és kiadja a tagokat ott az utolsó mozzantnál még az is ki legyen írva, hogy melyik topicban volt az utolsó mozanata?

(#4218) Szólista


Szólista
senior tag

Nem tudom jó helyen jelzem a próblémát,ha nem akkor bocsi :B
Ma 2x kaptam priviről értesitést úgy,hogy utána nem tudtam elolvasni mert nem volt mit.Nem jelent meg az üzenet.Rámentem az emilben kapott linkre és üres az olvasatlan privi rész.Ma már több privit is kaptam azokkal nem volt gond.Ilyenkor mi van? :F

[Szerkesztve]

Nem vagyok normális. Na és?!

(#4219) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Lehet, hogy csak én vagyok a béna, de nem találom, hogy hogy lehet egy logout íráshoz tartozó témát közvetlenül belerakni a kedvencek közé...
Nekem úgy sikerült, hogy hozzászóltam, átmentem a PH fórumba, és az utolsók közül ráklikkeltem, és onnan raktam be a kedvencek közé.
Ezen lehetne valahogy javítani?? Köszi!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#4220) cochy válasza Szólista (#4218) üzenetére


cochy
tag

Ez akkor szokott előferdülni, ha kapsz egy privit, elolvasod, majd utána veszed észre az értesítőket a mailes postafiokodban. Ha ekkor kattintasz rá az értesitő levél linkjére, akkor nincs mit elolvasni, mert már elolvastad. Remélem érthető, egy kicsit fáradt vagyok. :F
Ha meg nem ez a gond, akkor meg bocs, h beleszoltam a dolgokba :R

[Szerkesztve]

(#4221) bőnyál


bőnyál
csendes tag

Örülök hogy megtaláltam ezt a topikot.

Hát a 'javítás'' az tényleg nagyon ráférne már erre a kurv@ fórumra.

Már kezd nagyon elegem lenni abból, hogy napi 24 órából 16-ban egyfolytában baszakodnak valamit az oldallal, persze ilyenkor vagy be se jön, vagy egy órát kell várnom egy kib@szott üzenet elküldésére.

Bocsánat ha durva volt, de a szerkesztők tényleg elgondolkozhatnának már picit.

Komolyan mondom, már inkább regisztráltam a HWSV-re, mert ez már förtelmes.

Vagy csináljatok egy normális motort, vagy vigyétek a pics@ba az egészet, és huzzátok le a WC-n a sz@r közé. Ott még jó helye is lenne...

Bocsánat mégegyszer a kirohanásomért, de ez már tűrhetetlen.

(#4222) gozso válasza bőnyál (#4221) üzenetére


gozso
senior tag

a forumon a reszvetel ''lehetoseg''...:U
nem kotelezo. mindezek mellett engem is zavarnak a lassulasok, ebben egyetertunk:)

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#4223) bőnyál válasza gozso (#4222) üzenetére


bőnyál
csendes tag

Ebben igazad van, már tag lettem a konkurenciánál is, de ha így folytatódik csak ők fognak maradni.

(#4224) Winner_hun válasza bőnyál (#4221) üzenetére


Winner_hun
félisten

Most regisztráltál, legalább is ezzel a nickeddel, ha ez az első (bár a név sok mindent elárul, szóval úgysem) szóval ha mégis, akkor nem kéne itt pattogni pláne nem ilyen stílusban. Ha meg nem most regeltél akkor legyen benned annyi gerinc hogy a valóságos nickeddel írsz ide ilyen dolgokat ebben a stílusban

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4225) C4mp3r válasza bőnyál (#4221) üzenetére


C4mp3r
addikt

Ezt elküldhetnéd Parcinak privátban. :DDD

(#4226) bőnyál válasza Winner_hun (#4224) üzenetére


bőnyál
csendes tag

Istenem...

Valahogy sejtettem hogy egy ''PH! akármi'' is fog leszólni.

Pedig teljesen igazam van, az hogy hány nickem van/volt az meg teljesen lényegtelen, ezt beláthatod.

Attól hogy másik nick-el írnám be, attól még a helyzet ugyanaz lenne.

Bocs, de a hsz-edet nem tudom semmire sem vélni, mert ti (PH! lótúrók'' rettenetesen elfogultak vagytok.

(#4227) djtoomi válasza bőnyál (#4226) üzenetére


djtoomi
addikt

Abban nagyon is egyetértünk hogy nagyon lassú az oldal.Egy hete normális volt éjjel 4 óra fele volt nagyon lassú.Azóta folyamatosan rosszabbodik.Tegap már nagyon lassú volt de egy 3-4 óra után megoldódott.Ma hazaértem 5-kor és azóta is olyan lassú hogy mig pl most ebbe a hsz. szerkesztésbe(helyesirási hiba miatt :) ) eljutottam addig stopperrel mérve 3 perc 27 másodperc telt le.De sztem akkor is meglehetne finomabban fogalmazni és a te szavaiddal élve PH! akármi -ket nem leszólni mert ők azért PH! akármi -ik mert annyit szóltak hozzá a fórumhoz és a többségük értelmes dolgokat.Pontositok: nem tudok olyan PH! akármi -ről aki nem értelmes hsz.-ekkel szerezte volna meg jelenlegi rangját.És ebbe a stilusba örülj neki hogy még nem vagy ki ban-olva.A több reg használata miatt is meg a stilus miatt is.

[Szerkesztve]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#4228) Oly válasza bőnyál (#4226) üzenetére


Oly
senior tag

Te meg rettenetesen nagy paraszt...
Hogy maradjak a stílusodnál! ;]

ogy hány nickem van/volt az meg teljesen lényegtelen, ezt beláthatod.
Ezt kicsit elnézted!
Olvasd el az alapelveket és majd utána írj ilyen felelőtlen dolgokat!

Nem kötelező itt lenni! Hogy mondta a mi Ferink?
''El lehet menni a PH!-ról! Itt lehet bennünket hagyni kéremszépen!'' :C

ON: Nekem nem tűnt fel eddig semmi lassulás!
Néha-néha kicsit beakad a dolog (napi 1-2 oldalnál), de jelentősebb sebesség-csökkenést nem véltem felfedezni!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#4229) djtoomi válasza Oly (#4228) üzenetére


djtoomi
addikt

Nem lehet hogy 56k-s modemmel netezel? ;] Bocs ez már OFF nem akarlak megbántani de ezt nem lehetett kihagyni. ;] :)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#4230) C4mp3r válasza Oly (#4228) üzenetére


C4mp3r
addikt

Akkor nem fórumozol eleget, mert néha szinte elviselhetetlenül lassú.

(#4231) Winner_hun válasza bőnyál (#4226) üzenetére


Winner_hun
félisten

Valahogy sejtettem hogy egy ''PH! akármi'' is fog leszólni.

Sejtésed beteljesült. Bár a nick alatti rang nem sok dolgot jelent, de mindegy.

Pedig teljesen igazam van, az hogy hány nickem van/volt az meg teljesen lényegtelen, ezt beláthatod.

Teljesen biztosan nincs igazad, akkor nem reagáltam volna rá. Pláne a 16/24-ben nincs igazad. A nickek száma számít, 1-et lehet(ne) használni, ha valakit kitesznek azt nem véletlenül teszik ki.


Bocs, de a hsz-edet nem tudom semmire sem vélni, mert ti (PH! lótúrók'' rettenetesen elfogultak vagytok.


Nem vagyok elfogult, tudom, hogy lesz új szerver, ha ez megnyugtat, gondolom nem poénból fognak új szervert venni hanem azért mert látják, hogy a jelenlegi már kezd kevés lenni.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4232) Oly válasza djtoomi (#4229) üzenetére


Oly
senior tag

2 megás netem van!

C4mp3r: Napi 5-10 óra fórum! :P Az asszony már féltékeny... ;]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#4233) djtoomi válasza Oly (#4232) üzenetére


djtoomi
addikt

bibibi nekem 4 megás :P ;] mint a gyerekek az oviban.

amúgy meg én normális esetben napi 7-8-10 órákat fórumozgatok :) sztem elég ahhoz hogy észrevegyem mikor lassú mikor nem.Mert nem igazán gyors.Winner_hun kérlek mesélj arról mikor várható az új szerver? :R

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#4234) VladimirR válasza Oly (#4216) üzenetére


VladimirR
nagyúr

igen, direkt van igy, mert az elozo megoldas az volt, hogy az url-bol keszult a link maszkja is es esetenkent csunyan nezett ki
viszont sokkal igenyesebb pot-okat lehetne muvelni, a fentiek megvalositasa utan

visszaelni meg ezzel is lehet, nezz be a proba topic-ba, ott paran csinaltunk kep-bol is linket

(#4235) VladimirR válasza djtoomi (#4233) üzenetére


VladimirR
nagyúr

Remember kids, the faster you download, the bigger your penis is

(#4236) bőnyál válasza Winner_hun (#4231) üzenetére


bőnyál
csendes tag

A stílusom tényleg durva volt, ezért elnézést is kérek, de már nem bírtam..

Viszont örömmel hallom hogy lesz új szerver :R

(#4237) C4mp3r válasza Oly (#4232) üzenetére


C4mp3r
addikt

Én hétköznap átlag 7órát vagyok itt. Hétvégén szinte egész nap. ;]

Úgy szerintem lehetne gyorsítani, ha törölnénk az 1éve nem használt Nick-eket. Abból a 90ezer júzerből el nem hiszem, hogy mindenki PH!-zik.

(#4238) Oly válasza bőnyál (#4236) üzenetére


Oly
senior tag

Így már jobb! ;)

ALL: a topik linkjére kattintva 6 sec alatt bejött az oldal! a hsz-szerkesztő klikk utén 2-3 sec alatt! Ez nem nevezhető lassúnak!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#4239) alitak


alitak
senior tag

Az utóbbi időoben többen voltak az Arckép request topicban, csak engedélyt kérni. Lehet ki kéne írni a topic címébe azt, hogy Csak kész képpel gyere, vagy vmi hasonlót (mint a moderátort keresek topicnál)

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#4240) Winner_hun válasza djtoomi (#4233) üzenetére


Winner_hun
félisten

Pontos dátumot nem tudok, nem is rám tartozik: [link]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4241) Winner_hun válasza alitak (#4239) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az első hozzászólás elolvasásának tudományát kéne megtanulni.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4242) Racecam válasza bőnyál (#4236) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Szívesen látunk egy PH! találkozóra, érdekes lehet amikor bemutatkozol. :D

Ezzel azt szerettem volna mondani, hogy biztosan szeretnéd ezt a nicket?
Most még semmiből nem állna váltani, később esetleg már nagyon a szívedhez nőhet. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#4243) supesz


supesz
aktív tag

Hi,

van egy kis problem. a supi007 nick is az enyém. anno a regisztrálásnál a mél címemet a következő módon adtam meg. valamivdomain.com tehát a ''@'' helyett ''v'' betűt írtam.
most ki is próbáltam és rámentem, hogy elfelejtettem a jelszavamat. beírtam hogy valamivdomain.com meg a nicet és a motor azt mondta hogy elküldte a levelet. semmi error semmi para. ez nem bug? már a regisztrálásnál kellene jelezni, hogy hibás a cím formátum.

A nucleus arcuatus (infundibularis) kapillárisaiból összeszedődő vénák a hypophysisnyélen keresztül lejutnak a hypopisis elülső lebenyébe - az adeno-hypopisisbe, és ott újra kapillárisokká oszlanak.

(#4244) bőnyál válasza Racecam (#4242) üzenetére


bőnyál
csendes tag

Már rég a szívemhez nőtt, más fórumokon is :D

Tudom, elég égő, de engem nem zavar :)

(#4245) bőnyál


bőnyál
csendes tag

Na most telt be a pohár...

Fél óra alatt sikerült belépnem a 7900 topikba, utána 23 percet kellett várnom mire az utolsó oldalra léptem.

El is mentem alatta lezuhanyozni.

A vélemyényem a fórumról:

Ekkora rakás szart, komolyan mondom még nem láttam. Átadnám gratulációmat a szerkesztőknek, csak azt csodálom, hogy van még pofájuk itt mutatkozni, mert amit nyújtanak az nagyjából egyenlő a nullával.

Szerintem lassan be is szüntethetnétek az egészet a gecibe, mert így végképp felesleges, ugyanis abszolút használhatatlan. Mielőtt valaki azt írná hogy szar a netem, elárulom hogy nem szar, 2gb-es, és minden más tökéletesen működik.

Egyedül ezzel a trágya oldallal vannak gondok.

Magyarán elkúrtátok, nem kicsit!

Ezekután nyugodtan ki is tilthattok, ez volt sz utolsó hsz-em ezen a fórumon (már ha sikerül elküldeni, mert fél órákat nem fogok rá várni), inkább nézegetem a konkurens oldalakat, aminek a felülete lehet rosszabb minőségű, igénytelenebb, de legalább működik.

Mondjuk az új aprós rendszer bevezetésével eleve a PH színvonala is lecsökkent, már majdnem az apronet szintjén van (vagyis a béka segge alatt, jó mélyen a szarban), de lassan el is éri.

Na további szép napot, és fórumozást mindenkinek.

(#4246) Oly válasza bőnyál (#4245) üzenetére


Oly
senior tag

:C

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#4247) PazsitZ válasza bőnyál (#4245) üzenetére


PazsitZ
addikt

LOL, te se vagy komplett, vagy csak pont rossz napod van? Nem tudom. :D
Még a google.de is bexart, akkor csak túléled ha a PH néha lassabb. ;]
Volt kb egy kb. 5 perces kiesés amúgy tényleg be is volt lassúlva, de ha 23 perc volt betölteni akkor én megvizsgálnám azt a 2gb-es netet bőnyál pajtás. ;]
No flame, just relax :)

- http://pazsitz.hu -

(#4248) Cathfaern válasza bőnyál (#4245) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nálam is most telt be a pohár, van 1 napod rá, hogy lenyugodj.
Hogy a félreértéseket elkerüljem: nem azzal van a gond, hogy panaszkodsz a PH! lassúsága miatt, hanem a stílussal, amivel ezt teszed.

(#4249) sekli válasza bőnyál (#4245) üzenetére


sekli
addikt

Ezzel valóban sokat Javítod a Prohardvert!, a a két gb -es netedhez (?) gratulálok, az apró szerintem is csökkentette a PH! színvonalát, de az ilyen elfogult ''PH! lótúrók'' mint azért még mindig elég jónak tartják ezt az oldalt... :)

(#4250) szjoci válasza bőnyál (#4245) üzenetére


szjoci
őstag

2gb-es net? mennyit fizetsz érte? ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.