Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4901) M.Edina válasza DigitXT (#4900) üzenetére


M.Edina
csendes tag

Én úgy tudom, hogy annyi helyen kellene belenyúlni a kódba ahhoz, hogy a preferált portálon próbáljon tartani, hogy lehetetlen ezt megvalósítani. Ráadásul például ha a logout főoldalon belemész a fórumba véletlenül, akkor máris a menüben levő "címlap" link a PH címlapjára dob (mert ugye a fórum menüpont már átrak a PH-ra).

(#4902) DigitXT válasza M.Edina (#4901) üzenetére


DigitXT
félisten

például ha a logout főoldalon belemész a fórumba véletlenül
Nem így értem, a helyzet nem ennyire komplikált.:) Csupán a kedvencek menü, és az itt szóltam hozzá lista viselkedését kéne (szerintem) "helyrepofozni".:R (Ha már úgyis belenyúl a motor, annak érdekében, hogy az adott portálon tartson, akkor nyúlhatna másképp is szvsz.) Bármely más link az oldalon ezügyben közömbös.:B

[ Szerkesztve ]

(#4903) Winner_hun válasza DigitXT (#4902) üzenetére


Winner_hun
félisten

Bármely más link az oldalon ezügyben közömbös.

Már rég be akartam írni, most meg is teszem. A preferált portálos dologból én azt is hittem először, hogy ha valaki pl egy hozzászólást linkel be mondjuk a mobilarena-ról (http://mobilarena.hu/tema/javitsuk_a_prohardvert/hsz_4903-4903.html) akkor az nem mobilarena-s, hanem prohardveres linkként fog nálam működni.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4904) Muton válasza Winner_hun (#4895) üzenetére


Muton
addikt

a RiOS5-höz is tevezel egy részletes használati leírást a logout-on?
vagy már van? :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#4905) Winner_hun válasza Muton (#4904) üzenetére


Winner_hun
félisten

Már elkezdtem, de még nem lehet befejezni, mert változik (részletes kereső is nem rég lett kész)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4906) Panther-D válasza DigitXT (#4902) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Ha már úgyis belenyúl a motor, annak érdekében, hogy az adott portálon tartson...

Éppenhogy nem nyúl bele. :) Nézd meg a HTML forrásban a linkeket, mindegyik a site-on belül relatív, tehát úgy néz ki pl hogy:
<a href="/tema/valami/friss.html">valami</a>

[ Szerkesztve ]

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#4907) DigitXT válasza Panther-D (#4906) üzenetére


DigitXT
félisten

<a href="/tema/valami/friss.html">valami</a>
Akkor a megoldás "rémegyszerű":

if (user.nemszeretné_ha_beszippantaná_a_logout.bepipálta)
<a href="preferáltportál/tema/valami/friss.html">valami</a>
else
<a href="/tema/valami/friss.html">valami</a>
:))

(#4908) Muton válasza Winner_hun (#4905) üzenetére


Muton
addikt

ez jó hír. várjuk :)

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#4909) N0zer0


N0zer0
senior tag

Nem bug, de jobb topikot nem találtam neki.

Meg lehetne oldani, hogy
- a fórum az egész ablakot betöltse? Mindig is túl keskenynek találtam a fórum hasábjait.
- lehessen választani "nincs avatarom" avatart?

(#4910) concret_hp


concret_hp
addikt

itt egy példa ami nem megy:

[OFF]kioffolandó

bekezdések[/OFF]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#4911) Winner_hun válasza concret_hp (#4910) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem bug.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4912) DigitXT válasza Winner_hun (#4911) üzenetére


DigitXT
félisten

Egyébként de, mert megcsinálhatná ilyenkor azt a bekezdést automatikusan.;]

(#4913) Winner_hun válasza DigitXT (#4912) üzenetére


Winner_hun
félisten

Egyébként nem
;]
Akkor csinálhatná, ha az adott bekezdés bekezdésként van elküldve:

[P][/P]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4914) DigitXT válasza Winner_hun (#4913) üzenetére


DigitXT
félisten

De betehetné azt a [P ][ /P]-t: ki nem sz*rja le a bekezdéseket, már ne is haragudj. Ez egy fórum, nem szövegszerkesztő.:U (A felhasználót nem érdekli sem a HTML szabvány, sem a bekezdések: egyszerűen szeretné a HSZ-e egy részét OFF-ba tenni, és kész. Eddig megtehette simán, most nem teheti meg - simán. Vagy megtanulja, hogy hogyan teheti meg, vagy elkönyveli, hogy ez nem működik. Mindenesetre a "hiba" ugye ismert, de az, hogy még mindig előkerül azt bizonyítja, hogy a megvalósítás nem felhasználóbarát, ill. a felhasználó a megoldásra sem jön rá magától. Szerk: pedig concret_hp BME-s:DDD (Viszont a motor észrevehetné, hogy a felhasználó NEM akart [OFF ][ /OFF] párt begépelni...;])

[ Szerkesztve ]

(#4915) poffsoft válasza 1010 (#4892) üzenetére


poffsoft
addikt

esetleg eme emo lenne álmod?:

[ Szerkesztve ]

(#4916) Panther válasza DigitXT (#4914) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Azért annyit hadd jegyezzek meg, hogy ugyanazzal a szerkesztővel írhatsz a Logoutra címlapos írást, mint amivel ide a fórumba hozzászólást. Ott pedig igenis minden lehetőséget meg kell adni, hogy igényeset alkothasson aki akar, nem pedig valami ömlesztett, 21-sortöréssel-formázott trutyit.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#4917) Lenry


Lenry
félisten

meg lehetne oldani h a saját hirdetéseknél alapból be legyen kapcsolva az emailes értesítő? RIOS4-nél be volt és most mindig elfelejtem bekapcsolni...

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4918) DigitXT válasza Panther (#4916) üzenetére


DigitXT
félisten

Már megint a terelés.:) Attól még az OFF párok említett módon való "beragadása" ismert jelenség marad, és felhasználói szemszögből úgy néz ki, hogy nem működik.:U Szerk: amúgy attól még, hogy fejlesztői szemmel megértem az adott működést, felhasználói szemmel nem kell azt elfogadnom. Ez épp olyan, mint az eredeti HÍR vs. ÍRÁS keveredése... Szintén meg van indokolva, a felhasználó szemszögéből viszont mégis szimplán zavaró hibának hat.:))

[ Szerkesztve ]

(#4919) DigitXT válasza Panther (#4916) üzenetére


DigitXT
félisten

Egyébként valszeg félreértetted a HSZ-em (legalábbis a lényege nem ment át): nem az újítások ill. a frankó lehetőségek ellen beszélek (habár a logoutra tény, hogy eddig nem írtam, de ki tudja, egyszer még az is előfordulhat:D), egyszerűen van egy, a felhasználó szempontjából logikátlan működés, ami neked mint fejlesztőnek (a HTML szabvány ismerőjének, stb.) tök logikus (inline kód bla-bla). Rendben. De szerinted a felhasználót ez hol érdekli? (Te is voltál "sima" fórumozó anno, talán még emléxel.;)) Mert mi történik? Kijelölt egy részt, OFF-ba tette, a motor nem konvertálta: jajj! Ennyit lát, nem többet. Ha neadjisten a motor úgy oldaná meg ezt, hogy bekezdésbe tenné neki, nem is venné észre, csak azt látná, hogy mindig működik.:) Ennyi. (Ja és annyit hadd jegyezzek meg, hogy nem én hoztam elő a "hibát": én csak amellett érvelek, hogy a felhasználóbarátságot nagyívben lesz*rni nem biztos, hogy célravezető hosszútávon.:DDD)

(#4920) Panther válasza DigitXT (#4919) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Nem tehetek az OFF rész köré bekezdést, mert akkor nem lehet a sor közepén OFF-ba tenni egy-két szót. Példa alább.

Ez nem off. [OFF]Ez viszont igen.[/OFF] Ez meg megint nem.

Ez nem off. Ez viszont igen. Ez meg megint nem.

Ez nem off. [P][OFF]Ez viszont igen.[/OFF][/P] Ez meg megint nem.

Ez nem off.

Ez viszont igen.

Ez meg megint nem.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#4921) DigitXT válasza Panther (#4920) üzenetére


DigitXT
félisten

És én ezt mondtam?:U (Komolyan, mintha vki hülyének nézne vkit...:o) Van egy specifikus helyzet, amikor "beragadnak" az ún. inline formázó kódok (gondolom ez nem csak az OFF-ra igaz akkor): erre kell valahogy "rágyúrni", és kijavítani...:K Más esetben nem kell bántani.:DDD Szerk: voilá, lásd lejjebb.:)) Hajrá...:R

[B]Ha már erre járok,

kipróbálok vmit...[/B]

Szerk2: érdekes...

Manuálisan meg tudom csinálni.:Y

Szerk3: viszont az eredménye nem pont úgy néz ki, ahogy elképzeltem.:F

[ Szerkesztve ]

(#4922) Panther-D válasza DigitXT (#4921) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Már régesrég értem hogy mi a bajod, csak azt nem tudom mi lenne rá a megoldás... :U Nyilván azt én is meg tudom mondani hogy mit kéne másnak megoldani...

Az előző hozzászólásom arra volt reakció, hogy "miért nem oldom meg úgy, hogy bekezdést nyitok az OFF rész köré". Legalábbis ha jól értettem ez volt a megoldási javaslat.

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#4923) DigitXT válasza Panther-D (#4922) üzenetére


DigitXT
félisten

hogy mi a bajod
Hehe, félreértés, én csak segíteni próbálok (saját HSZ-ben eddig egyszer találkoztam ezzel a "buggal", akkor is megoldottam magamtól, nem véletlen van a szerkesztései idő:D). Az más kérdés, hogy hébehóba látni kalimpáló OFF-okat elszórva, viszont ebből látszik, hogy a felhasználónak ez a formázás dolog nem mindig megy.:)

csak azt nem tudom mi lenne rá a megoldás...
Igen, ezt alapból értem, ld. az előző HSZ-em, ahol azért nem egészen az lett a végeredmény, mint amire számítottam (nagyobb lett a sorköz, mint a normális).:)

Nyilván azt én is meg tudom mondani hogy mit kéne másnak megoldani...
Már ne hari, de nem azért van ez a topik, hogy javítsuk a PH-t?:F A hogyanok meg már tényleg nem az egyszeri user kezében vannak: nem véletlen te vagy a fejlesztő...:U (Olyannyira nem, hogy az egész RiOS/5 ment "from the scracth", nem?:DDD) Javaslatokat persze tehetünk, aztán meglátjuk, talán lesz ami be is válik.:K

Az előző hozzászólásom arra volt reakció, hogy "miért nem oldom meg úgy, hogy bekezdést nyitok az OFF rész köré". Legalábbis ha jól értettem ez volt a megoldási javaslat.
Nem jól értetted, hiszen egy olyan példát hoztál, ahol semmi szükség nem lenne erre a megoldásra (nem mellékesen nyilvánvalóan tönkrevágná az összes formázási lehetőséget), szóval abszolút rossz. Én azt, hogy ilyen példát írsz nekem, úgy értékelem, hogy hülyének nézel, már bocs.:o Tudod, hogy mi a probléma: miért nem arra hoztál példát (ahogy én tettem), miszerint lehet, hogy jó ötletnek tűnik a javaslat (amit még te tettél anno!), de mégsem tökéletes, mivel nem egészen ugyanúgy fog kinézni. Ennyi.:R

Jah, a másik javaslatod az volt, hogy tegye bekezdésenként offba: az szinte tuti jó, csak macerás, esetleg ezt automatizálni segítene, gondolom akkor jól is nézne ki.:K

[OFF]Pl. ez is off.

Meg ez is off.[/OFF]

Helyett:

Pl. ez is off.

Meg ez is off.

Azt pl. észreveheti a konverziónál, hogy meg volt nyitva egy inline kód, és hohó bekezdés kezdődik (miközben a megnyitott tag nem volt lezárva): zárja le automatice, majd a következő bekezdésnél nyissa meg újra. Na?:))

--------

Egyébként bedobhatnátok az oké mellé egy előnézet gombot, lehet, hogy az is segítene azokon, akik egy rosszul sikerült formázás/linkelés után elfelejtenek moddolni.:R

(#4924) Panther-D válasza DigitXT (#4923) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

A sorköz nem lett nagyobb, mint a normális, csak a második sorba olyan smiley-t tettél amitől magasabb lett a második sor. Ezért tűnt nagyobbnak. Próbáld ki smiley nélkül.

Tudom hogy én vagyok a feljesztő (jééé :D), és éppen azért mondom konkrétan erre a javaslatra hogy nem, mert én sem tudom jelenleg hogy hogyan lehetne programozásliag megoldani. Nyilván neked, mint usernek, szintén nem kell tudni. De ha egyikünk sem tudja, akkor nem tudom megcsinálni, akárhányszor kéred. Gondolom ezt megérted.

Azt pl. észreveheti a konverziónál, hogy meg volt nyitva egy inline kód, és hohó bekezdés kezdődik (miközben a megnyitott tag nem volt lezárva): zárja le automatice, majd a következő bekezdésnél nyissa meg újra. Na?
Az ötlet nagyon jó, nekem is eszembe jutott már a fejlesztés alatt is, csak megvalósítani nem nagyon tudom. Ennek igen egyszerű oka van: Először is bekezdésekre bontja a motor amit írtál, és utána azokkal külön foglalkozik (pont mint egy böngésző a HTML-lel). Ezek után a bekezdésben az [OFF] tag lezáró nélkül marad, és így invalid kódnak minősül, ergo nem konvertálhatom.
Az egyetlen megoldás amit látok az az, hogy nem nyitok implicit új bekezdést dupla enter esetén, ez viszont 99% hogy a Logoutos írások formázási színvonalának rovására menne.

MOD: Aki a MOD-ot nem tudja használni, az jó eséllyen az előnézetet se tudná. :(

[ Szerkesztve ]

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#4925) DigitXT válasza Panther-D (#4924) üzenetére


DigitXT
félisten

Ezért tűnt nagyobbnak.
LOL, ezt akkor elcsesztem, sorry.:))

De ha egyikünk sem tudja, akkor nem tudom megcsinálni, akárhányszor kéred.
Izé: én nem akartam, hogy úgy tűnjön, hogy soxor kérem (max. a preview az, amit már kértem többször:DDD): csak ötleteltünk itt rajta, azért van sok HSZ.:R

Gondolom ezt megérted.
Persze.;)

Először is bekezdésekre bontja a motor amit írtál, és utána azokkal külön foglalkozik
Ezt nem tudtam: akkor egyelőre nekem sincs más ötletem.:(

Aki a MOD-ot nem tudja használni, az jó eséllyen az előnézetet se tudná.
Ebben van vmi.:o De azért továbbra is maradok amellett, hogy ha majd lesz rá idő, kerüljön be egy ilyen lehetőség.:R (Mondjuk jártam olyan fórumon, ahol hiába volt előnézet, az egész sokkal rosszabban használható volt, mint a PH. Az a vicc, hogy ez elég sok fórumra igaz...:B Tipikusan bizonyos problémákra kereséseknél futok beléjük, és pl. mindig vadásznom kell, hogy egyáltalán az adott HSZ mikori, de persze, az, hogy a user mikor regelt mindig szem előtt van, feleslegesen, stb. Szóval ami tény: PH rulez!:R Na jó annyira azért jó volt az adott gagyibb fórumon a preview, hogy szerkesztés nélkül ("Edited by ... at" felirat nélkül:DDD) sikerült elküldenem a HSZ-emet, úgy, hogy nem maradt benne egy a motor által csúnyának talált szó.:DDD Meg ugye ha adott motor nem mutatja a smiley-kat...:W Ehh. És azért nem akármilyen fórum volt ez, hanem az AMD procik fóruma: LOL.:))

(#4926) DigitXT válasza Panther-D (#4924) üzenetére


DigitXT
félisten

Aki a MOD-ot nem tudja használni, az jó eséllyen az előnézetet se tudná.
A priviket viszont ugye nem lehet moddolni: oda pl. tök hasznos lenne.:R

(#4927) 7 válasza Armahun (#4797) üzenetére


7
addikt

Arni felveteset en is tamogatom, jol jonne (akar ugy is, hogy doltte valik a topic cime, vagy valami hasonlo)

(#4928) 7


7
addikt

Egy athidalo megoldast javasolnek a szabadon lebego kodok gondjara, talan szimpatikus lesz, amennyiben azt tudjatok csekkoltatni, hogy egy bekezdesben megvan-e mindket vege a kodnak. Nem vagyok a topon (torokgyurka), ugyhogy sajnos most kicsit osszeszedetlenul, korulmenyesen fogok irni, ezert elore is elnezest kerek.

Amennyiben talal a motor egy bekezdesben olyan kodot, amelyiknek az egyik vege hianyzik, akkor azt formazza meg kicsit, es esetleg irja is at valami masra, amit meghataroznak odafont, ha netan tetszene a dolog. Vegyuk peldanak a talan leggyakrabban elofordulo dolgot, az OFFot:

Pelda:

[OFF]Ez ez elso bekezdes. Itt nincs meg az OFF vege ugyebar.

Ez meg a masodik. Nini, itt a vege, csak ez uj bekezdes.[/OFF]

Javaslatom szerint mit is csinaljon:

[offtopic]
Ez ez elso bekezdes. Itt nincs meg az OFF vege ugyebar.

Ez meg a masodik. Nini, itt a vege, csak ez uj bekezdes.
[/offtopic vege]

Tehat: A hianyos vegu kodok kulon sorba kerultek, es ugy irtuk at oket, hogy talan egy fokkal baratsagosabb lett, mint nehany nagybetu egy kapcsos zarojelbe zarva. Tovabba kaptak egy off taget, igy talan kevesbe zavarva bele az olvashatosagba.

Nyilvan a dolgok atnevezese

A dolog tobb sebbol verzik viszont, amire igy hirtelen nincs otletem:
- Nem lehet megcsinalni ertelmesen mindegyik taggel (pl. olyan mafla embernel, aki tobb bekezdest akar megadni egy link cimekent). De talan ez nem is volna olyan sulyos.
- Mi legyen azokkal a tagekkel, amik nem kozvetlenul a bekezdes elejen meg vegen allnak? Lehet ezt kulon ellenorizni? Ha igen, akkor jo volna, es igy bekezdes kozben esetleg nem nyitna uj sort. Ha nem, akkor itt egy masik javaslat, ami ezt a gondot kikuszobolne:

[offtopic] Ez ez elso bekezdes. Itt nincs meg az OFF vege ugyebar.

Ez meg a masodik. Nini, itt a vege, csak ez uj bekezdes. [/offtopic vege]

Itt uj sor helyett csak egy-egy space-t kapott a kod maga kore. No, torjetek rajta a fejeteket.

(#4929) DigitXT válasza 7 (#4928) üzenetére


DigitXT
félisten

Lehet, hogy én vagyok helikopter, de ennek konkrétan mi értelme lenne?:F

(#4930) RedAnt válasza Panther-D (#4922) üzenetére


RedAnt
aktív tag

Egy ötlet:
miután a motor darabolja a bekezdéseket, gondolom utána jön hogy rákeres a nyitótag-zárótag mintákra, ebből adódik a probléma.

Mi lenne, ha talál nyitótag-et, de nincs záró, akkor a jelenlegi megoldás (bennehagyja, csúnya) helyett a bekezdés végéig érvényessé tenné a formázást?

Ugyanígy, ha a bekezdésben talál egy zárótag-et, akkor a bekezdés eleje és a zárótag közötti részt formázná.

Ezt még azzal lehet fokozni, hogy ha nincs lezárva egy formázás a bekezdésen belül, akkor amellett, hogy pl. a bekezdés végére "odaképzel" egy zárótag-et, a következő bekezdés elejére betesz egy nyitót, és ezt addig folytatja, amíg nem talál zárót valamelyik bekezdésben...

Lehet hogy kissé komplikált megoldás, de el lehetne kerülni a csúnya [off] és hasonló szövegeket, a userek örülnének hogy működik, és a (szerintem amúgy tök profi) bekezdés-kezelést nem kell piszkálni hozzá.

╚╦╦╦

(#4931) 7 válasza DigitXT (#4929) üzenetére


7
addikt

Konkretan csak egy kis dekoracio, de meg mindig jobbnak erzem, mint azt a ronda [OFF] taget egy-egy bekezdes elejen. Rendszeresen megakad miatta a szemem. Szamomra igy jobban elkulonulne. De persze lehet, hogy ez csak en vagyok.

(#4932) DigitXT válasza 7 (#4931) üzenetére


DigitXT
félisten

De persze lehet, hogy ez csak en vagyok.
Természetesen engem is zavarnak az ilyen "ronda [OFF] tagek*".:R Csak szerintem ha ezt meg tudná Panther csinálni, akkor meg tudná oldani az egészet, normálisan is.:)) Előbb-utóbb biztos lesz megoldás, pl. az imént írt RedAnt is ötletet, stb. Olyan nincs, hogy nincs megoldás.:) *Érdekes amúgy, hogy mivel nincs lezárva, ezért (még) le szabad írni.:DDD Azonban ha "bugtalanítanánk" a motort, akkor valószínűleg onnantól kezdve az összes többi mondatom OFF-ba menne.:D Szerk: ezért kéne ugye az összes utána következő bekezdésben megvizsgálni, hogy vajon le volt-e zárva, ami viszont egyelőre nem megy. Nem egyszerű a dolog, vagy mi.:)

[ Szerkesztve ]

(#4933) 7 válasza DigitXT (#4932) üzenetére


7
addikt

RedAnt alapgondolata nekem is eszembe jutott, csak aztan rajottem, hogy ez azt eredmenyezne, hogy a hianyos tageket ugyan kiegeszitene (nyitva hagyott tageket lezarna a bekezdes vegen, kezdes nelkulieknel pedig a bekezdes elejere berakna a nyitotaget), de amennyiben 3 bekezdest akart mondjuk OFF-ra rakni a delikvens egy mozdulattal, abban az esetben azt eredmenyezne a dolog, hogy a kozepso bekezdes nem lenne off. Ebbol gondoltam tovabb azt, amire vegulis kilyukadtam :)

[ Szerkesztve ]

(#4934) legiaap


legiaap
nagyúr

Lehet tudni arról valamit,hogy mikor áll helyre az oldal teljesen?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#4935) RedAnt válasza 7 (#4933) üzenetére


RedAnt
aktív tag

a 4. bekezdésem erről szólt ;)

╚╦╦╦

(#4936) 7 válasza RedAnt (#4935) üzenetére


7
addikt

Igen, csak epp azt mar nem sokkal korabban kitargyaltak (visszaolvastam, azert javasoltam a magam felmegoldasat), hogy nem lehet megoldani, azert nem emlitettem.

[ Szerkesztve ]

(#4937) DigitXT


DigitXT
félisten

És mi van, ha kétszer dolgozza fel a motor az inputot? Egyszer feldolgozza bekezdések szerint, aztán a végén mégegyszer ránéz az egészre, mintha az egész HSZ egy bazinagy bekezdés lenne.:DDD Persze fogalmam sincs, hogy a gyakorlatban hogy működik a motor, szóval ez is csak egy ötlet.:)

(#4938) RedAnt válasza 7 (#4936) üzenetére


RedAnt
aktív tag

azt mar nem sokkal korabban kitargyaltak
hol? lehet én vagyok vak, de nem találom...

╚╦╦╦

(#4939) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

(#4940) legiaap válasza Dr.Anonymus (#4939) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ez nagyon LOL
:DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#4941) Dr.Anonymus válasza legiaap (#4940) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

ja, de elképzelheted a pofámat amikor megláttam.... :C
egyébként megoldódott a gond...
[link]

(#4942) ans


ans
aktív tag

A kombinált megjelenítés már nincsen, vagy csak én nem találom?

Elnézést! Közben sikerült beállítani, a RIOS5-ös topicban megtaláltam

[ Szerkesztve ]

(#4943) DigitXT


DigitXT
félisten

Ha már utolsó UP szerint rendezünk (ami amúgy okés), akkor nem ártana kiírni annak időpontját... Van pl. hirdetés, amihez marharégen volt HSZ, mégis elöl van, és így sokkal nehezebb értelmezni, hogy meddig számít elölnek, mert ugyebár van olyan hirdetés is, ami hátrébb van, mégis egész friss HSZ szerepel benne.;) Szóval utolsó UP időpontját a népnek, ha nem túl nagy kérés.:))

(#4944) Winner_hun válasza DigitXT (#4943) üzenetére


Winner_hun
félisten

Szóval körülnézni kérés előtt, ha nem túl nagy kérés;]:D;)
[link]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4945) DigitXT válasza Winner_hun (#4944) üzenetére


DigitXT
félisten

A listában nem jelenik meg: most nyitogassam meg az összes hirdetést?;]:D;)

(#4946) Panther-D válasza DigitXT (#4943) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Nem, nem nagy kérés. Pontosan hova is férne el? :U :DDD
Pusztán hely híján nincs ott...

[ Szerkesztve ]

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#4947) Panther-D válasza RedAnt (#4930) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Ez jó elgondololás, de még mindig a megvalósítással van a baj. Ugyanis sehogy nem tudom beleerőszakolni a feldolgozó regexpekbe, hogy "képzeljenek oda dolgokat", meg nézzenek bele az előző bekezdésbe, stb. :(

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#4948) 7 válasza RedAnt (#4938) üzenetére


7
addikt

Itten :)

Más: Meg lehetne azt oldani, hogy abban az esetben, ha kombinált megjelenítésnél azt kérem, hogy felfele legyen az újabb hsz, akkor ne ugorjon az üzenetem elküldése/módosítása után az üzenetemhez? Ilyenkor ugyanis ugyebár az üzenetem tetejét látom legfelül, a régebbieket lejjebb, az újabbakat meg nem.

(#4949) Panther-D válasza 7 (#4948) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Nem tudom mit értesz "kombinált megjelenítés" alatt, de:
- amikor elküldöd az üzenetedet, akkor az a legújabb, tehát újabbat úgysem látnál :),
- amikor módosítod, akkor lehet hogy jobb lenne ha úgy ugrana az üzenetedhez, hogy az az ablak alján legyen, és ne a tetején, de ez sajnos technikailag lehetetlen (az pedig nem tűnik túl jónak hogy az oldal közepén levő hsz-t MOD-olod, aztán utána az oldal tetejére dob).

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#4950) 7 válasza Panther-D (#4949) üzenetére


7
addikt

Sajnalom, hogy nem megoldhato, mindegy, megtanulok vele elni. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.