Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4501) mysticman


mysticman
csendes tag

Üdv Mindenkinek, nemtudom hogy jó topicba írok de Hátha.

Közeljövőben gépvásárlás előtt állok, (már körberajzolódtak a terveim), de szeretném (persze ha nem nagy fáradtság) a prohardware szerkesztőségét, hogy teszteljenek AMD VS. Intel konfigurációkat 3 mas árskálába egy (gyagyi, normal, felső), azt hogy milyen gyorsak, milyen gyors a memóriakezeleés processzor.... és így tovább. Informatikusként különösen érekelne, de szerintem egy igen érdekes és ereményes cikk lenne, mert szerintem sokakat érdekel szerintem hogyáll most az sokkal olcsóbb de annyival nem rosszabb AMD legenda, ugyanis főleg most ez szerintem megdőlőben van.

Tehát ha készülne egy hasonló cikk azt nagyon megköszönném, és szerintem sokakat érdekelne.

Tisztelettel, egy hűséges Prohardver olvasó :R :R

(#4502) kicsitomi88


kicsitomi88
őstag

Javasolnám, hogy pl.: csak 30 hsz után lehessen új témát nyitni.

90 87.5 87.8 87.5

(#4503) Winner_hun válasza kicsitomi88 (#4502) üzenetére


Winner_hun
félisten

még több off lenne max

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4504) poffsoft


poffsoft
addikt

Apróhirdetésekkel kapcsolatban:

Ha már elkészült a

PH! megbízhatósági összesítés: [link]

akkor az apróhirdetések főoldalára (mondjuk balszélen a kereső alá, vagy jobbszélen az apró feladása alatt) nem-e lehetne-e esetleg kitenni-e a linkjét?

Látom, a két totyik 1. hsz-ben már be van frissítve, de ugye aki aprózik, annak a totyikot is meg kell előtte találnia, hogy használni tudja..... és csak optimális esetben a bebukás előtt...

vélemények?

:R

[ Szerkesztve ]

(#4505) raver


raver
aktív tag

Az ''itt szóltam hozzá'' résznél csak 6db link van. Nem lehetne ezt valahogy bővíteni? mit tudom én mondjuk 15-20 már elég elviselhető lenne.

(#4506) DeusHun


DeusHun
őstag

Szhevasztok!

Egy ideje nézem ma a PH! oldalát és néha skizóvá válok. A nevem DZs lesz és lesz egy olvasatlan üzenetem ( kép róla: [link] ). Aztán mikor frissítek egyet F5-tel akkor megint visszajön az eredeti DeusHun énem, majd ha belemegyek egy témába megint DZs leszek.
Nem hiszem, hogy ennek DZs örülne. Enyhe bug. (Remélem ezzel jó helyre írtam)

Rainforest Alliance Certified signature

(#4507) DeusHun válasza DeusHun (#4506) üzenetére


DeusHun
őstag

Lett mégegy énem: [link]
( Viszlát! A lelked az enyém! ;) )

[Szerkesztve]

Rainforest Alliance Certified signature

(#4508) Panther válasza DeusHun (#4506) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Hátt... őszintén szólva nem tudom az hogy sikerült... még mindig jelentkezik?

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#4509) DeusHun válasza Panther (#4508) üzenetére


DeusHun
őstag

Itthonról nem tapasztalom.
Írtam Viszlátnak, azt mondta, hogy azonos ip-ről jelentkezőket néha összekeveri a fórum, tehát szerintem már ő is tapasztalt ilyet...

Lehet az lanunkon lehet valami gubanc. Amennyi gateway-en, routeren és proxy-n át netelünk nem csodálkoznék.

[Szerkesztve]

Rainforest Alliance Certified signature

(#4510) Finwe


Finwe
őstag

Hali!

Azzal mi van ha vkinek 24''-es monitora van és használja ezt a széthúzós cuccot FF alá? Arra gondolok, h olyankor neki a 3 soros aláírás simán belefér a képernyőbe de egy 17''-es monitoron olvasva már biza 4-5 soros is lehet...
Arra gondolok, h azt az Aláírás dobozkát nem lehet x karakterre korlátozni és akkor nem lennének egyáltalán ilyen gondok. Vagy ez nem megoldható :F

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#4511) föccer válasza Finwe (#4510) üzenetére


föccer
nagyúr

Annó meg lett mondva, hogy az aláírás hosszát az apal témáfóz kell igazítani. Mindjárt rákeresek, hogy hol, ki írta. Ne legyen mán mindig ez a vesződés :(

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4512) Finwe válasza föccer (#4511) üzenetére


Finwe
őstag

Ok, nekem ez is tetszik csak akkor az alapelvekhez oda lehet írni? (hogy lehessen szólni érte ;] ) Nem az a bajom (sőt nincsen bajom csak kérdeztem :U ), h nem tudok 64 soros aláírást írni, csak egyre több embert látok aki nem újonc és mégis túl hosszú az aláírása, ezért nem tudok másra gondolni csak erre a wide monitor cuccra. És nem az aprók között mert ott nekem is volt már 4 soros.

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#4513) ngabor2 válasza Finwe (#4512) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a piac egy picit keskenyebb, emiatt lehet, hogy a 3 teljes soros aláírás pár szava átcsúszik a 4. sorba. ráadásul a 3 sor függ a betűmérettől, sőt néha böngészőtől is....

(#4514) Winner_hun válasza Finwe (#4510) üzenetére


Winner_hun
félisten

mi az a széthúzós addon?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4515) Finwe válasza Winner_hun (#4514) üzenetére


Finwe
őstag

Erre gondoltam: [link], nem teljesen addon és nem teljesen wide. Kicsit elnéztem de a lényegen nem változtat.

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#4516) True válasza mysticman (#4501) üzenetére


True
aktív tag

[kép]

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#4517) Oly válasza True (#4516) üzenetére


Oly
senior tag

Az lehet, hogy nem jó helyre írt... de téged sem ártana útba igazítani! Mivel nem a saját gépének javításával kapcsolatban írt!
Egyszerűen csak egy cikket szeretett volna kérni a PH-tól! ;)

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#4518) True válasza Oly (#4517) üzenetére


True
aktív tag

Hoppsz... :B

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#4519) Wyco


Wyco
tag

Biztos millárdszor volt már, de azert beirom...automatikus beléptetés pliiiz.
Szerintem az emberek felét ez viszi máshova...

Meg mégegy. A koszonjuk továbbitunk c. oldalkrol már az Invision is leszokott végre, itt is sokat dobna a foruming experiencen hogy modern legyek és magyaros :)

[Szerkesztve]

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#4520) DeusHun


DeusHun
őstag

DZs és Viszlát után megkaptam DewiL lelkét is.[link]
Gondoltam szólok, hogy a probléma még fenn áll.

Rainforest Alliance Certified signature

(#4521) PazsitZ válasza Wyco (#4519) üzenetére


PazsitZ
addikt

Ilyesmi dolgok ha megvalósulnak majd akkor szerintem csak a következő PH motorral jönnek. :U

- http://pazsitz.hu -

(#4522) Oly válasza DeusHun (#4520) üzenetére


Oly
senior tag

Nem lehet, hogy egy helyen dolgoztok?

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#4523) DeusHun válasza Oly (#4522) üzenetére


DeusHun
őstag

Nagy a valószínűsége, de ettől még nem kéne a biteknek összekeveredni.

Rainforest Alliance Certified signature

(#4524) Wyco válasza PazsitZ (#4521) üzenetére


Wyco
tag

Én anno a ver 3 -> 4 váltásnál is ebben reménykedtem :O

Plusz mégegy javslat. Szintén IPB funckio, de ALT+S lehetne elkuldés gomb hotkey.

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#4525) djtoomi


djtoomi
addikt

Hmmm,izé nem is tudom,mindegyik oldal ezt csinálja olyan fél órája,elő kellett bizony isten mondom vegyem a nagyitomat,és azzal találam ide is be,de más oldal nem csinálja ezt:[link]? :F

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#4526) simonzé válasza djtoomi (#4525) üzenetére


simonzé
addikt

Hali! Szerintem csak a betűméreted lett nagyon apróra véve, vagy kaptál valami vírus-izét, ami így viccelődik.Én előszöris megnézném a böngésző Nézet/szövegméret beállítását, vagy jobbfajta böngészőkben az alt+j-vel próbálkoznék, ami a szövegméret növelését jelenti.
Remélem ezt az OFFot el tudtad olvasni valahogy... :D

I don't fit in. I fit out.

(#4527) #51736960 válasza djtoomi (#4525) üzenetére


#51736960
törölt tag

valszeg firefoxot használsz, és véletlenül nyomogattad a ctrl+ vagy ctrl- billentűkombinációkat. ezekkel lehet a betűméretet változtatni.

(#4528) Sanya


Sanya
nagyúr

az apróhírdetések mellett az új feliratot nem lehetne eltüntetni? 1 éve van meg mégsem új. (legalábbis nekem nem hat újként....)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#4529) Winner_hun válasza Sanya (#4528) üzenetére


Winner_hun
félisten

Egyszer el volt már tüntetve, szvsz R5-nél lesz leszedve

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4530) simonzé válasza Sanya (#4528) üzenetére


simonzé
addikt

Ugyanezt mondtam én is. Meg persze az újoncok problámáját... [link]

I don't fit in. I fit out.

(#4531) DeusHun válasza simonzé (#4530) üzenetére


DeusHun
őstag

Én 2 dolgot adtam el, eddig egyre sem volt panasz pedig mind2 tudja a nevem, a telszámom. Egyikük még a címem is :) Ja és nem söralátétet vettek tőlem hanem gépet és pda-t. Ezt csak azért írom mert én is freemail-es címről vagyok és telszám nélkül. Igaz a nick-em és címem alapján már majdnem meg lehet találni iwiw-en :D
Egy tanács: én pl mindig elkérem privátban a telszámát, ha magától nem adja (előnyösebb ha önmagától írja le).
Ja és még vmi: naggyon sokan fennvannak innét iwiw-en. Akár freemail-es címről is ;)

Rainforest Alliance Certified signature

(#4532) pmheros


pmheros
senior tag

Üdv, mindenkinek

KÖZÉRDEKŰ KÖZLEMÉNY

ha valaki az adatainál lévő e-mail címet megváltoztatná, csak akkor tegye ha a régit még tudja olvasni. Mert ugyan ezt írják ki: (FIGYELEM – az email cím megváltoztatásakor a rendszer új belépési jelszót generál, melyet az új címre küld ki!), várhatod hogy az új címre bármi is érkezzen ! :(( ugyanis a régire kaptam :F

ja és ha írtam ez miatt a megfelelő helyre kellő időn belül választ nem kaptam, igazából választ még egyáltalán nem kaptam :O

nem vagyok tökéletes

(#4533) gban


gban
Közösségépítő

Javaslatom hogy a régi hirdetések automatikusan törlődjenek egy idő után, lévén nagy valószínűséggel nem aktuálisak már.
Lehetne megadni egy intervallumot, ami után pl. új hozzászólás hiányában törlődik, esetleg előtte figyelmeztetni a feladót, stb.
A hirdetéseket böngészve jutottam erre a gondolatra, pl. Alaplap - S754 - Budapest, és az oldal fele után TAVALYI! hirdetések vannak, amiket nem szedett le a feladó.
De a többi rovat sem kivétel sajnos, sokan vannak akik fennhagyják a hirdetést, aki meg venni akar, az böngészhet közöttük kedvére feleslegesen.
Eszembe jutott még valami: esetleg a hirdetés feladójának mondjuk hetente - kéthetente meg kellene erősíteni a hirdetést, pl. rá kellene klikkelnie valahová, különben törlődne a hirdetése automatikusan.

Postázást nem vállalok.

(#4534) djtoomi


djtoomi
addikt

Hello!
Mi ez az uj hirdetés az aprohirdetéseknél?Ezen nagyon felbaxtam magam,minden hirdetésnél a bazárosok alatt ott van még egy google,meg a hirdetés meg a hsz-ek között is van.Ezt sztem nagyon gyorsan ki kéne törölni és máshova tenni!Nagyon ritka sz@r helyre került sztem! :( :(

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#4535) DeusHun


DeusHun
őstag

Re!

Javallom, hogy a logout-on lehessen írás címére keresni. Mertbár van kereső, tudom, de az Istenért sem akarja visszaadni az általam keresett írást. Bezzeg a reakciókat arra a bejegyzésre megtalálta.

Rainforest Alliance Certified signature

(#4536) ftc válasza djtoomi (#4534) üzenetére


ftc
nagyúr

jaja

ezzel kellene felscerélni

A Prohardver Kft. semmilyen formában sem vállal felelősséget az apróhirdetések tartalmáért, illetve az adás-vétel által okozott közvetlen és közvetett károkért!

(#4537) bit_vector


bit_vector
tag

sziasztok, lehet meg fogtok kövezni, de :

-az email cím is személyes adat mióta ebben állást foglaltak (miután itt általában természetes személyek írnak, így a hozzájuk kapcsolódó email cím személyes adatnak minősül! ). Viszont, itt a fórumon az email fülön ezt maga a fórummotor szolgáltatja ki bárkinek (a mailto: html tag-ben), legyen az spybot, vagy épp felhasználó. A bibi ott kezdődik, hogy mivel személyes adatról van szó, az erről szóló nyilatkozatban nincs arról szó, hogy ezen adat bárhol is hozzáférhető lesz egy harmadik fél számára. Mi több, az alapelvek végén az adatvédelmi nyilatkozatban ezzel ellentétes álláspont tükröződik.

Szerintem a legjobb megoldás még mindig az lenne, hogy egy formon keresztül menne a mail. Kétségtelen ugyan, hogy ez megdobná a fórum adatforgalmát, ellentételezésképp pl. mehetne a végére pár sor reklám is akár, ami ezen adatforgalmi kötlségeket fenntarthatóan finanszíroz.

üdv.

Mondd el és elfelejtem; Mutasd meg és megjegyzem; Engedd, hogy csináljam és megértem. /Kung Fu-Ce/

(#4538) poffsoft válasza bit_vector (#4537) üzenetére


poffsoft
addikt

ez jó ötlet, szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#4539) Winner_hun válasza bit_vector (#4537) üzenetére


Winner_hun
félisten

spybot csak akkor, ha külön írnak rá, nézd meg a forrást:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4540) bit_vector válasza Winner_hun (#4539) üzenetére


bit_vector
tag

na persze, néztem. Szerinted mi az esélye hogy nem létezik ilyen spybot? Valószínűleg van olyan ami a megjelenítési réteg információit használja fel, és nem a forrásálományt... Mint tudjuk a bűnözés is egyidős az emberiséggel.
:W :W

Mondd el és elfelejtem; Mutasd meg és megjegyzem; Engedd, hogy csináljam és megértem. /Kung Fu-Ce/

(#4541) brd válasza bit_vector (#4540) üzenetére


brd
nagyúr

Direkt támadásnál úgysem fog semmi sem 100%-os lenni, általános gyűjtögetőbotok meg nem csinálnak ilyet, mert erőforrásigényes.

The only real valuable thing is intuition.

(#4542) C4mp3r


C4mp3r
addikt

Eltűntek az email címek az adatlapokról, és a hozzászólásoknál sincsen már ott az a gomb. :F

[Szerkesztve]

(#4543) C4mp3r válasza C4mp3r (#4542) üzenetére


C4mp3r
addikt

Na, most már újra ott van.

(#4544) DeusHun


DeusHun
őstag

Hi!

Bár páran már jelezték ezt előttem, de szerintem se lehessen újonc ranggal új topicot nyitni. Ha olyan baja van amire még nincs téma akkor bemegy a moderátort keresekbe és kér egyet.
Egyre több a zárásra kerülő téma és a többségét újoncok nyitják.

Rainforest Alliance Certified signature

(#4545) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Hello!

Amikor az utolsó hozzászólást törli ki valaki egy adott topicból, akkor még a topiclistázóban a hozzászóló neve és a hozzászólás dátuma jelenik meg. Esetleg ezt ki lehetne javítani? (Utóbbi költői kérdés volt. ;))

Skynet is real. It's called Google.

(#4546) Deathmatch


Deathmatch
tag

Sziasztok!

Hogy lehet azt megcsinálni hogy más képet teszünk be a nevünkhöz, mint amiket felkínál nekünk a beállításnál?

Előre is köszi a választ!

Ha feladod az álmaid meghalsz, Élve halsz meg! De boldogságot, vagy szép halált, Csak e föld adhat neked!

(#4547) Gh0sT válasza Deathmatch (#4546) üzenetére


Gh0sT
addikt

[link]

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#4548) Deathmatch válasza Gh0sT (#4547) üzenetére


Deathmatch
tag

Oksa, köszi!

Ha feladod az álmaid meghalsz, Élve halsz meg! De boldogságot, vagy szép halált, Csak e föld adhat neked!

(#4549) Olasza


Olasza
aktív tag

Nekem csak egy apró ötletem van. Mégpedig az, hogy a [Re: hír/teszt/stb.] első hozzászólásában legyen benne a hír, stb. linkje. Sokszor látok elég régi témákhoz új hozzászólásokat, de nincs kedvem megkeresni az eredeti hírt, tesztet. Szerintem elég könnyen is megoldható.

(#4550) DigitXT válasza Olasza (#4549) üzenetére


DigitXT
félisten

A felső fekete sáv legbaloldalán sárgával mindig ott van a kért link...:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.