Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13651) #51736960 válasza Oliverda (#13645) üzenetére


#51736960
törölt tag

régóta ph-zom, az én szemem nagyon bántja ez az újdonság.
persze, gondolom meg lehet szokni, de szerintem az innovációnak nem arról kellene szólnia, hogy olyan feature-ket csináltok, amit majd "megszok" a júzer, hanem olyanokat, amit szeret...

ha pedig nagyon szembementek a felhasználói igényekkel, akkor abból nagy ellenállás lesz, elég csak visszanézni a hardveraprós lázadásokra :)

szerk: most nézem, ez az "ajánló" most már mindenhol ott van, amikor új topikot nézek? lolka, ez így sok lesz csöppet...

szerk2: valaki írjon már egy firefox plugint, ami eltünteti ezt, muhaha :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13652) Pocok256


Pocok256
veterán

Ez meg így az ajánlás csúcsa ^^.

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#13653) TESCO-Zsömle válasza Oliverda (#13645) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Helyesbítés: Sokakat egyszerűen nem érdekel, mert ahogy azt fentebb is írtam, egyszerűbb írni egy kérdést, mint keresni és/vagy oldalas cikkeket olvasni. Ezeken az embereken az se fog segíteni, ha az orruk elé toljátok a cikket, amiben benne a válasz, mert akkor is kérdezni fog és sajnos ők vannak többségben. Lásd: TIR és a rengeteg kérdés, amire rég bennük van a válasz.

Attól annyira zavaró, hogy az amúgy homogén barna oldal közepére betol egy hófehér téglalapot nagy, piros felirattal. Ha te nem látod a különbséget, akkor nem tudok érdemben vitába szállni.

[ Módosította: Oliverda ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#13654) maross válasza #51736960 (#13651) üzenetére


maross
veterán

Nyugodt szivvel fel merek ra tenni egy ezrest, hogy par honap-max egy even belul mar fizetett hirdetesek lesznek benne reszben vagy egeszben. Es a juzer velemenye egy a milliobol, a penz meg mindig sulyos a merleg masik oldalan.

szerk: ja es ezzel nincs is semmi gond, csak ne ennyire irritalo helyre plz.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#13655) C0d3r válasza SUPREME7 (#13641) üzenetére


C0d3r
addikt

Azért ezek a szövegek ("Olvastad már, amihez hozzászólsz?", "Majd megszokjátok") tökéletesen bemutatják az olvasókhoz való hozzáállásukat, kb. olyan ovis szint, a hülyegyerekeknek mindent el kell magyarázni...
Majd megszokjuk? Csapjátok mellé, hogy "el lehet menni", úgy teljesebb lesz a kép.

Mindegy is, nem kitiltásra gyúrok, mert a végén még az lenne. Itt az olvasó neve kuss, véleményével mehet a sóhivatalba.
Mindenesetre csak így tovább, 10 negatív visszajelzésre jut 0 pozitív, biztos jól csináljátok! :R

[ Módosította: Oliverda ]

(#13656) DS39 válasza C0d3r (#13655) üzenetére


DS39
nagyúr

ezzel így a főoldalon is eltünteted a cikkek listáját, az is ebben a div-ben van.

amúgy ilyet felesleges itt megosztani, mert tényleg kitiltás lesz a vége.
aki akarja /ért hozzá/ el tudja rejteni, átlag user meg nézegeti a sok reklámmal együtt.

és a PH-soknak valahol igazuk van, mert az átlag userek simán nézegetik a reklámokkal teli index-et, origo-t is, tudom naponta találkozok ilyenekkel, és mindig csodálkozom hogy ennyire nem érdekli őket.

[ Szerkesztve ]

(#13657) C0d3r válasza DS39 (#13656) üzenetére


C0d3r
addikt

Járulékos veszteség. :DDD

Na sikerült benézni, majd délután fixálva lesz.
...hacsak addig nem szüntetik meg ezt az agyrémet.

[ Szerkesztve ]

(#13658) DS39


DS39
nagyúr

Nekem lenne erre egy olyan javaslatom, kiegészítve az előzőt, hogy ugye ott van bal fent már amúgy is a Legfrissebb anyagok doboz, oda is be lehetne tenni +1-nek, kiemelve mondjuk a többitől eltérő színnel, és akkor el is érné a célját a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#13659) TESCO-Zsömle válasza DS39 (#13658) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Vagy ahogy már javasolták, ezt az "Olvastad már, amihez hozzászólsz?" dolgot rakhatnák a "hozzászólás írása" ablakhoz is, elvégre ott, ahol ez látható még nem biztos, hogy egyáltalán hozzá akar-e szólni az illető, vagy csak olvas.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#13660) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Nem lehetne valahogy megoldani, hogy a hsz.-ek közötti ajánlót külön lehessen színezni? :R
nem volna rossz dolog.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13661) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Ööö.. ugyanahhoz a hírhez jött ez az új ajánló izé aminek épp a topikját olvastam :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#13662) Oliverda válasza maross (#13654) üzenetére


Oliverda
félisten

Szívesen állnám a fogadást, ha egy kicsit bátrabb lennél, és 3 vonaljegy áránál kicsit többet, mondjuk 100 ezret tennél rá! Benne vagy?:)

TESCO-Zsömle: Fejlesztés alatt áll a dolog. :U Ergo nem végleges. Szerintem is jobb lenne, ha egy nagyon picit elmenne barnába. Még reszelve lesz rajta.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#13663) mekker


mekker
őstag

Engem nem igazán zavar, megszokható.
Annak viszont nem sok értelmét látom, hogy azt a cikket reklámozza, amiről szól. Ha bent marad a funkció, akkor vagy random cikket reklámozzon, vagy a Googliról ide tévedőknek szemmel láthatóbb helyen kell feltűntetni, hogy minek a topikjában is vannak, pl. legfelülre középre:

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#13664) maross válasza Oliverda (#13662) üzenetére


maross
veterán

Koszi nem, es mérget se iszom ra, de az ezrest tartom. Ha ez igy marad valtozatlan formaban, es nem sopri el a nepharag, reszemrol biztos vagyok benne hogy miutan "megszoktuk" azert csak valtozik kicsit phenzesebb linkekre. Ha nem is tartja a fogadast senki, egy ev mulva nyugodtan irj ram hogy kover naugye-t, es hamut szorok a fejemre. Az a jo, hogy nem am hajlanal/hajlanatok valamerre, csak a negativ ellentamadas jon. "Javitsuk a ph-t" ,itt a koszonjuk a javaslatokat, megfontoljuk helyett mindenki kapja a pofajaba vodor savat (jo magasrol, az igazsag tronusarol, a biztos felsobbrenduseg tudataban). De ugy erzem eleg idot szantam a temara, biztos talalok hasznosabb tennivalot a tovabbiakban, mint bokszolni egy fel meter vastag betonfalat.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#13665) Lauda


Lauda
félisten

Sziasztok!

Szeretnek valamit megerdeklodni, hogy mi okozhatja. Adott egy gif arcocska. Ha azt kulon kepfeltolto oldalra toltom fel es a cimet beillesztem kepkent, akkor a forumban hiba nelkul megjelenik a mozgo gif. Mikor ugyan ezt a kepet a ph kepfeltoltojebe toltom fel es a kep cimet ugyan ugy kepkent illesztem be, akkor nem mozog a gif, csak egy allo kep jelenik meg. Ez a riosnak a sajatossaga, vagy valami eroforras kimelo oka van? Nem nagy dolog, csak mar tobbszor belefutottam,amolyan erdekessegkent kerdezem. ;)

(#13666) D1Rect


D1Rect
félisten

"Olvastad már, amihez hozzászólsz?"
Nem, csak random kattingatok az oldalon. :U

(#13667) Oliverda válasza maross (#13664) üzenetére


Oliverda
félisten

Mérget nem iszol rá, de biztos vagy benne. Oké :D

Párszor teljesen világosan le lett írva, hogy alakulóban van a forma, nem végleges. Nem tudom, hogy egyszerűen csak elsiklottál ezek felett, vagy miért nem érted, de ennek fényében tényleg totál felesleges koptatni a klaviatúrát.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#13668) netpeti98 válasza Oliverda (#13647) üzenetére


netpeti98
addikt

Engem nem zavar az újítás, de lehetne közelebb a színe a fórum háttérszínéhez. A fehér kicsit rikító.:)

[ Szerkesztve ]

(#13669) Oliverda válasza netpeti98 (#13668) üzenetére


Oliverda
félisten

"a tartalom ajánlón szerintem finomítunk, a fehér háttér helyett megnézünk egy olyat, amikor a fórum hátterét kapja (a helye marad, meg az is, hogy lesz ilyen valamilyen formában, egyelőre)."

[link]

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#13670) netpeti98 válasza Oliverda (#13669) üzenetére


netpeti98
addikt

Közben látom már meg is történt a módosítás. :K
Személy szerint így már nincs kifogásom ellene.

[ Szerkesztve ]

(#13671) DS39 válasza D1Rect (#13666) üzenetére


DS39
nagyúr

ja. ennek a mondatnak nem sok értelme van így. kicsi az esélye annak, hogy vki hozzászól olyan cikkhez, amiből akárcsak egy pár sort ne olvasna el.

de még mindig nem értem miért kell a 3. hsz után tenni. :DDD

az baj, hogy értelmes dolgot ritkán fejlesztenek ezen a fórumon, drag&drop kedvencek rendezés pl mikor lesz? :U

(#13672) Met válasza Oliverda (#13647) üzenetére


Met
nagyúr

Lehetne felül egy slide show.
Esetleg olyant nem lehet hogy ha egy gépről betöltötte a felső friss cikkes blokkot, következő megnézéskor változzon a tartalom?
Abból indulok ki hogy ha egyszer már megnéztem mi van ott felül és nem kattintottam akkor később sem fogok, tehát lehet mást "ajánlani".

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#13673) lezso6 válasza Met (#13672) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Jelenleg logoutnál bugos (még nem R6), mert ott hiába nézed meg a cikket, nem lesz láttamozva, s nem ajánl újat. Ez javítva lesz rövidesen. Addig is, minden max 7 alkalommal kerül ajánlásra.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#13674) Oliverda válasza DS39 (#13671) üzenetére


Oliverda
félisten

Leírjam ötödjére is, hogy még nem végleges a funkció?

"az baj, hogy értelmes dolgot ritkán fejlesztenek ezen a fórumon, "

Igen. Én pl. már évek óta szajkózom, hogy legyen már egy AI ami visszakézből bant ad, ha valaki olyasmit ír ami egy picit sem állja meg a helyét, de hiába. :(

"drag&drop kedvencek rendezés pl mikor lesz? :U"

Majd ha minden reklámtiltó díszhuszár hozzáadja a lapcsaládot a kivételek listájához, de akkor azonnal!!4,

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#13675) DS39 válasza Oliverda (#13674) üzenetére


DS39
nagyúr

remek hozzáállás, csak így tovább!

azért hadd ne kezdjünk már gyűjteni a szegény PH fejlesztők javára, biztos éheztek. :U

én elgondolkodnék azon, hogy évek óta nem változott az oldal arculata, reszponzív design sehol, az ebben a topikban felvetett sok-sok jó ötlet megvalósítása sehol. a mobilnézet a végletekig butított, az is a bevétel kiesés miatt. kár hogy csak akkor csináltok fejlesztést, ha abból bevételt reméltek és nem azért hogy haladjon a korral az oldal, és fejlődjön, jobbá váljon. :U

[ Szerkesztve ]

(#13676) fi:zi'k válasza Oliverda (#13674) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

No offense, de példát vehetnél Parciról. Nem kicsit kulturáltabban kommunikál. Mondjuk azt nem értem, hogy miért ott ahol, de ez most részletkérdés.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#13677) Oliverda válasza DS39 (#13675) üzenetére


Oliverda
félisten

Rengetegen kérték már tőlünk a donate gombot, de nincs szükségünk alamizsnára. Szerencsére még vannak ötleteink a rövid távú életben maradáshoz.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#13678) DS39 válasza Oliverda (#13677) üzenetére


DS39
nagyúr

Szerencsére még vannak ötleteink a rövid távú életben maradáshoz.
na ez az, miért csak a rövid távúhoz vannak? hosszútávú tervek nincsenek? szerintem kellene.
a motorháztető alatti javítgatások és egy-egy ilyen plusz reklám blokk vagy ajánló valóban csak a rövidtávra elegendő, mint cég messzebb kellene látni. 5-10 éves távlatban akár.

(#13679) SUPREME7 válasza Oliverda (#13674) üzenetére


SUPREME7
őstag

Van baj ...

Gondolom a sok reklámtiltó díszhuszár a szolid reklámok miatt használ reklámtiltó appot, és nem az 500 pixel magas mediamarkt reklám miatt és hasonló alig zavaró megoldások miatt. De végülis ez a stílus is megoldás, ha az a terv, hogy akik eddig nem, majd most használják ...

(#13680) Oliverda válasza DS39 (#13678) üzenetére


Oliverda
félisten

Leírva baromi könnyen hangzik minden. Régóta tervben van a reszponzív design, és az ebben a topikban felvetett sok-sok jó ötlet is, de egyik sem lesz megvalósítva, ha a bevételek kiesése miatt idő előtt le kell húznunk a rolót.

Ha van korszakalkotó ötleted, akkor azt örömmel vesszük, pláne ha 5-10 évre szól.:)

supreme7: Lesz megoldás arra is, hogy ne kelljen nálunk tiltani a reklámokat ahhoz, hogy ne zavarja a szemedet az 500 pixel magas mediamarkt banner, vagy bármelyik másik.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#13681) cattus válasza Lauda (#13665) üzenetére


cattus
őstag

A PH képfeltöltőjének sajátossága.

Do the thing!

(#13682) TESCO-Zsömle válasza Oliverda (#13674) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Lásd kivel van dolgod, még az SG.hu-t is betettem a kivételek közé, hogy ne érhesse szó a ház elejét, de oda amúgy se járok.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#13683) DigitXT válasza Oliverda (#13677) üzenetére


DigitXT
félisten

Egy-egy felhasználóra vetítve a reklámbevétel nem alamizsna?:F
Meg ez a VIP tagsági sem mostani ötlet, így lehet, hogy a hosszú
távú
túlélés érdekében megvalósul! 11 év alatt nem sikerült.:R

(#13684) Kékes525


Kékes525
félisten

Lehetne az "itt szóltam hozzá" beállítást 25db-os listáig bővíteni?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#13685) Rimuru válasza Kékes525 (#13684) üzenetére


Rimuru
veterán

A hatterben amugy annyi, csak ebbol huszat latsz (szoval ha otot torolsz akkor meg mindig 20 jelenik meg, utana kezd el csokkenni a lista).

Vigyázat, csalok!

(#13686) Kékes525 válasza Rimuru (#13685) üzenetére


Kékes525
félisten

Ezt nem tudtam. Köszi! :R

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#13687) spammer válasza Oliverda (#13680) üzenetére


spammer
veterán

"Ha van korszakalkotó ötleted, akkor azt örömmel vesszük, pláne ha 5-10 évre szól."

Nem csak korszakalkotó ötletekről van szó, hanem olyanokról is, amik pl. segítenék bizonyos szakmai topikokban folyó társalgások, útmutatások megértését. Fél éve javasoltam már [link], hogy a programkód formázás színe legyen más, mint a normál betűké, mert folyószövegben összefolyik, így az ember vagy kénytelen új sorba írni (indokolatlanul is), ha szeretne kiemelné egy kódrészletet/parancsot, vagy használ helyette fékövér formázást, csak az ugye nem arra van kitalálva. De akár az is járható út lenne, hogy nem a betűk színe lenne megváltoztatva, hanem az adott programkód részlet kaphatna valami halvány hátteret, ami elüt az alaptól, ezáltal kiemelve a lényeget.

Ez úgy kb. 2-3 percet venne igénybe, és akkor lehet, hogy sokat mondtam. :)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#13688) Oliverda válasza TESCO-Zsömle (#13682) üzenetére


Oliverda
félisten

:R

spammer: Az ilyen csak 2-3 percekből a végén összejön egy óra, abból pedig fél nap, miközben sokszor fontosabb dolgokra sincs megfelelő kapacitás. Ezen felül ezeket az ötleteket át is kell gondolni, mert bár nyilván mindenki azt hiszi, hogy az úgy lenne a legtutibb ahogy ő megálmodta, de olykor kiderül, hogy ez nem így van.

DigitXT: Adomány vs. reklámbevétel. A kettő elég távol áll egymástól.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#13689) CactuS válasza Oliverda (#13680) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem szoktam más portáján sepregetni, de annyit én is, mint sokan előttem halkan megjegyezném, hogy a topikba beszúrt hirdetés (legyen az saját tartalom) nálam is túlmegy az ingerküszöbön.

Az oldalsó reklámok engem annyira nem zavartak, még úgy sem, hogy - a saját bénaságom miatt - elég sokszor rákattintottam véletlenül.

A Parci által írt szöveg második része ( "...a klubtagságit meg nyomjuk, terveink szerint első körben bevezetjük, rá pár héttel pedig beindítjuk a szigorítást adblocker ügyben.") pedig szerintem a kívánt hatás ellenkezőjét fogja kiváltani a közösségből. Már ha jól értem, hogy mire megy ki a "játék".

De nyilván tietek a végleges döntés és a ti döntésetek, ezt nem vitatja senki.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#13690) Oliverda válasza CactuS (#13689) üzenetére


Oliverda
félisten

Amennyiben ez valóban így lesz (szerintem nem lesz), akkor élvezzétek ki a fórumot amíg van rá lehetőségetek...

Vagy nyeljétek le azt a fránya békát, hogy a saját munkákat promózzuk egyetlen kis hozzászólásnyi területen.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#13691) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Olvastam egy másik topikban hogy most már tényleg hamarosan jön a tagsági. Lehetne erről email értesítőt kapni? Mondjuk legalább azok, akik beállították hogy jöjjön értesítő nyereményjátékról.
Volt említve egy ingore funkció, ez mit jelent, lehet majd blokkolni (tehát nem látni) a nekem nem tetsző usereket a fórumban?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#13692) #90933760 válasza Apollyon (#13691) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ha bevezetik akkor tuti hogy az egész lapcsaládon szét lesz kürtölve, ez azért egy olyan funkció amit nem csendben kell előhozni, mert ha nem ismeri senki mégis ki fizetne be.

Én be fogok fizetni mindenképp, ha normális dolgok lesznek benne. Remélem jól csattan el a dolog. Ajándék PH póló rulez. :P

[ Szerkesztve ]

(#13693) Apollyon válasza #90933760 (#13692) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Itt van egy kis morzsa.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#13694) #90933760 válasza Apollyon (#13693) üzenetére


#90933760
törölt tag

Tudom, olvasom azt a topikot alapból is.

(#13695) sz.balazs.95 válasza Apollyon (#13693) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

havi 1-2€?
Az azért elég jól hangzik, még ha csak reklámmentesítés is járna érte, úgy is. :K

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13696) Simi37


Simi37
őstag

Sziasztok!

Nem tudom volt-e már, de lenne egy olyan ötletem (/igényem) ha beírok valami a keresőbe és böngészek a fórumtémák között, akkor lehessen hsz szám alapján rendezni. Pl hogy a sok 1-10 hszes zárt topik közül ne kelljen keresgélnem a fő topikot. (utolsó hsz és időrend alapján lehet szóval remélem nem kérek nehezet :B

Köszi: Simi37

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#13697) VIPowER válasza fi:zi'k (#13676) üzenetére


VIPowER
senior tag

Igen, valóban nagyon kedves. [link]

(#13698) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

Nekem lenne egy ötletem.. Témaösszefoglaló alá ha raknátok az önreklámot? Ott elférne.

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#13699) #90933760 válasza VIPowER (#13697) üzenetére


#90933760
törölt tag

Tény, hogy elég smirgli módon beszélnek, sőt már-már szemét. Lehet őket utálni ezért nyugodtan. De gondolom megérthető, hogy az oldal bezárása van kockán, ami ha egyszer megtörténik akkor végleges.
Azért az elég nagy szar volna, nekünk is meg nekik is. Úgyhogy épp nincsenek jókedvükben emiatt.

Sok probléma adódhat a tagsággal is, pl. ha alig használják stb. Szóval az sem 100% megnyugvás és nem 10 évre előre biztos alap. Ahogy a reklámok se.

[ Szerkesztve ]

(#13700) Lauda válasza #90933760 (#13699) üzenetére


Lauda
félisten

Olvasom mennyien osszak ott az eszt. Addig oruljunk, amig van alternativa, barmi, a bezaras helyett. Majd ha nem lesz, akkor lehet okoskodni meg reklamalni, valamelyik masik forumon, mert ez nem lesz, ezt kellene megerteni. En akkor is mosolyogva kifizetnem a tagsagi dijat, ha melle a reklam is maradna. Nekem megerne ennyit, meg tobbet is, hogy mukodjon az oldal, hogy itt lehessek, mert meg egy ilyen site es kozosseg a budos eletben nem fog "osszetakolodni" ebben az univerzumban.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.