Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3651) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Ha már lejárt a hirdetés, akkor a hirdetés karbantartása szöveg már nem kéne mert úgyse lehet semmit se csinálni

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3652) Panther-D válasza Winner_hun (#3650) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Persze hogy beírják, most aktiváltam az új dolgokat egy órája... azelőtt nem volt más mód, mint kiírni hogy elkelt...

Aki meg ha eladta a cuccát, nem néz többé a hirdetésére, azé el fog szépen süllyedni UP-olás híján.

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#3653) Winner_hun válasza Panther-D (#3652) üzenetére


Winner_hun
félisten

Persze hogy beírják,
:(

azelőtt nem volt más mód, mint kiírni hogy elkelt...
hogyne lett volna. A hirdetés lejártát a feladás idejére áttette az ember és máris lejárt volt a hirdetés

Aki meg ha eladta a cuccát, nem néz többé a hirdetésére, azé el fog szépen süllyedni UP-olás híján.
de a keresőben ott lesz, sajnos sokszor nagyon zavaró, hogy nem tudja az ember, hogy mi van

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3654) ngabor2 válasza Panther-D (#3652) üzenetére


ngabor2
nagyúr

esetleg a modok dolgát megkönnyítendő (:D) nem lehetne egy lock gombot tenni a hirdetésre? megoldható 3 kattintással és egy betű módosításával így is a dolog, de a lustaság ugyebár nagy úr ;)

(#3655) Winner_hun válasza ngabor2 (#3654) üzenetére


Winner_hun
félisten

sztrájkolni készülsz?;]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3656) Panther-D válasza Winner_hun (#3653) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Jó, de most ahhoz hogy beírja hogy elkelt, el kell mennie a júzernek az admin oldalra, ahol meg már látja hogy van ''érvénytelenítés'' funkció is, ergo arra kattint, nem szivatja magát azzal hogy fölöslegesen gépeljen. Ha meg valaki direkt baromkodni akar, az úgyis megoldja. (Pl mindig meghosszabbítja a hirdetését. De erre vannak a moderátorokok, hogy a baromkodóknak jól beverjenek egy BAN-t :DDD)

''A keresőben ott lesz''... milyen keresőről is van szó? :F Egy módon lehet majd látni a hirdetéseket, mégpedig a hirdetések oldalról. Ott meg utolsó UPolás szerinti listázás van, ergo el fog süllyedni szépen az utolsó helyre.

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#3657) Panther-D válasza ngabor2 (#3654) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

LOCK miért kéne? Olyan gyakran kell hirdetés-topikot zárni? :F
(Amúgy milyen betű-módosításra gondolsz?)

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#3658) ngabor2 válasza Panther-D (#3657) üzenetére


ngabor2
nagyúr

meglehetősen sok hirdetés-topik zárását szokták kérni. én úgy szoktam zárni, hogy a topik utolsó (vagy tetszőleges) hsz-ét megnyitom új lapon, a p.php-t a címben átírom f.php-re, ekkor feljön a topik nyitó hsz-a ''fórum-keretben'', és ezt tudom már zárni.

(#3659) Panther-D válasza ngabor2 (#3658) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Akkor javaslom tetszőleges hsz-on a GOTO link használatát. :)

Amúgy mivel most már a júzerek maguk is tudják ''zárni'' a hirdetésüket, ezért el kell őket hajtani hogy tegyék csak meg. Az meg hogy a topik nyitva marad, nem értem miért zavar annyira mindenkit... Nyitva marad, akkor nyitva lesz. No és? :F

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#3660) emitter válasza Panther-D (#3659) üzenetére


emitter
őstag

a ''frissítem a listát'' linket elérhetetlenné tettétek külső oldalról?
http://www.prohardver.hu/ri_threads.php?act=mym&mod=40&id=
csak akkor frissít, ha a prohardver.hu a location :U miért kellett?

(#3661) Panther-D válasza emitter (#3660) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Nem értem a kérdést, az utóbbi minimum két hétben felé se néztem a ''frissítem a listát'' opciónak (legutóbbi hsz-ok, gondolom). De sztem még annál is régebb óta nem változott arrafelé semmi.

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#3662) ngabor2 válasza Panther-D (#3659) üzenetére


ngabor2
nagyúr

hehe, én meg nem tudtam, mire való ez a goto... most már ezt is tudom :D

(a p-f átírás másik előnye az volt, hogy láttam, hogy az nyitotta-e, aki a zárást kérte. mondjuk ez meg egyéni szocprobléma...)


hogy a hirdetőket miért zavarja a nyitott topik, azt én se tudom. talán a piacról megszokott dolgok miatt.

(#3663) Winner_hun válasza Panther-D (#3656) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mostmár van, ok.

Hmmm még a ph-s kereső van bennem, hogy keres a hirdetések között is.
Akkor pontosítok. Be lehet állítani a szűréseket. Beállítom, hogy csak kínál, rámegyek pl a Videókártyákra és akkor kilistázza nekem az összes élő hirdetést. Namost én azokat végignézem, de a hirdetés idejét nem szoktam nézni. Lehet, hogy találok egy nekem megfelelőt, akkor átnyálazom a topikot, hogy mi van. Sokszor az uccsó hsz-be se írják be, hogy elkelt.
Szerintem egy olyan opciót be lehetne rakni, hogy ha egy hétig nem ír senki a topikba, akkor az automatikusan lejárt hirdetés legyen.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3664) Oly válasza Winner_hun (#3663) üzenetére


Oly
senior tag

Egy hét? :Y
Legyen akkor inkbb egy hónap!
Vagy minimum két hét!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#3665) Winner_hun válasza Oly (#3664) üzenetére


Winner_hun
félisten

Tökmind1, hasraütésre mondtam valamilyen időpontot. De szvsz ha 2 hétig nincs mozgás egy topikban akkor annak már tökmind1, csak ne legyen látható

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3666) Mr-Pamacs


Mr-Pamacs
senior tag

Hy

Két bugot találtam a PH!-ban:
1: Mozilla FiraFox 1.0.2: Ha módosítani akarom az adataimat akkor elsőre nem jeleni meg se az OK gomb se az h ''Elfogadom bla-bla''. Ratt a visszagombra majd megint adatok módosítása, így már megjelenik.

2:Miért kapok uj jelszót ha megváltoztatom az email címem? Szerintem ez nagyon nagy hülyeség. Már sorry,de mi értelme van?

Üdv.

(#3667) Winner_hun válasza Mr-Pamacs (#3666) üzenetére


Winner_hun
félisten

1. [link]
2. Mert volt olyan, hogy valaki beregelt, megváltoztatta az e-mail címét valakiére, akinek éppenséggel tele akarta tömni a postafiókját és egy csomó forgalmas topikra mail értesítőt kért. Szóval ez egyeltalán nem hülyeség;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3668) anjani182


anjani182
őstag

Nem tudom volt-e már valakinek ilyen, de Én azt veszem észre, hogy amikor feladok egy aprót, hiába jelölöm be, hogy nem kérek értesítőt, e-mailben küldi, hogy hozzászólás érkezett az apróhirdetséhez :U :F Lehetséges ez? Vagy Én vagyok olyan hülye, hogy valamit még nem pipálok ki/be :R

Forever and ever, let's make this last forever.

(#3669) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Én egy olyat szeretnék kérdezni vagy ajánlani, hogy a jobboldali sávban ahol a kedvenceim, meg hasonló van nem e lehetne egy ''Saját topicjaim'' nevü címmel ellátott dolgot csinálni, amire ha rákattintok a fórumban lévő nevem álltal kreált összes topicot kilistázza, méghozzá azért, mert így az elfelejtett topicjaimat is vissza tudom keresni illetve bezáratni, mert feledésbe merült, vagy mert éppen aktuális lenne folytatni, csak már esetleg név alapján nem emlékszik rá az ember, és hát emiatt újat kell megint nyitni, szóval a lényeg az hogy csökkenteni lehetne a felesleges topicokat és a létezőket használni, illetve mégiscsak jó lenne néha az összes sajátot szemügyrevenni.

Szerintem sokan használnák! Ha lehet mondjatok róla véleményt, bár mindenképpen jó lenne szerintem.

Üdv ArmanD

[Szerkesztve]

Öreg vagyok már bohócnak!

(#3670) Winner_hun válasza ArmanD. (#3669) üzenetére


Winner_hun
félisten

[link] --> [link]
a szűrést beállítod, hogy mutassa az összes topikot;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3671) ArmanD. válasza Winner_hun (#3670) üzenetére


ArmanD.
őstag

Köszi valami ilyet gondoltam :B

Öreg vagyok már bohócnak!

(#3672) anjani182 válasza anjani182 (#3668) üzenetére


anjani182
őstag

Erre valaki valamit? :F

Forever and ever, let's make this last forever.

(#3673) Oly válasza anjani182 (#3672) üzenetére


Oly
senior tag

Ezt itt: [link]
Nagyobb sikered lehet!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#3674) anjani182 válasza Oly (#3673) üzenetére


anjani182
őstag

köszi

Forever and ever, let's make this last forever.

(#3675) ngabor2


ngabor2
nagyúr

a kedvencek listáját a ph-ról az it.news fórumra nem lehet átvinni? nem sok hangulatom lenne mind a 30 címet egyenként áthurcolni abba a listába is.

(#3676) Panther válasza ngabor2 (#3675) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Lépj be az IT.news-on keresztül, és akkor ott is ott lesznek. Persze ezt én is hibának érzem, de egyelőre csak ez a megoldás létezik rá.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#3677) Cronenberg


Cronenberg
csendes tag

Bocsanat, de hogy tudom sajat profilomat valtoztatni? Nagyon gaz, de nem tudok rajonni. Elore is kosz.

(#3678) Winner_hun válasza Cronenberg (#3677) üzenetére


Winner_hun
félisten

Felül fekete sor, ahol ott van az új hozzászólás, ott van, ogy adataim;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3679) Cronenberg


Cronenberg
csendes tag

Köszi a segitseget. Pont, hogy nem szurta ki a szememet :))

(#3680) ngabor2 válasza Panther (#3676) üzenetére


ngabor2
nagyúr

hmmm... tegnap ez még nem ment így. vagy nem tidom, mi volt vele. de ha ezt tudom, akkor fel se teszem a kérdést. köszi.

(#3681) kovsol


kovsol
titán

javaslom helyesírás ellenörző beépítését, vagy mindenki hagyjon békén emiatt köszi

May the Force be with you!

(#3682) Oly


Oly
senior tag

Hi!
Kérhetnék egy eccerű (a helyesírás-ellenőrzőtől biztos eccerűbb ;] ) dolgot?
Miért nincs a [Re: Teszt] és [Re: Hír] topicok első hsz-ában egy link?
Találok egy jó topicot...
és nem látom az előzményt!
Olyankor mindig jön a kereső...
Pedig elég lenne egy katt!
Mint az apróknál!

Jah! És az itt feltett kérdésekre, tanácsokra, ha időtök engedi...
Valami apró választ adhatnátok! (Nem lehetséges..., Majd meglesz..., stb)

Köszi! :R

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#3683) Shadowfax válasza Oly (#3682) üzenetére


Shadowfax
addikt

Minden ilyen [Re: Teszt] és [Re: Hír] topik fekete fejlécében van egy jól látható, sárga betűs felirat: ''eredeti hír'', ''eredeti teszt'', amire rákattintva ott van az előzmény... ;) [link]

(#3684) Oly válasza Shadowfax (#3683) üzenetére


Oly
senior tag

Nah! Ott nemm szoktam nézelődni!
Pedig ki van emelve a színével is! :B

:R

Hú... És akkor még nekem ez az aláírásom!
:B :B :B

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#3685) Dilikutya


Dilikutya
félisten

PH Technikusok! Valaki! Arra lenne lehetőség, hogy topik nyitásakor lehetőség legyen a több szó kezdőbetűjét is nagybetűvel írni? Szebb lenne a fórum:). Bár ez a sok igénytelen címmel nyitogatón nem segít...;].

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3686) PaladiN


PaladiN
aktív tag

Az prohardver adsl előfizetés (3990) a főoldalon hibásan van feltüntetve... :( Sajna nem annyi.

Valojaban addig soha nem veszitesz, amig abba nem hagyod a probalkozast.

(#3687) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Meg lehetne csinálni hogy a keresésben lehessen a saját privik közt is keresni? Vagy csak én vagyok béna? :B :R

(#3688) Viktor0610 válasza God Vazzeg (#3687) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Átállítod a blokkméretet 300-asra és Ctrl+F... ;]

Javaslat:
Meg lehetne oldani, h. a ''[RI/OS R4 HIBA]'' kezdetű üzenetek elől eltűnjön a ''[RI/OS R4 HIBA]'' felirat?
Úgy sz.tem szebb volna...

Samsung Galaxy A54

(#3689) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Ciao

[link]

Meg tudnátok mondani, hogy miért nem jelenik meg itt a kép?
Minden feltételnek megfelel!!!

Köszönöm :R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#3690) parandroid válasza s7evcsenko (#3689) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Próbáld meg a MOD gombbal módosítani a hirdetést, és feltölteni még egyszer a képet. Ilyenkor már nem mutatja, hogy mi látszik, így nem tudunk módosítani rajta.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3691) s7evcsenko válasza parandroid (#3690) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Próbáltam!
Úgy sem jó!

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#3692) Winner_hun válasza s7evcsenko (#3691) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mi nem jelenik meg?
Ezt a képet látom:
[kép]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3693) Oly válasza Winner_hun (#3692) üzenetére


Oly
senior tag

Én sem látom! :(

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#3694) VladimirR válasza s7evcsenko (#3691) üzenetére


VladimirR
nagyúr

probald meg ekezet nelkul
winner kepe csak azert latszik, mert abban az á betu ki van esc-elve

szerk.: ugy latom ie, es opera nem mutatja a kepet, de a bugroka kiescape-eli az url-t, igy ott latszik

[Szerkesztve]

(#3695) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Az ékezet miatt???
Bakker! Ezt nem gondoltam volna!

Winner_Hun király vagy! :R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#3696) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Érdekes, mert itt a melóhelyemen meg látom a képet!
Itt mondjuk mozilla van!
Vagy már megjavították a Moderátorok?

Akkor köszönöm szépen! :R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#3697) VladimirR válasza s7evcsenko (#3696) üzenetére


VladimirR
nagyúr

Bovebben: [link]

ff, es mozilla ki-escape-eli az ekezetes betut, igy azokban latszik

[Szerkesztve]

(#3698) s7evcsenko válasza VladimirR (#3697) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Köszönöm! :R

Igazából boldogabb csak otthon leszek, mert otthon explorerem van!

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#3699) moongoose


moongoose
őstag
LOGOUT blog

[link]
erre kérnék választ.... :)

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#3700) Oly válasza moongoose (#3699) üzenetére


Oly
senior tag

Ez sem hülyeség...
Én is gondoltam már arra, hogy jó lenne, ha lehetne megyét, és azon belül városokat választani!
Mert pl. Ózd és Tiszaújváros is borsod megye (Miskolc), de majd 100 km!!!

És az sem lenne elhanyagolható könnyebbség, ha több várost és megyét meg lehetne adni a hirdetésnél!
:R

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.