Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14051) ***ANDRÁS***


***ANDRÁS***
aktív tag

nem semmi a prohardver vétel-eladás utáni értékelési rendszere!
Lassan már ott tartunk, hogy senki sem tud értékelni a speciális karakteres nevem miatt. Mikor rákattintanak a jelentés küldésére, kiírja, ilyen felhasználó nem létezik. :W és így nem is kap semmi visszajelzést az értékeléshez.
Jelenleg már 6-7dik alkalommal történik ez.

(#14052) Lauda válasza ***ANDRÁS*** (#14051) üzenetére


Lauda
félisten

Szia!

Irjal ide a buggal kapcsolatban.

(#14053) draco31


draco31
veterán

Lehet olyan csinálni, hogy valakire az egész fórumban keresni, hogy hol szólt hozzá?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#14054) Lauda válasza draco31 (#14053) üzenetére


Lauda
félisten

A moderatorok tudnak. Mi nem.

(#14055) ***ANDRÁS*** válasza Lauda (#14052) üzenetére


***ANDRÁS***
aktív tag

Hello Lauda! tudnak róla, ne aggódj, biztos nem egy levelet kaptak már emiatt.

(#14056) Lauda válasza ***ANDRÁS*** (#14055) üzenetére


Lauda
félisten

Nem aggodom, csak neked szerettem volna segiteni.

(#14060) Pubszon


Pubszon
veterán

Üdv.
Észrevettem egy hibát. Nem tudom, hogy az új Hardverapró a bűnös vagy a többi lapcsalád.
E hirdetésnek a neve amihez hozzászóltam: Eladó FSP350-HHN(85)!
Itt pedig egy másik cím látható, gondolom a régebbi.

Bocsi ha már jelezték. :)

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#14061) Turbolada II


Turbolada II
őstag

A fogyasztóvédelem topikban át kellene írni az 1. hozzászólást. A jogszabályok egy része már nem hatályos.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#14062) Sk8erPeter válasza Turbolada II (#14061) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ha jelzed, hogy melyek ezek, és mire kellene átírni, megteszik neked gond nélkül a Moderátort keresek a fórumhoz! topicban.

Mellesleg ugyanitt jelezném, hogy az anonim topicokban (mint az említett topic is) elég furcsán mutat, hogy látom, hogy összesen hány hozzászólás van a topicban, és az ehhez tartozó összes aloldalra is oda tudok navigálni, csak nem látom a hsz.-eket, mivel a topic anonim - azzal nincs gond, hogy anonim, sőt, azzal van para, hogy akkor miért nem csak a saját hsz.-eimet látom lapozva, ez így igen bénácska. De asszem korábban már jeleztem, meg más is. :D

Sk8erPeter

(#14063) dqdb válasza Sk8erPeter (#14062) üzenetére


dqdb
nagyúr

És ha már hozzászólásokról és listázásukról van szó, ismét előhozakodnék ezzel a kérésemmel, és kiegészíteném ezzel a kora alapján hamarosan 4. osztályba lépővel :P

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#14064) fauv


fauv
őstag

Üdv !

Nem tudom volt e már téma, arra gondoltam, hogy azon tagok részére, akik már 10 éve aktív tagjai a fórumnak, úgymond kölcsönös tiszteletként esetleg kapjanak egyedi rangot.

Pl.: aki már 10 éve itt van és persze aktív is, mondjuk " veterán " persze ez a név lehet bármi, csak ugye hsz-eket gyűjteni könnyebb, mint az időt felgyorsítani, így úgymond elismerni azt, hogy hűséges tagja a fórumnak.

Úgy gondolom azért 10 év már nem semmi :)

Tudom, hogy az egyedi arckép igénylése kb ua.csak ötlet volt :D

[ Szerkesztve ]

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#14065) koxx válasza fauv (#14064) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem tartom valószínűnek, hogy újabb rangot vezetünk be.

(#14066) Sk8erPeter válasza dqdb (#14063) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Támogatom pluszban még mindkét kérést. :D

(#14064) fauv:
Lassan eljön a 10 év, és kéne a rang, mi? :D

Sk8erPeter

(#14067) fauv válasza Sk8erPeter (#14066) üzenetére


fauv
őstag

Látom vágod a témát :)

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#14068) sz.balazs.95 válasza fauv (#14067) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

;]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#14069) fauv válasza sz.balazs.95 (#14068) üzenetére


fauv
őstag

Én is szeretlek :D

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#14070) koxx válasza fauv (#14067) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

10 év alatt 1000 kombinált hsz azért nem túl acélos :)

(#14071) fauv válasza koxx (#14070) üzenetére


fauv
őstag

Nézd nem mindenki írogat, én inkább olvasok, nézem a teszteket stb. Ha olyan téma van, amire úgy gondolom érdemes írni akkor írok, de csak azért hogy több hsz-em legyen feleslegesen nem teszem, legalábbis az elmúlt 10 évre ez volt a jellemző.

[ Szerkesztve ]

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#14072) koxx válasza fauv (#14071) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Akkor meg minek a megkülönböztető rang?

(#14073) sutykuru válasza koxx (#14072) üzenetére


sutykuru
tag

Én is szeretnék "e-"benzinkútnak öltözni 10 év után.

[ Szerkesztve ]

(#14074) fauv válasza koxx (#14072) üzenetére


fauv
őstag

Csak ötlet volt :DD

De az, hogy adott esetben egy ember 10 évig egy adott fórumot keressen fel mindig, még csak ha olvasás szinten is, úgy gondolom ez magát a Prohardvert dicsőíti hisz elkövetnek mindent, hogy visszajáró legyen az ember. Viszont ha már visszajár, arra azért rálehet fogni főleg 10 év után, hogy hű tag.

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#14075) Lauda válasza fauv (#14064) üzenetére


Lauda
félisten

úgymond elismerni azt, hogy hűséges tagja a fórumnak.

Ezt ki fogja eldonteni? Nem lehet szerintem fix kovetelmenyeket hozni, hogy ennyi hsz es ennyi ev, mert akkor aki keveset ir hatranyban lesz, ugyan ugy, mint aki sokat ir viszont kevesebb ideje tag. Aztan aki irt 12 ev alatt 2000 hsz-t, lehet sokkal tobbet tett az oldalert es a kozossegert, mint aki 10 ev alatt irt 10 ezret. Ha meg ''pofara'' megy az lesz a baj. Arrol nem is beszelve, hogy attol, mert valaki 10 eve tag, nem tudni mennyit olvas itt. Akik sokat tesznek/tettek az oldalert, azokat meg eddig is utolerte a jutalom valamilyen formaban.

szerk:

Csak ötlet volt, hogy adott esetben aki már 10 éve hűségesen visszajár a fórumra esetleg ki tűnjön a többitől, azért srácok 10 év az nem kevés idő.

Mi is csak otletelunk.

[ Szerkesztve ]

(#14076) Bjørgersson válasza koxx (#14072) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Annak, hogy 10+ éve látogatja napi szinten az oldalt, és szerintem is kedves gesztus lenne az oldal részéről az ilyen veteránok felé. Tényleg ennyire nem egyértelmű? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14077) fauv


fauv
őstag

Srácok ne szedjétek le a fejem :D Csak ötlet volt, hogy adott esetben aki már 10 éve hűségesen visszajár a fórumra esetleg ki tűnjön a többitől, azért srácok 10 év az nem kevés idő.

De ha nem, nem, szal én hagyom magam :))

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#14078) sutykuru válasza fauv (#14077) üzenetére


sutykuru
tag

Én komolyan írtam, így 10 év után. :D

(#14079) Sk8erPeter válasza koxx (#14070) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Sokan működnek write-only módban a fórumon, és azért az is egyértelmű, hogy nem a hsz.-ek száma teszi az embert... :)

Sk8erPeter

(#14080) bitpork válasza Sk8erPeter (#14079) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Na jó, ezt egy pHélisten rangútól, azért na :)
De be kell vezetni a pHénzért vehető rangokat és problem solved.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#14081) Sk8erPeter válasza bitpork (#14080) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Hol van az ellentmondás abban, amit írtam? :) Attól még, hogy én sok szakmai topicban tevékenykedtem, attól még a kolléga lehet hasznos tagja a PH-nak úgy is, hogy neki kevés hozzászólása van, ennyiről szólt a hozzászólás - értsd: megvédtem az illetőt, mert továbbra is úgy gondolom, hogy nem a hozzászólások száma mutatja meg, hogy valaki mennyire hasznosakat ír, hanem a hsz.-ei tartalma, ez pl. szakmai topicokban könnyen eldönthető.
Pénzért rangvásárlás szerintem semmiképpen se legyen, ha egy mód van rá, az teljes széthullással érne fel, ultragagyi lenne. Pénzért értelmes szolgáltatások legyenek.

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#14082) fauv válasza Sk8erPeter (#14081) üzenetére


fauv
őstag

Köszönöm, a hozzászólásod nagyon korrekt. :R

Azért itt szeretném felhívni a figyelmet, hogy ne keverjük össze az átlag felhasználót a komoly szakmai háttérrel rendelkező emberekkel. Én mélységesen tisztelem azon embereket, akik és hozzáteszem csakis szakmai alapon a legjobb tudásuknak megfelelően, segítséget nyújtanak az átlag embereknek, akik idejönnek a fórumra, mert bizonytalanok adott esetben egy témában. Egy dologra az elmúlt idő alatt rá kellett jönnöm, hogy egy adott kérdésre , bizony meg kell várni több választ is, mert nagyon sok " hsz-huszár " is ad tanácsot, ami legtöbbször messze van a valóságtól. Itt lépnek be a "PH !" -val kezdődő profik, akik tényleges szakmai profizmusról tesznek tanulságot. Ezeknek a munkája a legfontosabb itt. És ugye vannak az " átlag " felhasználók, akik maga PH miatt jönnek, látják az oldalon folyó komoly szakmai munkát, a teszteket, bemutatókat, szakmai tanácsokat, stb. ezt olvasva jönnek napi rendszerességgel, mert érdekli őket ezen terület. Itt csatlakozik hozzá a fórum, ahol meg el lehet olvasni a felhasználók gyakorlati véleményét egy adott témában és ezekből ,már le lehet vonni bizonyos konzekvenciákat. És ez lényeg. Azért járok én is ide közel 10 éve, mert tudom, hogy itt megtalálom az engem érdeklő témát és kapok megfelelő szakmai segítséget.
Tehát amire ki akartam lyukadni, vannak a komoly profik, vannak a hsz-huszárok és vagyunk mi, akik azért járunk ide, mert minden szempontból elégedettek vagyunk az itt folyó munkával./ Én nyugdíjas vagyok , inkább olvasok, mint írok, ezért van kevés hsz-em, de ettől függetlenül, ugyan olyan aktív felhasználója vagyok az oldalnak, mint más./

[ Szerkesztve ]

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#14083) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

ismét felvetném a "Mit válaszoltak erre" gomb beiktatását.

#?*@&!

(#14084) Janaboy


Janaboy
veterán

Sziasztok!

Amennyiben nincs ilyen lehetoseg es mas se kerte (en nem talaltam), jo lenne mind az itt szoltam hozza mind a kedvencek reszekben egy olyan mini gomb, amely a legutolso hozzaszolashoz ugorna..

Koszi!

Janaboy

(#14085) Bjørgersson válasza Janaboy (#14084) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Itt a középső blokk időrendben csökkenő és utolsó hozzászólás szerint csökkenő legyen.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14086) Janaboy válasza Bjørgersson (#14085) üzenetére


Janaboy
veterán

Köszi, az időrendet nem akartam megváltoztatni, viszont a Kezdő blokk-ot utolsóra tettem így már jó! :R

Janaboy

(#14087) attiati


attiati
veterán

Már régóta akartam írni a témával kapcsolatban:

Úgy szól a szabályzat, hogy 1 embernek 1 regisztrációja lehet PH-n.
Ehhez képest a hirdetéseimre mindig újoncok csapnak le.
És általában újoncok hirdetnek.

Nehezen tudom elképzelni, hogy ilyen sok, ennyire tájékozott ember van (láthatóan értik az árakat, vígan kezelik a PH felületét, ismerik az itteni szokásokat, értenek az IT-hoz, mobilokhoz, fényképezőkhöz) ÚGY, hogy ezek az emberek egyébként nem éreznek késztetést arra, hogy hozzászóljanak a fórumon, vagy kérdéseket tegyenek fel ott, vagy másoknak segítsenek......

Látható, hogy apróhirdetésre, trollkodásra, és kényes témákra sokan fenntartanak egy második regisztrációt.
De simán lehet, hogy tévedek, és valaki csak ilyen célból jár ide.

Lazábban vehető ez a fenti 1-1 szabály?
Háztartáson belül lehet több személynek regisztrációja ugyanarról a gépről, ugyanazon az ip címen?

[ Szerkesztve ]

(#14088) DS39 válasza attiati (#14087) üzenetére


DS39
nagyúr

igen lehet, de moderátoroknak be kell jelenteni, hogy ne legyen később ebből félreértés.

amúgy ezek csak feltételezések, biztos van ilyen is, olyan is, szóval lehet hogy vki úgy üzletel hogy második reg, meg az is lehet, hogy pusztán nem szól hozzá a fórumokban, és csak hardverapró miatt jár ide, emellett érthet az IT-hez, és olvashatja a cikkeket, fórumot.

(#14089) Lauda válasza attiati (#14087) üzenetére


Lauda
félisten

Látható, hogy apróhirdetésre, trollkodásra, és kényes témákra sokan fenntartanak egy második regisztrációt.

Ezeket jelezd a megfelelo helyen, majd kezelesbe veszik.

(#14090) CoolMan válasza attiati (#14087) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Szigorúan vesszük az 1 ember 1 regisztrációt. Végleges kitiltást is lehet érte kapni.

(#14091) DS39


DS39
nagyúr

kissé lassú az oldal. központi probléma vagy csak nálam?

(#14092) csako válasza DS39 (#14091) üzenetére


csako
veterán

itt is lassú... pedig már majdnem felhívtam a szolgáltatót, hogy csináljanak valamit ezzel a sz**-ral... gyors ph nélkül nincs rendes élet :))

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#14093) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

[link], karbantart a szerver.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14094) Armahun


Armahun
addikt

Lehetne esetleg értesítőt kapni arról, ha a logouton egy szerzőnek új cikke jelenik meg?

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#14095) lezso6 válasza Armahun (#14094) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Van RSS minden bloghoz, azt felhasználva biztos lehet valahogy csinálni.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#14096) canniball


canniball
nagyúr

Nem tudom mi indokolta a témaértesítő e-mailek tárgyában bekövetkezett változást, de eddig egy kupacban voltak a PH-s mailek, most pedig össze-vissza vannak elszórva a többi levelem között; ha egy mód van rá kérném vissza a régi megoldást vagy valami hasonlót (azaz ugyanúgy kezdődjenek a tárgyak). :R

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#14097) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Valamit tenni kellene a következő jelenség ellen:
Hirdetés címe: Beszámítás! ÚJ BRUTÁL Asus notik - X751MA 68e - i7, i5, GTX 980M, 850M, 27% áfa, 1 év gari!
Megadott ár: 67'990Ft
Megnyitva a hirdetést kiderül, hogy a címben megadott vas ára 500k + JMKF. Megítélésem szerint ez minden, csak nem tisztességes hirdetés.
Mennyire lenne életszerű egy olyan szabály, hogy legalább -tól-ig legyen az ár, vagy ne adjon meg az eladó megtévesztő összeget?
Értem én, mekkora nagy fifika már ezzel becsalogatni a népet, de a szememben kb olyan tisztességes, mint a szóróanyagokon az apró betűs rész. Megjegyzi hogy van egy olyan modellje is ami a jelölt árba kerül, de nem kerek szerintem.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#14098) Bjørgersson válasza bitpork (#14097) üzenetére


Bjørgersson
félisten

HARDVERAPRÓ általános észrevételek, javaslatok /Bugreportoknak külön topik van/ :)

Bár lehet itt hamarabb kapsz választ. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14099) sutykuru válasza bitpork (#14097) üzenetére


sutykuru
tag

Aki fizet, az petyegtet, nincs azzal a kiemelt hirdetéssel semmi gond.

(#14100) bitpork válasza Bjørgersson (#14098) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Tudom, de itt picit hamarabb van visszajelzés, és nem egy hirdetésről van szó, hanem egy jelenségről, ami bizony a Logouton is terjed, sajnos. Kalandor írása a minden margójára, meg volt?

(#14099) sutykuru : Ez egy általános jelenség. Sokan nem fizetnek a kiemelésért, és még ennyit sem tesznek meg, csak beleírják hogy úúú-áááá milyen van és 100k alatti ár, mikor benézel a hirdetésbe piszok gyorsan kiderül, hogy nem úgy van az. Ez ilyet, kattintásvadászatnak hívják.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.