Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13951) dqdb válasza Sk8erPeter (#13950) üzenetére


dqdb
nagyúr

"a kódot szépíteni kéne ... nem sok időm vagy kedvem van ... nagy eséllyel nem tudnám őket teljesíteni ... meg le lenne fikázva ... így egyelőre tök kényelmes és nyugis"
lezso6: itt vár a korábbiakért a magas labda lecsapásra készen ;]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#13952) Sk8erPeter válasza dqdb (#13951) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Jogos, tényleg magasra dobtam a labdát, de nekem nem ez a munkám, muhahah. :DDD :P

Sk8erPeter

(#13953) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

A felhasználói adatlapnál szerintem jó lenne, ha csak azok jelennének meg az elérhetőségek közül, ahova meg is van adva valami.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13954) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ok, tudom hülye ötlet, de nem lehetne a szabályokban hangsúlyosabb a gyűlöletbeszéd? Vagy ha nem lehetséges, akkor javasolnék egy poltopik duplázást, értékrend szerint szétválasztva. Ami most van, nem alkalmas vitára, csak pingvinezés. Még az is jobb ha nincs poltopik.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#13955) koxx válasza bitpork (#13954) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Poltopikból bőven elég az az egy ami van. Nincs kapacitás ennyi problémás topik felügyeletére.

Eladó ASUS TUF 4070 Ti OC gaming, doboz, új, gari

(#13956) bitpork válasza koxx (#13955) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Akkor tisztelettel javallom a becsukásást, mert értelmetlen és felesleges. :B

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#13957) koxx válasza bitpork (#13956) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ez esetben a többi topik lesz teleszemetelve politikai témájú postokkal, azt pedig nagyon nem szeretnénk.

Eladó ASUS TUF 4070 Ti OC gaming, doboz, új, gari

(#13958) bitpork válasza koxx (#13957) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Lehet én botlok csak bele lépten-nyomon mindenhol aktuálpolitikába a ph-n a poltopik mellett, de az is lehet h csak érzékeny vagyok :B
BTW, akkor miért poltopik van, miért nem egy kötetlen dühöngő?

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#13959) CoolMan válasza bitpork (#13956) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Miért kellene bezárni? Ne menj abba a topicba és ne is olvasd...

(#13960) bitpork válasza CoolMan (#13959) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ez könnyen megoldható, de nem változtat a céltalanságán, és azon hogy nektek csak fejfájást okoz ;) Viszont megértettem a célzást, leszálltam a témáról.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#13961) sutszi válasza bitpork (#13960) üzenetére


sutszi
veterán

Gondolj bele. Hogy jobb kezelni a problémát? Ha egy hely van amit figyelni kell és gyomlálni, vagy ha szanaszét a fórumon még keresgélni is kell a törlendő hozzászólásokat...? Ha bezárod, akkor csak szétszóródik a probléma és kevésbé kezelhető...

Viszont a topik zárásának kérését totál nem értem részedről. Azért mert nem tudsz elmenni egy téma mellett, inkább szüntessük meg. Ha úgy vesszük utálkozni is joga van az embereknek... Kettős mérce? Ami szép és jó az jöhet, ami nem azt szőnyeg alá? Ne már...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#13962) bitpork válasza sutszi (#13961) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Drága jó Istenem ki a mennyekben lakozol! :U
Honnan veszed hogy nem tudok elmenni egy érdekmúlt vita mellett? Letojom hogy mennyire sötét egy réteg idehaza, viszont a a topik nem csak a címének nem felel meg, de kifejezetten káros. Ha teszem azt Te elküldesz egy sms-t h most vegye ki mindenki a pénzét egy bankból mert tönkremegy, akkor téged bíróság elé fognak vinni. Szerinted a pánikkeltés és uszítás -pláne alaptalanul- mennyire hasonló történet?
Miből gondolod hogy valós szerepe van a poltopiknak a szórás szűkítésében? Csak súgok hogy én magam több blogoutot ajánlottam a modik figyelmébe az általános politikai tematika tiltása okán amik bizony nem is mentek át a szűrőn. Mindez élő tiltás mellett.

MOD : Még egy apróság: LuckyL-lel és mindenkivel tudtam, tudok és tudni fogok beszélni és vitázni. Soha nem volt bajom azzal, hogy a beszélgetőpartner nem azonos álláspontot képvisel. Viszont van az a szint, amitől ez nem vita , hanem ahogy már te is jelzed probléma.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#13963) sutszi válasza bitpork (#13962) üzenetére


sutszi
veterán

A poltopik létezése nem zárja ki, hogy szóródjon a téma...pl logout-on. De legalább ad egy keretet... Képzeld mennyi lenne az ilyen vadhajtás, ha nem lenne egy karám...

Én csak arra próbáltam célozni amit most is leírtál. "káros". Megint te akarod eldönteni mi a jó és rossz... Ehhez egyszerűen nincs jogod. Persze megfogalmazhatod javaslat vagy kérés formájában. A lényegen nem változtat.

A konkrét esettől teljesen elvonatkoztatva írom ezeket, mert arról semmit nem tudok. Nincs is jelentősége.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#13964) bitpork válasza sutszi (#13963) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Nah akkor megint :)

A véleményem nem a házigazdák és modik véleménye, rájuk nézve nem hogy nem kötelező, de nem több és nem kevesebb mint ami: egy phjúzer véleménye, kérdéssel összekötve.
Azt gondolom h nem lenne sok vadhajtás, mert az ÁSZF tartalmazza a nulla toleranciát ezzel kapcsolatban. Lenne egy két komolyabb ban, és mindenki elfelejtené az érintett témákat.

Viszont nagyon érdekes, hogy az én "jogaimat" említed, amikor kifejtettem az indokaimat a kérdés feltételével kapcsolatban. Azokba ezek szerint nem találsz kivetnivalót :U
Ráadásul a kérdéseddel egy időben megkaptam az ukászt hogy szálljak le a témáról amire jeleztem is hogy tudomásul vettem. :U Akkor mire a hátonpörgés? Inkább gyere a poltopikba érdemi vitára mert túl sok a kezelhetetlen rémálmokkal küzdő ember :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#13965) Phvhun


Phvhun
őstag

Amikor egy topikban saját felhasználóra szűrve keresek postokat, akkor nem mindegyiket dobja ki, van amit megtalál, van amit nem, van amikor a hsz-emre a választ kidobja, de magát a hsz-t nem, és fordítva.

(#13966) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Valakivel beszéltem priviben egy témában kapcsolatban jó régen, de csak pár kulcsszóra emlékszem.
Van lehetőség keresni az összes privi között?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#13967) Jorus válasza kraftxld (#13966) üzenetére


Jorus
nagyúr

Igen, gyorskeresés itt funkcióval a privik főoldalán. Felhozza az összes olyan beszélgetést, amiben megtalálható a szó. Ugyanakkor a privát üzenet maga csak akkor látható, ha a másik fél még nem törölte ki.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#13968) kraftxld válasza Jorus (#13967) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Na, tiszta gyík vagyok, elég egyértelmű volt de nem próbáltam ki.
Tökéletesen működik, köszi!

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#13969) Lauda válasza Jorus (#13967) üzenetére


Lauda
félisten

Ugyanakkor a privát üzenet maga csak akkor látható, ha a másik fél még nem törölte ki.

Hogy mi?

(#13970) Sk8erPeter válasza Phvhun (#13965) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Csak kíváncsiságból, meg hogy lezsonak egyértelműbb legyen kissé a helyzet: tudsz említeni konkrét példát?

"van amikor a hsz-emre a választ kidobja, de magát a hsz-t nem, és fordítva"
Na várj, ha a hsz.-t feladó vagy épp a címzett felhasználóra keresel, akkor ez épp így normális. (Pl. ha beállítom, hogy a címzett Phvhun legyen, akkor a te hsz.-eidet nyilván nem fogja kidobni, és fordítva.)
Vagy ha nem erre gondoltál, akkor félreérthetően írtad. :)

Sk8erPeter

(#13971) Phvhun válasza Sk8erPeter (#13970) üzenetére


Phvhun
őstag

Ja hogy ez egy új feature, el sem olvastam már mi van oda írva a legalsó mező mellé, minden oké így.

(#13972) zoo8800


zoo8800
veterán

Az előbb a HA-ról akartam megnyitni az új hsz-eket a Win10 topikban, de nem sikerült az új hsz-ekre ugrani. Ezt a linket "dobta a gép", szerintem a vége felé nem okés :D

http://prohardver.hu/tema/windows_9_kodnev_threshold/hsz_24351-24400.html#msg24336

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#13973) sutykuru


sutykuru
tag

"A nyereményjátékban a Prohardver Kft. alkalmazottai és azok közeli hozzátartozói (Polgári Törvénykönyv 685§), valamint a Prohardver.hu oldal Házigazdái, Moderátorai és azok közeli hozzátartozói nem vehetnek részt."

2015. van.

(#13974) Jazoja


Jazoja
csendes tag

Felhasználói profilokat lehet valahogy egyesíteni?

Még régebben valamiért újraregisztráltam, asszem azért mert nem lehetett felhasználói nevet módosítani.
A régi profilom gyakorlatilag már nem használom.

Van valami lehetőség rá, hogy mondjuk az ott található levelezésem áthozzam az új profilba?
Mint webes fejlesztésekkel foglalkozó egyén, úgy gondolom ez egy-két egyszerű adatbázis művelettel megoldható lenne.

(#13975) Lauda


Lauda
félisten

Nektek hogy mukodik a privatokban kereses? Rakeresek egy szora, ami ott van a szemem elott az uzenetben es nem talalja. Se logoutrol keresve, se ph-rol se sehogy. :F

(#13976) Bjørgersson válasza Lauda (#13975) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nekem a mi beszélgetésünkben működik, de egy 1000+osban már 503-as hibát kapok. Nem lehet, hogy te is túl sok üzenet közt keresnél, és azért nem működik?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13977) Lauda válasza Bjørgersson (#13976) üzenetére


Lauda
félisten

En is pont a mienkben kerestem, abban nincs is sok uzenet es megsem mukodik. :F

Te hogy keresel a privatokban? Csak siman beirod a keresosavba?

[ Szerkesztve ]

(#13978) Bjørgersson válasza Lauda (#13977) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Aha, egyszerűen a jobb felső sarokba, aztán hadd szóljon. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13979) Lauda válasza Bjørgersson (#13978) üzenetére


Lauda
félisten

Koszi! Ezek szerint fakultativ, hogy kinel mukodik es kinel nem. :)

(#13980) jacint78


jacint78
addikt

Az lenne a kérdésem, hogy ez a piros szín a PH főoldalán komoly, illetve végleges? Csak mert kisüti a szememet, szerintem semmi gond nem volt a sárgával.

type your text here..

(#13981) CoolMan válasza jacint78 (#13980) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Nem végleges, reklám.

(#13982) jacint78 válasza CoolMan (#13981) üzenetére


jacint78
addikt

És mit reklámoz? :F

type your text here..

(#13983) oriic válasza jacint78 (#13982) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meglepő módon a háttérben látható Lenovo-t. :D

Live-Die-Respawn

(#13984) Bjørgersson válasza Bjørgersson (#13916) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ismét aktuális. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13985) jacint78 válasza oriic (#13983) üzenetére


jacint78
addikt

Értem én, megnzétem AB nélkül, csak az nem világos, hogy miért kell ehez ilyen irritáló színeket használni, no mindegy. :)

type your text here..

(#13986) oriic válasza jacint78 (#13985) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jahogy van AB, amit nem használhatnál az oldalon...

Live-Die-Respawn

(#13987) sutykuru válasza oriic (#13986) üzenetére


sutykuru
tag

Volt már érte valaki szankcionálva?

(#13988) Bjørgersson válasza sutykuru (#13987) üzenetére


Bjørgersson
félisten

[link] :K

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13989) sutykuru válasza Bjørgersson (#13988) üzenetére


sutykuru
tag

Őt a cenzúra vitte el, nem azért kapta mert használta.

(#13990) Lauda válasza sutykuru (#13987) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem kizart, mivel nem tudjak ellenorizni, hogy hasznalod-e vagy sem.

(#13991) sutykuru válasza Lauda (#13990) üzenetére


sutykuru
tag

Szép sárga box egy bizonyos oldalon.... :))

(#13992) Lauda válasza sutykuru (#13991) üzenetére


Lauda
félisten

Remelem hamar bevezetik itt is a szivatorencert... ;]

[ Szerkesztve ]

(#13993) Bjørgersson válasza Lauda (#13992) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Én meg remélem rajtad tesztelik majd. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13994) Sk8erPeter válasza jacint78 (#13980) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Tiltsd meg egy extensionnel a
http://prohardver.hu/dl/css/lenovo.css
URL-re irányuló kérés kiszolgálását (értsd: ne engedd, hogy betöltsön az ezen a címen található stíluslap), és akkor tök normálisan néz ki az oldal. Ezzel még szabályt sem sértesz, hiszen nem magát a reklámot tiltod, hanem ezt az undorító kinézetet, amit valami dizájnhoz egyáltalán nem értő, gyenge képességű illető kitalált a Lenovónál. :)

Sk8erPeter

(#13995) jacint78 válasza Sk8erPeter (#13994) üzenetére


jacint78
addikt

Annyira azért nem érdekel, egy hétig úgysem lesz semmi érdekes a főoldalon. :D

type your text here..

(#13996) Sk8erPeter válasza jacint78 (#13995) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ismétlődő probléma, szóval előbb-utóbb megint érdekelni fog. ;]

Sk8erPeter

(#13997) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Nem tudom mi változott, de most már végre működnek a formázási gombok modern IE-n is :R

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13998) DS39 válasza jacint78 (#13985) üzenetére


DS39
nagyúr

szerintem nem vészes ez a design, csak az a fejléc alatti szürke sáv gázos (ahol címlap, fórum, stb gombok vannak), de az nagyon.

(#13999) jacint78


jacint78
addikt

Az a helyzet ált elő, hogy módosítottam volna az adataimat, de mindíg azt mondja, hogy a megadott e-mail cím hibás, pedig nem az. Ilyenkor mi az ábra?

type your text here..

(#14000) Ndruu válasza jacint78 (#13999) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ha az adataidat szeretnéd frissíteni (mint pl. aláírás, cuccok, twitter, skype), akkor nem kell megadnod az e-mail címedet és a jelszavadat.
A jelszót csak jelszó módosításkor kell megadni.

Ha az e-mail címedet szeretnéd átírni és nem megy, akkor valószínűleg tiltólistán van az e-mail kiszolgálód. Ebben az esetben írj egy e-mailt Kalandornak.

Harrrr!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.