Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3201) rlazol


rlazol
addikt

érdekes [link], a kereső más adatot ad ki pl hsz-re, mint a direkt rákatt. És a keresőben nincs pl a nyitott apróhidetés topic. ez miért van?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#3202) RedAnt válasza várnarancs (#3200) üzenetére


RedAnt
aktív tag

regisztrált tagok: 60121 online tagok: 1092 legújabb tagunk: tojsz81 ([link])

keresés a tagok között, pl. rang szerint: ld. VladimirR userkeresője: [link]

rlazor: nem is ;) [link]

[Szerkesztve]

╚╦╦╦

(#3203) várnarancs válasza RedAnt (#3202) üzenetére


várnarancs
addikt

Jujj, megvan. Köszike! Csak nagyon hülye helyre van dugva:DD :F

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#3204) rlazol válasza RedAnt (#3202) üzenetére


rlazol
addikt

valóban, most már ugyanazokat az adatokat mutatja. de a amikor a screenshotot csináltam, még nem, lásd a linket az előző hsz-ben. ennek mi az oka? Menniy a késleltetés?
Amúgy pl. ha rákeresel rang alapján a Ph technikusokra, Vladimir-t nem adja ki...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#3205) RedAnt válasza rlazol (#3204) üzenetére


RedAnt
aktív tag

nem tudom mennyi a késleltetés, de ha a keresési eredményeknél ráböksz a nevére, és utána az ''adatlapján'' a neve melletti (frissítés)re, akkor frissíti. De itt vannak az első kézből származó infók: [link]

╚╦╦╦

(#3206) Trak


Trak
addikt

Most válaszoltam egy hsz.-re és a válasz oldalon alul végre megjelent az a hsz, amire válaszolok. Jó, mert végre nem kell visszalapozni a fórumba, megnézni hogy mi is állt a hsz.ben :)

Vagy csak kevesebbet vagyok és nem tűnt fel eddig, vagy ez most tényleg új :F :B

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#3207) rlazol válasza Trak (#3206) üzenetére


rlazol
addikt

nekem eddig mindig így volt kivéve privinél. - azt meg korábban már megindokolták a szakik.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#3208) Trak válasza rlazol (#3207) üzenetére


Trak
addikt

Akkor jól gondoltam és mostanában inkább priviztem, azért volt olyan, mintha újdonság lenne...:D :B
LOL, törölhetőek a hsz. -eim :)

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#3209) Panther-D


Panther-D
PH! technikus

Elkészült az első, nem Parci által írt feature -- lehet élvezkedni :D

(Gyk: Én csináltam, és most nagyon büszke vagyok magamra :DDD)

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#3210) Sianis


Sianis
addikt

Hali!

Lenne még 1-2 javaslatom, hátha tetszik valamelyik.

privát üzeneteim blokkánl:

- Az, hogy ''olvasatlan (0)'' szerintem felesleges pirosan, mert sokkal feltűnőbb, hogyha nincs üzenetem akkor fekete, ha viszont ''olvasatlan (x)'' , akkor piros, így nemcsak a szöveggel, de színével is kitűnik majd a megszokottól, és észreveszi az ember, hogy jött üzenete.

- Továbbra is tartom azon kérésemet, hogy privát üzeneteket ne csak egyesével, hanem tömegesen is leheessen törölni, vagy ha a PH! eltud tárolni ennyi számomra felesleges, tehát csak tárhelyet foglaló üzenetet, akkor semmi gond.

(#3211) KrAt válasza Panther-D (#3209) üzenetére


KrAt
veterán

Grat hozzá, jó lett. :C :R

(#3212) Racecam válasza Panther-D (#3209) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Jééé!
Új nick, új avatar, új rang! Mindegyikhez gratulálok! ;)

De, hogy ne csak OFF legyek, előjövök egy régi mániámmal: Azt nem lehet megoldani, hogy a Fejlécben levő fekete sáv a különböző (új téma, kilépés adataim, aktív témák, stb...)
alul is megismételhető legyen? kényelmesebb lenne a használata, mivel én is - mint gondolom sokan mások a topikokat ''kombinált'' formában használom, ezért ha innen kell valami, a legtöbb esetben scrollozhatok felfele.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#3213) RedAnt válasza Panther-D (#3209) üzenetére


RedAnt
aktív tag

Tök jó! :) Ki is próbáltam egy magamnak küldött pü-vel :)

Az opera a link helyett az f.php-ra ugrik, nem eszi meg a & amp;-okat.
Bár lehet hogy a levelező kliensem sima szövegként jeleníti meg a levelet, és nem alakítja át az entity-ket. Sztem a levélben szerepelhetne simán & jellel a link.


[Szerkesztve]

╚╦╦╦

(#3214) Sianis válasza Racecam (#3212) üzenetére


Sianis
addikt

Nem megoldás, de: Nyomd meg a Home feliratú billentyűdet, megkíméled a scrollodat...

(#3215) Panther válasza RedAnt (#3213) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Igazad is van az &-okkal, javítottam. :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#3216) Panther válasza Racecam (#3212) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Az avatar a régi :) Fekete sáv alul is: technikailag természetesen megoldható, hogy legyen-e vagy sem, Parcin múlik. Megkérdezem, és ha mehet, megcsinálom majd.

Sianis: ''privát üzeneteket ne csak egyesével, hanem tömegesen is leheessen törölni'' -- igen igen, a kérés valós, mi több tudok is róla, tervbe van véve hogy megcsinálom. :) Egyébként van tárhely a PH-n a sok privát üzidnek, elvégre az egész fórum is elfér, annál többet meg csak nem privátozol ;)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#3217) Yaye válasza Panther (#3216) üzenetére


Yaye
őstag

#1: Én is csatlakozom az alsó sáv iránt áhítozók népes táborához.

#2: Látom fejlődött a privi-szekció. Megoldható volna, hogy az ''olvasatlan'' sor csak akkor legyen félkövér és piros, ha az értéke nem nulla? Hasznos lenne, első pillantásra látszódna hogy privi érkezett, nem kéne direktbe kiolvasni a zárójel tartalmát. Ha már van figyelemfelkeltő formázás, legalább legyen értelme. Talán még egy kicsivel élénkebb árnyalat sem ártana. (a blinkről -üsse kő!- lemondok :B )

szerk.: ákker, most látom hogy Sianis szóról szóra ugyanezt írta :D

off #1: Mi a ''-D'' ?

off#2: Azért látom a régi nick sem állt le... :)


[Szerkesztve]

(#3218) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Az elöbb rá akartam keresni az összes tesztben a nokiára, és nme dobott ki egy találatot se?Ez miért van? :F

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#3219) Lord Zero


Lord Zero
addikt

panther [link]
szűrés: tiltani lehessen, esetleg csak bizonyos bejövő priveket (azaz bizonyos usereket) lehessen engedélyezni/tiltani. ilyesmik (de ezt többen is jelezték már, itt is, ot-ban is), erre értettem

szerk. a törlésre vonatkozóan itt meg már kifejtették páran az elképzelést: tucatjával lehessen kinyírni őket :D

[Szerkesztve]

nem, mindegy

(#3220) Winner_hun válasza Panther (#3216) üzenetére


Winner_hun
félisten

Parci már jó régen megígérte;) [link]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3221) Winner_hun válasza Panther-D (#3209) üzenetére


Winner_hun
félisten

v2.0-nak? [link]:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3222) Panther válasza Lord Zero (#3219) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

De ez egyébként minek kell? Vaaki elkezdett titeket privát üzikkel bombázni, vagy mi? :F

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#3223) Racecam válasza Panther (#3216) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Most mi van? :F
Ketten vagytok? :U :D

Köszi a választ! ;)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#3224) Winner_hun válasza Racecam (#3223) üzenetére


Winner_hun
félisten

ikrek:DDD

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3225) Panther válasza Racecam (#3223) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Ja, kellett egy házigazda user is, hogy mindent ki tudjak próbálni, helyesen működik-e. De mindkettő én vagyok. :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#3226) róland válasza Panther (#3225) üzenetére


róland
veterán

Gratulálok a fejlesztéshez! :C :R És egyben csatlakozom a fekete sávot kérők táborához.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#3227) Racecam válasza Panther (#3225) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Persze! :U
Hogy jól ki tudjál mindenkit moderálni! ;]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#3228) Rover623


Rover623
félisten

Disznó dolog olyat kérdezni hogy IE7-ben 100% fölötti nagyításnál mért mászik el a kerning...?:U
Vagy kérdezzem a pici-puhát...?:DDD

primus inter pares

(#3229) MyKonzerv


MyKonzerv
senior tag

lehet valahogy guest-ként írni?

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#3230) Winner_hun válasza MyKonzerv (#3229) üzenetére


Winner_hun
félisten

nem

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3231) Rover623 válasza sekli (#3187) üzenetére


Rover623
félisten

Csatlakozom...:(
1) nekem is probléma... :O

primus inter pares

(#3232) tiv83us


tiv83us
veterán

Panther!
Nem tudom felvetette-e mar valaki, de ha igen akkor most felvetem megint :)
Privat uzeneteknel, jo lenne ha valaki valaszol egy uzenetemre akkor latnam, hogy a masik delikvens mire valaszolt, mondjuk automatikusan bebiggyesztene a moci azt a szoveget idezojelben es dolt szoveggel, amire valaszolt. Es forditva, ha en valaszolok valamire, akkor a masik emberke tudja mire valaszoltam. Ezenkivul az uzenet irasa kozben ha latnank amire valaszolunk a hsz-szerkeszto ablak alatt, ugy mint a nyilvanos reszen a forumnak az egyszeruen fenomenalis lenne :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3233) Loretto válasza tiv83us (#3232) üzenetére


Loretto
veterán

Vlad mintha már értekezett volna erről, illetve ennek veszélyéről, szerintem ebben a topicban is megtalálható.

Soirée...

(#3234) Racecam válasza tiv83us (#3232) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

''Ezenkivul az uzenet irasa kozben ha latnank amire valaszolunk a hsz-szerkeszto ablak alatt, ugy mint a nyilvanos reszen a forumnak az egyszeruen fenomenalis lenne.''

Igen, bosszantó, hogy ha tételesen akarok válaszolni az üzenetben esetlegen feltett több kérdésre, akkor állandóan kattintgatni kell, mert én már olyan öreg vagyok, hogy nem bírok egyszerre mindent megjegyezni! :U :D

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#3235) Lord Zero válasza Loretto (#3233) üzenetére


Lord Zero
addikt

igen [link]
úgy tűnik, ha számozva (id-zve) lennének privátok, lekérdezhető lenne mások számára is

esetleg azt lehetne, h ne hivatkozásként (a válasz ablak alatt) jelenjen meg, hanem a motor bekopipésztelje a válasz ablakba
(mos mér...? :D régi nokia telefonok is tudták, sms válaszkor, eredeti szöveg bennehagyható volt)

nem, mindegy

(#3236) helkis


helkis
addikt

üdv!

gondolom ti is észrevettétek, hogy az apróhirdetések bevezetésével eléggé felhígult a piac, megnőtt az üzletileg unkkorrekt emberek száma és sok az eladás szempontjából nem döntési pozicióban lévő eladó és még sorolhatnám.. szerintem ezzel nem csak saját maguknak ártanak az illetők, hanem az oldal hirnevének sem tesz jót.
arra gondoltam, hogy lehetne valamilyen üzleti rangjelzése is a népnek, mint e-bay-en.
a dolog még kidolgozára szorul természetesen, csak jó lenne tudni, ha az ország másik végéből vesz valaki valamit, hogy mire számíthat egy ''ismeretlentől''. ez az eladó és a vevő érdekeit is szolgálná, ill az oldal is megőrizné szinvonalát.
köszi! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#3237) Lord Zero


Lord Zero
addikt

mellesleg az az igazság, h ezek (a fentebb vázolt privát-válasz dolgok) amolyan luxusproblémáknak tűnnek nekem, mintha arról beszélnénk, h az audi a8-ban a kávéspohártartó nem melegít, vagy ha melegít, nem lehet pontosan szabályozni a celsiust, vagy ha lehet, akkor miért csak 20 percig melegít, miért nem 50 percig, vagy ha 50 percig, akkor miért nem mondhatom meg én, h pontosan hány percig, vagy ha megmondhatom, akkor miért csak percre pontosan és miért nem másodpercre, vagy ha másodpercre....etc..

szerk.
panther, sok dolgod lesz :DDD

[Szerkesztve]

nem, mindegy

(#3238) Morris válasza helkis (#3236) üzenetére


Morris
veterán

Ezt én is nagyban támogatom. Ugyanis szerintem még ennyi dolguk soha nem volt a moderátoroknak mint mostanában.
SZVSZ nem volt nagyon jó ötlet apróhirdetést is elérhetővé tenni. jön itt boldog boldogtalan és hirdet agyba főbe. Még azt is amit nem kéne! a topiknyitás valahogy biztonságosabbnak tűnt. rengeteg az újonc.
Ha annyira át akar verni valakit akkor az illető menjen az aprónet-re, mert ott annyira nem foglalkoznak a hirdető adataival.
A PH! alapvetően fórum, másodsorban kereskedelmi lehetőség.
És ''mi'' azért adunk a biztonságra...

(#3239) Panther válasza Lord Zero (#3237) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Igen, azt látom... :) Fizetésemelést fogok kérni ha semmi nyugtom nem lesz tőletek :DDD

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#3240) várnarancs


várnarancs
addikt

Pl.: amit itlatni kellene bár nem iagzán lehjet: rossz vga-t megvesz vki, és elviszio gariba, majd kap egy újat és eladja! :F :R

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#3241) Panther válasza Yaye (#3217) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

''olvasatlan (0)''-val kapcsolatos kérés megoldva -- most már nem olyan hangsúlyos, ha nincs új privát ;)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#3242) föccer válasza Panther (#3241) üzenetére


föccer
nagyúr

Jól veszem észre, hogy akkor konkrétan nincs is meg a a menüpont?

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3243) phanfantom


phanfantom
senior tag

Szerintem nem kellene beleszámolni pl: a fáradt gőz-ös, lokál-os hozzászólásokat a rangok megítélésekor.
Én csak a szakmai fórumokon elhangzottak alapján ''pontoznék''.
Vagy legalább külön kellene választani, mint pl: a piac-os részeknél ahogy most van
Vagy teljesen más szisztéma alapján ítélném oda a rangokat, pl: a regisztráció óta eltelt időt is figyelembe venném

(#3244) föccer válasza phanfantom (#3243) üzenetére


föccer
nagyúr

A reg óta eltelt idő figyelembe van véve.

Lásd bővebben: [link]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3245) rauschie


rauschie
senior tag

nemtudom az megoldható e hogyha a wordból bemásolok 1 formázott szöveget akkor az itt is ugyanugy meglegyen formázva :F ?

(#3246) phanfantom válasza föccer (#3244) üzenetére


phanfantom
senior tag

Értem.
Hát nem érzem ugy, hogy ez a dolog jól működne. Szerintem nagyobb intervallumok kellenének.
De inkább a ''felesleges'' hozzászólások mellőzése lenne talán a cél.( nem beleszámolni mindenféle topicot, lásd: fáradt gőz és társai

(#3247) föccer válasza rauschie (#3245) üzenetére


föccer
nagyúr

<html>
<body>
Html kódot lehet hogy lehet használni, de nem most nem még nem tudom.<br>Ha minden igaz, akkor mindjárt megtudom<br><b>Ez meg egy kiemelt szöveg lesz</b><br>Szerintem nem lehet a ''wordi'' formátumot 1-1be átmenteni.
</body>
</html>


szer: Ez így ebben a formában nem jött be. Persze nem értek a html-hez sem, szal lehet hogy csak Én vagyok béna :)

[Szerkesztve]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3248) eastsider


eastsider
nagyúr

hy
sztem jobb lenne, ha z Apróhirdetéseknél is lehetne látni a topikat ahol hozzászoltam utoljára :)

(#3249) Yaye válasza Panther (#3241) üzenetére


Yaye
őstag

Igen, picivel diszkrétebb lett :D Köszönjük.

(#3250) Panther válasza föccer (#3242) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Igen, jól. :)

MOD: HTML-kódokat viszont nem lehet használni. Azzal kb kampec is lenne az oldal dizájnjának, ha mindenki olyan HTML-dolgokat vihetne be, amilyeneket csak akar :DD

[Szerkesztve]

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.