Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13751) h1mpi válasza sutykuru (#13749) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Aláírásban még a moderátorok is hirdetnek (általában link a HA-s hirdetésre), szóval ez jól van így.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#13752) sutykuru válasza Saccco (#13750) üzenetére


sutykuru
tag

Lehet, nem foglalkoztatott régebben.

h1mpi:

Pontosan ezért írtam be.
Két dolgot sikerült megtudnom egy anonim topicba, az egyik az, hogy van egy eladó kenyérpirító.

(#13753) koxx válasza sutykuru (#13752) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Most mi is pontosan a bajod :F

(#13754) sutykuru válasza koxx (#13753) üzenetére


sutykuru
tag

Ha az aláírás auto az üzenetem végéhez íródik, akkor miért lehet benne hirdetés? Az ÁSZF ezt jelenleg nem engedi meg szerintem.

(#13755) koxx válasza sutykuru (#13754) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A szabályzat eddig sem tiltotta az aláírásban hirdetést.

(#13756) VIPowER válasza koxx (#13755) üzenetére


VIPowER
senior tag

És ha "Anal Intrudert" akarok ott hirdetni az sem gond? :)

(#13757) sutykuru válasza koxx (#13755) üzenetére


sutykuru
tag

Ha az aláírás felhasználói tartalomnak minősül akkor az ÁSZF arra is vonatkozik.

(#13758) BITBOYS válasza sutykuru (#13754) üzenetére


BITBOYS
addikt

radi8tor1 a kiszemelt? Miért zavar az ő aláírása?

mod: ó bakker, közben rangot emelkedtem :( szeretnék őstag maradni...lehet?

(#13756) VIPowER :D ez jó cucc lehet (top secret?)

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13759) sutykuru válasza BITBOYS (#13758) üzenetére


sutykuru
tag

Engem ugyan nem zavar, ez egy javaslatos topic.

(#13760) koxx válasza VIPowER (#13756) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Csak olyat hirdethetsz alairasban amit enged a szabalyzat ill a torvenyek.

(#13761) sutykuru válasza koxx (#13760) üzenetére


sutykuru
tag

Miért hirdethetek ha azt az ÁSZF amúgy tiltja?
"L" faktort nem fogadom el indoknak. :)

(#13762) oriic válasza sutykuru (#13761) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az ÁSZF-es tiltás a topikokra vonatkozik.

#13765) Lauda

Szerintem az aláírás akkor számítana felhasználói tartalomnak, ha kötelező lenne a megléte. (üres hsz-t sem tudsz írni) Mivel opcionális, így a tiltáson kívül esik szerintem. Ezért van engedélyezve ott a hirdetés lehetősége.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#13763) Eastman válasza sutykuru (#13761) üzenetére


Eastman
őstag

Elég vékony jégre sétálsz, csak szólok.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#13764) koxx válasza sutykuru (#13761) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Te most direkt kötözködsz vagy csak nincs jobb dolgod :F

(#13765) Lauda válasza oriic (#13762) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem arra gondol, hogy a felhasznaloi tartalom a felhasznalo hozzaszolasa, ami mindig tartalmazza az alairast is. Az alapelvek szerint viszont tilos hirdetni a felhasznaloi tartalomban az arra a celra fenntartott oldal(ak) es topikok kivetelevel.

[ Szerkesztve ]

(#13766) koxx válasza Lauda (#13765) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

De ha így engedik a szabályok akkor mit rugózik ezen?

(#13767) Lauda válasza koxx (#13766) üzenetére


Lauda
félisten

Nem foglalnek allast ebben az ugyben, engem egyaltalan nem erdekel ki mit irogat az alairasaba, el sem szoktam olvasni soha.

Ha szabaly reszet probalom ertelmezni es amit irt sutykuru, akkor a felhasznaloi tartalom ez:

(#13768) sutykuru válasza oriic (#13762) üzenetére


sutykuru
tag

Akkor az aláírás nem számít felhasználói tartalomnak?

Eastman: Miért? Csak azt szeretném megtudni, hogy ha van egy eladó kecském az miért szerepelhet az aláírásomban, de egy topicba már nem írhatnám azt be pl.: "Szeretem az ír kávét! Ugyanitt kecske eladó!"
->Ugyanitt kecske eladó! viszont lehet az aláírásom

(#13769) Apollyon válasza sutykuru (#13768) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Annyira halál mindegy. Így megy már ezer éve a ph, miért tíz év után találod ki hogy ez neked nem jó? Eddig senkit sem zavart, és ez jól is van így. Ha nem tetszik el lehet menni...

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Van valami apró hintés arról mikor jön a támogatós dolog? Mondjuk idén vagy jövőre stb.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#13770) oriic válasza sutykuru (#13768) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Miért? Csak azt szeretném megtudni, hogy ha van egy eladó kecském az miért szerepelhet az aláírásomban, de egy topicba már nem írhatnám azt be "

Nem igazán tudom mit akarsz ezzel elérni. :U Engedik a dolgot, akkor miért kell ezen rugózni?

Live-Die-Respawn

(#13771) sutykuru válasza Apollyon (#13769) üzenetére


sutykuru
tag

Ez egy javaslatos topic. Van egy javaslatom/észrevételem, szerintem ezt a topicot pont erre találták ki. Sajnos olyan topicot nem találtam amiben az ÁSZF-et lehet valakivel tisztázni.

orichalcos: Engeditek, de az ÁSZF szerintem nem engedné és koxx is mást írt amit Te. Ő általa írtak alapján vonatkozik rá a szabályzat, szerinted nem, mert nem felhasználói tartalom.

(#13772) oriic válasza sutykuru (#13771) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Engeditek" - Nekem nincs beleszólásom a szabályozásba, más területen mozgok.

"szerinted nem, mert nem felhasználói tartalom." - Bár látom feleslegesen, de direkt odaírtam, hogy SZERINTEM. Ergó ez csak az én véleményem.

De én befejeztem. 10 éves user vagy, és most kezdesz el ilyeneken kiakadni, amikor évek óta engedik a hirdetéseket az aláírásban.

Live-Die-Respawn

(#13773) Eastman válasza sutykuru (#13771) üzenetére


Eastman
őstag

Ha már aláírások; az ÁSZF III./10./11-es pontját is olvasgatod? Tudod, a szálka meg a gerenda.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#13774) sutykuru válasza oriic (#13772) üzenetére


sutykuru
tag

Rendben, csak megzavart, hogy házigazda felhasználóval írtál magánvéleményt.

Kiakadni? Csak szeretném megérteni a szabályzatot így tíz év után, mert nem találtam kivételt és alkivételt a szövegezésében.

Eastman: Olvastam, de rossz aki rosszra gondol.

[ Szerkesztve ]

(#13775) Eastman válasza sutykuru (#13774) üzenetére


Eastman
őstag

Ja, te vagy az aki bemegy a fagyizóba, kér egy 5 dekás gombócot, leméreti és reklamál mert 7 deka. Aztán beír a panaszkönyvbe. Nice.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#13776) sutykuru válasza Eastman (#13775) üzenetére


sutykuru
tag

Bármikor mérhet 5dkg-s gombócot is. Így megtörik a 10 éves szokás, mert hát kiírtuk, hogy csak 5 dkg, csak nem volt kedvünk alkalmazni is.

(#13777) sutykuru válasza sutykuru (#13776) üzenetére


sutykuru
tag

Pontosabban az új ÁSZF csak 2,5 éves.

(#13778) koxx válasza sutykuru (#13777) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ezzel mit szeretnél mondani?

(#13779) fi:zi'k válasza koxx (#13778) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Azt hogy nincs jobb dolga. :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#13780) BITBOYS válasza sutykuru (#13759) üzenetére


BITBOYS
addikt

De ezen pörögsz napok óta :D Az aláírásán :D Nincs jobb dolgod? Nyaralás, barátok, csajok? Különben sincs a szövegben, hogy eladó.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13781) sutykuru válasza koxx (#13778) üzenetére


sutykuru
tag

Csak annyit, hogy nem tíz éves az ÁSZF hanem 2.5.

fi:zi'k: Gmail lassan tölti auto sablont, és gondoltam pontosítom magam.

BITBOYS: Máson, de sajnos azt a topicot nem látod.

(#13782) BITBOYS válasza sutykuru (#13781) üzenetére


BITBOYS
addikt

Gondoltam tanulok az esetből de így lehetetlen. Topik is láthatatlan...feladom. Pedig jó lett volna tudni mi a javaslatod.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13783) sutykuru válasza BITBOYS (#13782) üzenetére


sutykuru
tag

Javasoltam, hogy a topic legyen látható. "Ha a moderáció indoka publikus, akkor a reklamáció is legyen publikus."

(#13784) h1mpi válasza koxx (#13778) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Keressetek valami szabályt, amit megszegett és 1 hét pihi. Ő is és Mi is jobban járunk :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#13785) VIPowER válasza BITBOYS (#13758) üzenetére


VIPowER
senior tag

Igen az. Jó film, mindig mosolyt csal az arcomra. :)

[ Szerkesztve ]

(#13786) sutykuru válasza h1mpi (#13784) üzenetére


sutykuru
tag

Biztos vagy benne, hogy jobban járnál?

(#13787) Sk8erPeter válasza koxx (#13753) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Az utóbbi időkben inkább passzívan követtem a topicot, de most már egyszerűen ezt nem lehet csöndben elnézni, egész egyszerűen megdöbbentő, amilyen stílust mostanában megengedtek magatoknak (moderátorok, és főleg a házigazdák) a felhasználókkal szemben. Pont Ti, akiknek szerintem példát kellene statuálniuk jómodorból és kulturált kommunikációból. Aminek a része a kulturált vita is. Legutóbb Oliverda (mint házigazda) nyitott ki pár bicskát, és vette el a kedvét a lenéző, "ha nem fizettek és blokkoljátok a reklámot, igazából szart se értek a mi szempontunkból"-jellegű megnyilvánulásaival (félreértés ne essék, ez nem így hangzott el, de a lényege ez volt) a klubkártya megvételétől még azoknak is, akiknek addig nagyon is volt kedvük hozzá (csak pislogtam, hogy ez a stílus most komoly-e, és nem vagyok egyedül ezzel), most meg Ti válaszoltok a kollégának olyan hangnemben, hogy az egész egyszerűen érthetetlen. Aztán ehhez az oltásáradathoz még pár extra jogokkal nem rendelkező júzer is csatlakozott (+), pedig senki nem kérte őket erre. Olvastam az egész threadet, ami ezzel kezdődött, és egyszerűen nem értem, mi indokolja a lenéző stílust. És ha olyanra kérdez rá, ami már több éve így működik, akkor mi van? A hirdetéssel kapcsolatos felvetése jogos is valahol, akkor miért nem lehet erre reagálni érdemben, és főleg miért ne lehetne ezen egy kicsit "rugózni" (hogy ezt a szintén rendkívül kedves reakciót idézzem)? Nem pontosan erre való ez a topic, hogy bárki felvethesse, ami neki nem tetszik (aztán max. ignorálják)? Az milyen reakció, hogy "Most mi is pontosan a bajod :F", és ez micsoda, hogy "Te most direkt kötözködsz vagy csak nincs jobb dolgod :F"? Mivel kötekedett? Azzal, hogy ismét visszakérdezett, amikor ADDIG érdemi választ még mindig nem kapott? És ezek szerint egy moderátornál ez a stílus oké, amikor a kolléga sértés nélkül kérdezget?
Most úgy kollektíve elgurult a gyógyszer, vagy mi van nálatok?

Sk8erPeter

(#13788) Apollyon válasza Sk8erPeter (#13787) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Az elsőre:
Szerintem egyetemes dolog az, hogy valaki elküld engem a rákba ("nincs szüksége a közösségnek az oldalra") annak nem fogom kinyalni a hátsóját. Kismilliárdszor le lett írva, hogy az oldal reklámokból él. Aki blokkolja a reklámokat az kicsesz az üzemeltetőkkel. Na és nem azzal van a baj hogy Pistike feltette az adblokkot, hanem hogy még be is írja a fórumba mindezek ellenére és húz többet magával (egy hülye százat csinál). Vagy ha csinálja akkor legalább fogja be, de ne köpjön már csak azért is a házigazdák arcába...

Ha te jönnél az én weboldalamra és fikáznál, mert neked nem tetszik a reklámpolitika akkor megvan a jogom hogy elküldjelek a rákba, mivel enyém az oldal, azt csinálok vele, meg rajta amit akarok (törvényes kereteken belül persze), ha neked meg nem tetszik, el lehet menni.

De kezdjél bele te is ebbe a ph elleni kampányba, aztán amikor majd nem lesz ph, akkor majd lehet menni a hávéesvére, meg a zezsgére és nézni a negatívba ütő értelmi szintet. Ja, de neked majd biztos nem fog hiányozni közel 10 év meg húszezer hsz után ez a fórum, ugye?

A másodikra: Jött egy srác pattogni a semmin, és ha nem elsőre, de sokadjára már megkapta a választ. Történnek szörnyű dolgok a világban, reméljük azért túléli mindenki hogy a ph fórumon lehet hirdetni aláírásban.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#13789) sutykuru válasza Apollyon (#13788) üzenetére


sutykuru
tag

Kérlek linkeld számomra, hogy mikor kaptam értelmes választ.

Annyi értelme volt, hogy lassan az aláírásomban szereplő striguláknak más értelme lesz.

[ Szerkesztve ]

(#13790) Apollyon válasza sutykuru (#13789) üzenetére


Apollyon
Korrektor

[1] [2] [3]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#13791) sutykuru válasza Apollyon (#13790) üzenetére


sutykuru
tag

1: -de igen, mert nem engedi meg
2: -||-
3: magánvélemény, ami alapjában hibás, szegény Kalandor...

(#13792) koxx válasza sutykuru (#13791) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Szerintem lépjünk túl ezen az aláírásban hirdetés dolgon mert ahogy látom nem nagyon akarod elfogadni. De érdekes módon más nem reklamál... :U Kezdem azt érezni, hogy direkt trollkodsz itt.

A másik dologra

"Ha a moderáció indoka publikus, akkor a reklamáció is legyen publikus." A moderációt érintő kérdések csak a moderátorokra ill a moderált félre vonatkoznak.

[ Szerkesztve ]

(#13793) sutykuru válasza koxx (#13792) üzenetére


sutykuru
tag

Ha trollkodás, hogy egy arra jogosulttól várok egy olyan választ ami korrekt és nem arra enged következtetni, hogy a válaszoló nem olvasta el az ÁSZF-et -vagy nem értette meg- akkor igen.

Persze, mert akkor ott is válaszolni kéne valakinek éremben.

(#13794) koxx válasza sutykuru (#13793) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

De mi nem érthető belőle?

A jogos modos dologba nem akarok beleszólni, nem olvastam végig a sztorit. Nem kizárt, hogy neked van igazad.

(#13795) sutykuru válasza koxx (#13794) üzenetére


sutykuru
tag

Számomra csak annyi, hogy miért nem tudtok egy olyan választ adni ami nem tévedésen alapul.

(#13796) fi:zi'k válasza sutykuru (#13795) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Neked most az a bajod, hogy hirdettél topikban hsz-ben és elkaptak, más meg aláírásban hirdet és őt nem b@szogatják miatta?! :F

A felhasználói tartalom a nick, hsz és aláírás. Az első kettő statikus tartalom, mivel a nevedet nem változtathatod, a hsz-t pedig ugyan 5 percig szerkesztheted, de utána az is marad úgy ahogy van.
Az aláírást ezzel szemben bármikor átírhatod vagy törölheted. Emellett sokan nem is használják. Egy topik olvasásakor pedig jellemzően nem fog az ember minden aláírást is elolvasni a hozzászólások alatt.
Szvsz ezek miatt tettek egy olyan engedményt, hogy a szabályok általános betartása mellett, van lehetőség az aláírásban hirdetni. Kész, pont, vége. Fogadd el és ne rugózz rajta.

(#13787) Sk8erPeter
Tudom, hogy szereted ekézni a PH-t és az Oliverdás résszel egyet is értek, mint azt akkor kis is fejtettem.
De ez felesleges és értelmetlen. Van egy engedmény, ami ugyan nincs a szabályzatban, de globálisan mindenkire érvényes. Nehogy már ez is baj legyen. :(((

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#13797) sutykuru válasza fi:zi'k (#13796) üzenetére


sutykuru
tag

Elrontottad a bulit, elveszed a Moderátorok munkáját.

Nem, az indokot megtalálod egy szóval van bajom a többi nem érdekel.

Okfejtésed viszont elfogadom. (így már nincs értelme arra várnom, hogy egy user+ is leírja)

fi:zi'k fórumtársat javasolnám Moderátorrá előléptetni, mert tudott egy értelmes nem tévedésen alapuló választ adni.

(#13798) Sk8erPeter válasza Apollyon (#13788) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Nem kell elmagyarázni, hogy mi a probléma az üzemeltetők szempontjából azzal, ha valaki reklámblokkolót használ. Sőt, abszolúte érthető, ha az üzemeltető felhívja erre a problémára a figyelmet, és megpróbálja meggyőzni a felhasználóit arról, hogy a hosszú távú (együtt)működés érdekében támogassák őt azzal, hogy engedélyezik a reklámokat. Ha lesz klubkártya, akkor az közvetlen anyagi támogatás is, amiért cserébe nem kell reklámot nézni. Deal, tök jó.
Amiről én beszéltem, az a felháborítóan bicskanyitogató stílus, ahogy mindezt az egyik házigazda tálalta (kb. el lehet innen húzni azon nyomban, ha nem úgy viselkedsz, ahogy nekünk tetszik, igaz, hogy közvetetten belőled is élünk, ha pl. hasznos tartalmat generálsz, de nem baj) még értelmes érvekre válaszul is (nem öncélú anyázásra). Nem kell "kinyalni a hátsóját" a felhasználónak, ahogy Te fogalmaztál, hanem kulturált ember módjára el kell magyarázni, hogy mi van. Parci például erre általában képes, már amikor valaki nem lép át egy bizonyos szintet (szóval magyarul ő többnyire visszafogottan küldi el az embereket az anyjukba, ha arra van szükség). Ha valakinek nem tetszik a rendszer, attól nem fog jobban tetszeni, ha az üzemeltető "elküldi a rákba" (hogy megint idézzelek). A normális kommunikáció viszont csodákra képes.
Ráadásul ez a topic éppen arról szól, hogy érheti kritika a Prohardvert. Ha nem tetszik a kritika, akkor ne legyen ilyen topic. (Persze az a jó, hogy van.)

"Ha te jönnél az én weboldalamra és fikáznál, mert neked nem tetszik a reklámpolitika akkor megvan a jogom hogy elküldjelek a rákba, mivel enyém az oldal, azt csinálok vele, meg rajta amit akarok (törvényes kereteken belül persze), ha neked meg nem tetszik, el lehet menni."
Még szerencse, hogy nem a Te felfogásoddal üzemeltetnek egy csomó weboldalt. Van, ahol képesek építkezni a kritikából. Szerencsére itt is van (volt) rá példa.

"De kezdjél bele te is ebbe a ph elleni kampányba"
Miről tecccik beszélni? Semmilyen "kampányba" nem kezdtem, a moderátorok és házigazdák kommunikációs eszközeit kritizáltam. A felhasználókból él ez az oldal, nem túl bonyolult a képlet.

"Jött egy srác pattogni a semmin"
Nem, nem "pattogott", és nem a "semmin". Rákérdezett több dologra, ezek közül a hirdetéssel kapcsolatos kérdése is jogos volt, és magyarázat helyett moderátorok és házigazdák egyaránt megdöbbentő stílusban oltogatták érdemi válasz helyett (később nagy nehezen sikerült kiszülni valami ennek tekinthetőt). Az egész gusztustalan cseszegetés elkerülhető lett volna.

(#13796) fi:zi'k:
Nem "szeretem" ekézni a PH!-t. :N Úgy látom, nem értetted meg, miről írtam. A srác tök normális stílusban rákérdezett valamire, erre nem egy-két mondatos magyarázatot kapott, hanem leb@szást. Ne ez legyen már az elfogadott stílus azok részéről, akik éppen a kulturált kommunikáció fenntartásában érdekeltek (sőt, akiknek ez a dolguk, ld. moderátorok).

Sk8erPeter

(#13799) fi:zi'k válasza Sk8erPeter (#13798) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Akkor máshogy mondom: gyakran fogalmazol meg kritikát vele szemben. Így jobb? :P
Nem b@szogatás vagy beszólás akar lenni, csak többször futottam már bele ilyen hsz-edbe.

Koxx elsőre lehet kicsit nyersen fogalmazott, de ezzel szerintem csak a meglepettségét és értetlenségét akarta tükrözni. Legalábbis én így értelmezem. Kb hasonló volt az én reakcióm is: "WTF?! :F "
Mondjuk azt még mindig nem igazán értem, hogy mi (volt) a kolléga baja, így számomra értelmetlen kissé. Mindegy túl vagyunk rajta végre.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#13800) sutykuru válasza fi:zi'k (#13799) üzenetére


sutykuru
tag

Az, hogy képtelenek voltak írni egy értelmes választ.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.