Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3101) jasszer


jasszer
senior tag

Egy kérdés: (bár attól tartok feltette már vki régebben) Miért kerültek ki anno a Bolhapiac topikjai a bal oldali utolsó ''hozzászólt'' topikokat tartalmazó sávból?

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#3102) VladimirR


VladimirR
nagyúr

Parci: eszembe jutott valami, aztan majd megmondod, hogy miert hulyeseg
az az elkepzeles hasitott belem, hogy milyen jo lenne, ha nem csak a hirekhez, de a forumtemakhoz is lenne rss feed, igy azokat a toipic-okat, amiket valaki minden nap vegiglatogat, egyetlen kattintassal le tudna ellenorizni, hogy jott-e uj post, es lenyegesen kenyelmesebb lenne ez a megoldas, mint az e-mail-es ertesito

(#3103) Velocity


Velocity
aktív tag

Üdv! Nekem is támadt egy ötletegyüttesem, bár nemtudom mennyire lenne bonyolult a megoldása!

Szóval:
Az [kép] almenu rész elé be lehetne rakni egy UP gombot... Mondjuk ez csak bizonyos topiktémáknál jelenne meg (mondjuk a keres kínál topikokban) és naponta korlátozva lenne, illetve a téma tulajdonosának megjelenne egy ''Utolsó Up + dátum'' felirat is! Ezt lehetne szabályozni hogy naponta csak 2x lehessen upolni! Esetleg a jobb oldali elmentett fórumtémákhoz is be lehetne tenni egy UP gombocskát a kuka meg az e-mail mellé, és lehetne egy olyat csinálni hogy a felhasználó saját keres-kínál topikjai a jobb oldali listán félkövérre válna hogyha hozzászóltak! így ha én belépek a fórumba és látom hogy a keres-kínál topikjaim egy része sima (tehát nem félkövér) akkor látom hogy a kutya nem szólt hozzá, és csak upolni akarok, akkor a kuka melletti UPra kattintok és nézem azokat a topikokat amik félkövérek és van hozzászólás is...

remélem nem voltam túl bonyolult, és remélem hasznos ötleteket sikerült adnom, és ha mindet nem is de valamit fel tudtok használni belőle! :))

szerk: Jah és remélem nem én vagyok a sokadik aki ezt felveti (spanyolviasz effekt) :DDD

Üdv: Velo

[Szerkesztve]

...mert a kamion a miénk és el akarunk menni vele!

(#3104) Sanya válasza Velocity (#3103) üzenetére


Sanya
nagyúr

ezt az upolást úgy oldanám meg, hogy nem születne hsz, csak a motor az első helyre pakolná a témát, és napi max 2x. így nem lenne teleuppolva biz topikok

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#3105) Velocity válasza Sanya (#3104) üzenetére


Velocity
aktív tag

igen én is éppen erre gondoltam!!! Sok keres-kínál topik követhetetlen a rengeteg up miatt!

...mert a kamion a miénk és el akarunk menni vele!

(#3106) benedekco


benedekco
addikt

tök off... de 1*űen nem találtam erre topikot

kérdés, a PH logo-t milyen progival rakjátok ki a képek alsó sarkába?
valami oylasmi kéne nekem amivel átlátszó tif-et/gif-et lehet rárakni 2kattintással mondjuk 20képre... (mint a batch koncvertet az irfanviewben)
a lényeg, hogy sok képpel tudjam megcsinálni, ne egyesével...

bocsi az offért, de nemakartam ennek új témát nyitni...

előre is köszi

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#3107) VladimirR válasza benedekco (#3106) üzenetére


VladimirR
nagyúr

photoshop-os topicban erdeklodj, azzal szerintem megoldhato, es ott biztos tudnak segiteni
Bovebben: [link]

[Szerkesztve]

(#3108) mikado


mikado
tag

10teletem!

Meg lehetne oldani, hogy a privát üzeneteket ne csak egyessével lehessen törölni?
Mondjuk lenne 1 checkbox minden üzenet fejlécében ahol ki lehetne jelölni törlésre, azután egy gombbal törölni.

Nem olvastam el az előző 3k hozzászólást, ha már szerepelt bocs.

A politikusok a javadat akarják. Ne add oda nekik!

(#3109) headhunter


headhunter
addikt

A fórumok az első hozzászólástól indulnak, van-e lehetőség valamilyen beállítással,hogy a legutolsó hozzászólások látszódjanak alapból? :F

(#3110) Winner_hun válasza headhunter (#3109) üzenetére


Winner_hun
félisten

A számozás mellett ott van, hgy pl kombinált;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3111) róland válasza headhunter (#3109) üzenetére


róland
veterán

Csökkenőre kell átállítani a megjelenítést. De ez már nagyon régi megoldás.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#3112) headhunter válasza Winner_hun (#3110) üzenetére


headhunter
addikt


Köszönöm, a kombinált lesz az én beállításom! :R

Évek telnek el és nem látom a megoldást! :Y

A kedvenceim-nél lehet ABC sorrendbe állítani a felvett fórumokat?



[Szerkesztve]

(#3113) camino


camino
tag

lehet, hogy volt már szó róla, de engem pl. az idegesít, hogy a kereső különbséget tesz kis és nagybetűk között, így más-más eredményt talál, ha egy szót nagy betűvel kezdek, ill. kis betűvel.

(ja, én persze szeretek kis betűkkel írni :) )

[Szerkesztve]

(#3114) rlazol


rlazol
addikt

az miért van, hogy a privát üzenetre való válaszadásnál nem látom az eredeti üzit?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#3115) VladimirR válasza rlazol (#3114) üzenetére


VladimirR
nagyúr

imho biztonsagi okokbol

camino: nem csak ekezetes kis- es nagybetu kozott tesz kulonbseget?

(#3116) rlazol válasza VladimirR (#3115) üzenetére


rlazol
addikt

nem értewm, kifejtenéd, szépen kérlek? :F csak a kiváncsiság.
hiszen a hszeknél látjuk, én azt hittem ua.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#3117) VladimirR válasza rlazol (#3116) üzenetére


VladimirR
nagyúr

hsz irasa kozben nezd meg fent az url-t
van ott egy olyan (ha valaszolsz, maskent nincs), hogy ''pnum=XXXX''
ez jelzi azt, hogy hanyas szamu post-ra valaszolsz

egyik ok lehet az is, hogy a privat uzenetek nincsenek ily modon szamozva, de lehet, hogy az az ok, hogy ha a hsz valos id-je szerepelne az url-ben, problemakba utkozne annak levedese, hogy ne nezhessuk meg masok uzeneteit
pl beirom, hogy pnum=1, es ekkor az elso pu-t latom - nem az en elsomet, hanem osszessegeben az elso - latom, hogy ki irta, kinek, es hogy mit

de csak tippelgetek

(#3118) rlazol válasza VladimirR (#3117) üzenetére


rlazol
addikt

logikusan hangzik, köszönöm!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#3119) camino válasza VladimirR (#3115) üzenetére


camino
tag

igazad van, én vagyok béna, hogy erre nem jöttem rá. az Á betűnál tapasztaltam. így nem nagy gond

(#3120) robyeger válasza Parci (#9) üzenetére


robyeger
addikt

Nem bug, de lenne egy fejlesztési javaslatom. Privben is jó lenne úgyan úgy látni azt a hsz-t, amire éppen válaszolok. :R :R

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

(#3121) föccer válasza robyeger (#3120) üzenetére


föccer
nagyúr

#3063
#3064


Miért van az, hogy az apróban meghirdetett cuccok topikjainak a linkje még jóval az apró lejárta után is ott van az -----------saját hirdetések között.--------- ?

Nem lehetne onnan elvarázsolni?

thx

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3122) Panky


Panky
tag

Én azt szeretném javasolni, hogy a kedvencekbe felvett topikoknál ha esetleg megoldható akkor lehetne egy jel ha új hsz érkezik az adott topikba.
Persze ha nem jár fórum motor újraprogramozással stb stb.
Ja és bocs ha már kérdezte vki előttem.

(#3123) headhunter


headhunter
addikt

A kedvenceim-nél lehet ABC sorrendbe állítani a felvett fórumokat? :F

(#3124) VladimirR válasza headhunter (#3123) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nem

(#3125) róland


róland
veterán

R5 featur kívánságlista, bár ez inkább tárolókapacitás és szerver kérdése lenne (akár még az R4 kisebb átalakítása is elég hozzá).

Arról lenne szó, hogy már nagyon sokan töltenek fel képet a hozzászólásaikhoz. Legtöbben a Képfeltöltés.hu-t használják, de ott meg elég sok újabban a probléma. Ma is sokan idegeskedtek itt a PH!-n, mert a képeke így nem voltak elérhetők.
Megoldható lenne, hogy itt a PH!-n lehessen képet feltölteni?! Mondjuk havonta 5-10 képet tölthetne fel a felhasználó.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#3126) kinsy2


kinsy2
csendes tag

Hali Mindenki!

Alapvetően csak olvasgató emberke vagyok (3 év reg, 26 hsz. :B ), De arról lenne szó, hogy mpx200-ról(Windows Mobile 2003, GPRS Net) opera-val a Ph-t eléggé furcsán tördeli be az un. smallscreen rendering technology. Nagyítja a főmenű betűit, összekeveredik a főoldal híreivel-link-eivel, egyszóval abszolút olvashatatlan. A szabvány CMS-ekkel (e107, php-nuke) megbirkózik. Ezen lehetne valamit javítani?

köce.

(#3127) VladimirR válasza róland (#3125) üzenetére


VladimirR
nagyúr

Bovebben: [link]

(#3128) róland válasza VladimirR (#3127) üzenetére


róland
veterán

Tudom, hogy más képfeltöltési lehetőség is van, de ha a PH!-n is lehetne feltölteni, akkor nem lennénk kiszolgáltatva más rendszereknek. Ha meg nem megy a PH! (bár ez nagyon ritka), akkor meg úgyse keresi senki a képeket.

A képfeltöltővé átalakulást meg a limit segítené elkerülni. Mondjuk akár a PH!-rangok függvényében is változhatna a havonta feltölthető képek száma. Mondjuk újoncként nem is lehetne képet feltölteni. Előbb bizonyos napnak el kellene telnie, meg legalább kvázi-tag rangot elérnie, annak aki képet szeretne feltölteni.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#3129) RedAnt válasza róland (#3128) üzenetére


RedAnt
aktív tag

végülis lehet feltölteni most is a PH!-ra (base64) csak nem jelenik meg ie-vel, és az adatbázist terheli.
Pl: [kép]

╚╦╦╦

(#3130) róland válasza RedAnt (#3129) üzenetére


róland
veterán

Akkor valami külön adatbázis kellene hozzá, de oda csak a korábban már írt feltételek alapján lehetne feltölteni. A RI/OS motor meg onnan szedné ki a képeket, mint most is teszi a képfeltöltéses linkekkel.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#3131) morp


morp
aktív tag

nekem két javaslatom lenne:
- az ''itt szóltam hozzá'' részt lehetne még bőviteni, mondjuk 10 eltárolt topik jobb lenne
- a privát üzeneteknél is jó lenne látni a válaszok előzményét

(#3132) tts


tts
addikt

''Jó estét!

Kérdezném a T. moderátorokat mi a célszerű eljárás a privát üzenetekkel? Jobb ha törli őket az ember, vagy mindegy, hogy mennyi van belőlük?

Illetve van-e lehetőség valami féle csoportos törlésre? Nem szívesen törölnék kb. 1500-at egyenként, de pl. 100%, hogy a 2005 éviek közül már egyikre sincs szükségem.''

''Jó a felvetés, Parci állásfoglalására én is kíváncsi lennék, szerintem itt van esély rá, hogy választ kapj: [link].
Bash''

Tehát a moderátor topicból jöttem át ide kérdésemmel együtt.

(#3133) tildy


tildy
nagyúr

Nincs megfelelő jogosultság esetén ezt dobta nekem:


Warning: pg_fetch_array(): Unable to jump to row 0 on PostgreSQL result index 11 in /srv/www/prohardver.hu/rios4/php/r_0_common.php on line 265
Nincs meg a megfelelő jogosultságod!

Talán elég lenne csak az utolsó sor is:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3134) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Egy ilyen nagyon jó lenne, ha nem csak a kedvencekben lenne mail értesítő:

[kép]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3135) jasszer válasza Sanya (#3104) üzenetére


jasszer
senior tag

Támogatnám. Sok szeméttel jár az uppolás és elvesznek az értékes hsz-ek.

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#3136) jasszer


jasszer
senior tag

Csak egy kérdés: van vmi kritériuma annak h vki pirossal kiemelt topikcímet kapjon hwpiacon?

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#3137) Winner_hun válasza jasszer (#3136) üzenetére


Winner_hun
félisten

van. akik fizetnek, hgoy itt hirdethessenek, pl cégek

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3138) rlazol válasza Sanya (#3104) üzenetére


rlazol
addikt

szerintem nem jó 5let. egyrészt követhetetlnül pörögne a piac, másrészt egy csomó cucc már rég elkelt vagy tárgytalan, ezeket mind be kéne zárni, haramdszor nem csak eladom-megveszem topicik vannak ott, és legvégül: aki hirdet, az az uppolással jelzi, hogy még él a dolog és igenis tegye ezt meg, a ez fontos neki!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#3139) jasszer válasza Winner_hun (#3137) üzenetére


jasszer
senior tag

Mondjuk Gianni vagy Tts? :F

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#3140) tts válasza jasszer (#3139) üzenetére


tts
addikt

mondjuk ;)

(#3141) jasszer válasza tts (#3140) üzenetére


jasszer
senior tag

Nem akartam indiszkrét lenni, csak érdekelt. Mennyit fizetsz pontosan? Készpénz v átutalás? Egészségpénztári hozzájárulás felhasználható? :DDD

Jut eszembe, a Te exgépeden cöcögök a mai napig otthonról... :)

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#3142) föccer válasza tildy (#3133) üzenetére


föccer
nagyúr

Dettó meg van nekem is ez a jelenség.

XP SP1; firefox 1.5

Más:

Van egy olyan felvetésem, hogy a ha valaki nyit egy topikot, akkor neki legyen jogosultsága a saját topikját bezárni. CSak a saját topikját. Ha ott van a lehetőség, akkor 1: előbb eszébe jut a tagnak, hogy a Zárható post helyett rákattint, hogy zárás, 2: nem lenne annyi dolguk a modoknak.

más:
Vladinak volt egy felvetésem itt: [link]
#350; #353;# 362; #369; #370 :B

Tiszeletem: föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3143) tts válasza jasszer (#3141) üzenetére


tts
addikt

''Egészségpénztári hozzájárulás'' - ez jó :D de persze nem fogadnék rá, hogy a górénak is tetszik.

(#3144) jasszer válasza tts (#3143) üzenetére


jasszer
senior tag

Jah, csak azért írtam a végére h egyértelmű legyen h viccelek, nehogy vmelyik vérmesebb moderátor szanálja a hsz-t. :)

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#3145) morp válasza föccer (#3142) üzenetére


morp
aktív tag

ezt a topikzárós dolgot én is támogatom, bár szerintem csak a hardver piacon van értelme

(#3146) klepto


klepto
addikt

Üdv Moderátorok!
Hadj ajánljak ismét a figyelmetekbe egy újabb smyle-t: [kép]
Remélem ez is sikert arat majd, és bekerül a többi közé, mint az előző, amit szintén én hoztam a közösségnek: '':R''
Bár van még két ötletem, de ezeket is nézzétek meg, szerintem ez is érdemes volna a közösség figyelmére: [kép]
Ezt pedig rátok bíznám, ez talán kevésbé érdekes, de mégis említésre érdemes: [kép]

[Szerkesztve]

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#3147) _Gudella


_Gudella
senior tag

Üdv!

Nem lehetne megoldani, hogy az itthoni gépemről mindig bejelentkezve maradjak, és ne csak bizonyos ideig? Sokkal kényelmesebbé tenné a fórum használatát.

(#3148) Rover623


Rover623
félisten

A ''privát'' üzi majdnem olyan mint a levelezés...nem lehetne szűrőket használni...?:DDD
Pl. hogy kizárhassak bizonyos user-eket a privát levelezésből...ha nem akarok vkivel értekezni...:U

primus inter pares

(#3149) VladimirR válasza Rover623 (#3148) üzenetére


VladimirR
nagyúr

del *n1*? ;]

(#3150) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Üdv mindenkinek!
Én arra gondoltam, hogy igazságosabbá lehetne tenni a rangokat azzal, hogy azt is számlálják, hogy egy adott illetőre, hányszór kellett rászolnia valamelyik moderátornak, és ebből adódóan, visszaminősítést lehetne kapni, egy bizonyos határ átlépése után. Most magam ellen is beszélek, mert engem egyszer már megszóltak, de ki lehetne jobban szűrni azokat, akik csak a ranghajhászás érdekében írnak minden féle hülyeséget, és témába egyéltalán nem illő dolgokat.

Üdv. H

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.