Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4551) Korcsii


Korcsii
őstag

ha pl logouton jelentkezek be, akkor itt a prohardveren nem jelennek meg a kedvencek, csak ha újra bejelentkezek (itt)

(#4552) PazsitZ válasza Korcsii (#4551) üzenetére


PazsitZ
addikt

Általános cookie probléma.
Én általában akkor szoktam átvándorolni, mikor értesítésből ugrok a kedvenc lista topicjába. Ilyenkor simán rányomok, hogy elmentem (ami amúgy is benne van) és ekkor bejön.

- http://pazsitz.hu -

(#4553) Mr-Pamacs


Mr-Pamacs
senior tag

Csak egy észerevétel:
Miért van az h tudok magamnak küldeni privátot és emilt? Ezt azért egy sima if ciklussal simán ki lehet zárni h a saját hsz-emhez ne tegye ki az Emil és a Privát linket

A fentebb említett emiles problémára:
Én pl ezt úgy oldottam meg a saját fórumomon h csak akkor teszi ki a Privát és Emil linkeket ha a felhasználó be van jelentkezve (és nem önnmaga a hsz írója), így nyomonkövethető ha esetleg valamilyen spybot vizsgálódna mivel az userek belépését már könnyen nyomon lehet követni, ha meg nem vagy bejelentkezve akkor senkinek nem írsz se privátot se emilt. Persze ennek az a hátránya h elöbb be kell jelentkezni, de ez is megoldható lenne pl úgy h ha nincs bejelntkezve akkor pl a címzett user ID-je szedepel a privátnál és az emilnél és a bejelenkező form ezt kezelné le.

[Szerkesztve]

(#4555) poffsoft válasza Mr-Pamacs (#4553) üzenetére


poffsoft
addikt

Csak egy észrevétel:
Én pl szoktam magamnak privit és emilt is írni..... lustaságból, de akkor is....

[ Szerkesztve ]

(#4556) shankeesham


shankeesham
tag

Nem tudom, lehet, hogy ezzel csak én vagyok így, de roppantul zavar, hogy 2006-ban feldobott apróhirdetések topikjai még mindig nincsenek lezárva. Nem egyszer fut bele az ember, hogy csak hónapot és a napot nézi, utána kiderül, hogy 2006-os, ne adj isten azelőtti évben feladott apróhirdetés még nincs lezárva.

vivos voco, mortuos plango, fulgura frango

(#4557) DarkByte


DarkByte
addikt

Sziasztok!

Remélem nem rossz topikba írom az ötletemet, ha mégis akkor ezegyszer nézzétek el nekem; nem nagyon találtam másik alkalmasat. Lenne egy kérdésem/ötletem. Van ugyebár nekünk ez a nagyon hasznos Itt szóltam hozzá listánk. Ezt nem lehetne úgy átalakítani hogy amikor itt rákanttintok a topik címre, amire kíváncsi vagyok akkor automatikusan az utolsó hozzászólásomhoz ugorjon? Így jelentősen egyszerűbb volna folytatni onnan az olvasást.
Egyébként nincs valamilyen lehetőség arra hogy az összes olyan topik címet lekérjem ahol valaha is hozzászóltam?
:R

[Szerkesztve]

(#4558) Winner_hun válasza DarkByte (#4557) üzenetére


Winner_hun
félisten

De van, csak jelenleg nem frissül, majd R5-nél: [link]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4559) DarkByte válasza Winner_hun (#4558) üzenetére


DarkByte
addikt

Köszi! :R

[Szerkesztve]

(#4560) poffsoft válasza Winner_hun (#4558) üzenetére


poffsoft
addikt

s R5 mikor várható?

[ Szerkesztve ]

(#4561) CPT.Pirk válasza DarkByte (#4557) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Állícsd be csökkenő módra a listázást, és így rögtön a legutolsó hsz-hez fog ugrani, mikor egy topicra kattintasz. Sosem értettem, miért nem ez az alapértelmezett.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#4562) poffsoft válasza CPT.Pirk (#4561) üzenetére


poffsoft
addikt

nem az utsó hsz, hanem az utsó SAJÁT hsz kellene neki....
Mondjuk egy OT-ben télleg macera megtalálni, de sikerülni szokott...

[ Szerkesztve ]

(#4563) Winner_hun válasza poffsoft (#4560) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha kész lesz (nem tudom mikor)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4564) poffsoft válasza Winner_hun (#4563) üzenetére


poffsoft
addikt

jójó, csak érdeklődöm. :B
S akkor a hsz kereső is abban lesz talán, gondolom.

[Szerkesztve]

[ Szerkesztve ]

(#4565) Winner_hun válasza poffsoft (#4564) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ezeket a plusz keresőket különböző fórumtársak készítik, ha van rá idejük. Hogy R5-ben lesz-e plusz kereső, azt nem tudom, de ha megjelent az R5, cask utána lesz valami, nem egyből (kivéve ha be vannak avatva az R5-be, amit nem hiszek)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4566) DarkByte válasza DarkByte (#4557) üzenetére


DarkByte
addikt

Találtam egy módszert a - lehetőleg összes - hozzászólás lekérdezésére Google segítségével. Egész pontosan az összes fórum oldalt lehet így megkapni ahol az illető írt valamit. Ezt a keresést használtam:
felhasználó_név intitle:''Re:'' site:prohardver.hu/f.php

(#4567) DarkByte válasza DarkByte (#4566) üzenetére


DarkByte
addikt

Hmm.. ez nem tökéletes. Kipróbáltam CPT.Pirk nevével és összesen talált 2 Google oldalnyi találatot, ami az Őstag szintjéhez elég kevésnek tűnik :B Úgyhogy ez csak érdekességnek jó, megoldásnak nem, sorry.

Mellesleg valamiért két aposztróffal került be a beszúrásomba a dolog, de az a Re: mindkét oldalán idézőjel.

[Szerkesztve]

(#4568) Oly válasza DarkByte (#4567) üzenetére


Oly
senior tag

Próbáld ki az én nickemmel is! :P

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#4569) poffsoft válasza Oly (#4568) üzenetére


poffsoft
addikt

[link]

[ Szerkesztve ]

(#4570) qdak válasza poffsoft (#4504) üzenetére


qdak
addikt

teccik a dolog de én már adtam el és még is 0 vok :O

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#4571) poffsoft válasza qdak (#4570) üzenetére


poffsoft
addikt

tessék a partner figyelmét felhívni a minősítés fontosságára, és a saját minősítést is beírni a megfelelő topikokba....)

[ Szerkesztve ]

(#4572) qdak válasza poffsoft (#4571) üzenetére


qdak
addikt

szoval magam minősitsem h eladtam xy nak ezt a kivel érdemes üzletelni be
jol értem?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#4573) poffsoft válasza qdak (#4572) üzenetére


poffsoft
addikt

nem, minősíted a vevőt, itt [link]
vagy itt [link]
És megemlíted a partnernek, hogy ő is megtehetné ezt, mert fontos a visszajelzés...

[ Szerkesztve ]

(#4574) qdak válasza poffsoft (#4573) üzenetére


qdak
addikt

oks értem köszi ! akkor sajna a régi uzleteim azért nincsenek beirva

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#4575) poffsoft válasza qdak (#4574) üzenetére


poffsoft
addikt

mert már javasoltuk, hogy a címlapra ki lehetne tenni valami linket, utalást, hogy minden üzletelő tudja, hogy létezik ez a két totyik..... de 1enlőre nem....

[ Szerkesztve ]

(#4576) DarkByte válasza Oly (#4568) üzenetére


DarkByte
addikt

Na igen, erre sincs felkészítve :B Kár érte. :O

(#4577) snecy


snecy
senior tag

A logoutos felületre esélytelen, hogy legyen valaha videóbeágyazási lehetőség?
Pl. youtube-os, videa-s mozgóképekre gondolok.

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#4578) mazda626


mazda626
addikt

Sziasztok!
Szerintem a szmájlik közé lehetne tenni egy XD-t is. :D Nagyon sokan XD-znek, és nincs külön szmájli rá. :DDD = majdnem XD, de mégsem, inkább 1/2 :D .

(#4579) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

[link]
közben rájöttem

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#4580) poffsoft válasza Kicsirics77 (#4579) üzenetére


poffsoft
addikt

inkább töröltetted volna a hszt itt:
[link] ;]

[ Szerkesztve ]

(#4581) jerry311


jerry311
nagyúr

[kép][link]
Hmmm, egyik ajánlatban sem láttam év végéig korlátlant...
Hogy is van ez?

[Szerkesztve]

(#4582) szasanyi


szasanyi
félisten

Egy kérdés, talál tudtok segíteni: jobb oldalon a kendvenc fórumtémáim egy rövid
idő után eltűnnek, de miért? Vmit el kell mentenem újra (akár közölük vmelyiket
de ismételten) hogy láthassam. Vista + IE7. Vmi 5let? :U

(#4583) PazsitZ válasza szasanyi (#4582) üzenetére


PazsitZ
addikt

Cookie gond. Ha sokatlépegetsz a sitefórumok között általában akkor jön elő ez. Megoldást viszont nem tudok rá :(

- http://pazsitz.hu -

(#4584) Oly válasza szasanyi (#4582) üzenetére


Oly
senior tag

Használd a fórumot csak 1 domainről!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#4585) eziskamu válasza szasanyi (#4582) üzenetére


eziskamu
addikt

Látom, végül idetaláltál :)

(#4586) szasanyi válasza PazsitZ (#4583) üzenetére


szasanyi
félisten

Akkor is ha nem. És korábban nem volt ilyen, akármennyit ugráltam... :U

(#4587) szasanyi válasza Oly (#4584) üzenetére


szasanyi
félisten

Bármit csinálok, akkor is eltűnik. Most a munkahelyi gépen dolgozok :D , és itt
nem csinálja.

(#4588) PazsitZ válasza szasanyi (#4586) üzenetére


PazsitZ
addikt

Én pl. a logout.hu/f.php-t használom és nem tünik el. Viszont ha pl. mailértesítésből ugrálok másik domainre, akkor szinte mindig előjön. Tehát ha egyet használsz, nem mondom, hogy soha, de nagyon ritkán jöhet elő ez a gond.

- http://pazsitz.hu -

(#4589) Bici


Bici
félisten

Sziasztok Kedves PH fejlesztők!

Javasolnám, hogy lehessen különböző színsámát választani a PH-hoz.
Elég zavaró számomra, hogy a PH, It.news, Logout, Mobilarena mind máshogy néz ki, és ha az it.news-ból nyitom meg a kedvenc PH-s témámat, akkor marad a kék szín, amitől kiég a szemem.
Okés, hogy pár klikk, és minden OK, de sokkal jobb lenne, ha a regisztrált tagok be tudnák állítani, hogy melyik milyen színű legyen, és lehetne egyet rendelni az összeshez. Csinálhatnátok 6-8 féle színsémát, és mindenki választhat.

Kössszi!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#4590) Bici


Bici
félisten

További javaslat, hogy legyen yahoo messenger-es rovat is az adatlapon.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#4591) FehérHolló válasza jerry311 (#4581) üzenetére


FehérHolló
veterán

Legalább másfél éve ott van, hogy év végéig. ;)
Jövő januárban lehet, hogy igénylek. :D

[Szerkesztve]

Skynet is real. It's called Google.

(#4592) Olasza


Olasza
aktív tag

Mivel egyre jobban elterjed a széles képernyő, így sokkal kellemesebb lenne, ha a PH!-t böngészve a fennmaradó teret egy kellemes háttérszínnel töltenétek ki. A topicjában (Widescreen TFT-k pro/kontra - Milyet? Melyiket?), az ''oldalt lévő fehér rész'' szerepel az egyik leggyakrabban említett hátrányok közt. Remélem nem kérek lehetetlent, és biztos vagyok benne, hogy rengeteg olvasó hálás lesz érte.
Talán még egy középre igazítás is beleférne, a ''Hozzászólás szerkesztése'' során már működik. :)

(#4593) Oly válasza Olasza (#4592) üzenetére


Oly
senior tag

Nekem így van: [link]
Bár nem is wide a monitorom!

Lehet, hogy a PH részesedést kap az eladott 4:3-as monitorok után. ;)

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#4594) Winner_hun válasza Oly (#4593) üzenetére


Winner_hun
félisten

Szerintem a kolléga valami ilyesmire gondolt: [link];)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4595) Bici


Bici
félisten

A középre igazítás télleg jó lenne, nem is beszélve a háttérről, vagy háttérszínről.
Javasolnám, hogy a háttér ne egyszínű legyen, hanem valami 2x300 pixeles csík ismétlődve, vagy valami ilyesmi.
De lehetne az egész átméretezhető is az egérrel... :D

[Szerkesztve]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#4596) Bici


Bici
félisten

[link]

Valami ilyesmi, persze a gördítősáv nélkül. Eltüntettem, de akkor egyáltalán nem lehetett görgetni... :D Láma vagyok még.

MOD: valami miatt a belépést elfelejti így a fórum, de biztos valami sütis dolog miatt...

[Szerkesztve]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#4597) Olasza válasza Bici (#4596) üzenetére


Olasza
aktív tag

Tetszik. :)
Bár lehetne a legjobb ötleteket szavazásra kirakni. És akkor az olvasók dönthetnének.

[Szerkesztve]

(#4598) Bici válasza Olasza (#4597) üzenetére


Bici
félisten

Hát akkor ezt ezennel megszavazom! :DDD

[Szerkesztve]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#4599) poffsoft válasza Bici (#4598) üzenetére


poffsoft
addikt

2. szavazat.
Hátha elég lesz...
mondjuk, már meg is oldottad. A linkeden keresztül kell ph-zni... :DDD


Aprókat nem lehetne ár szerint szűrni, W_h?

[ Szerkesztve ]

(#4600) poffsoft


poffsoft
addikt

őőő, nem lehetne esetleg az aprókba időkorlátot tenni (mint régen volt), mondjuk hogy fél év alvás után érvénytelenné váljék? ciki így árakra keresni, tavalyelőtt novemberi árak kicsit horrornak tűnnek ma, szvsz felesleges.
Ehhez kapcsolódik, hogy a hírdetés érvénytelenítése után esetleg külön megoldható lenne-e modik nélkül zárni egy aprós topikot... :F :F :F

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.