Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4801) Winner_hun válasza Kobor (#4800) üzenetére


Winner_hun
félisten

A hirdetés fejlécén ott van a mail értesítés ikonja, kapcsold be;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4802) ploteus


ploteus
aktív tag

Jó lenne ha lenne lehetőség az összes beérkezett üzik törlésére

˘˘°°UP°°˘˘Szeresd az embereket...Hisz ők sem szeretnek téged...Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!!

(#4803) Kobor válasza Winner_hun (#4801) üzenetére


Kobor
aktív tag

Köszönöm, de jó :))

(#4804) Crystalheart válasza Cathfaern (#4794) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hát sztem nem létezik, hogy ne volna megoldás, mondjuk az opcióknál egy beállítás rá (aki nem IE-t használ...), de végülis elviselhető... Beraktam ikonnak Operába a bejelentkező ablakot is, így némileg gyorsabb a dolog. :)

(#4805) gban


gban
Közösségépítő

Két dolog még mindig zavaró, egyik a felesleges megerősítés-kérés, például UP-olásnál, másik, hogy nem lehet szűrni városra, és keres-kínálra.
Ez utóbbi összevetve a hirdetés feladásakor kiválasztandó keres vagy kínál besorolással, ellentmondásos nekem.

Postázást nem vállalok.

(#4806) bandus válasza DigitXT (#4778) üzenetére


bandus
veterán

:B :W :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#4807) Makaveli


Makaveli
senior tag

Azt akarom kérdezni, hogy a motor nem bírná el azt, hogy mindenki olyan betűtipussal írhatna amilyennel akar???

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#4808) Crystalheart válasza Makaveli (#4807) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Erősen az olvashatóság rovására menne sztem...

(#4809) brd válasza Makaveli (#4807) üzenetére


brd
nagyúr

Remélem, nem kapsz pozitív választ, mert akkor én elköszönök a portáltól. :D

The only real valuable thing is intuition.

(#4810) SimonYana válasza Crystalheart (#4808) üzenetére


SimonYana
addikt

Sziasztok!
Tudna valaki segíteni,hogy hogyan törölhetném a privát üziket?
A megszokott törlés és kijelölés nem műxik.Pontosabban végrehajtom e nagy feladatot és minden marad .
Köszi!
:R

® SimonYana ®

(#4811) Viktor0610 válasza SimonYana (#4810) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A hiba a te gépedben/rendszeredben lesz, mert én kijelöltem az összes privátot és aztán a Törlés-linkre kattintva, majd a kérdésre az Igen-gombra kattintva (a gomb a bal oldalra került, ezt nézted, ugye? nem csak rutinból nyomtál az egyik gombra? :) ) törölte a jelölt privátokat.

Samsung Galaxy A54

(#4812) poffsoft válasza Viktor0610 (#4811) üzenetére


poffsoft
addikt

ya, az teccik, hogy fel-fel cserélődik az igen/nem.... :D
Persze ha valaki nem write only...

Esetleg random választhatná ki RIOS minden megerősítéskor, hogy melyik legyen az igen gomb ;) :K

[ Szerkesztve ]

(#4813) Viktor0610 válasza poffsoft (#4812) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem feltétlen cserélődik az igen-nem "csak úgy". :D

A RI/OS R5 indításakor cserélődött egyszer, aztán a sok visszajelzés miatt visszaállt az eredeti rend. ;)

Samsung Galaxy A54

(#4814) DigitXT


DigitXT
félisten

A barna kutya avatarnál mi az a fehér (2 pixeles) folt a fejétől jobbra?:F Randa.:DDD Szerk: na jó, nem konkrétan fehér, de világosabb a PH-színénél, és hibának tűnik...
Szerk2: mindegyik domain alatt látszik (tehát nem vmelyik háttérszíne véletlenül), a mobilarena-ról mondjuk inkább csak nagyításban észrevehető: de akkor is ott van.:)

(#4815) joergie válasza Viktor0610 (#4813) üzenetére


joergie
őstag

Elsőre ennek én is bedőltem :D Aztán meg azt hittem rosszul emlékeztem. De akkor nem így volt.

2 tipp(mind2 apró):
-az lenne, hogy lehessen hirdetést felfüggeszteni, amikor pl le van foglalva a cumó, vagy kell még egy darabig;
-hibás hardver, mobil, hifi... totyik, mivel általában ezek mindig elkeverednek, mégis jó lenne ha együtt lennének.ömlesztve is jó, mert nincs olyan sok belőlük;

üdv joergie

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#4816) gban


gban
Közösségépítő

Még egy kellemetlen dolog.
Egyrészt kár hogy nekem kell beállítani az értesítőt a saját hirdetésemnél, nem automatikus, de ha már így alakult, miért csak akkor jelenik meg a bejelölendő négyzet ha már hozzászólt valaki???
Így lehet hogy csak sokára veszem észre a sok hirdetés között hogy érdeklődik valaki, mert nincs értesítő, az első reagálás előtt egyszerűen beállíthatatlan hogy jöjjön.

Postázást nem vállalok.

(#4817) Jarod1


Jarod1
addikt

mikor lesz már részletes kereső? :Y :( :((( :O

(#4818) brd válasza DigitXT (#4814) üzenetére


brd
nagyúr

Easter Egg. :D

The only real valuable thing is intuition.

(#4820) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Az adatlapra is jó lenne egy adatlap szerkesztése link (piacosok miatt)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4821) Panther-D válasza Winner_hun (#4820) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Az apróknál is ott van az "adataim" link a felső sávban... Az miért nem jó?

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#4822) Winner_hun válasza Panther-D (#4821) üzenetére


Winner_hun
félisten

Őszintén szólva nem láttam, hogy ott van, nem néztem meg:B

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4823) shankeesham


shankeesham
tag

A részletes kereső az tényleg nagyon hiányzik, mert még városra sem lehet szűkíteni, az pedig elég nagy gond.Sokan ráadásul a lakhelyüket sem adják meg a hirdetésben, így nehéz keresgélni.

Üdv

vivos voco, mortuos plango, fulgura frango

(#4824) True válasza shankeesham (#4823) üzenetére


True
aktív tag

Osztom!!! Az hogy városnév helyett, csak egy szimbólumocska van mindenkinél, és ha odacsalod az egeret csak akkor súg, hogy hol is lehet az a valaki, ez egyenesen felháboritó!!!

Mod: Nem ám megsértődni a kritikán akárkiis, de az újítás sok xart is hozott a régivel szemben, nem csak jót... :R

[ Szerkesztve ]

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#4825) Winner_hun válasza True (#4824) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mod: Nem ám megsértődni a kritikán akárkiis, de az újítás sok xart is hozott a régivel szemben, nem csak jót

Mivel így is késve, de idő előtt lett elindítva az új motor, ezért vannak még hiányosságok (pl részletes kereső)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4826) gban válasza True (#4824) üzenetére


gban
Közösségépítő

Kösz hogy elárultad hogy megfejthető a város így is! :)
Én nem jöttem rá, talán mert nem áll meg a kezem addig egy ponton míg előjönne a felirat. :B :)

Postázást nem vállalok.

(#4827) DigitXT


DigitXT
félisten

Lehet, hogy nem volt hülyeség az automatikusan generált első HSZ az aprókhoz a hirdetés feladójától, mert (igaz, még csak egyszer, de ahhoz képes, hogy csak egy apróhoz szóltam hozzá 100%-os arány:DDD) kaptam már priviben érdeklődést az eladó cuccról, amit nem is én árulok, csak az én HSZ-emmel kezdődik a topik.:))

(#4828) gban válasza DigitXT (#4827) üzenetére


gban
Közösségépítő

Ezt erősíti meg az én panaszom is, egyetértek a hasznosságában.
#4816

Postázást nem vállalok.

(#4829) kicsitomi88


kicsitomi88
őstag

Megoldható lenne e a témák kiemelése valamint a programozás fórum gyűjtőtopik lezárása ha lesz mindenre valamilyen igényes első hsz-szel megtoldott alternatíva?

link

90 87.5 87.8 87.5

(#4830) lazydog válasza kicsitomi88 (#4829) üzenetére


lazydog
addikt

Pozitív változás volt az új RIOS-ban, hogy a MOD gomb használata után végre nem szemetelte tele az oldalt a teljesen felesleges Szerkesztve megjegyzéssel.
Miért kellett ezt most visszacsempészni?
Bár kétségtelen, hogy van némi javulás az előző RIOS-okhoz képest, amelyek ismétlődő módosítás után többszörösen beszúrták az inkriminált szöveget.

[ Szerkesztve ]

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#4831) ollie válasza lazydog (#4830) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem szemeteli össze, ugyanis akárhányszor szerkesztesz, csak egyszer kerül bele a HSZ-be (szerkesztés közben nem is látod).
Továbbá, sok embernek hiányzott, néha nem árt tudni, hogy vki utólag módosított a HSZ-én.

***

(#4832) lazydog válasza ollie (#4831) üzenetére


lazydog
addikt

Téged például miről tájékoztat az előző h.sz.-em alján díszelgő Szerkesztve megjegyzés?
1. Átírtam az egész szöveget.
2. Javítottam valami elírást, vagy helyesírási hibát.
3. Akaratom ellenére, véletlenül megnyomtam a Mod gombot.
Fentiek bármelyike igaz lehet, nem tudhatod mi történt a valóságban. Ha esetleg véletlen mégis láttad az eredeti h.sz.-t, akkor sem tudod bizonyítani hogy esetleg mit módosítottam.
Mire mész ezzel a "tudással"?

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#4833) Winner_hun válasza lazydog (#4832) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ezért
Amúgy nem így lesz, ez csak ideiglenes

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4834) PazsitZ válasza lazydog (#4832) üzenetére


PazsitZ
addikt

Akaratom ellenére, véletlenül megnyomtam a Mod gombot.
Akkor nyomsz egy visszát és nem modol :U , csak is akkor ha le is okézod.

- http://pazsitz.hu -

(#4835) lazydog válasza PazsitZ (#4834) üzenetére


lazydog
addikt

Akkor mondjuk hogy balf@sz módon még le is okéztam. :)
Látom , hogy vágod a mondanivalóm lényegét. ;]

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#4836) BandiHUN


BandiHUN
veterán

egy 5let:ha már van az "itt szóltam hozzá",amit nagyon hasznos dolognak tartok,nem lehetne még azzal is megfejelni a dolgot,hogy jelezze,hogyha új hsz érkezett a topikba,mondjuk akár pirossal,esetlegesen azt más szinnel,ha a hsz-emre irt választ valaki?szerintem hasznos lenne,jó,hogy van oldalmentés,meg ez is,de azért igy csak végig kell kattogtatni minden témát,és akkor az ember nem pazarolná feleslegesen az idejét folyton a topikok sasolásával,főleg ha épp több topicban is vár választ egyszerre...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4837) PazsitZ válasza lazydog (#4835) üzenetére


PazsitZ
addikt

Nem volt célom megsérteni téged, csak minimális szurkálódás volt.
Értem, én, bár szerintem elfér az a szerkesztve felirat, azaz engem nem zavar.

- http://pazsitz.hu -

(#4838) poffsoft válasza Winner_hun (#4833) üzenetére


poffsoft
addikt

ideiglenes
ez jó kompromisszum lesz, támogatom! (sz: 15 a fejlécben, mondjuk a (LOGOUT blog) alatt (mmint az avatar alatt), szürkében= 15x szerkesztve :) :))

#1816: valóban, egy első hsz (akár egy 'A topik megnyílt' fix szöveggel) teljesen jó lenne.

Más: az aprókban, a listázásnál valami jelzés az utolsó aktivitásról nem lehetne elképzelhető? (utsó hsz vagy pl utsó UP?) csak azért, hogy mennyire 'él' a hírdetés?

Az automatikus lejárat is hiányzik egy picit.....

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#4839) poffsoft


poffsoft
addikt

Rosszul emléxem, hogy az email értesítőknél lehetett napi egy értesítést is kérni adott topikban?
most nem találom.... :F

[ Szerkesztve ]

(#4840) Winner_hun válasza poffsoft (#4839) üzenetére


Winner_hun
félisten

Csak privátnál volt / van ilyen

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4841) poffsoft válasza Winner_hun (#4840) üzenetére


poffsoft
addikt

akkor javítsuk a ph!-t! :)

[ Szerkesztve ]

(#4842) hossszú


hossszú
őstag

Nagyon hiányzik a részletes kereső, legalább egy infó kellene, hogy meddig kell nélkülözni!

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#4843) M.Edina válasza hossszú (#4842) üzenetére


M.Edina
csendes tag

Már pontosan nem tudom hol, de olvastam, hogy nemsokára kész lesz! Már csak kis időt kell várni!

Ja, és sokak örömére végre szét lettek bontva a kedvencek típus szerint, ha jól látom. :)

(#4844) legiaap


legiaap
nagyúr

Tudom,hogy épp azon dolgoztok,hogy jobb legyen az oldal,de azért lenne egy kérdésem:
Ez a lassúság ennek tudható be?
Mert pl.: mikor írok írok egy üzit akkor sok idő kell míg ki tudok lépni abból a topikból amibe írtam,vagy sokáig tart belépni.Csak azt vettem észre,hogy állandóan csak tölt a gépem.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#4845) M.Edina válasza legiaap (#4844) üzenetére


M.Edina
csendes tag

Igen, éppen ezen dolgozik az illetékes... ;)

(#4846) Panther-D válasza M.Edina (#4845) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Jaja. Sőt, mostanra már be is fejeztem a mai optimalizálást. :D Most már tényleg nem szabadna úgy beakadnia az oldalnak többet, mint eddig néha tette...

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#4847) moma


moma
őstag

Egy kérés: Logout-os írásokhoz létszi rakjatok szerzőt az RSS-be. A nélkül gyakorlatilag eldönthetetlen, hogy érdekel-e az írás vagy sem. Köszi.

we all deserve a bit of luck.

(#4848) poffsoft válasza Panther-D (#4846) üzenetére


poffsoft
addikt

(#4843): bizony,köszönet érte!
Panther-D:Jó lett szép lett. :R (régen nem csak simán Panther??? :o )
#4838 [Szerkesztve] koncepcióhoz vélemények???

[ Szerkesztve ]

(#4849) DigitXT válasza poffsoft (#4848) üzenetére


DigitXT
félisten

Kit érdekel hányszor volt szerkesztve?:U Pl. meglátsz a hosszú HSZ-edben pl. egy helyesírási hibát gyorsan kijavítod, aztán később mégegyet, azt is: lehet, hogy kijön a végére, hogy 4-5x szerkesztetted, és úgy néz ki, mintha full átírtad volna, pedig nem is...:DDD Szerintem jó ez így, ahogy van: egyetlen szerepe van, hogy ne lehessen letagadni vitás esetben, hogy vmi módosítás volt: így, hogy nem szúrogatja be a HSZ szövegébe, tehát kényelmesen használható, szerintem tök rendben van.;)

(#4850) montressor


montressor
aktív tag

Hali!

nem tudom jo helyre irom-e, de azert:
Van egy tok jo 5letem, amit megosztanek az alkotokkal, hatha masoknak is jo lenne:
Mulkor bongesztem, es 1 oraig kerestem vissza, hol is hagytam abba egy tema olvasasat. Ha lenne vm olyasmi, h mindegyik hozzaszola mellett egy pici gomb, h utoljara olvasottkent megjelolhetnem, vagy ilyesmi. Es a mikor ket nap mulva visszanezek (ilyen mondjuk nem szokott elofordulni, mert rendszeresen nezem az oldalt :DD ), akkor vm menubol (mint a kedvenceim, v utolso hozzaszolasaim) elovarazsolnam, rakatt es mar folytathatnam is az olvasast... mert igaz, h van 'elmentem a forumot dolog', de az az oldal elejere ugrik (opera alatt biztosan)
na milyen?

meg volt meg valami, de most nem jut eszembe..
sziasztok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.