Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4851) montressor


montressor
aktív tag

ja igen, asszem az 'itt szoltam hozza'-val is ez volt. A temaba beleropit, de ott keresgelnem kellett, h hol a hozzaszolasom, mit reagaltak ra...

(#4852) M.Edina válasza montressor (#4851) üzenetére


M.Edina
csendes tag

Amit a hosszabb hozzászólásodban leírtál az a könyvjelző funkció; már mások is felvetették. Belső infóként elárulhatom, hogy Panthernek is tetszik az ötlet ;) , de egyelőre nincs rá ideje. Addig is ha gyakran olvasod a fórumot, beállíthatod, hogy ne a téma elejére, hanem a végére dobjon a motor, amikor belelépsz (a listázási beállításoknál). Így valószínűleg kevesebbet/ritkábban kell majd lapozgatnod. :)
Az "Itt szólltam hozzá" listában pedig van egy kis ikon minden fórumtéma címe után, próbáld ki azt. ;)

(#4853) montressor válasza M.Edina (#4852) üzenetére


montressor
aktív tag

Az "Itt szólltam hozzá" listában pedig van egy kis ikon minden fórumtéma címe után, próbáld ki azt.

jee, koszonom a tobbit is

[ Szerkesztve ]

(#4855) BandiHUN


BandiHUN
veterán

a #4836-ra valami PH!-s reakció?szerintem az is hasznos lenne...ja,meghogy ha privim jön,akkor már ottlehetne a név az ablakban,amikor megjelenik,egy potya kattintás elmenni a privikhez,majd katt a névre...arról nem is beszélve,hogy tudná az ember ugye névről,fontos-e,igy lutri,és bosszantó,ha hülyeslgekkel zargatják épp az embert,amikor épp nincs kedve hozzá,de közben várna valami fontosat...nomeg az értesitő mailban jó lenne megkapni a jött privi tartalmát,ha nincs net,csak telón mailkliens,akkor is lenne az embernek megkapni fontos dolgokat...esetlegesen ezt kibőviteni topicban irt hsz-re(pl.az apróhirdetésekben,ha máshol nem is),akkor tényleg fullos lenne az ember komfortérzete :DD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4856) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Az lenne a gondom, hogy mikor valaki felad egy hirdetést,
nem tudok neki közvetlenül privátot küldeni, csak ha rálépek az adataira...
Akarom mondani, egészen addig nem tudok neki közvetlenül privátot küldeni,
amig hozzá nem szól a saját hirdetéséhez...
Nem lehetne ezt orvosolni valahogy? :U

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#4857) M.Edina válasza BandiHUN (#4855) üzenetére


M.Edina
csendes tag

Egyrész ezt mindig le kellene kérdezni, és az esetek nagy százalékában fölöslegesen, valamint ha több embertől is van olvasatlan üzenet, akkor problémát jelentene, hogy hogyan lehet megjeleníteni pl. 10 nevet. Másrészt Panthernek igen sok dolga van még, ezért valószínűleg semmikép nem kerül rá sor mostanában...

(#4858) M.Edina válasza s7evcsenko (#4856) üzenetére


M.Edina
csendes tag

Konkrétan milyen "orvoslásra" gondoltál? Illetve miért nem jó az, hogy rákattintasz a hirdetés feladására, utána pedig arra, hogy privát? :F

(#4859) BandiHUN válasza M.Edina (#4857) üzenetére


BandiHUN
veterán

ugyanúgy meg lehetne csinálni,mint ahogy az itt szóltam hozzá van....ráadásul nem hinném,hogy pl.5 privát partnernél többtől lenne mondjuk függő üzenet,vagy lehetne korlát,hogy 2 név felett már csak az van,mint most.egyébként tényleg fárasztó,ha épp itt vársz vmi fontos üzit,de nincs kedved szenvedni valami kezdő lámaságaival...nem kellene megszakitani a fórumozást,főleg ha épp nincs időm.szerintem csak akarás kérdése.:D de inkább hasznosabb lenne,ha az itt szóltam-okban jelölve lenne,ha van új hsz...a nem érek rá meg mindenhol a visszatérő válasz,akkor miért nem olyan csinálja,aki ráér? :D

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4860) s7evcsenko válasza M.Edina (#4858) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Mire kattintok rá?? :F
Valaki felad egy hirdetést (nem én!!!)....
Én ennek az emberkének szeretnék írni egy privátot, de ezt csak úgy tudom megtenni, hogy ráklikkelek a nevére, majd utána alul, hogy privát....
Szóval elég körülményes!
Lehetne közvetlen a hirdetésnél is egy privát gomb, mint régen!
A másik gond szerintem az, hogy addig nem tudom elmenteni a hirdetést a kedvenceim közé, amig valaki nem szól hozzá....

Ennyiből a "régebbi" megoldás szerencsésebb volt, mart ott az első hozzászólás mindig a hirdetőé volt.....
Ha ez most is így lenne, akkor mindkét észrevételem orvosolva lenne, hisz közvetlen írhatnék privátot, és el is tudnám menteni a hirdetést!
:U

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#4861) DigitXT válasza s7evcsenko (#4860) üzenetére


DigitXT
félisten

A befejező gondolattal abszolút egyetértek: az lenne egyértelmű, ha az első HSZ mindig a hirdetőé lenne.:) Viszont rémlik, hogy anno akár feleslegesnek is találtuk, hogy az ember megismételje a hirdetés szövegét, vagy akármi.:DDD Mondjuk én annyiban örültem neki, hogy ha már megismételtem, akkor ott formázhattam is, meg lehetett akár több képet is beszúrni, stb.:R A lényeg: lehet, hogy jó ötletnek tűnt, hogy nincs automatikusan generált első HSZ egy új apróhoz, de valójában több galibát okoz, mint amennyi előnnyel jár.:( Szerk: és egy ilyennel találkozni érzésre olyan, mintha a hirdetés nem is élne.:B

[ Szerkesztve ]

(#4862) M.Edina válasza s7evcsenko (#4860) üzenetére


M.Edina
csendes tag

Bocsi, elírtam ez előző hsz-ben. "Illetve miért nem jó az, hogy rákattintasz a hirdetés feladására, utána pedig arra, hogy privát?"
Nem feladására, hanem feladójára, épp ahogy írtad! :)
Én úgy tudom, hogy régen sem volt "privát" gomb a hirdetéseknél. Bár én nem rég óta vagyok itt, de bizonyos forrásokból ezt így hallottam. :)
A másik gond szerintem az, hogy addig nem tudom elmenteni a hirdetést a kedvenceim közé, amig valaki nem szól hozzá.... - Nem egészen értem... miért akarsz elmenteni egy olyan hirdetést, amiben nem is érdeklődtél a meghirdetett termék iránt, ha pedig érdeklődsz, akkor hozzászólsz, és akkor el is tudod már menrteni. De úgy tűnik nekem, hogy Panther meggyőzhető ezen probléma megoldásával kapcsolatban. Szóval írj érveket (fejtsd ki), hogy miért szeretne valaki olyan hirdetést elmenteni, ahol se kérdést nem akar feltenni, se válasz nincs semmire. ;)

[ Szerkesztve ]

(#4863) s7evcsenko válasza M.Edina (#4862) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Elég érdekesen látod a dolgokat! :U
Márpedig régen volt közvetlen privát gomb, nekem elhiheted, nem 6 napja kezdtem!
Kérlek szépen azért szeretném elmenteni, mert szeretném nyomonkövetni a hirdetést...
És ha épp egy olyan hirdetésről van szó, ami senki mást nem érdekel aktívan,
akkor egyértelműen hozzászólás sem fog érkezni a hirdetéshez!
Így pedig folyton meg kellene keresnem a hirdetést!
Tehát célszerűbb, ha hozzászólok!
Viszont ha már mindenképp kell egy "értelmetlen" hozzászólást tennem, akkor már inkább a hirdető hozzászólása legyen ott, mert mint írtam, ebben az esetben közvetlen privátot is tudnék küldeni, és el is tudnám menteni a hirdetést!

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#4864) Panther-D válasza s7evcsenko (#4863) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Nem akarok nagyon beleszólni, mert nyilván neked van igazad ha nem 6 napja kezdted, de régen sem volt közvetlen privát gomb magában a hirdetésben. Most néztem meg.

A hozzászólás nélküli mentési lehetőséget átgondolom.

[ Szerkesztve ]

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#4865) s7evcsenko válasza Panther-D (#4864) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Én nem is azt mondtam, hogy a hirdetésben volt, hanem azt, hogy minden esetben a hirdetőé volt az első hozzászólás, ahol viszont már volt privát üzenet küldési lehetőség, mint ahogy most is van minden hozzászólásnál!

Mód: Illetve lehet hogy félreérthetően fogalmaztam!
Mivel régen a hirdetés szerves része volt a hirdető "kötelező" hozzászólása, ezért lehetett közvetlen privátot küldeni! :R

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#4866) lakisoft


lakisoft
veterán

Újra elérhető lesz az apróhirdetéseknél a szűrési funkció? - település , márka stb ...

(#4867) M.Edina válasza lakisoft (#4866) üzenetére


M.Edina
csendes tag

Panther legelső hozzászólásából (RIOS R5 - kérdések (mielőtt írsz olvasd el az első hozzászólást!)): "- az apróhírdetéknél a városszűrés egyelőre nem üzemel"; valamint:
[link]
[link]

(#4868) lakisoft válasza M.Edina (#4867) üzenetére


lakisoft
veterán

:B ok ...

(#4869) Thrawn


Thrawn
félisten

Csodálom, hogy csak 3 találatot kaptam a sticky szóra, pedig igen hasznos lenne. Mint például ez itt.

Személy szerint nagyon örülnék neki, ha ilyen és ehhez hasonló, soha el nem süllyedő, kiemelt (akár más színnel is mint most a piros), ZÁRT topikok is lennének (még akkor is ha csak 1 hsz-ből állnak) úgymond kiegészítve azt amit az első hsz nyújt nekünk :K

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#4870) M.Edina válasza Thrawn (#4869) üzenetére


M.Edina
csendes tag

A mostani kiemelt témák száma olyan nagy, hogy ezeket mindig a lista elején tartani, nem biztos, hogy célszerű lenne. Ezért ezt a problémát még át kellene gondolni, hogy hogy is lenne ez tulajdonképpen jó.

(#4871) Thrawn válasza M.Edina (#4870) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem értem. Miért gond a kiemelt témák száma? Ha egy csoporton belül (pl OS, alkalmazások) egy max két ilyen sticky lenne, az még nem lenne zavaró szerintem. Persze, ha más probléma is felmerül, hogy miként lehetne ezeket megoldani (nem érteni webprogramozás) akkor nem szóltam.

Mostanában egyre több olyan postot olvasok a hozzáértőktől amiből nekem az jön le, hogy teljesen belefáradtak abba, hogy olyan 'hülye' kérdésekre válaszoljanak újra és újra, amelyekre a választ kb 15-20 hsz visszaolvasása után meg lehet találni. Mostanában én is komolyan gondolkodok azon, hogy minden ilyen kérdésre válaszolni fogok de csak annyit, hogy: Használd a keresőt!

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#4872) Winner_hun válasza Thrawn (#4871) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nagyon egyszerű, össze kell gyűjteni az infókat és be kell teteni az első hozzászólásba, én már pár topikban megtettem, utána pedig ha valaki olyat kérdez, ami benne van az első hsz-ben akkor megmondani neki, hogy olvassa azt el és kész.

Erre régebben már volt ötletem, hogy megvalósítható-e, nem tudom.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4873) Thrawn válasza Winner_hun (#4872) üzenetére


Thrawn
félisten

Ez szinte ugyanaz mintha azt mondanád neki, hogy használja a keresőt. Szóval mégsem olyan egyszerű. Első hsz-t elég kevesen olvasnak, nézd meg pl ezt amit nyitottam. Igyekeztem minden elérhető információt beletenni, és frissíteni ha változás volt.
Erre mi történik?
Igen jól látod, egy PH! nagyúr sem olvas első hsz-t :( (tisztelet a kivételnek)

mod: a te ötleted is tetszik, de én nem venném le az első hsz-t ha már (elvileg) olvasta valaki.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#4874) Winner_hun válasza Thrawn (#4873) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az más, hogy ha valaki elolvassa, majd később vissza megy kérdezni, de már nem olvassa el az első hozzászólást, ha egyszer már megtette, mert akkor ugyebár minek. Én legalább is nem olvasnám el többször, ha már egyszer átolvastam.

Az egyszeri megjelenítés szerintem elég lenne, mert vannak igen hosszú 1. hsz-ok, amiket mindig megjeleníteni lehet (sőt biztos) zavaró lenne. Esetleg valami lenyíló dolog, egy kis plusz jel, amire kattintva bejönne az első (és csak az első) hozzászólás, de az már csak a 2. és többi topiklekérdezéskor jönne elő.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4875) Thrawn válasza Winner_hun (#4874) üzenetére


Thrawn
félisten

Az igen hosszú hsz-ekre lehetne megoldás a sticky ;)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#4876) 7


7
addikt

Mivel már nem kötődik az értesítő a kedvenc témához, kéne egy olyan menüpont, ahol az ember lecsekkolhatja és szerkesztheti átfogóan, hogy melyik témákról is kér értesítőt.

(#4877) poffsoft válasza DigitXT (#4849) üzenetére


poffsoft
addikt

engem érdekelne.
de valóban, az hogy csak egyszer szúrja be a flaget, sokat segít (bár, én eddig is a többi 'szerkesztve'-t simán kitöröltem, s így mindig csak egy maradt)
Azéeűrt az valamennyit elárulna mindenkiről, h. mennyiszer lektorálja a saját hsz-eit, de mind1, nem létkérdés, csak ötlet volt ;)

[ Szerkesztve ]

(#4878) kenguru99


kenguru99
aktív tag

Sziasztok!

Apróhirdetést szeretnék feladni. A helység megadásánál miért csak a felajánlottak közül tudok választani?

Hogyan lehet torölni egy korábbi nem használt nick-et?

(#4879) Winner_hun válasza kenguru99 (#4878) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha más települést is meg akarsz adni, akkor azt írd bele a hirdetésbe, account törlés nincs, ne használd, ennyi.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4880) poffsoft válasza Winner_hun (#4879) üzenetére


poffsoft
addikt

ill. talán az átállás előtt volt ijjen panther akció , ha jól tévedek...('alvó logok')

másrészt meg másodreg :F :F :o

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#4881) Winner_hun válasza poffsoft (#4880) üzenetére


Winner_hun
félisten

Én ilyenről nem tudok, nem az e-mail címes dologra gondolsz?
És mi van, ha második reget használ? Nekem is ez a második, amikor az elsőt beregeltem volt néhány hozzászólásom, aztán valamikor kitaláltam ezt a nevet, beregeltem és ezt használom.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4882) poffsoft válasza Winner_hun (#4881) üzenetére


poffsoft
addikt

jaja, arra gndoltam. :K
Nem tom, a másodreg a duplareg miatt gyanús leginkább :F .... Persze ezért vannag a mod, hg nevű botok.

[ Szerkesztve ]

(#4883) Petie


Petie
veterán

nem tudom hogy volt-e de tuti :)
privinél nem lehetne olyat hogy ha irok valakinek akkor kap egy új jelzőt vagy más szinezést a háttér és ha elolvassa akkor átvált? :)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#4884) poffsoft válasza Petie (#4883) üzenetére


poffsoft
addikt

nem emléxem ilyen krdésre, magyarul "értesítés olvasásról" az igény, ha jól értem...

[ Szerkesztve ]

(#4885) poffsoft


poffsoft
addikt

teccik a kereső. Majd egy fél percbe tellt, míg rájöttem a működésére :) :) (hírek-fórumok vs piac)

[ Szerkesztve ]

(#4886) Muton


Muton
addikt

ha valaki lemaradt volna róla: kép :)

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#4887) Petie válasza poffsoft (#4884) üzenetére


Petie
veterán

valami olyasmi :)
vannak portalok ahol zárojelbe vagy szinezéssel jelzik hogy az illető még nem olvasta el a privijét. és ha elolvasta akkor eltünik :)
(szeretek fogalmazni, senki se érti :D )

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#4888) Winner_hun válasza Muton (#4886) üzenetére


Winner_hun
félisten

Itt is megvan:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4889) 1010


1010
őstag

szeretném kérni többekel eggyüt hogy legyen hányós smyli
és egy tünüdő is
mert néha nagyon kéne

(#4890) Muton válasza Winner_hun (#4888) üzenetére


Muton
addikt

nem is tudtam :B

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#4891) poffsoft válasza 1010 (#4889) üzenetére


poffsoft
addikt

pár hsz-el fentebb már volt:
nézz körül pl. itt

[ Szerkesztve ]

(#4892) 1010 válasza poffsoft (#4891) üzenetére


1010
őstag

attól még be lehetne tenni ide egyet ha már új arcképek is vannak

(#4893) poffsoft válasza 1010 (#4892) üzenetére


poffsoft
addikt

persze, igazad lehet. :K
De ha tennél ide egy mintát is, sokat segíthetne... :F

[ Szerkesztve ]

(#4894) Weaver


Weaver
senior tag

gondolom volt már elég pro - kontra ebben a témában, és nem véletlenül lett ilyenre alakítva az apróhírdetések rovat, de őszintén szólva ez az "ömlesztett" kialakítás nem jó. az azt megelőző annyira jól ki volt találva, hogy tényleg már csak rontani lehetett rajta.

(#4895) Winner_hun válasza Weaver (#4894) üzenetére


Winner_hun
félisten

Beállításaim - Apróhirdetések - Megjelenítés - a tömör-ről állítsd át teljes-re és máris ott van a régi rendszer;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4896) darius


darius
tag

Rámentem az ADSL részre
http://adsl.prohardver.hu/index.php
majd innen mentem volna tovább a Fórumra, de hibás a link:
http://prohardver.hu/rios3_forum.php

(#4897) Lenry


Lenry
félisten

az apróhirdetés feladásakor megjelenő jogi szöveg elé/alá/fölé/mellé vhova nem lehetne nagy betűkkel beszúrni, az Alapelvek "egy termék - egy hirdetés"-es szakaszát? sokak hagyják figyelmen kívül...

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4898) Weaver válasza Winner_hun (#4895) üzenetére


Weaver
senior tag

ááh, nagyon köszi! így sokkal jobb! :))

(#4899) montressor


montressor
aktív tag

lehetne egy pergometer-t csinalni, vagyis, h egy adott topicba milyen gyakorisaggal erkezik valasz. alias aktivitas jelzo :D
orankent, negyedorankent es akar grafikonon is meg lehetne jeleniteni
:DDD

[ Szerkesztve ]

(#4900) DigitXT


DigitXT
félisten

Nem lehetne megoldani, hogy a motor inkább a preferált portál-ra próbáljon irányítani, ahelyett, hogy az épp aktuálison próbál tartani?:F Azt elfogadom, hogy a logoutos írások csak a logouton vannak, ezért ha egy ilyen témához szólok hozzá, át leszek irányítva, de az már idegesít, hogy ha később csak benézek abba a topikba, onnantól kezdve a motor felől örökre a logout.hu-n maradhatok (pedig én a prohardver.hu-n szeretek fórumozni).:( Oly nagy kérés ez?:O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.