Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13701) #51736960 válasza Lauda (#13700) üzenetére


#51736960
törölt tag

majd amikor a ph már túlságosan nehézkes és túlszabályzott lesz, és a saját súlya alatt összeroppan, akkor jön egy új, friss és egyszerű fórum, ahová elvándrolonak az emberek, a ph-n meg maradnak a fizetős tagok meg a moderátorok.
nem kívánom, hogy így legyen, mivel én is egy évtizede itt vagyok, de előbb-utóbb még a legnagyobbak is bedőlnek, és ez általában mindenkire érvényes, elég csak fellapozni egy történelemkönyvet.
oké, jelenleg a ph a legjobb, de meddig lesz ez így? (mondjuk nagy áldás, hogy a hazai konkurencia ennyire impotens :) )

(#13702) Lauda válasza #51736960 (#13701) üzenetére


Lauda
félisten

Ebben tul sok a vizio, nem tudok ra erdemben mit irni. A jelenlegi helyzet amivel kell foglalkozni. ;)

(#13703) bzoley válasza #51736960 (#13701) üzenetére


bzoley
veterán

Valami hasonló jutott eszembe nekem is. Egy dolgot kifelejtenek az egyenletből. Az oldalnak szüksége van a közösségre, viszont a közösségnek nincs szüksége az oldalra. Régen még számított a felhasználó, ma már szinte semennyire. Egyedül a tartalommal lehetne megfogni, de az egyre szegényesebb. A Ph még valamennyire tartja magát, de lassú, késleltetik a híreket, mert már nem a frissesség a lényeg. Az it cafen már szinte sértő amit produkálnak az origo szintű szenzációkkal. A lapcsalád többi részét nem is érdemes említeni. Szóval a közösségen kívül már alig van miért visszajárni. Ha egyszer csak alakulna egy új, lelkes ph csapat, lehet hogy nem tartana semmiből átköltözni a közösségnek. Ehhez képest érdekes kinyilatkozásokat lehet olvasni azokkal szemben, akik miatt érték el azt, amit.

Egyébként ebből az ajánlóból van valami bevétel akkor is, ha csak megjelenik? Mert részemről semmi értelmét nem látom. Attól mert ott van, még nem fog érdekelni. Ami érdekel, azt megkeresem, máshol keresem. De ha épp mondjuk egy fórum témát olvasok, azt akkor sem fogom félbehagyni, ha épp érdekelne, ami az ajánlóban van. Mondjuk ehhez már nagy csoda kéne, érdekes dolgot már tényleg csak elvétve találni.

(#13704) Oliverda válasza bzoley (#13703) üzenetére


Oliverda
félisten

"Az oldalnak szüksége van a közösségre, viszont a közösségnek nincs szüksége az oldalra."

Ezek alapján te például miért vagy még itt? Mert ebből számomra az jön le, mintha szívességet tennél nekünk azzal, hogy már bő 10 éve elviseled a vacak tartalmat a vacak fórummal együtt.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#13705) bzoley válasza Oliverda (#13704) üzenetére


bzoley
veterán

Egy elméletet vázoltam, nagyrészt általánosságban. Leírtam, ami eszembe jutott.
Egyébként a kérdésedre nem tudok válaszolni, már magam sem tudom. Olyan dolgot már nem tudok mondani, ami miatt kimondottan szeretek visszajárni. Leginkább talán csak megszokásból. Biztos bennem van a hiba, de a megjelenő hírek nagyrésze csak feldühít, szakmaiatlanságot, félrefezetést, szenzáció hajhászást látok. Fórumtémákba beleolvasva folyton azt látom, hogy az emberek tapló módon viselkednek egymással, sokszor már azt kockáztatom, hogy én legyek parkolópályára téve, mert legszívesebben elküldenkék egy-egy illetőt valahova(eddig még sikerült visszafogottan fogalmazni), de sokszor megállapítom, hogy most jobb, ha másfelé veszem az irányt. Ez az egész már rég nem olyan, mint azelőtt volt. De hát tudjuk, hogy régen minden jobb volt.
Amúgy lényegében igen. Én is, és a többiek is szivességet teszünk, mert ha mi nem lennénk, ti sem lennétek.

[ Szerkesztve ]

(#13706) Lauda válasza bzoley (#13705) üzenetére


Lauda
félisten

Nem gondolkodunk egyforman. Az a szakmai tudas, tapasztalat ami itt a forumon jelen van, magyarorszagon egyedulallo ugy gondolom. A taplo forumozokat meg jelented a megfelelo helyen es majd elbeszelget vele akinek az illetekessegi korebe tartozik. Egyebkent a buta emberekkel is lehet banni, semmi szukseg elkuldeni oket mashova. ;)

Én is, és a többiek is szivességet teszünk, mert ha mi nem lennénk, ti sem lennétek.

Csak a magad neveben nyilatkozz ok? ;) Ugy gondolom, a PH elindult anno valahonnan, abbol alakult ki a jelenlegi oldal es a tarsasag. A cel kozos, az olvasoknak is ugyan olyan szuksege van a az oldal cikkiroira es uzemeltetoire, moderatoraira stb., mint forditva. Egyik sem mukodne a masik nelkul a jelenlegi formajaban. Aki "hasznalja" az oldalt, azt gondolom becsulje meg, segitse amennyire lehet, tobbinek meg eleg tagas az internet. ;)

[ Szerkesztve ]

(#13707) Oliverda válasza bzoley (#13705) üzenetére


Oliverda
félisten

Tényleg csak a saját magad nevedben beszélj.

Nem hiszem, hogy mi, azaz az oldal üzemeltetői konkrétan kértünk volna tőled ilyen szívességet, ergo ahogy feljebb utalsz rá, saját akaratból tartózkodsz itt, vagy valami olyasmiből.:)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#13708) bzoley válasza Oliverda (#13707) üzenetére


bzoley
veterán

Ne egy személyben gondolkodj, én sem azt teszem. Egy személyben persze, hogy hülyén hangzik. Attól, hogy leírom, még nem úgy éljük meg, de gondolj bele mi lenne, ha az a sok egy személy nem tenné meg azt az apró "szivességet", hogy néha ellátogat az oldalra fórumozgatni, olvasgatni.

(#13709) Oliverda válasza bzoley (#13708) üzenetére


Oliverda
félisten

Akkor kérlek mutass legalább még egy embert aki osztja a véleményedet, tehát azt gondolja, hogy szívességet tesz nekünk az ittlétével.

Na és ha már témánál vagyunk, ezennel kijelentem, hogy mi egyértelműen nem kérünk senkitől sem ilyesfajta szívességet. Akkor gyere ide, ha kedved tartja, illetve ha be tudod tartani a szabályzatunkat, ergo konstruktív tagja tudsz lenni a közösségnek, és képes vagy építő jellegű kritikára.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#13710) #90933760


#90933760
törölt tag

Egyébként fizetési lehetőségek hogyan lesznek? Ugye lesz SMS fizetős lehetőség, mint HA-n is?

(#13711) TESCO-Zsömle válasza #90933760 (#13710) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Remélem azért egy PP befigyel majd. :D

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#13712) Oliverda válasza #90933760 (#13710) üzenetére


Oliverda
félisten

Tudtommal hasonló lesz mint most a HA-n, de legalábbis PayU (azaz a legkedvezőbb) biztosan lesz.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#13713) DigitXT


DigitXT
félisten

Most, hogy többször sikerült érdekes cikket ajánlania, és ami a legfontosabb,
hogy utána eltűnik, tehát nem mindig látható, csak ha valami új van, egészen
megtetszett. A logoutos/bugos verzió verte ki a biztosítékot, hogy olvastad-e,
amihez hozzászólsz, mikor már több éves a topik (rengeteg hozzászólással),
de még az is védhető, ha pl. a fórumról jutott valaki oda, és még tényleg nem
olvasta: kényelmesen kattintható s ami a legfontosabb (megint) utána eltűnik!
Ha nem fog olcsó tintapatront reklámozni és még a klubkártya is jön, hajrá.:)

Mindazonáltal nagyon is értékesek az egyedi felhasználók, hiszen nem csak
a PH! által előállított tartalom miatt jár ide az ember, hanem a közösség által
előállított tartalom legalább ilyen fontos: nem logout, hanem HSZ-ek szintjén!
Ezt sutba dobni azzal, hogy el lehet menni/semmit nem ér az ember merész:
régóta nem egy szimpla fórum a PH!, és nem csak a hardverekről szól.:R
Csak hogy hasonlítsam: egy egész generáció FB függő. Egy másik meg PH.

(#13714) DigitXT válasza DigitXT (#13713) üzenetére


DigitXT
félisten

Van viszont egy csúnya bugja, most futottam bele... A prohardver domain alól
nézem a fórumot: ezt a cikket olvastam, erre tökugyanazt a cikket megtalálja
"újdonságként" az itcafén. Ajánlja, hogy olvassam el... Ha több helyen jelenik
meg a ugyanaz a cikk, akkor olvasás után mindegyik "példányát" olvasottnak
kellene tekintenie, mert ez így megtévesztő: olvastam-e? (Kék háttérrel nem.)

Mondjuk mentségére legyen szólva "egy idő után" eltűnik: nehéz bugriportolni.

(#13715) Lauda válasza DigitXT (#13714) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem a rendszer nem tudja, hogy te mit neztel meg es mit nem, random "dobalja eled" a dolgokat.

DigitXT Ertem, oks! ;) Egyebkent itt ugyan arrol van szo, mint akkor?

[ Szerkesztve ]

(#13716) DigitXT válasza Lauda (#13715) üzenetére


DigitXT
félisten

(#13717) #81556480


#81556480
törölt tag

kivétel nélkül minden konzol hír alatt megjelennek a pécémászterrész (megfelelőszóezide?) egyedek ugyanazzal a 3-4 dologgal (célzás, kontroller, fps) . ami szerintem off és idegesítő. nem kéne bevenni az alapelvekbe ezt a flémkeltést vagy mit , mint a warezt és az ilyen dolgokat ?? mint ahogyan az intel és amd vitákat is ki szoktátok tiltani, vagy a politikát.

mikor ilyet szól a konzolhoz csatlakoztatható egér hír alatt az emberünk :

vérgagyi. :D inkább vennétek pc-t, azon legalább fut minden

hát ez mi?

ez csak egy javaslat, ha csak engem zavar akkor nem kell komolyan venni

főleg azért zavaró mert ez a dolog visszafelé nem létezik.

(#13718) fi:zi'k válasza #81556480 (#13717) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Biztos át siklottál felette, mikor olvastad a szabályzatot, így ajánlom figyelmedbe a 10/7-es pontját. ;)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#13719) #81556480 válasza fi:zi'k (#13718) üzenetére


#81556480
törölt tag

a III/10/7 re gondolsz ugye ?

mert én ezeket olvastam, igaz még régebben.

tök jó érdemi viták szoktak lenni itt a prohardveren egy hír alatti komment szekcióban, de egy két ilyen hozzászólás azért meg tudja borítani rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#13720) TESCO-Zsömle válasza #81556480 (#13717) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

főleg azért zavaró mert ez a dolog visszafelé nem létezik.

Frászt nem! GTA V-nél nem gyengén adták az ívet, hogy másfél éves játékra verjük a nyálunkat...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#13721) Lauda válasza #81556480 (#13719) üzenetére


Lauda
félisten

Irjal modkerbe ha zavar, az ilyeneket hamar megroptetik. :D

(#13722) #81556480 válasza TESCO-Zsömle (#13720) üzenetére


#81556480
törölt tag

igaz, ott volt adok-kapok rendesen, főleg a kiadó időhúzásai miatt.

(#13723) fi:zi'k válasza #81556480 (#13719) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Természetesen arra. :K

Jó régen olvashattad. :P

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#13724) TESCO-Zsömle válasza #81556480 (#13722) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Egy elmélet szerint nem a kiadó időhúzása volt. Ugye a next-gennel meg kellett várni a NG konzolokat, az egyszerre készült a PC-vel. A probléma az volt -és ez itt hitbeli kérdés, megerősítés nincs- hogy a R* vakon bízott az nVidiában és a tőlük kapott programelemeket építették be. Ez nem volt gond, míg ki nem derült, hogy a kapott eljárások rosszabbul futnak, mint amit a konzolokhoz használtak. Itt -gondolom- jött nem kevés fejvakarás és a konzolos eljárások PC-re hozatala. Azért nem véletlen, hogy aki lemezről telepítette, az futtatás előtt mér ránthattak le egy 5-6GB-os!! 0day patch-et is hozzá... Gyanítom, hogy az nVidia féle kókánnyal csinált cuccot égették a lemezekre és csomagolták, mire ez kiderült, de olcsóbb volt azt teríteni és kidobni egy patch-et, mint visszahívni/bezúzni, amit már legyártottak. Különben megjelenhetett volna egyszerre is a nextgenekkel.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#13725) #81556480 válasza TESCO-Zsömle (#13724) üzenetére


#81556480
törölt tag

okés, lehet, nemtudom, a sokak által itt nagy szakinak tartott Abu ( én nem ismerem a munkásságát, de elismerem mert már többen írták hogy ő itt nagy szereplő) is írt olyan dolgokat a GTA-ról amiknek az ellenkezője jött be, vagy semmi ( vagy jobbnak minősítette egy ő maga által felállított szabályrendszer alapján a hardline grafikáját ) .Meg azt is mondta, meg sem fog jelenni PC-re. Na de engem az ilyen találgatások soha nem is érdekeltek. a rockstar mindig roppant keveset kommunikált. Csak azt hiszem el ami a rockstar newswire-en megjelenik. Nn gta fanboly vagyok, 2013-ban vettem egy 360-at hogy a megjelenés napján játszhassak a collectors editionnal. pedig konzolellenes voltam eléggé. de játszani kellett. Aztán olyan sokára jött a PC verzió hogy "megszerettem" nagyjából a konzolt de teljesen vágom mennyire korlátolt. Főleg az előző generáció. mellette kisebb nagyobb kihagyásokkal de van gamer PC is. látom hogy mikor ugyan azt a gamet PC-n tolom azért menyivel jobb , smoothabb, mégis a konzol nekem a kényelmesebb. még szerencse hogy lehet váltogatni :C

nekem az ideális a TV-re kötött PC, 360 kontrollerrel.

Viszont mikor olvasom a konzol híreket akkor én tudom mire képes egy kontroller, mit lehet vele csinálni, és jön a csak PC-s masterrace, és megmondja hogy márpedig ezzel nem lehet FPS-t játszani ( nekem jobb a k/d rátám teljesen ugyan abban a játékban, kontrollerrel) De ha ő szerinte a konzol rossz, akkor minek jön kommentelni? nem látom vga hírek alatt hogy " ebből az árból kijön egy komplett konzol" - mert az lenne a vele egy fajsúlyú komment.

ezek mellet nem hánytorgatom fel a GTAV topic életútját ( amit akkor már lezártunk), ami szintén nem volt túl szép történet. 3 év konzol topicbnól egcsapásra PC-lett a megjelenés napján ;]

Én most megszegtem a PH alapelvek III/10/9. pontját, a túl sok nem ide illő tartalommal. Ezt itt most akkor befejezném, és elnézést :D

[ Szerkesztve ]

(#13726) SZATA


SZATA
senior tag

Sziasztok!

Olyan gondom van, hogy a legújabb Play Store-os Opera Mini beta alatt Extrém módban, lefagy (nem reagál csak pár perc elteltével) időnként a prohardver fórum normál (nem mobilos) nézetben.
Pár napja csinálja, és csak ezeknél az oldalaknál. Ebből gondolom, hogy talán itt lehet a gond.

(#13727) fi:zi'k válasza SZATA (#13726) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Az Opera mini és a beta a kulcsszó. Nincs rá optimalizálva, valószínűleg itt a gond.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#13728) SZATA válasza fi:zi'k (#13727) üzenetére


SZATA
senior tag

Értem.
A másik kulcsszó meg ott van, hogy pár napja csinálja, úgy, hogy hónapok óta használom. Tehát esélyes, hogy itt történt valami változás, mondjuk a hozzászólások közötti "ajánló" bevezetésével.

(#13729) fi:zi'k válasza SZATA (#13728) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Bocs, úgy jött le, hogy most kezdted el használni a OM bétát.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#13730) SZATA válasza fi:zi'k (#13729) üzenetére


SZATA
senior tag

Semmi gond.

Te utána tudsz nézni a hibának? Általában ennél az oldalnál hal meg.

(#13731) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Meddig lesz még ott ez az "Olvastad már, amihez hozzászólsz?" ? Belekattintok a hírbe, utána a fórumában és ez fogad sorozatban. Miért nem mást ajánlj legalább?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#13732) Eastman


Eastman
őstag

Kényelmes lenne, ha a FÁRADT GŐZ témacsoport topicjaiban barangolva baloldalon, az Általános témáknál a Fáradt Gőz egészéből ajánlana friss topicokat az oldal és nem a BLOGOUTból.

Az sem lenne rossz, ha a LOGOUT.hu témacsoport alá (és a GAMEPOD.hu tcsop. fölé) visszakerülhetne a FÁRADT GŐZ. Kár, hogy az oldal legaljára került.

(Jó helyre írtam?)

Üdv: E.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#13733) spammer válasza Eastman (#13732) üzenetére


spammer
veterán

A másodikra: [link] Persze a "gyári" megoldás valóban jobb lenne.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#13734) Bjørgersson válasza Eastman (#13732) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jó helyre, az már más kérdés, hogy hiába. :o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13735) Lauda válasza Bjørgersson (#13734) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem jo helyen van. ;] Forumozz a ph alol es akkor alatta lesz. :P Gondolod, hogy 1-2 ember miatt atrendezik a forumot? :DDD Gyakorlatilag teljesen mindegy hol van, csak mindig ott legyen.

[ Szerkesztve ]

(#13736) Bjørgersson válasza Lauda (#13735) üzenetére


Bjørgersson
félisten

En is azt irtam, hogy jo helyre ir. Ha eddig jo volt egyben, akkor most miert kell az egyiknek legfelelul, a masiknak meg legalul lennie?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13737) h1mpi


h1mpi
nagyúr

A feltöltött képeket miért fordítja el jobbra vagy balra a PH! egy ideje?

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#13738) Kimmuriel


Kimmuriel
aktív tag

Nem tudom, hogy jó helyre írok-e, mindenesetre a Túra és kirándulás topic helye szerintem sokkal inkább a Sport, életmód, utazás, egészség gyűjtőkategóriában lenne, mint a jelenlegi Technika, hobbi, otthon kategóriában. Nem lehetne áthelyezni? :U

(#13739) Lauda válasza Bjørgersson (#13736) üzenetére


Lauda
félisten

Arra gondoltam, hogy jo helyen van a faradt goz. Ha jol emlekszem akkor logout alol forumozva volt ugy, hogy blogout es faradt goz, de ebben nem vagyok biztos. Egyebkent eddig is alul volt, felul pedig mindig az adott portallal kapcsolatos forumok talalhatok. Most kerult a helyere mindenhol.

(#13740) spammer válasza Lauda (#13739) üzenetére


spammer
veterán

Nem került a helyére, mert a Logouton is legalul van, pedig sokkal logikusabb helye lenne fent a Logout/Blogout alatt.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#13741) Lauda válasza spammer (#13740) üzenetére


Lauda
félisten

Milyen logika szerint logikus ez, amit irsz?

[ Szerkesztve ]

(#13742) spammer válasza Lauda (#13741) üzenetére


spammer
veterán

Olyan logika alapján, hogy régen is a Logout alá tartozott a fáradt gőz. Olyan logika alapján, hogy aki a logout domainről nézi, az valószínűleg a logout/fáradt gőz topikokra kíváncsi elsősorban és nem a Gamepodra vagy többi szakmaira.

Ebben mi a logika?

Nem szakmai (logout)
szakmai
szakmai
szakmai
...
..
Nem szakmai (fáradt gőz)

szerk: persze a logouton is van szakmai alfórum, de én a lapcsalád egyes szakmai fórumairól beszélek elsősorban. A Fáradt gőz száműzve lett alulra, pedig simán elférne a Logout alatt.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#13743) spammer válasza spammer (#13742) üzenetére


spammer
veterán

Lejárt a szerk. idő

PH, MA, IT Café fórumán például rendben van, Gamepod és Logout alatt viszont nincsenek egymás alatt.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#13744) Lauda válasza spammer (#13742) üzenetére


Lauda
félisten

Hogy regen ott volt, az nem logika szerintem, inkabb megszokas, majd megszokod ezt is. A logout ala sosem tartozott a faradt goz, maximum helyileg volt ott. Azert van felul a blogout, mert a logout lapcsalad elsodleges forumai, barhonnan nezed az oldalt, ezek vannak legfelul. A faradt goz pedig mindenhol alul van.

[ Szerkesztve ]

(#13745) Lauda válasza spammer (#13742) üzenetére


Lauda
félisten

Egyebkent hogy felreertes ne essek, en nem a "reklamaciot" probalom itt tamadni, ti leirtatok, majd eldontik foglalkoznak-e vele. ;) Csak a magam jozan paraszti eszevel gondolom, hogy igy van ahogy leirtam. Ugy latom most lett egyseges a megjelenes, eddig volt vele kavarc. ;)

(#13746) spammer válasza Lauda (#13744) üzenetére


spammer
veterán

Én nem szokom meg, mert megoldottam. De az semmivel sem logikusabb, hogy mindenhol alul van, mert csak. :N Aztán az egyik helyen ez a sorrend, a másik helyen meg az. Amúgy mindegy, mert már döntöttek, csak gondoltam leírom az én álláspontomat is, hogy miért nem értek vele egyet.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#13747) Eastman válasza Lauda (#13741) üzenetére


Eastman
őstag

Én anno eleve a logout.hu-ra regisztráltam - nem is közelítek a társoldalak felől - és évek óta a nem szakmai témacsoportok egymás alatt voltak.

Tehát:

Nem szakmai (logout)
Nem szakmai (fáradt gőz)
szakmai
szakmai
szakmai
stb...

Számomra a „lényeg” áttekinthetőbb, kívánnám vissza ezt a struktúrát.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#13748) Bjørgersson válasza Lauda (#13739) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Tehat a Logout, az egyetlen kozossegi portal a lapcsaladon, egyik naprol a masikra nem kapcsolatos, a kozossegi faradt goz blokkkkkal, csak a kozossegi Logout blokkkkkkkal? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13749) sutykuru


sutykuru
tag

1; Beállítások-> Fórumhozzászólások
Itt ez "* A kicsi blokk 1, a nagy blokk 3 hónap bejegyzéseit mutatja egy oldalon." felesleges, mert nem kicsi vagy nagy a blokkméret.

2; ÁSZF: "A hardverapro.hu, az Állásbörze és a városi LOKÁL topiccsoportokon kívül máshol terméket, szolgáltatást, munkát hirdetni."
Adataim-> Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

Aláírásban se legyen megengedett a hirdetések elhelyezése/linkelése.

3; Anonim topicokról csak akkor küldjön értesítést ha azt az üzenetet én is láthatom.
Ha a moderáció indoka publikus, akkor a reklamáció is legyen publikus.

(#13750) Saccco válasza sutykuru (#13749) üzenetére


Saccco
nagyúr

3. Úgy rémlik korábban publikus volt, biztosan nem véletlenül lett privát fórum.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.