Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3051) Parci válasza parandroid (#3049) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

amint kitalálom, hogy ez hogy legyen, meg lesz oldva. persze az apró felöli oldalról, tehát ha lejárt/elkelt a cucc, akkor záródik a témája automatikusan.

nem tudom még, hogy megkülönböztessem-e a lejárt és az elkelt állapotokat, hogyan adjak teret az upolásnak, stb.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3052) rlazol


rlazol
addikt

Lehet, h mások már mnondták, de nem találtam... Arra gondoltam, hogy mielőtt kimenne a hsz a topicba, az ok megnyomás után lehetne (akár opcionálisan is) egy előnézet, hogy a hibás linkek, elütések, elrontott formázások miatti sok mod-ot elkerüljük. mert az engem kissé bosszant...
kiadhatná egy ablakba az elkészített hsz-t, majd megkérdezné, hogy javítod vagy rendben. ha rendben, megy a fórumba, ha nem, vissza a szerkesztőablakba.
Parci, megoldható, szerintetek lenne értelme?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#3053) Parci válasza rlazol (#3052) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

megodlható, de sokat kéne hozzá programoznom -- egyelőre a MOD gomb is megteszi, a hatás ugyanaz

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3054) rlazol válasza Parci (#3053) üzenetére


rlazol
addikt

:R ez igaz, csak azért bátorkodtam, mert annyira idegesítő, amikor az ember egy buta hiba miatt megy vissza. Nem is a javítás, hanem a ''szerkesztve'' zavar, annyira hiteltelenné teszi néha a szöveget.
köszönöm a választ! :R

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#3055) rlazol


rlazol
addikt

a hozzászólás-számláláshoz lenne egy kérdésem: az nagyon jó 5let, hogy az aprókat külön számolja, tervezitek a további szétszedését? mert pl állandó probléma, hogy néhányan a vicc topicban gyűjtik a hsz-eket.
Nameg, az ''off topic'' hsz-ek is számítanak. ez maradni fog, vagy terveztek valami szigorítást?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#3056) emitter


emitter
őstag

Nekem a dizájnnal kapcsolatban lenne 1-2 észrevételem.

Első dolog: it.nes-on sokkal keskenyebb a lap, mint a ph!-n, vagy a mobilarenán
Gondolom azért mert kevesebb a tartalom, de szvsz inkább legyen szélesebb a lap, és ''érjen véget hamarabb'', de így olyan bénán néz ki... oldalt a nagy fehér csík :U (ja, 15''-ös moncsi)

Második: a fórumban a kék háttér nem valami kellemes... nekem legalábbis eléggé kiszedi a szememet. Ha már kék a séma, akkor valami enyhébb árnyalat kéne ide, ami nem üt el annyira a fehértől

Ugyanez a helyzet a mobilarena-n, csak a zölddel, mondjuk ott azért nem annyira rossz a helyzet, ott inkább az zavar, hogy a fórum belseje zöld, kétoldalt viszont a reklámsávok kékek :( ezek szvsz nagyon nem passzolnak

Persze lehet, h csak nekem zavaróak ezek a dolgok, mert többnyire (90%-ban :) ) a PH!-ról szoktam fórumozni, na viszont annak a dizájna nagyon el van találva, ihazán profi :R

(#3057) föccer


föccer
nagyúr

Hali Parci!


Ha jól tudom, akkor ha valaki nyit egy aprós topikot { hirdetést ad fel }, akkor annak autómatikusan egy hardverpiacos téma nyílik. De mi van akkor, ha az apróban nem hardvert akarnak eladni, hanem a bolhába való cuccot { például téli gumit }.

Nem lehetne a feladásnál a hirdetés kategóriájánál a legördülő listába betenni a bolha piacit is?

{ legalább a lehetőség legyen meg, hogy jó helyre tegyék }

thx.

üdv.: föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3058) Rive válasza Parci (#3045) üzenetére


Rive
veterán

Hali!

azt vedd figyelembe, hogy a hardver piac fórum, mint fórum, meg fog szűnni - csak az aprós rendszer lesz (a mostani fórumos nézet lesz a default valószínűleg, ha valaki a fórumból rákattint a ''hardver piac'' fórum linkre).

Hümm. Van egy topikom, árulok benne minden szemetet, ami általában a kutyának nem kel, de ha mégis, akkor meg nagyon. A dolog természetéből adódóan ez vagy 40-50 tétel, minimum. Valahogy így: [link]

Kérdések:
- Hogyan fog egy ilyen hosszú lista kinézni az apróhirdetéses rendszerben? SZVSZ elég randa, széttolja a a többi hirdetést, nehezen kezelhető.
- Gyakran változik a kínálat - lehet ezt szerkeszteni, efféle?
- Melyik rovatba kell majd tenni?

Elnézést, ha valami már felmerült, de hirtelenjében nem találtam erről semmit. Merre vesézitek ennek az új rendszernek a dolgait?

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#3059) Rive válasza Rive (#3058) üzenetére


Rive
veterán

Részben találtam válaszokat, de nem igazán tetszenek. Az apróhirdetés max. 800 karakter: ez nagyon kevés egy olyan listához, amit általában árulgatni szoktam. Van/lesz/lehet erre valami megoldást találni?

Továbbá: a hirdetésfeladásnál SZVSZ logikusabb lenne egymás alá rakni a választható opciókat.

Megmég: megoldható lenne-e esetleg a privátok törlésénél, hogy egy húzóra ne csak egy üzenet törlését lehessen kezdeményezni?

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#3060) Cane


Cane
őstag

az apróhirdetéseknél az eladó szokott szólni, hogy elkelt a portékája, ilyenkor zárják a topikot.

egy 5let: eladás után kellene várni kb. 1-3 napot, hogy az új tulaj minősíthesse az kipróbált cuccot, (ezzel a korábbi tulajt is), így ezzel kiszűrve a nem megbízható eladókat, akik selejtet próbálnak teljesen ép és működő dologként eladni.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#3061) apóka


apóka
aktív tag

Hali Parci !
Van vlami 5leted, hogy hová tűntek az elmentett ''kenvenceim'' :F
A privát üzik és az itt szóltam hozzá megvannak. Nem töröltem ki őket :Y

mod: ha nem itt lenne a kérdés helye, akkor bocsi :B

[Szerkesztve]

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#3062) emitter válasza Rive (#3059) üzenetére


emitter
őstag

az apróhirdetéses problémádra:
regelj egy webtárat, rakd föl oda a listát, és linkeld be
én legalábbis ezt csinálnám :)

(#3063) föccer


föccer
nagyúr

Hali még egy öttlet. :B

Szerintem nem lenne sok idő és munka megcsinálni, de nem vagyok hozzá értő.

Amikor egy topikban az egyik HSZre válaszolunk, akkor a hozzászólás szerkesztésénél megjelenik az a Hsz amire válaszolunk.

Nem lehetne ugyanezt megcsinálni a privát üzeneteknél? Ha válaszolok az egyik üzimre, akkor megjelenjen a szerkesztő abblak alatt az eredeti üzenet?

Köszke.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3064) VladimirR válasza föccer (#3063) üzenetére


VladimirR
nagyúr

annak, hogy az uzenet, amire valaszol nem jelenik meg valoszinuleg biztonsagi okai vannak - en ezt ugy hidalom at, hogy idezem mire valaszolok, es ugyanerre kerem a partnereimet is

(#3065) Dalai Láma


Dalai Láma
őstag

El tudná mesélni valaki, mi okozta ezt a fél napos leállást? Egyébként éljen, visszatért közénk a PH! Nagyon hiányzott...

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#3066) Zamery válasza Dalai Láma (#3065) üzenetére


Zamery
senior tag

Ez egy jó kérdés. ;)
Eddig azon gondolkodtam hol theteném fel ugyanezt a kérdést....

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#3067) Ganger válasza Dalai Láma (#3065) üzenetére


Ganger
aktív tag

bizony mar remegtem az elvonasi tunetektol.

Sracok!
ilyet soha ne csinaljatok tobbet buskomor lettem fel napig. :DDD

ennyire fuggo hogy lehetek... :DDD

Repül a rohadt gép ki tudja hol áll meg, s kit hogyan talál meg

(#3068) Dalai Láma válasza Ganger (#3067) üzenetére


Dalai Láma
őstag

én is félóránként ellenőriztem többféle böngészővel, és a partneroldalakat is. De azok közül se jött be a legtöbb.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#3069) föccer válasza Ganger (#3067) üzenetére


föccer
nagyúr

na ja. a függőség veszélyes dolog. Én szerencsére csak a barátnőmtő vagyok függőségben, de tőle nagyon. Pedig éppen kötélen tancolunk :O Remélem nem lesz közöttünk szakítás. Lehet hogy akkor nem is látnátok többet itt a PH!-n. Kár lenne érte.... :o

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3070) Matthew


Matthew
senior tag

Fúúúú, kicsit már én is rosszul voltam, ilyen nem volt mostanában, hogy itt voltam a gép előtt és PH meg sehol. Jesszus, de szar volt... ez a függőség? :D

(#3071) sekli válasza Dalai Láma (#3068) üzenetére


sekli
addikt

Én egy darabig azt hittem, hogy ''a hiba az ön gépében van...!'' :)

(#3072) lorcsi


lorcsi
veterán

télleg nagyot zakkant kíváncsi vagyok miért is...

(#3073) maszat válasza Matthew (#3070) üzenetére


maszat
senior tag

Kb én is így éreztem. Igen, ez függőség :DDD

(#3074) Petie


Petie
veterán

sztem megint valami gáz lehetett a szerverparkban ahol a ph oldala van. másra nem nagyon tudok gondolni :F
de azért jó hogy újra péházhatunk :R

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#3075) KrAt


KrAt
veterán

Végre újra PH! :D Már minden percben nyitottam meg a böngészőt, hátha :D

(#3076) arpi6k


arpi6k
addikt

Fúú végre újra megy. Már kezdtem megőrülni PH nélkül.

Intel & ATI

(#3077) VladimirR válasza Petie (#3074) üzenetére


VladimirR
nagyúr

egen, az en tippem is az hogy megint az integrity-ek keze van a dologban, immaron sokadszor

(#3078) Zamery


Zamery
senior tag

Azon kezdtem el gondolkodni, hogy biztos lecsapott az ASVA csak amilyen ''jólinformáltak'' rossz szervert vittek el, ill. állítottak le.... :DDD
Na jó ez csak vitz! :D

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#3079) boba6


boba6
aktív tag

Én is 30 percenként csekkoltam, van e már fórum, ez gáz, szerintem ezt már lehet függőségnek hívni...

lehet nem is ide kéne offolni :U

[Szerkesztve]

... "Have you tried turning it off and on again?" .... "Is it definitely plugged in?" ... • • • • • • • • • • • • ha nem kapsz választ 24 órán belül, emlékeztess!

(#3080) Grafiqs


Grafiqs
őstag

Örülök, hogy mindenkinek ennyire hiányzott a PH!, de kellene fejezni az offolást.

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#3081) 5teve válasza Grafiqs (#3080) üzenetére


5teve
senior tag

hát nagyon. Pedig még csak nyújonc vagyok. Mi lesz később? :)

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#3082) liksoft válasza Grafiqs (#3080) üzenetére


liksoft
nagyúr

Igen, hiányzott. Talán ''túllihegték'' a kollégák, de ha szabadna tudni mi is volt? :F :R

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#3083) Robi_73 válasza liksoft (#3082) üzenetére


Robi_73
őstag

[link] ;)

Robi73

(#3084) lorcsi


lorcsi
veterán

Vannak olyan topicok hogy [Re hír] ezeknél jó lenne egy link a valódi hírre , mert így baromi nehezen található meg, úgy meg csak egy katt lenne

(#3085) föccer válasza lorcsi (#3084) üzenetére


föccer
nagyúr

Van link, csak el van rejteve :)

Fent a fekete csíkban, ahol új hsz link van, meg az adataidat tudod elérni. Ott a leg baloldali link.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3086) VladimirR válasza föccer (#3085) üzenetére


VladimirR
nagyúr

elrejtve? meg ki is van emelve a menu tobbi elemetol eltero szinnel

(#3087) lorcsi válasza föccer (#3085) üzenetére


lorcsi
veterán

tényleg ott van, régen piros volt....

(#3088) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Nem tudom, hogy más már felvetette a dolgot de ha nem akkor én felvetem.Régen volt iolyan, hogy ki volt irva fennt hogy hányan tekintették meg az adott fórum témát , meg hogy hányan szóltak is hozzá, na ez most már nincsen ott.Vagy ez nem számít hibának, csak megjegyeztem , mivel ez régen ment rendesen

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#3089) VladimirR válasza Jégkokó (#3088) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ugyanott van feltuntetve, ahol eddig is volt - ahol mindig is volt

(#3090) Sianis válasza VladimirR (#3089) üzenetére


Sianis
addikt

Nekem Win XP SP2 + 1.5.1-es Firefox alatt nem látszik ez a felirat...maybe an other bug in the new Firefox?

MOD: IE alatt sem látok semmit. A számokat látom, de a tájékoztató szöveg, hogy hozzászólások , megtekintve, az nem jelenik meg. Készítenél esetleg egy képet, hogy neked ez megvan-e? Köszi...

[Szerkesztve]

(#3091) VladimirR válasza Sianis (#3090) üzenetére


VladimirR
nagyúr

miert? nem a szamokrol volt szo?

(#3092) emitter válasza VladimirR (#3091) üzenetére


emitter
őstag

de hiába vannak számok, ha nem tudni, melyik mit jelent :)
az érthetőség kedvéért:
[link]
vagy

[kép]

nincsenek fejlécek :(

(#3093) VladimirR válasza emitter (#3092) üzenetére


VladimirR
nagyúr

mar miert ne lehetne? minimalis logikaal kitalalhato, hisz a szamok ugyanott vannak, ahol eddig is voltak, a kerdes felvetoje pedig tudja, hogy mi volt a fejlecben
ha ezt valaki nem kepes osszehozni fejbe, azon nem tudok segiteni

(#3094) Sianis válasza VladimirR (#3093) üzenetére


Sianis
addikt

Igen, szerintem eredetileg a feliratról volt szó és nem a számokról...

(#3095) emitter válasza VladimirR (#3093) üzenetére


emitter
őstag

jó, persze hogy ki lehet találni... de ha régen is ott volt a fejléc, mennyibe kerülne pár szót még bebiggyeszteni a kódba :F

(#3096) plömplöm


plömplöm
őstag

szori ha volt esetleg, de ''eltűnnek'' a gyorskeresés ablakból az ékezetesek... rvztr tkrfrgp

csak nekem ilyen? lehet ie7 érdekesség?

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#3097) VladimirR válasza plömplöm (#3096) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nekem is ez van, de csak itt, es csak 7-es ie-vel
asszem valami junikod baszas - probald meg a kereses url-jebe beszurni a &fwhat= utan az ekezetes betut, hulyesegeket fog dobalni

(#3098) róland


róland
veterán

Szia Parci!

Valójában milyen technikai háttér szükséges a PH! kiszolgálásához? Egy másik közösségi portálnál épp most olvastam, hogy mi is kell a működéshez.

Nem lenne rossz, ha egy ilyen hardveres oldal esetén is tudnánk min is megy az oldal!

Róland

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#3099) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Nem lehetne megcsinálni, hogy mondjuk 1600x1200 esetén ne csak a képernyő bal felében legyen a fórum?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#3100) VladimirR válasza kraftxld (#3099) üzenetére


VladimirR
nagyúr

bar csak 1280-ra, de => Bovebben: [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.