Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13251) Lauda válasza pepe091 (#13249) üzenetére


Lauda
félisten

A jelentés gomb, meg nem működne, mert ha már ellenkező véleményen lennének az esetleges vitapartnerek, egyből menne a jelentgetés.

Az ellenkezo velemeny nem ok a moderalasra. Aki ilyeneket jelentgetne, az nem lenne sokaig a forumon velemenyem szerint. Moderalni akkor szukseges, mikor valaki megserti az alapelveket. Ettol fuggetlenul szerintem teljesen mindegy, hogy van-e jelentes gomb vagy jelented a modker topikban.

(#13252) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Az szándékos, hogy a LogOut-nál, szemben a lapcsalád többi tagjával, a lapcsalád rész nem jobbra, hanem középre van igazítva?
Nem zavaró, csak szemet szúrt. :)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13253) lezso6 válasza sz.balazs.95 (#13252) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem, nem szándékos, a jobb oldalon lévő kis avatarfigurák csak úgy kinnőttek, és arrébb lökték a lapcsalád linkjeit. :P

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#13254) sz.balazs.95 válasza lezso6 (#13253) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

aha!
Viszont azok a figurák egyedül a LogOut fórum oldalán vannak úgy; ha a LogOut főoldalát látogatom meg, vagy egy topikot nyitok meg, akkor ott már nincs jelen ez, azaz hogy ott is középen vannak, csak nincs mellettük semmi.
Nade mivel a LogOut-ról nézem a leggyakrabban a fórum főoldalát, így az nem tűnt fel nekem. :B

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13255) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Azon topikokban, melyek a kedvencekben / itt szóltam hozzá listában, illetve e-mail értesítőre be vannak állítva megoldható lenne hogy a topikba belépéskor a legelső olvasatlan hozzászólás fejléce más színű legyen?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#13256) sz.balazs.95 válasza Winner_hun (#13255) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Vagy az is jó lenne, hogyha amellett egy kis ikon jelenne meg pluszba a hsz. száma előtt.

Nekem legalábbis tetszene úgy. :B

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13257) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Technikailag mennyire tűnik megoldhatatlannak a képek automatikus linkesítése? Értem itt azt, hogy sokan csak berakják a képet a topikba, de arra már lusták, hogy linkesítsék. Ok, jobb katt, megnyitás új lapon témával megnézhető a kép, de az persze nem ugyanaz.

Live-Die-Respawn

(#13258) Bjørgersson válasza oriic (#13257) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Remelem semennyire. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13259) saelin


saelin
veterán

Logouton miért nem lapozható a blogtermés box? Egy blogot keresek, amit nem tudom ki írt és nem tudom mi a címe! :D

Csak szeretnék régebbi - pl egy hetes - írásokat is olvasni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13260) Bjørgersson válasza saelin (#13259) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Prohardver ≠ Logout ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13261) saelin válasza Bjørgersson (#13260) üzenetére


saelin
veterán

Írhatnám ide is, de ez a topic minimum halott. :P

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13262) sz.balazs.95 válasza oriic (#13257) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

most is van ilyen, hogyha a kép feltöltése után a beillesztés gombra kattintasz, de én azt speciel nem mindig szeretem használni.
helyette inkább kézzel linkelem be a képet (amikor nem felejtem el :D )

egyébként ennél nagyobb probléma szvsz, hogy sokan egy sorba rakják a képet a szöveggel, és akkor ilyen szép szétnyújtott dolgok jönnek ki, mint pl.:

teszt kép

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13263) Rimuru válasza sz.balazs.95 (#13262) üzenetére


Rimuru
veterán

Szerintem külső oldalról való linkelésre gondolt.

(#13265) sz.balazs.95: A problémából valószínűsíthető.

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#13264) Bjørgersson válasza sz.balazs.95 (#13262) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Technikailag mennyire tűnik megoldhatatlannak a képek automatikus linkesítése?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13265) sz.balazs.95 válasza Bjørgersson (#13264) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

annyira, hogy már megoldott.
ha a beillesztés gombbal raksz be képet, akkor automatikusan linkesítve lesz...

(#13263) colomb2:

Ha arra gondolt, akkor az más. De én meg nem vagyok gondolatolvasó, hogy ezt kitaláljam. :N

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13266) oriic válasza sz.balazs.95 (#13262) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Külsős linkekről beszélek, userek többsége ( tisztelet a kivételnek) lusta használni PH képfeltöltőjét, csak bevágja a képet és kész...

Live-Die-Respawn

(#13267) Bjørgersson válasza sz.balazs.95 (#13265) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem meg amig neked kell a gombra ranyomni, addig nem automatikus. Ha feltoltes utan egybol linkkel egyutt szerepelne a hozzaszolasban, akkor lenne automatikus.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13268) sz.balazs.95 válasza Bjørgersson (#13267) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

De ő nem magát a kép beillesztését szeretné automatikusan, hanem a linkesítést. ;)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13269) Bjørgersson válasza sz.balazs.95 (#13268) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Thank you captaion obvious, your work here is done. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13270) sz.balazs.95 válasza Bjørgersson (#13269) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

akkor meg nem értem a problémád, ha te magad is érted, miről beszélek. :F :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13271) Sk8erPeter válasza sz.balazs.95 (#13262) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"most is van ilyen, hogyha a kép feltöltése után a beillesztés gombra kattintasz, de én azt speciel nem mindig szeretem használni.
helyette inkább kézzel linkelem be a képet (amikor nem felejtem el :D )"

És ennek mégis mi értelme van, ha a beillesztés gomb elvégzi helyetted pont ugyanazt a melót, csak jóval rövidebben?

(#13270):
Azt szeretnék a többiek, hogy az URL (ez még nem egy link, ez csak egy erőforrás-azonosító, mint pl. ez: http://example.com - mint látható, ennek az eredménye nem <a> tagek közt szerepel), amit bedob valaki a hsz.-be, automatikusan linkké változzon.

A dolgot úgy kell elképzelni, mint pl. Stack Overflow-n, ahol ha bedobod az URL-t a hsz.-be, az a megjelenítésnél automatikusan linkké változik (amúgy a SO-n Markdown-szintaktikát kell használni, de most ez mindegy). Amire figyelni kellene, hogy amit eleve linkelve raksz be ([L:VALAMIURL]szöveg[/L] formájában), az ignorálva legyen a feldolgozásnál (mert azt nyilván nem kell "még egyszer" linkesíteni), meg hogy ami programkód-tagek közt van, az se kerüljön átalakításra.

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#13272) Winner_hun válasza Sk8erPeter (#13271) üzenetére


Winner_hun
félisten

Így?:P

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#13273) sz.balazs.95 válasza Sk8erPeter (#13271) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Az meg már egy más történet szerintem, hogy az url linkededik-e automatikusan.
Valóban jó lenne, de szerintem nem kapcsolódik szorosan az eredeti javaslathoz.
Ennyi erővel mindenfelé más javaslatot is egy kalap alá lehetne vonni vele.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13274) Armahun válasza oriic (#13266) üzenetére


Armahun
addikt

Olyasmire is gondolsz, hogyha a szövegben a motor talál olyat hogy: "http://" akkor azt a szöveget alakítsa automatikusan kattintható linké?
Vagy csak maga a beillesztett kép legyen kattintható új lapon megynyitásra?

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#13275) oriic válasza Armahun (#13274) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Végül is az sem rossz ötlet. Főleg mert mobilosoknál többször látom hogy nem tudnak linkelni.

Live-Die-Respawn

(#13276) Sk8erPeter válasza sz.balazs.95 (#13273) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Bocsánat, most nézem, hogy tényleg félreértettem az eredeti kérést, az arra vonatkozott, hogy a KÉPEK, amelyeket valaki nem "linkesít", legyenek automatikusan "linkesítve", hogy ne kelljen megnyitni új lapon, hogy még lásson is belőle valamit az ember.

Amúgy miért nem használod a képek beillesztésére szolgáló linket, ami pont a kényelmedet szolgálja? :)

(#13272) Winner_hun:
Ja, nyilván extensionnel elég könnyen megoldható. :) És egyébként ez az utólagos babrálás könnyebb a kialakítandó szerveroldali kódnál, mert kliensoldalon már nem kell szerencsétlenkedni ezzel az elképesztő béna elcseszett BBCode-szerűséggel (ami igazából nem is BBCode, csak hogy nehogy már használhatóak legyenek az általánosan elfogadott BBCode-szintaktikára megírt könyvtárak (és amúgy a szerkesztéshez pl. kliensoldalon extensionök, pluginek mondjuk egy WYSIWYG-szerkesztőhöz)).

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#13277) sz.balazs.95 válasza Sk8erPeter (#13276) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Azért, mert annál külön oda kell figyelni arra is, hogy utoljára hol volt a kurzor, hogy jó helyre kerüljön a kép.
Másrészt ilyenkor a tömörített verziót illeszti be, és ugye a normál méretű lesz külön megnyitható.
Viszont sokszor nem jó ez, mert a kis méretű az elég rossz minőségű.
Így amikor ez is szempont ott nem jó ez, mert akkor külön kell kézzel kitörölni az url-ből a thumb részt.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13278) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Abból lesz valami, hogy a hsz.-eknek a tartalmi része ki legyen emelve?

nem csak olvashatóságban, de megjelenésben is jobb lenne szerintem. :)

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13279) #81999360 válasza sz.balazs.95 (#13278) üzenetére


#81999360
törölt tag

Valami border az aláírás fölé jó lenne, de így beszürkíteni a hátteret szerintem nem nyerő. :DDD

(#13280) sz.balazs.95 válasza #81999360 (#13279) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

de az túl androidnégypontnullás lenne. :D

viccet félre téve, nekem az nem igazán jönne be.
láttam, más fórumon, hogy úgy van megoldva, de azzal még nincs vizuálisan kiemelve a hsz. tartalmi része szvsz.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13281) Sk8erPeter válasza sz.balazs.95 (#13278) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ezt már egyszer bedobtad, akkor is borzalmasan ocsmány volt. Nem véletlen, hogy a UI tervezése külön szakma.

Sk8erPeter

(#13282) sz.balazs.95 válasza Sk8erPeter (#13281) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

akkor konkrétan senki nem reagált külön erre.
gondolkodtam másfajta megoldáson is, de más nem nagyon jutott eszembe, ami illene is a PH! jelenlegi arculatához.

Ne egyébként sem a konkrét megvalósításon van a hangsúly, hanem magán az alapötleten, hogy a hsz fő része legyen kiemelve. ;)

de te szerinted mi benne a borzalmasan ocsmány?
mert sajnos nem vagyok gondolatolvasó, így ha nem írod le, akkor nem fogom tudni kitalálni... ;)
(a lejárató stílust meg nem igazán kedvelem...)

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13283) Armahun válasza sz.balazs.95 (#13282) üzenetére


Armahun
addikt

Zsúfolttá teszi az összképet.
Most is ki van emelve a hozzászólás fő része a körülötte lévő üres résszel.
Olyan ez mint a zenében a csend, nélküle csak zaj.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#13284) S. Szabi


S. Szabi
őstag

Üdv!

Nem feltétlenül ide tartozik, de nincs ötletem, hol máshol tudnám megkérdezni.

Szóval Opera gyorshívóban úgy döntöttem lecserélem a gyorshívó "oldalképeit logókra meg ilyesmi. A prohardver, mobilarena, it café oldalakhoz viszont nem találok ami jó lenne, de emlékszem, hogy régebben volt volt hozzájuk, mert a gyorshívóban nem az oldalképet töltötte be, hanem a szép barna és zöld hátterű prohardver és mobilarena logót. Ezek a képek meg vannak még valakinek, vagy elő lehet szedni ezeket valahonnan (plusz az it caféhoz)?

(#13285) Sk8erPeter válasza sz.balazs.95 (#13282) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Van, amikor ránézel valamire, és egyszerűen látod, hogy csúnya, és kész. :D Konkrétabban csúnya maga a szín, béna a pöttyözött keret, rossz az összhatás. Ha már el van különítve, értelmesebb lenne az egész bal oldali részt leválasztani, nem ilyen beágyazott téglalapszerűen lecsapni - de egyébként az egészet feleslegesnek látom, mivel elég könnyű elkülöníteni az érdemi tartalmat. Azt még elfogadnám, hogy az aláírás legyen picit elkülönítve valamilyen módon, de hogy ilyen tarka-barka legyen az egész hsz.-doboz, az gáz.

Ezzel a "lejárató" szóval azért megleptél. :DDD

Sk8erPeter

(#13286) sz.balazs.95 válasza Sk8erPeter (#13285) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

oké, értem.

Azért ez így sokkal informatívabb, mint hogy ocsmány. ;)

A pöttyös keret nem létfontosságú, nem is azt szántam a hangsúlyos elemnek, csak a felületen számos helyen jelen van, azért gondoltam, hogy jó lesz ide is.

Mindenesetre most dolgozom azon, hogy hogyan lehetne beépíteni a hsz. író ablakot a felületbe, hogy ne külön oldalon legyen. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13287) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

na, első körben valami ilyesmi lehetne ( a kép feltöltés / beszúrás rész még hiányzik!):

A változás szavakban:

- Az 'opciók' menüszalag helyére rögtön a 'beléptél, xy' került
- A hsz.-ek között 5px távolság van, így nincsenek egy tömbben, hasonlóan a hardverapróhoz, csak nem akkora nagy réssel.
- A hangulatjelek egy lenyíló részben lennének.
- nagyobb OK gomb
- '(#n) xy válasza xyz (#n-1) üzenetére' helyett '(#n) xy -> xyz (#n-1)'
- az új hsz gomb értelemszerűen eltűnne oldalról, és a hsz-ek felső részéből is.

Egyébként így a Téma tudnivalók is jobban szem előtt lenne, így remélhetőleg hátha többen olvasnák el a jövőben. :D

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13288) lezso6 válasza sz.balazs.95 (#13287) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Értékelem lelkesedésed, de ne legyünk már 10 millió webfejlesztő országa. :U :D Szóval ezt inkább ne.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#13289) sz.balazs.95 válasza lezso6 (#13288) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

nem akarok webfejlesztő lenni, csak leírtam, meg kb. megcsináltam képernyőképből, hogy én minek örülnék. :B

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13290) lezso6 válasza sz.balazs.95 (#13289) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Én meg csinálnék billentyűparancsokra (pont úgy mint pl wordben) formázást, link beillesztést, stb; kép beillesztését drag n droppal. Ezeknek mindenki jobban örülne, hisz mindenképpen előrelépés, ellentétben egy design módosításon, ami tök szubjektív. Azon csak kb annyit csiszolnék, hogy ha hozzá akarsz szólni, az új / válasz gombra kattintva a kattintott link hozzászólása alatt jelenne meg az űrlap a jelenlegi formájában.

Lehet itt ötletelni, de szerintem maradjunk határon belül. UI-t buzergálni nagyon kevés esetben van értelme, nagyon meg kell gondolni, s figyelembe venni azt, hogy ne legyen túl nagy váltás, különben nehéz lesz megszokni, azaz simán bele lehet bukni. Elég arra gondolni, amikor még nagyon régen (6-7 éve?) a fórum háttere a barna helyett kékes lett (kb mint ITcafén), hatalmas balhé volt belőle, vissza is lett állítva barnára.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#13291) dqdb válasza sz.balazs.95 (#13289) üzenetére


dqdb
nagyúr

Fejlesztőnek lenni egy szakma, UX tervezőnek lenni másik szakma. Sosem jó, ha fejlesztőnek kell a felületet terveznie, de még mindig nagyságrendekkel jobb, mintha egy témában laikus próbálkozik. Sorban dobod be az ötleteket, hogy szerinted neked mi lenne jobb, és ezzel a UX tervezés legfontosabb szabályát szeged meg: a saját preferenciád alapján gondolkozol, és nem az alapján, ami a felhasználók többsége számára jó. Folyamatosan megpróbálod túlterhelni és elbonyolítani a felületet, és öncélú grafikai elemekkel "feldobni", amivel az olvashatóságot nagyságrendekkel rontanád.

Azért, hogy ne csak a levegőbe beszéljek ... így néz ki, amikor hozzá nem értő tervezi meg a UI-t, körülbelül 20 pontos listában tudnám szénné fikázni a felületet. És így néz ki ugyanaz az alkalmazás, amikor belátják a tévedésüket, és egy hozzáértő kézbe veszi a dolgokat (ez sem tökéletes, de majdnem tökéletes).

PS: fejlesztő vagyok, és nem szeretek UI-t készíteni, mert a fentiekkel tisztában vagyok.

lezso6: Én meg csinálnék billentyűparancsokra (pont úgy mint pl wordben) formázást, link beillesztést, stb
Öööö, én már ~4 éve így használom a PH-t ;]

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#13292) Sk8erPeter


Sk8erPeter
nagyúr

Privát üzenetekről szóló email-értesítőnél lehetne olyat, hogy a link ne az általános
http://prohardver.hu/privatok/listaz.php
(vagy egyéb lapcsalád) címére mutasson, hanem a konkrét felhasználóval történő eszmecserére (pl. http://prohardver.hu/privat/XYZ/listaz.php)?

Úgy rémlik, korábban volt szó róla, hogy így lesz.

Sk8erPeter

(#13293) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

ismét kérdezném, hogy egy "Mit válaszoltak erre" gomb berakásán nem gondolkoznátok el?
komolyan siralmas, hogy a pörgős topikokban esetenként akár több száz hsz-t kell végignyálazni, hogy kapott-e az ember választ (nyilván elég csak a hsz fejlécét megnézni, de az is sok és könnyű átsiklani felette).
természetesen más formában is jöhet, de valami használható megoldás jó lenne már.
(lehetne a hsz írása közben választható opció az email értesítés is, ha a a link egyből a válaszhoz vinne. de szerintem a gomb sokkal egyszerűbb és használhatóbb)
mellesleg egy adott kérdés/téma mást is érdekelhet, így nem csak a hsz írójának lenne könnyebbség megtalálni a választ, hanem mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#13294) Sk8erPeter válasza zeon.hu (#13293) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Annyi könnyítés már van, hogy a részletes keresőben már ki lehet listáztatni azokat a hsz.-eket is, amiket valakinek címeztek (tehát nem csak arra, hogy ki írta a hsz.-t, mint régebben).
Példa a Te hsz.-eidre ebben a topicban:
http://prohardver.hu/tema/javitsuk_a_prohardvert/keres.php?srtouser=zeon.hu

Sk8erPeter

(#13295) zeon.hu válasza Sk8erPeter (#13294) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

De az általam említett azért lényegesen egyszerűbb, ugye :)

#?*@&!

(#13296) Sk8erPeter válasza zeon.hu (#13295) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Persze, és abszolúte támogatom, hogy legyen ilyen thread-követhetőség, csak azért írtam, hátha nem fedezted még fel ezt a feature-t (addig is könnyebb így keresni a valakinek szóló válaszokat). :)

Sk8erPeter

(#13297) norbert1998


norbert1998
veterán

Üdv!
Nem biztos, hogy jó helyen kopogtatok, ezért bocsánat.
Egy javaslatom lenne egy újabb smiley bevezetésére. Tulajdonképpen a :3, azaz valami ilyesmi az, amire gondolok, persze értelemszerűen, kisebben:

[ Szerkesztve ]

(#13298) Sk8erPeter válasza norbert1998 (#13297) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Fácsén is irritáló ez a smiley :DDD

Sk8erPeter

(#13299) sz.balazs.95 válasza norbert1998 (#13297) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Egy ilyet tudtam csinálni:

Amíg nem kerül be a smiley-k közé (ami elég esélyes, hogy nem is fog) addig alternatív megoldásként azt tudod csinálni, hogy ahova :3-at írnál, oda szimplán képként beszúrod ezt a képet. ;)
(Célszerű hozzá könyvjelzőzni a linkjét.)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13300) norbert1998 válasza sz.balazs.95 (#13299) üzenetére


norbert1998
veterán

Na ez jó lett :C Majd meglátjuk, végülis, ha van gurgulázó vigyori, talán ez is lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.